Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У нас ВІЙНА

Re: У нас ВІЙНА

тому що є план кидатися гівном 25% у 73% і навпаки. це звісно допоможе звільнити крим.

Це просто тренування, коли готують кращих, їх виставляють проти більшої кількості гірших...

Насправді, поки чекаємо час зручний щоб відтяпати від РФ територію, треба чимось зайнятись))))
   
Re: У нас ВІЙНА

Якби ми програли війну то зараз нам писали історію знову з Москви.
До сраки ця патетика.
Програли війну, й погодилися на мінські угоди, аж два рази.
Грузини також програли у 2008 році, куди вже яскравіше, хоч Москва їм історію й не пише, але абхазії вже фуй поверне.

Просто війна гібрідна, тому й капітуляція така сама, а замість Москви з історією в нас  гібрідний Зелепень.
   
Re: У нас ВІЙНА

   
Re: У нас ВІЙНА
nik

відступ це допоміжний бій для вимотування сил противника.


ви ще скажіть зарання спланований. і хто там кого вимотав?
   
Re: У нас ВІЙНА

так, здивований.

ну то може треба називати речі своїми іменами?


А для чого?

Дурний і так не зрозуміє, а розумний з пів слова догадається.
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

Re: У нас ВІЙНА

До сраки ця патетика.
Програли війну, й погодилися на мінські угоди, аж два рази.
Грузини також програли у 2008 році, куди вже яскравіше, хоч Москва їм історію й не пише, але абхазії вже фуй поверне.

Просто війна гібрідна, тому й капітуляція така сама, а замість Москви з історією в нас  гібрідний Зелепень.
Дуже добре що ти це так сприймаєш...

Це буде тим розтвором для фундаменту який назувать національною ідеї, дивно але національні ідеї всі побудовані на образах минулого.

Гітлер теж обєднав навколо образи німців. Деголь теж так обєднав. США Вошингтон теж так обєднав)))))
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

А для чого?

Дурний і так не зрозуміє, а розумний з пів слова догадається.

якось все складно. і чим це допомагає повернути території?
   
Re: У нас ВІЙНА

ви ще скажіть зарання спланований. і хто там кого вимотав?
Це просто з тактики радянської взято.

   
Re: У нас ВІЙНА

Деголь теж так обєднав.
:facepalm1:  :weep:
   
Re: У нас ВІЙНА

якось все складно. і чим це допомагає повернути території?

Друня є така хочеш завоювати світ постав мету завоювати всесвіт.

Треба мету ставити вернути Кубань, а не клаптики, як Крим і Схід.  Десь так... :(
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

До сраки ця патетика.
Програли війну, й погодилися на мінські угоди, аж два рази.
Грузини також програли у 2008 році, куди вже яскравіше, хоч Москва їм історію й не пише, але абхазії вже фуй поверне.

Просто війна гібрідна, тому й капітуляція така сама, а замість Москви з історією в нас  гібрідний Зелепень.

зрозуміло. але до чого тут зелепень? він при владі всього рік. якось воно так виглядає - війну програли або порошенко, або зеленський, а решта не при ділах.
   
Re: У нас ВІЙНА

:facepalm1:  :weep:
А США як появилось? Вошингтон образився за те що його не підвищували, бо його і його ватагу вважали 3 сортними вояками.

Деголь - це теж збірна солянка образи.

Люда в була взята в полон... А потім тим хто здався рішив доказати, бо на них був ображений і на німців.
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

Друня є така хочеш завоювати світ постав мету завоювати всесвіт.

Треба мету ставити вернути Кубань, а не клаптики, як Крим і Схід.  Десь так... :(

ну то немає такої мети, вже навіть розмов немає про крим і донбас, за кубань взагалі мовчу.
   
Re: У нас ВІЙНА

зрозуміло. але до чого тут зелепень? він при владі всього рік. якось воно так виглядає - війну програли або порошенко, або зеленський, а решта не при ділах.
Війна триває. :X Перший крок до програшу самурая це думати про перемогу, бо думки про перемогу обовязково повязані з думка про поразку, а думки при поразку завжди приводять до поразки))) І самурайської істини))) жарт.
   
Re: У нас ВІЙНА

мне вот реально непонятно если у нас война почему не объяылено военное положение не проводиться мобилизация предприятия обороно промышленго комплекса не переведены на трех сменную работу не обявленно о конфискации золотоывалютных ценностей
нет никаких курсов снайперов водителей танка саперов минометчиков итд неделаеться нихера как так можнот что это за херня такая
 я лично пошел бы на курсы снайперов и саперов ну а если бы танк мне доверили был бы шаслив  если нихера не делаеться так может и войны никакой нет я правда искренно непонимаю что нахрен происходит
   
Re: У нас ВІЙНА

ну то немає такої мети, вже навіть розмов немає про крим і донбас, за кубань взагалі мовчу.
Як на мене це нічого не означає. РФ продовжить агресію, і тим сами змусть Україну і МИРНИХ українців думати в цьому руслі. При тому є ознаки, що повно-маштабний наступ з Авіацією цілком можливий. І зараз більше ніж в 14 році можливий коли вони вважали що зробили фальшстарт.
   
Re: У нас ВІЙНА

:facepalm1:  :weep:
почитав  його  в цій  гілці,  вважаю шо  має право  ставити  під своїми какахами  на  фупі  підпис -  нотатки божевільного. Саме  так -  він  реально їбанутий.
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

Це просто з тактики радянської взято.

та нема вже тої тактики, і срср вже давно нема. є факт - кацапи відбрали крим і донбас. у України є план почекати поки кацапи самі віддадуть, я вірно зрозумів?
   
Re: У нас ВІЙНА

мне вот реально непонятно если у нас война почему не объяылено военное положение не проводиться мобилизация предприятия обороно промышленго комплекса не переведены на трех сменную работу не обявленно о конфискации золотоывалютных ценностей
нет никаких курсов снайперов водителей танка саперов минометчиков итд неделаеться нихера как так можнот что это за херня такая
 я лично пошел бы на курсы снайперов и саперов ну а если бы танк мне доверили был бы шаслив  если нихера не делаеться так может и войны никакой нет я правда искренно непонимаю что нахрен происходит
У бідної вати питання, чого вона не сокіл чого не літає. Бо народжений повзати літати не буде. Народжений боягузом сміливим не стане, його на убой можна погнати з заді з АК-47... :weep:
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

почитав  його  в цій  гілці,  вважаю шо  має право  ставити  під своїми какахами  на  фупі  підпис -  нотатки божевільного. Саме  так -  він  реально їбанутий.

слухай, ти не міг би сратися десь в іншй гілці? воно тут не на часі
   
Re: У нас ВІЙНА

та нема вже тої тактики, і срср вже давно нема. є факт - кацапи відбрали крим і донбас. у України є план почекати поки кацапи самі віддадуть, я вірно зрозумів?
Ні не вірно, вони пійдуть війною. А мирним без бройним гречкосіям прийдеться вчитись воювати за рідну землю і вони навчаться і відвоюють її, і ще прихватять на ОГІРОЧЬКИ.

Сучасний РФ шуфенізм, це породження України, Імперія разом з нашими елітами впитала наш шувенізм. Фактично війна проти РФ в деякому розуміння це війна проти себе. Ми воюємо зі своїм невдалим відображення в імперії РФ.
   
Re: У нас ВІЙНА

слухай, ти не міг би сратися десь в іншй гілці? воно тут не на часі
я  срусь? Я констатую  стан  деяких  порошків.
Війна  й  не  припинялась, і  її стан  з  останнього  мінцька  фіксований.
   
Re: У нас ВІЙНА

слухай, ти не міг би сратися десь в іншй гілці? воно тут не на часі
Я на цього Юлька не звертаю уваги. У нього хвилями, то він на мене гонить, то ні... Коли погода міняється і в нього загострення... Він так себе поводить...
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

Як на мене це нічого не означає. РФ продовжить агресію, і тим сами змусть Україну і МИРНИХ українців думати в цьому руслі. При тому є ознаки, що повно-маштабний наступ з Авіацією цілком можливий. І зараз більше ніж в 14 році можливий коли вони вважали що зробили фальшстарт.

ну тоді виходить сидимо тихо бо хуйло і решту відбере. а поки що спів, вишиванки, весілля і люта ненависть після третьої чарки.
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

я  срусь? Я констатую  стан  деяких  порошків.
Війна  й  не  припинялась, і  її стан  з  останнього  мінцька  фіксований.

якщо війна не припинялась, то чому забита одеса, кирилівка і т.д. - людям схоже похуй на ту війну?
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

Ні не вірно, вони пійдуть війною. А мирним без бройним гречкосіям прийдеться вчитись воювати за рідну землю і вони навчаться і відвоюють її, і ще прихватять на ОГІРОЧЬКИ.


оце я чую не вперше, по англійськи це називається wishful thinking а насправді (теж по англійськи) reality bites

 
   
Re: У нас ВІЙНА

ну тоді виходить сидимо тихо бо хуйло і решту відбере. а поки що спів, вишиванки, весілля і люта ненависть після третьої чарки.
головне  не  пропустити цирк  з  петьою в і під  печерським  судом
   
Re: У нас ВІЙНА

ну тоді виходить сидимо тихо бо хуйло і решту відбере. а поки що спів, вишиванки, весілля і люта ненависть після третьої чарки.
Навпаки нам як і йому треба щоб він напав. Просто треба готовим піймати на протиході.

Обидві сторони зацікавлені у війні. Догосподарювались ))) При тому обоє.

Дехто думає що це дико, але ми зацікавлені у війні, тільки це має бути оборона війна, РФ собі може вигадати оборону війну, а ми зацікавлені саме в Оборонній.

РФ щоб приєднати територію її треба звзяати кровю, принаймні так вчить історія яку ніхто неслухає. Якщо територію не отримав кровю то вона ніколи не буде твоєю. І внас інтерес, щоб були герої які стануть стовпом наці, і бажано мертві герої, бо Живі, Савчинко, Усик... Трошки своює живістю портять портрет.

Доречі першу частину РФ дуже добре розуміє, тому готовиться по повній. Їм не вигідно щоб ми здались.
   
Re: У нас ВІЙНА

якщо війна не припинялась, то чому забита одеса, кирилівка і т.д. - людям схоже (x) на ту війну?
х так  х,  нема  ВС  нема  загальної  мобілізації,  і  не  було навіть при "жмурукіну лєксєічю"
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

головне  не  пропустити цирк  з  петьою в і під  печерським  судом

знов за рибу грошi

надіюся це жарт
   
Re: У нас ВІЙНА

оце я чую не вперше, по англійськи це називається wishful thinking а насправді (теж по англійськи) reality bites
Упс, мабуть про мирний  і гречько сіїв я забув взяти в лапки. Ми завжди були агресивні і воювали задля розваги, і для цього нам непотрібна була держава. Бідні гречько сії це в те що вірить РФ. А це далеко не так.

Українцям до незалежності було байдуже за кого воювати Аби воювати. Просто почитай нашу історію.

І це в крові. А от що РФ хоче бачити бідних мирних гречько сіїв... Вони цю помилку зробили 14 році і зараз зроблять.
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

Навпаки нам як і йому треба щоб він напав. Просто треба готовим піймати на протиході.

Обидві сторони зацікавлені у війні. Догосподарювались ))) При тому обоє.

Дехто думає що це дико, але ми зацікавлені у війні, тільки це має бути оборона війна, РФ собі може вигадати оборону війну, а ми зацікавлені саме в Оборонній.

РФ щоб приєднати територію її треба звзяати кровю, принаймні так вчить історія яку ніхто неслухає. Якщо територію не отримав кровю то вона ніколи не буде твоєю. І внас інтерес, щоб були герої які стануть стовпом наці, і бажано мертві герої, бо Живі, Савчинко, Усик... Трошки своює живістю портять портрет.

Доречі першу частину РФ дуже добре розуміє, тому готовиться по повній. Їм не вигідно щоб ми здались.

дякую, я навіть так ніколи не думав. йому просто не дадуть напасти, маю на увазі захід.

так воно й буде роками тягнутися, бо вісм вигідно?
   
Re: У нас ВІЙНА

знов за рибу грошi

надіюся це жарт

З його боку? Насправді в нього загострення.

В мене є найома, вона Юльок. І самий великий гріх Порошенка для неї, "як він посмів бути звичайною людиною з слабкостями і робити помилки?"

Не вигадую, в мене коли вони це сказала, волоси дибком стали.

Більшість Юлькам це муляє, якщо Порошенко супер негідник, все продумав, злодій і зле Божество, це вони розуміють і можуть вибачити. А от те що він звичайна людина і може робити помилки, вони вибачити не можуть. Бо поякому праву тоді він виграв у божества Тимошенко.

І я не прикалуюсь зараз... НАЖАЛЬ. А може так має бути.
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

Українцям до незалежності було байдуже за кого воювати Аби воювати.


ой не знаю. я завжди вважав що ми миролюбива нація, а хто завжди воює - то чеченці і афганці



а історія як дишло...
   
Re: У нас ВІЙНА
nik

З його боку? Насправді в нього загострення.

В мене є найома, вона Юльок. І самий великий гріх Порошенка для неї, "як він посмів бути звичайною людиною з слабкостями і робити помилки?"

Не вигадую, в мене коли вони це сказала, волоси дибком стали.

Більшість Юлькам це муляє, якщо Порошенко супер негідник, все продумав, злодій і зле Божество, це вони розуміють і можуть вибачити. А от те що він звичайна людина і може робити помилки, вони вибачити не можуть. Бо поякому праву тоді він виграв у божества Тимошенко.

І я не прикалуюсь зараз... НАЖАЛЬ. А може так має бути.

не хочу про порошенка, про зеленського - то вже все набридло, одні гавкають на інших і навпаки. а діло стоїть. ніби це у порошенка відібрали крим.
   
Re: У нас ВІЙНА

знов за рибу грошi

надіюся це жарт
це  реальність. П'ять  років  порошки  кидались на всих, хто  реально  майданив  проти  дій  гітьмана,  федіна мріяла  з  доніком  розстріляти  там  всих  нах. А  чічяс  шо? Так отож,  ці ж двіжують під  судами.
   
Re: У нас ВІЙНА

дякую, я навіть так ніколи не думав. йому просто не дадуть напасти, маю на увазі захід.

так воно й буде роками тягнутися, бо вісм вигідно?
Це теж ілюзія. Що захід не дасть напасти... Англія остання зубата країна в ЄС. Реально захід не поміг Україні тому що боїться РФ і готовий зкормити Україну РФ.

У Заходу є 3 позиції.

Одна розуміє що буде війна її мало і вона бачить що її не почують, тому потехеньку озброює свої країни. Що це показує? Не було кризи після 14 року і не було ковіда, оскільки вони різко почали переводити свої економіки на військові рейки, то рівень життя простих людей упав. В нас це не бажають бачити.
Друга бачить РФ як партнера і що як РФ їх може купити так і вони потрібні РФ зі своєю економікую. Мислиення тупої людини яка міряє все через гроші і інших мотивів не бачить.
І третя яка хоче щоб РФ напало... Тіпа нові комуністи.

Друга саме велика кількість політиків в РФ. Вони бояться і думають що відкупляться.
   
Re: У нас ВІЙНА

У бідної вати питання, чого вона не сокіл чого не літає. Бо народжений повзати літати не буде. Народжений боягузом сміливим не стане, його на убой можна погнати з заді з АК-47... :weep:

Не годуй тролля, то Ванька з Вологди веде дискуссию
   
Re: У нас ВІЙНА

ой не знаю. я завжди вважав що ми миролюбива нація, а хто завжди воює - то чеченці і афганці



а історія як дишло...
Почитай, як Махно розібрався з Чеченцями. Там тільки гонор у чеченців, А Махно це рубака, війна задля війни...

Щоб не бути голослівним, Бесмертний дуже мирна людина, те що він зараз говорить про війну він відслідковує просто оперативну ситуацію.

Але 14 році здаться він казав так, у всіх країнах 3 відсотка готові служити в арміє інколи 1-2 відсотка, коли війна то це піднямають до 4 показник і навіть до 6. 6 це підчас війни.

В Україні мирної нації показник з середини девяностих завжди 6 і више відсотків.

Такі ми мирні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія