Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Как усилить сигнал wifi

Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Послухай мене. як практика. Сам мучився, як без кабеля провести інтернет на склад.
Ніякі репітери нічого не дають абсолютно, бо своїми гармоніками вони глушать свій же сигнал. Ні про яке підсилення в реалі там навіть і не йдеться, якшо це не профісистема з різними частотними діапазонами і рознесеними зовнішніми антенами.
Якшо хочеш без проводів і шо б все нормально працювало - купляєш дві цих хєрні, втикаєш їх в розетки 220 В на різних поверхах чи навіть приміщеннях., та шо внизу - в загальний роутер. та шо зверху - до неї можеш ще один роутер або вже кабель.
https://rozetka.com.ua/tp-link_tl-pa4010kit/p605355/

Працює в мене така система вже два роки - ніразу не глючило і ніразу до неї не заглядував. Ціна 1000 грн за пару . Бони і повний потім спокій.
Принцип - як виту пару вони використовують провід 220 В.
На практиці в мене на одній фазі вони рознесені на сто метрів.
Підключення взагалі дитяче - нажимаєш на кнопку на нижньому. потім біжиш наверх і нажимаєш кнопку на другому. Все. Через півхвилини маєш інтернет. Втикаєш до верхнього ще один роутер і знову маєш вай-фай. Таких коробок можна понатикати з десяток по всій території чи поверхах.



Останнє редагування: 9 травня 2018 16:54:03 від rozhko
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Теоретик?
"Кращий роутер" - тоді і "кращі" девайси, які до нього підключаються, бо звязок двосторонній. Потужний роутер підсилить сигнал на передачу, але слабкого девайсу він просто "не чутиме".
"Кращу антену" - антена з великим КП може концетрувати "сигнал" в одному напрямку, але в інших він стає слабший (Кп=ККД*КНД). В окремих випадках підійде, але тоді краще вже готовий пристрій, та сама наностанція.
Коаксіал - на грубому (2см діаметром) коаксіалі падає 0,2 dB/метр. На роз'ємах - ще по децибелу. На тонкому коаксіалі  (RG55) - до 1dB/m. Сенс у тій затії, якщо можна кинути виту пару, хоч 100 метрів?

в мене на дачі зб перекриття - і я з першого поверху на підвал переніс антену коаксіало - десь близько метра до компа комп стоїть на підлозі - уровєнь сігнала атлічний.

зараз звичайний андроїд телефон б,є  по вайфаю на дистанції яких вистачає з головою.

так що теоретик тут ти)))
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Послухай мене. як практика. Сам мучився, як без кабеля провести інтернет на склад.
Ніякі репітери нічого не дають абсолютно, бо своїми гармоніками вони глушать свій же сигнал. Ні про яке підсилення в реалі там навіть і не йдеться, якшо це не профісистема з різними частотними діапазонами і рознесеними зовнішніми антенами.
Якшо хочеш без проводів і шо б все нормально працювало - купляєш дві цих хєрні, втикаєш їх в розетки 220 В на різних поверхах чи навіть приміщеннях., та шо внизу - в загальний роутер. та шо зверху - до неї можеш ще один роутер або вже кабель.
https://rozetka.com.ua/tp-link_tl-pa4010kit/p605355/

Працює в мене така система вже два роки - ніразу не глючило і ніразу до неї не заглядував. Ціна 1000 грн за пару . Бони і повний потім спокій.
Принцип - як виту пару вони використовують провід 220 В.
На практиці в мене на одній фазі вони рознесені на сто метрів.

Показати зображення...

варіант
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Послухай мене. як практика. Сам мучився, як без кабеля провести інтернет на склад.
Ніякі репітери нічого не дають абсолютно, бо своїми гармоніками вони глушать свій же сигнал. Ні про яке підсилення в реалі там навіть і не йдеться, якшо це не профісистема з різними частотними діапазонами і рознесеними зовнішніми антенами.
Якшо хочеш без проводів і шо б все нормально працювало - купляєш дві цих хєрні, втикаєш їх в розетки 220 В на різних поверхах чи навіть приміщеннях., та шо внизу - в загальний роутер. та шо зверху - до неї можеш ще один роутер або вже кабель.
https://rozetka.com.ua/tp-link_tl-pa4010kit/p605355/

Працює в мене така система вже два роки - ніразу не глючило і ніразу до неї не заглядував. Ціна 1000 грн за пару . Бони і повний потім спокій.
Принцип - як виту пару вони використовують провід 220 В.
На практиці в мене на одній фазі вони рознесені на сто метрів.

Показати зображення...
Адресу свою скажи ? Щоб бригада по усунуненню радіозавад з Українськго державного центру радіочастот довго не шукала джерело радіовипромінення.
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Послухай мене. як практика. Сам мучився, як без кабеля провести інтернет на склад.
Ніякі репітери нічого не дають абсолютно, бо своїми гармоніками вони глушать свій же сигнал. Ні про яке підсилення в реалі там навіть і не йдеться, якшо це не профісистема з різними частотними діапазонами і рознесеними зовнішніми антенами.
Якшо хочеш без проводів і шо б все нормально працювало - купляєш дві цих хєрні, втикаєш їх в розетки 220 В на різних поверхах чи навіть приміщеннях., та шо внизу - в загальний роутер. та шо зверху - до неї можеш ще один роутер або вже кабель.
https://rozetka.com.ua/tp-link_tl-pa4010kit/p605355/

Працює в мене така система вже два роки - ніразу не глючило і ніразу до неї не заглядував. Ціна 1000 грн за пару . Бони і повний потім спокій.
Принцип - як виту пару вони використовують провід 220 В.
На практиці в мене на одній фазі вони рознесені на сто метрів.

Показати зображення...

Етот вариант сработает, если оба адаптера воткнуты в розетки на одной фазе. А если у него на одном етаже одна фаза. а на другом етаже другая фаза в розетках. то ето работать не будет.
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Адресу свою скажи ? Щоб бригада по усунуненню радіозавад з Українськго державного центру радіочастот довго не шукала джерело радіовипромінення.

українські державні органи не бачать і не шукають  сепаратистів - вбивць які відкрито гуляють в києві  - а то шукатимуть - за зарплату!))) - якесь джерело радіовипромінення)))
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

так що теоретик тут ти)))

Все, пісець  :facepalm:
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Етот вариант сработает, если оба адаптера воткнуты в розетки на одной фазе. А если у него на одном етаже одна фаза. а на другом етаже другая фаза в розетках. то ето работать не будет.

Работать будет 100%
Только скорость будет резать.
За фазу не знаю, но запитка на базе точно трехфазная.
Как на меня - идеальній вариант. чтобі не трахаться с проводами.
В моем варианте между офисом и складом - примерно 100м
Шо б не говорили. что я п***а - вот фотки реальніе разніх строений


   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

українські державні органи не бачать і не шукають  сепаратистів - вбивць які відкрито гуляють в києві  - а то шукатимуть - за зарплату!))) - якесь джерело радіовипромінення)))
Шукають, ще й як. Потрібно заяву тільки написати. І штрафи не маленькі. Плюс оплата виїзду бригади.
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Адресу свою скажи ? Щоб бригада по усунуненню радіозавад з Українськго державного центру радіочастот довго не шукала джерело радіовипромінення.

Піздуй нахуй, бо ці адаптери сертифіковані з українською наліпкою.
Так як випромінюють сучасні роутери, телевізори, комп2ютери і навіть прості лед лампи з їх найпростішими блоками живлення - це просто капець.
Включи вдома приймач на середніх чи довгих хвилях - не зловиш нічого  - тільки скрегіт від наводок домашньої електроніки


Останнє редагування: 9 травня 2018 16:51:06 від rozhko
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Пытался сам разобраться с ситуацией в гугле, не получилось)

Суть проблемы. Роутер стоит на 3 этаже в доме. На первом этаже в противоположном крыле очень плохой приём. И на выходе из дома под навесом тоже самое. Зато во дворе и до калитки все ок.

Хочу усилить сигнал на первый этаж. В первую очередь рассматриваю варианты в которых не нужно тянуть кабель.

Есть ли такие?
Може трохи наївне питання,  :shuffle:  але всеж задам  :D  В  роутері виставлену потужність сигналу перевіряли? бо я вже оlного разу допоміг людині у подібній ситуації просто піднявши рівень до максимального,  його длінк  був "із коробки" із вайфаєм придавленим     наполовину, і людина хотіла взяти в мене роутер щоб спробувати як буде працювати мережа  з репітером і по результатам купити.  :-)o
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Шукають, ще й як. Потрібно заяву тільки написати. І штрафи не маленькі. Плюс оплата виїзду бригади.

шукають кого? діамантових суддів прокурорів ггенералів, "офіцерів солдатів аомій днр лнр", політиків сепаратистів чи джерела радіовипромінення?
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Піздуй нахуй, бо ці адаптери сертифіковані з українською наліпкою.
Так як випромінюють сучасні роутери, телевізори, комп2ютери і навіть прості лед лампи з їх найпростішими блоками живлення - це просто капець.
Включи вдома приймач на середніх чи довгих хвилях - не зловиш нічого  - тільки скрегіт від наводок домашньої електроніки
На довгих та сердных хвилях я нічого не слухаю, а от на коротких таки да, слухаю. І радіозавади від такого гівна спостерігаю регулярно. І проблема в тому, що ці powerline дають широкопосний радіосигнал по всьому діапазону.
Так що є наліпка, чи ні, а випроміненнення сигналу і створення радіозавад службам, які там працюють (радіоаматорська служба теж сюди відноситься) є неприпустимим.
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Адресу свою скажи ? Щоб бригада по усунуненню радіозавад з Українськго державного центру радіочастот довго не шукала джерело радіовипромінення.

Ой який же грізний, я отой жук...
Може назвеш, що в тебе там за прилади ввімкнені яким це випромінювання заважає.
Чи ти з тих хто на ніч капелюха з фольги надягає?

Інша справа що вони ці пристрої дуже неефективні. Швидкість реальна 10 мбіт не перевищує.
А часто і набагато менше і до того ж дуже нестабільна.
В мене в офісі колись були такі девайси. Прибиральниця вмикає пилосос і прощавай інет.
Викинув нафіг і більше не користувався вже років десять.
Дешевше і простіше поставити по роутеру на поверх і закрити тему.
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

В  роутері виставлену потужність сигналу перевіряли? бо я вже оlного разу допоміг людині у подібній ситуації просто піднявши рівень до максимального,

Ще підскажу. Якщо хочеш, шоб роутер сильніше випромінював сигнал - постав в настройках країну США чи Китай - в них дозволений набагато сильніший рівень сигналу, ніж в Європі
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

шукають кого? діамантових суддів прокурорів ггенералів, "офіцерів солдатів аомій днр лнр", політиків сепаратистів чи джерела радіовипромінення?
Ми тут говоримо за джерела радіовипромінення. Сюди відносяться джерела радіозавад та незаконно діючі передавачі (НДП).
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Інша справа що вони ці пристрої дуже неефективні. Швидкість реальна 10 мбіт не перевищує.
А часто і набагато менше і до того ж дуже нестабільна.

Піздьож. Реально 50мб за 100 метрів. На основному вході - 80.
Ставиш гарну пляшку - може відео прислати
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

На довгих та сердных хвилях я нічого не слухаю, а от на коротких таки да, слухаю. І радіозавади від такого гівна спостерігаю регулярно. І проблема в тому, що ці powerline дають широкопосний радіосигнал по всьому діапазону.
Так що є наліпка, чи ні, а випроміненнення сигналу і створення радіозавад службам, які там працюють (радіоаматорська служба теж сюди відноситься) є неприпустимим.

то мо придбати кращий кв приймач? і що ж там зараз - в добу інтернету - ВДОМА можна слухати на кв. я розумію десь далеко в горах у відриві від цивілізації - чи на віддаленому атолі в тихому океані де немає окрім кв і гігагерцових супутникових ніяких сигналів - а вдома з інетом напуркуя кв?

Останнє редагування: 9 травня 2018 17:00:54 від Карл Мюнхаузен
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Ми тут говоримо за джерела радіовипромінення. Сюди відносяться джерела радіозавад та незаконно діючі передавачі (НДП).

б***ь, як ти найдеш такі мікрони в порівнянні з загальним засиранням мережі????
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Ми тут говоримо за джерела радіовипромінення. Сюди відносяться джерела радіозавад та незаконно діючі передавачі (НДП).

не вірю що укрдержоргани функціонують за призначенням  і відповідно до законів і за зарплату . ніколи в житті такого не бачив . щось ви дядьку фантазуєте.
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

то мо придбати кращий кв приймач?

Я лише мав на увазі про перешкоди, що створюються побутовими приладами. Тобто про засирання мережі 220 в.
Колись вдома так засирав тільки тірістор, якшо у когось був торшер з регулюванням яскравості.
Зараз - це просто жах.
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Ой який же грізний, я отой жук...
Може назвеш, що в тебе там за прилади ввімкнені яким це випромінювання заважає.
Чи ти з тих хто на ніч капелюха з фольги надягає?

Інша справа що вони ці пристрої дуже неефективні. Швидкість реальна 10 мбіт не перевищує.
А часто і набагато менше і до того ж дуже нестабільна.
В мене в офісі колись були такі девайси. Прибиральниця вмикає пилосос і прощавай інет.
Викинув нафіг і більше не користувався вже років десять.
Дешевше і простіше поставити по роутеру на поверх і закрити тему.
На данний момент ввімкнений трасивер ICOM-756PROIII.
Дозвіл на експлуатацію AC-23-0074419 виданий 08.10.2014 р. 
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

то мо придбати кращий кв приймач? і що ж там зараз - в добу інтернету - ВДОМА можна слухати на кв. я розумію десь далеко в горах у відриві від цивілізації - чи на віддаленому атолі в тихому океані де немає окрім кв і гігагерцових супутникових ніяких сигналів - а вдома з інетом напуркуя кв?
Уявляєш, що ще є люди, які не тільки слухають КВ, а й проводять на цих діапазонах радіозв'язки. І чі частоти їм виділені законодавством України, при чому на первинній основі що передбачає, що нічого, крім їх сигналів, там не повинно бути.
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

не вірю що укрдержоргани функціонують за призначенням  і відповідно до законів і за зарплату

Правильно робиш :)
У мене до епохи мобілок GSM, років з пять на даху на антені висотою 6 метрів висів подовжувач домашнього телефону з підсилювачем - СЕНАО - називався :)
Хто в курсі. мене підтримає ;) Така собі мобілка в кишені з висувною антеною...
Зараз фотку в інеті пошукаю...

http://cti.com.ua/products/senao/sn_358.html
Знайшов мій рідненький 358-й :)




Ловило на десяток км.
Ніяка б***ь за 5 років так і не приїхала до мене, шо б штрафувати.
А ви говорите про якісь мікровати. котрі зовні практично не виходять :))))
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Уявляєш, що ще є люди, які не тільки слухають КВ, а й проводять на цих діапазонах радіозв'язки. І чі частоти їм виділені законодавством України, при чому на первинній основі що передбачає, що нічого, крім їх сигналів, там не повинно бути.

ок.  з сірьогою ребровим звязувався?
завжди цікавило . ядерний конфлікт - інтернет розірваний чи можеш ти налагодити з іншим радіоаматором - наприклад з австралії - звязок між його компютером і твоїм через короткі хвилі я сільки реально кбпс може бути?
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Правильно робиш :)
У мене до епохи мобілок GSM, років з пять на даху на антені висотою 6 метрів висів подовжувач домашнього телефону з підсилювачем - СЕНАО - називався :)
Хто в курсі. мене підтримає ;) Така собі мобілка в кишені з висувною антеною...
Зараз фотку в інеті пошукаю...

http://cti.com.ua/products/senao/sn_358.html
Знайшов мій рідненький 358-й :)

Показати зображення...
Ловило на десяток км.
Ніяка б***ь за 5 років так і не приїхала до мене, шо б штрафувати.
А ви говорите про якісь мікровати. котрі зовні практично не виходять :))))
Значить твоє щастя, що нікому не заважав. А у нас один теж поставиви китайський радіоподовжувач телефону і почав заважати зв'язку залізничків (у нас поряд залізнична станція). Так приїхали дуже швидко і "взули по самі помідори". З конфіскацією самого радіоподовжувача.
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Правильно робиш
У мене до епохи мобілок GSM, років з пять на даху на антені висотою 6 метрів висів подовжувач домашнього телефону з підсилювачем - СЕНАО - називався
Хто в курсі. мене підтримає  Така собі мобілка в кишені з висувною антеною...
Зараз фотку в інеті пошукаю...

http://cti.com.ua/products/senao/sn_358.html
Знайшов мій рідненький 358-й




Ловило на десяток км.
Ніяка б***ь за 5 років так і не приїхала до мене, шо б штрафувати.
А ви говорите про якісь мікровати. котрі зовні практично не виходять )))
Правильно робиш
У мене до епохи мобілок GSM, років з пять на даху на антені висотою 6 метрів висів подовжувач домашнього телефону з підсилювачем - СЕНАО - називався
Хто в курсі. мене підтримає  Така собі мобілка в кишені з висувною антеною...
Зараз фотку в інеті пошукаю...

http://cti.com.ua/products/senao/sn_358.html
Знайшов мій рідненький 358-й




Ловило на десяток км.
Ніяка б***ь за 5 років так і не приїхала до мене, шо б штрафувати.
А ви говорите про якісь мікровати. котрі зовні практично не виходять )))

я в цій країні живу тому знаю що кажу. Країна Україна. Окупована бандою Корупціонерія
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Піздьож. Реально 50мб за 100 метрів. На основному вході - 80.
Ставиш гарну пляшку - може відео прислати

Накуй ти мені здався із своїм відео, щоб я тобі ще пляшки гарні підганяв.
Якщо щось бажаєш довести знімай кіно і викладуй, мені байдуже.
Я написав про свою спробу 10 років тому скрористатись такими пристроями.
А зараз в мене оптоволокно скрізь и проблем ніяких не має.


   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Значить твоє щастя, що нікому не заважав. А у нас один теж поставиви китайський радіоподовжувач телефону і почав заважати зв'язку залізничків (у нас поряд залізнична станція). Так приїхали дуже швидко і "взули по самі помідори". З конфіскацією самого радіоподовжувача.

Знову піздиш. Там зовсім різні частоти.
Сенао продавалися легально і реєструвалися легально. Але то коштувало грошей
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

А зараз в мене оптоволокно скрізь и проблем ніяких не має.

Чоловіче, тебе попросили, як подовжити інтернет БЕЗ КАБЕЛЯ!!!!
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

ок.  з сірьогою ребровим звязувався?
завжди цікавило . ядерний конфлікт - інтернет розірваний чи можеш ти налагодити з іншим радіоаматором - наприклад з австралії - звязок між його компютером і твоїм через короткі хвилі я сільки реально кбпс може бути?
Звичайно з Сергієм Станіславовичем неодноразово зістрічався в ефірі. Маю QSL-картку з його автографом.
Звязок між моїм комп'ютером і комп'ютером радіоаматора в Австралії (і не тільки) встановлю дуже часто. Це називається цифровий радіозв'язок. Швидкість буде залажати від вилу зв'язку.
Наприклад для пакетного зв'язку використовується швидкість 300 б/сек. Це не швидко, але надійно. Для передачі текстової інформацію цілком вистачає.
Є інші види зв'язку, які не ще більш повільні, але дозволяють практично гарантовано передати інформацію, використовуючи малу потужність передавача (до кількох Вт).
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Практика - критерій істини.

Хто вже поставив собі WiFi аналізатор на смарт?

Поставте і подивіться, де сигнал, який сигнал.

І у себе вдома бачу до 10 сигналів. І не обов'язково, самий сильний, найближчий.

Бо різні роутери стоять. 
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Десь так

   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Звичайно з Сергієм Станіславовичем неодноразово зістрічався в ефірі. Маю QSL-картку з його автографом.
Звязок між моїм комп'ютером і комп'ютером радіоаматора в Австралії (і не тільки) встановлю дуже часто. Це називається цифровий радіозв'язок. Швидкість буде залажати від вилу зв'язку.
Наприклад для пакетного зв'язку використовується швидкість 300 б/сек. Це не швидко, але надійно. Для передачі текстової інформацію цілком вистачає.
Є інші види зв'язку, які не ще більш повільні, але дозволяють практично гарантовано передати інформацію, використовуючи малу потужність передавача (до кількох Вт).

як там ребров , він же з донетчини - він сепар чи українець?
а питання знімаю. вже араб)

Останнє редагування: 9 травня 2018 17:28:41 від Карл Мюнхаузен
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Послухай мене. як практика. Сам мучився, як без кабеля провести інтернет на склад.
Ніякі репітери нічого не дають абсолютно, бо своїми гармоніками вони глушать свій же сигнал. Ні про яке підсилення в реалі там навіть і не йдеться, якшо це не профісистема з різними частотними діапазонами і рознесеними зовнішніми антенами.
Якшо хочеш без проводів і шо б все нормально працювало - купляєш дві цих хєрні, втикаєш їх в розетки 220 В на різних поверхах чи навіть приміщеннях., та шо внизу - в загальний роутер. та шо зверху - до неї можеш ще один роутер або вже кабель.
https://rozetka.com.ua/tp-link_tl-pa4010kit/p605355/

Працює в мене така система вже два роки - ніразу не глючило і ніразу до неї не заглядував. Ціна 1000 грн за пару . Бони і повний потім спокій.
Принцип - як виту пару вони використовують провід 220 В.
На практиці в мене на одній фазі вони рознесені на сто метрів.
Підключення взагалі дитяче - нажимаєш на кнопку на нижньому. потім біжиш наверх і нажимаєш кнопку на другому. Все. Через півхвилини маєш інтернет. Втикаєш до верхнього ще один роутер і знову маєш вай-фай. Таких коробок можна понатикати з десяток по всій території чи поверхах.

Показати зображення...
(tu)
Також використав таку схему коли потрібно було забезпечити два поверхи, сауну та спорткімнату у підвалі плюс ще поряд старий дім батьків клієнта. Два з половиною роки не зверталися з приводу якихось проблем. Правда електромережах на одній фазі.
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Знову піздиш. Там зовсім різні частоти.
Сенао продавалися легально і реєструвалися легально. Але то коштувало грошей
Я тобі не сказав, що це був саме "Сenao". Поторюсь ще раз, тобі пощастило, що нікому не заважав. А китайські подовжувачі вони різні бувають. В тому числі і з частотами "як Господь на душу покладе". Плюс до того, в залежності від конструкції, можуть бути різні гармоніки і це потрібно теж враховувати.
А що до того, "що ніхто не прийде", то до мене з місяць назад приходили співробітники СБУ. Ну показав їм дозволи, апаратуру, розповів про наше хобі, що це все законно. Мило поспілкувались, обмінялись телефонами про всяк випадок, на тому й розійшлись.


Останнє редагування: 9 травня 2018 17:52:50 від Влад
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

За "ретрансляторы, работающие через электрическую сеть" потрібно розстрілювати на місці. Або четвертувати.  :X
Чего вдруг? Потому что вам этого так захотелось? ;) Чему мешает кодированная ВЧ составляющая передаваемая по электрическим проводам. А ВЧ составляющая АДСЛ передаваемый по "честному звуковому телефонному кабелю" вас случайно не напрягает? Может и их того, на месте расстреливать? ;)

(tu)
Також використав таку схему коли потрібно було забезпечити два поверхи, сауну та спорткімнату у підвалі плюс ще поряд старий дім батьків клієнта. Два з половиною роки не зверталися з приводу якихось проблем. Правда електромережах на одній фазі.
Та вот нарид непонятно какого йуха бузотерит, кричит что "стрелять за такое надо" ;)

Останнє редагування: 9 травня 2018 18:18:29 від Aleksandr_1
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Ладно, зашёл в тупик как и все в этой теме

Вопрос другой. Посоветуйте роутер хороший с сильным стгналом
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Вопрос другой. Посоветуйте роутер хороший с сильным стгналом

Якщо з верхнього поверха - вниз - щось таке, включаєш після роутера і переводиш в режим AP.  Має вбудовану напрямлену антену. Сигнал сильний, але напрямлений, тому прийдеться підібрати орієнтацію у просторі в сторону споживача.
   
Re: ФЗВ... Усилить сигнал wi fi

Ладно, зашёл в тупик как и все в этой теме

Вопрос другой. Посоветуйте роутер хороший с сильным стгналом

Ти прогу поставив?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія