Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

як Порошенко відреагував на російські паспорти сім'ї Семочка?

громи і молнії метав?

Останнє редагування: 6 жовтня 2018 14:09:32 від OldBoy
   
Леонид Швец

Совершенно понятно, что ни один из нынешних кандидатов в президенты не молчал бы так долго и выразительно, как Петр Порошенко, по поводу скандала в украинской разведке. Красавчик! Зеленский зеленеет, Чумак чумеет, Деревянко деревенеет, Юля юлит, Рабинович рябит.
Поэтому ни о какой альтернативе и речи быть не может.
   
громи і молнії метав?

Лично у Семочко их НЕТ

Якобы они есть у его родственников - и что Семочко должен был с ними сделать ?
   
громи і молнії метав?
З АП вночі вивезли вантажівку з  відрубаними руками.  :gigi:
   
залізні у гетьмана нерви...   то голубан, то семочко...   агенти кремлч навколо, а він спокійно так їх підпускає все ближче, а потім як вжарить, як вжарить...
   
Лично у Семочко их НЕТ

Якобы они есть у его родственников - и что Семочко должен был с ними сделать ?
ДО Семочко жодних претензій.
Претензії до Головнокомандувача.
   
залізні у гетьмана нерви...   то голубан, то семочко...   агенти кремлч навколо, а він спокійно так їх підпускає все ближче, а потім як вжарить, як вжарить...
Так поросятники давно сказали --Залізний Гетьман.  B-)
   
ДО Семочко жодних претензій.
Претензії до Головнокомандувача.

если нет претензий к семочко - то какие могут быть претензии к порошенко ?
где у вас логика ?
   
если нет претензий к семочко - то какие могут быть претензии к порошенко ?
где у вас логика ?

Які можуть у порохолиза бути претензії до тасування Педрою колоди кондрових корупціонерів?
   
если нет претензий к семочко - то какие могут быть претензии к порошенко ?
где у вас логика ?

А які у мене можуть бути претензії до Семочко? Це ж його родичі.
А до Гетьмана:як він призначає людину з таким "шлейфом" на таку посаду?
Хоча, про що я. Гетьман сам впродовж кількох років фінансував армію агресора як свою рідну.
   
У самого Гетьмана свати - кацапо-громадяни (а може, й невістка не відмовилася). Причому через спільних онуків їх можна вважати і кревними родичами.
   
У самого Гетьмана свати - кацапо-громадяни (а може, й невістка не відмовилася). Причому через спільних онуків їх можна вважати і кревними родичами.
І це також.
Але тут, НМД, претензії до "мудрого українського народу", який прогнавши злочинну владу Януковича обрав презом міністра уряду Януковича.
   
там дійсно тенденція

Петро на кацапці, синок на кацапці....   а дітей виховує мати
   
там дійсно тенденція

Петро на кацапці, синок на кацапці....   а дітей виховує мати
До цього, Педро -- дяк МП-ФСБ.
   
у нас президент - Порошенко, а не його діти, дружина чи невістка.
а от те, що Тимошенко - російсько-вірменсько-єврейського походження вас не турубує? якщо вже ви так переймаєтеся національністью родичів Порошенка.
   
Порошенко відреагував на російські паспорти Семочка?
У Семочка є російські паспорти? Навіщо ці тупі маніпуляції? Змініть назву гілки.
   
А які у мене можуть бути претензії до Семочко? Це ж його родичі.
А до Гетьмана:як він призначає людину з таким "шлейфом" на таку посаду?
Хоча, про що я. Гетьман сам впродовж кількох років фінансував армію агресора як свою рідну.

тут питання, коли ті родичі отримала паспорти РФ. якщо до 2014-го, то це дурниця а не компромат.
Михайло Забродський взагалі навчався у Петербурзі і 5 років служив у військах РФ. ну і якось з таким шлейфом вбивав кацапів і досить ефективно. навіть СлідКом РФ проти нього кримінальну справу розпочав.



Останнє редагування: 6 жовтня 2018 13:34:27 від karuby
   
Якщо у кожного 2-го українця є родичи у РФ , то ми Юльки ідемо до вас))))
   
Счет тузам в рукавах идет на десятки
   
у нас президент - Порошенко, а не його діти, дружина чи невістка.
а от те, що Тимошенко - російсько-вірменсько-єврейського походження вас не турубує? якщо вже ви так переймаєтеся національністью родичів Порошенка.
   Правильно! Ганьба!

   жертовність Порошенка є просто безпрецедентною серед правителів України за всю нашу тисячолітню історію.(karuby) :take_exam:
 
   
Лично у Семочко их НЕТ

А если найду? (с)
   
Петро на кацапці, синок на кацапці....   а дітей виховує мати
Ну, Марина все ж таки народилася у Києві, навіть якщо її батьки прибули з кацапстану.
   
   Правильно! Ганьба!

   жертовність Порошенка є просто безпрецедентною серед правителів України за всю нашу тисячолітню історію.(karuby) :take_exam:

мені приємно, що Ви мене цитуєте. дякую.
те що Ви перейшли на сторону Правди, на сторону Порошенка говорить про те, що мої зусилля на ФУПі не є марними!
   
OldBoy, якщо Ви не змінете назву гілки, натисну доповідь.
   
Ну, Марина все ж таки народилася у Києві, навіть якщо її батьки прибули з кацапстану.
:gigi:  Точно. Цинічні бандерівці.
   
навіть СлідКом РФ проти нього кримінальну справу розпочав.
Ну, на Тягнибока, Яроша та Корчинського слідком кацапстану теж відкрив справи, що не заважає деяким педрофілам називати данних осіб та й в цілому усіх право-радикалів провокаторами, які нібито створюють зручну картинку для кацапо-змі
   
дайте сылку про его роспаспорта
   
А які у мене можуть бути претензії до Семочко? Це ж його родичі.
А до Гетьмана:як він призначає людину з таким "шлейфом" на таку посаду?
Хоча, про що я. Гетьман сам впродовж кількох років фінансував армію агресора як свою рідну.

и Семочко должен был убить их ? отказаться от их ?
в чем суть ваших претензий ?
   
Наша СБУ -свята святих ФСБ. там ще ні одного не було з американським паспортом-всі з російським. Та й що барига зробить-Центр так вирішив.
   
У Семочка є російські паспорти? Навіщо ці тупі маніпуляції? Змініть назву гілки.
Семочко -класичний PEPS politically exposed person.В будь-якій поважаючий себе краіні його б на гарматний постріл не підпустили би до розвідки чи керівних посад коли у нього родичи з кацапськими паспортами лазять. Свиноботи, ви реально тупі чи методичка не дозволяє сірою речовиною керувати?
   
громи і молнії метав?

ми не знаємо. а шо чути в україні?
   
Семочко -класичний PEPS politically exposed person.В будь-якій поважаючий себе краіні його б на гарматний постріл не підпустили би до розвідки чи керівних посад коли у нього родичи з кацапськими паспортами лазять. Свиноботи, ви реально тупі чи методичка не дозволяє сірою речовиною керувати?

Думаю, що тут 2 в одному  :laugh:
   
и Семочко должен был убить их ? отказаться от их ?
в чем суть ваших претензий ?
що може зробити кацапський агент на такий посаді? Тільки продовжувати служити кацапстану! Украінська розвідка повністю проспала концентрацію кацапо-військ у Криму! Чи була у нас украінська розвідка з такими «сємочками»?
   
Лично у Семочко их НЕТ

Якобы они есть у его родственников - и что Семочко должен был с ними сделать ?

таке враження, що ти не за безпеку України переживаєш, а за спокій Порошенка
ти патріот України чи Порошенка?
   
Ну, на Тягнибока, Яроша та Корчинського слідком кацапстану теж відкрив справи, що не заважає деяким педрофілам називати данних осіб та й в цілому усіх право-радикалів провокаторами, які нібито створюють зручну картинку для кацапо-змі

згоден, слідком - не аргумент.
але у Вас є заперечення, що Забродський вичвся і служив в росармії, а тепер вбиває кацапів?
   
У Семочка є російські паспорти? Навіщо ці тупі маніпуляції? Змініть назву гілки.


мова ж не про дядю чи тьотю, мова про дружину і сина. Це сімя, де є юридична відповідальність за спільні дії.
Як така людина може бути допущена до державної таємниці?  Він злочинець, бо мав повідомити в СБУ про наявність подвійного громадянства, що заборонено конституцією.
   
залізні у гетьмана нерви...   то голубан, то семочко...   агенти кремлч навколо, а він спокійно так їх підпускає все ближче, а потім як вжарить, як вжарить...

Як дістане туз з рукава!   :pooh_lol:
   
мені приємно, що Ви мене цитуєте. дякую.
те що Ви перейшли на сторону Правди, на сторону Порошенка говорить про те, що мої зусилля на ФУПі не є марними!
Марно тішитесь. То "даби дурь каждому била відна"(ц) B-)
   
Семочко -класичний PEPS politically exposed person.В будь-якій поважаючий себе краіні його б на гарматний постріл не підпустили би до розвідки чи керівних посад коли у нього родичи з кацапськими паспортами лазять. Свиноботи, ви реально тупі чи методичка не дозволяє сірою речовиною керувати?

Їм зарплатню платять за Юльку.

Який Сємочко?   :pooh_lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія