Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нардепи пропонують скасувати 3 групу єдиного податку

Re: Нардепи пропонують скасувати 3 групу єдиного податку
ska

Ви, мразі, дякуйте що люди крутяться,в цей складний час виживають,сім'ї годують
Похер, кассовый аппарат и все
   
Re: Нардепи пропонують скасувати 3 групу єдиного податку

Та вони просто о.їли. Ви, мразі, дякуйте що люди крутяться,в цей складний час виживають,сім'ї годують і ваші оборудки іх не цікавлять. А найбільш активні по італіям та польщам роз'їхались. Через ваші бл.. заслуги. За кордоном себе намагаються реалізувати. Кучма не дурень був. Зумів народ самовлаштувати і два терміни відсидів. Регіонали спрощену систему не чіпали. Відчували торкнуть -то пи.дець настане. Тепер заслані козачки взялись. Шатуни ср.ні. Вдають, що їх доля гетьмана турбує. А завтра Бойку будуть ср.ку лизати.

справедливости ради.... для всей власти после кучмы  упрощенцы были бельмом в глазу, попытки разобраться с ними были всегда. да и мвфники помоему тоже неровно дышат в этом направлениги. Как только суд антикорруционный продавят, продажу земли... так сразу и начнут рубать упрощенцев ( ставить такие условия).
   
Re: Нардепи пропонують скасувати 3 групу єдиного податку
ska

мвфники помоему тоже неровно дышат в этом направлениги
Они справедливо видят дырку в бюджете
   
Re: Нардепи пропонують скасувати 3 групу єдиного податку

Они справедливо видят дырку в бюджете

нет проблем....Украина страна специфическая. есть вещи "святые". 3 я группа из таких. 
   
Они справедливо видят дырку в бюджете
Какая дырка? :lol:
Они просто не понимают.
На западе такие обороты, как на 1 и 2 группах, вообще не считаются бизнесом.
И они просто не в курсе, что если перевести налог на прибыль, котырый платят крупные корпорации, в процент от оборота, то это будет 1-2 %, а 3 группа платит 5%.
Да, по моему, и те чиновники, которые пишут эти законы, тоже этого не понимают.
Уже не рах тут поднимались темы, что бизнес на общей системе платит 18% налога, а ФОПы 5%, не понима, что 18% - это с прибыли, а 5% - это с оборота.
   
Отменять неправильно, кассовый аппарат нужен и все
Та що зараз не так з касовими апаратами? В кожному торговому центрі є. Повні кишені касових чеків. Чи ви вважаєте лоточників серйозними конкурентами костельманам чи герегам. На кожному кроці фуршети,АТБ. Сільпо, ашани, епіцентри. Все передається он лайн в податкову. То може ще від кожного лотка чи газетного кіоску потрібно ? Що це дасть ? Щоб кожен ще по бухгалтеру найняв і фіскалів кормив? Спрощенка для цього й була запроваджена, щоб малому бізнесу сплату податків спростити.
   
Re: Нардепи пропонують скасувати 3 групу єдиного податку

Какая дырка? :lol:
Они просто не понимают.
На западе такие обороты, как на 1 и 2 группах, вообще не считаются бизнесом.
И они просто не в курсе, что если перевести налог на прибыль, котырый платят крупные корпорации, в процент от оборота, то это будет 1-2 %, а 3 группа платит 5%.
Да, по моему, и те чиновники, которые пишут эти законы, тоже этого не понимают.
Уже не рах тут поднимались темы, что бизнес на общей системе платит 15% налога, а ФОПы 5%, не понима, что 15% - это с прибыли, а 5% - это с оборота.

единые налоги многие выбирают помоему из за того, что проще на них работается.  На общей системе наши люди покажут такие результаты, при которых еще и государство им будет должно. Но не хотят трахаться с этим и идут в упрощенку...так как это упрощенка.
   
Они справедливо видят дырку в бюджете
Может это и дырка, но если масштабировать, то тогда оффшоры это не меньше чем черная дыра.
   
Re: Нардепи пропонують скасувати 3 групу єдиного податку
ska

а 3 группа платит 5%
Пять это много спорить  не буду, но учёт нужен и кассовый аппарат. Даже можно планку поднять.  Тогда ни у кого вопросов не будет
   
Какая дырка? :lol:
Они просто не понимают.
На западе такие обороты, как на 1 и 2 группах, вообще не считаются бизнесом.
И они просто не в курсе, что если перевести налог на прибыль, котырый платят крупные корпорации, в процент от оборота, то это будет 1-2 %, а 3 группа платит 5%.
Да, по моему, и те чиновники, которые пишут эти законы, тоже этого не понимают.
Уже не рах тут поднимались темы, что бизнес на общей системе платит 18% налога, а ФОПы 5%, не понима, что 18% - это с прибыли, а 5% - это с оборота.
Коли до мене приїхали знайомі з Канади вони ніяк не могли зрозуміти навіщо у нас відкривають малий бізнес при таких доходах. Якщо бізнесмен не отримує хоча б 6-8 тис зелених в місяць навіщо він ризикує та за свої гроші закуповує товар? Чому тоді не найметься за дві штуки баксів до нормального роботодавця? :D
   
Коли до мене приїхали знайомі з Канади вони ніяк не могли зрозуміти навіщо у нас відкривають малий бізнес при таких доходах. Якщо бізнесмен не отримує хоча б 6-8 тис зелених в місяць навіщо він ризикує та за свої гроші закуповує товар? Чому тоді не найметься за дві штуки баксів до нормального роботодавця? :D
У меня ребенок в Канаде, когда она рассказывает своим друзьям про наши маршрутки, они тоже никак не могут понять, что это за вид транспорта, в котором не выдают талоны и кричат водителю, где остановить :laugh:
   
Пять это много спорить  не буду, но учёт нужен и кассовый аппарат. Даже можно планку поднять.  Тогда ни у кого вопросов не будет
Жоден Метінвест чи Рошен більше відсотка від обороту не сплачує. Для фіскалів один відсоток з таких структур  це щастя.
   
Re: Нардепи пропонують скасувати 3 групу єдиного податку
ska

Существующая система не справедлива 5% в торговле это безумно много, если не обманывать с объемом, просто не выгодно, общая система лучше. А например в айти это шара
   
Пять это много спорить  не буду, но учёт нужен и кассовый аппарат. Даже можно планку поднять.  Тогда ни у кого вопросов не будет
В тысячупятьсотый раз пишу: сначала вменяемый закон об РРО и нормальное администрирование, потом всех на РРО.
Блин, да поймите же наконец: у нас РРО не ля учета выручки, как на западе, а для контроля фискалами и бездонной коррупции.
   
Re: Нардепи пропонують скасувати 3 групу єдиного податку
ska

Жоден Метінвест чи Рошен більше відсотка від обороту не сплачує.
При общей системе, переходите на нее
   
Re: Нардепи пропонують скасувати 3 групу єдиного податку
ska

сначала вменяемый закон об РРО и нормальное администрирование, потом всех на РРО.
не спорю
   
Существующая система не справедлива 5% в торговле это безумно много, если не обманывать с объемом, просто не выгодно, общая система лучше. А например в айти это шара

И даже несмотря на это, торговле это выгодно. По одной простой причине: налоговой не к чему придраться.
   
Я еще прошлым летом слышал от людей, которые контактируют от IT с правительством и комитетами ВР, что по упрощенке вопрос уже практически решен - будут  отменять с 2019. Так что, ничего удивительного не услышал, и скорее всего отменят, оставят что-то только для совсем убогих.
   
При общей системе, переходите на нее
А от грузини думають інакше. Реформують якраз на рівні нашої третьої групи.

У Грузії податок для малого бізнесу знизять з 5% до 1%
Міністерство фінансів Грузії виступило з новою податковою ініціативою, яка передбачає встановлення пільг для дрібних підприємців.
Про це повідомляє "Грузія Online".
Згідно з ініціативою податкової реформи, як дрібних підприємців зможуть зареєструватися особи, доходи від економічної діяльності яких не перевищують 500 тисяч ларі в рік (понад 200 тисяч доларів).
За діючими нормами, статус дрібного підприємця можуть отримувати тільки ті підприємці, доходи яких становлять до 100 тисяч ларі (понад 40 тисяч доларів).
У той же час, для дрібних підприємців буде встановлено "безпрецедентний пільговий режим", і встановлена ​​для них податкова ставка буде знижена в п'ять разів - з 5% до 1%.
   
Я еще прошлым летом слышал от людей, которые контактируют от IT с правительством и комитетами ВР, что по упрощенке вопрос уже практически решен - будут  отменять с 2019. Так что, ничего удивительного не услышал, и скорее всего отменят, оставят что-то только для совсем убогих.

Ну тоді п***а ІТ в Україні.. Як мінімум легальному...
   
Re: Нардепи пропонують скасувати 3 групу єдиного податку
Agh

Я еще прошлым летом слышал от людей, которые контактируют от IT с правительством и комитетами ВР, что по упрощенке вопрос уже практически решен - будут  отменять с 2019. Так что, ничего удивительного не услышал, и скорее всего отменят, оставят что-то только для совсем убогих.
тогда только совсем убогие и останутся в этой стране :(
   
При общей системе, переходите на нее

пойди б***ь и перейди со всеми НДС счетами, блокировками, расчётом налоговых затрат и 17м стандартом.

пидарасы
   
Я еще прошлым летом слышал от людей, которые контактируют от IT с правительством и комитетами ВР, что по упрощенке вопрос уже практически решен - будут  отменять с 2019. Так что, ничего удивительного не услышал, и скорее всего отменят, оставят что-то только для совсем убогих.
А я слышала от людей, которые непосредственно IT, что они пока работают в Украине из-за того, что сидят на едином, как только переведут на общую - все толковые уедут подальше.
   
Хоть убей не пойму. 5% с оборота это много достаточно. Администрировать просто. Ограничены суммой
Не трогайте.

Весь смысл именно в упрощенной системе
Легко отчитываться,  легко начать бизнес
   
Люто підтримую нововведення! Бити по рукам варавітих крахаборів і дрібних барижок! Платіть падатки, ссволачі!

Останнє редагування: 8 березня 2018 00:08:32 від PRom
   
Ну чо там.... подзажимають? Так невпервой....
   
Ну чо там.... подзажимають? Так невпервой....

Ха, з новою чесною владою такі фінти ушамє не проходять більше.
   
Ха, з новою чесною владою такі фінти ушамє не проходять більше.
---------------------------
 Ну я работников ФОПами не охвормлял,но очередной тупой зажим бизнеса осуждаю.
   
---------------------------
 Ну я работников ФОПами не охвормлял,но очередной тупой зажим бизнеса осуждаю.

Вольт, а кого там ці мєлочі іпуть? Он пєдроти ржуть і кажуть, що це все норм і буде пучьком. Я ім вірю, хехе.
Зі березень - останній місяць, коли я платив єсв. Все, вже заяву на закриття написав
   
Вольт, а кого там ці мєлочі іпуть? Он пєдроти ржуть і кажуть, що це все норм і буде пучьком. Я ім вірю, хехе.
Зі березень - останній місяць, коли я платив єсв. Все, вже заяву на закриття написав
-----------------------------
И не кажи! Эти хуже Азарова.
   
Хоть убей не пойму. 5% с оборота это много достаточно. Администрировать просто. Ограничены суммой
Не трогайте.

Весь смысл именно в упрощенной системе
Легко отчитываться,  легко начать бизнес

Неможливо проконтролювати суму

Бо немає касового агрегату
   
Вважаю перехід потрібен, але з паралельним прийняттям закону про пільгове оподаткування малого бізнесу

На рівні 10%-15% з чистого прибутку

При цьому облік повинен бути простим як в США та Канаді - за рік накопичив чеки та інвойси, відніс бухгалтеру, і за 15 годин праці тобі все порахували і вивели баланс
   
Вважаю перехід потрібен, але з паралельним прийняттям закону про пільгове оподаткування малого бізнесу

На рівні 10%-15% з чистого прибутку

При цьому облік повинен бути простим як в США та Канаді - за рік накопичив чеки та інвойси, відніс бухгалтеру, і за 15 годин праці тобі все порахували і вивели баланс
це при Кучмі коли вводили єдиний податок щось схоже було. Заплати та працюй . А потім поступово стали обкладати іншими податками. Бо владі грошей завжди мало.  А що до простого обліку - щоб позбирати усі ці чеки за рік та бухгалтер за 15 хвилин порахує - це взагалі хвантастика. З чого ці усі податківці та інші перевіряючи харчуватися будуть?
   
Взагалі то майбутня економіка йде все ближче до фрилансу та відходить від звичайного найма. Фактично десь років за 5-10 усі в світі практично будуть ФОПами. А тут як раз все роблять навпаки. Сілізім-що поробиш!
   
Не відмінять. Бо це політичне самогубство.
   
Неможливо проконтролювати суму

Бо немає касового агрегату

Кроме торговли на базаре есть полно другого бизнеса
Для 3 группы вроде аж 3млн в год оборот
   
Кроме торговли на базаре есть полно другого бизнеса
Для 3 группы вроде аж 3млн в год оборот
5 а было 20  B-)
   
Скасування 3 групи вдарить по ІТшниках ... Але то не проблема. Є варіанти :-) але всі варіанти для держави і бюджету гірші ніж те що є сьогодні


Останнє редагування: 8 березня 2018 08:43:48 від Luxetenebris
   
-----------------------------
И не кажи! Эти хуже Азарова.
+1000000000000
Помните как в скупом рыцаре герой выдавливал из пожилой женщины последний грош
Так вот мне это этническое кодло напоминает того самого рыцаря
только в отличии от Пушкина себя они ни в чем не ущемляют а наоборот жируют так как будто последний день живут
но украинцев давят с такой же радостью как клопов
 
   
Наш бюджет это дырявое ведро и сколько в него не лей оно все равно будет пустым потому как Педросня тупо не хочет прекращать грабить свой народ
и в этом главная наша проблема а не в кассовых аппаратах
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія