Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи є призначення Тимошенко послом в Гондурас актом політичної репресії?

Розумію,що тут якраз в саму точку :D
Ні. Ти ж знаєш - я ніколи не приховую від тебе правди. І зараз вона саме така.
   

о, юльки резко поверили в социологию?  :laugh:
еще год назад они истерили, что все социологи куплены
[/quote]

Я вот не поддерживаю Тимошенко, но после вашей старой ветки у меня пропала вера и в Порошенко.
   
Розумію,що тут якраз в саму точку :D І про розумну річ і цікава думка ............Ну як можна з асмодеями говорити нормальними словами.якщо у нього що друге слово-або лайка або згадка про фекалії при спробі говорити до опонента(не віриш,провір).Сам же признав ТУТ (читай вище його прокол :D ) що він фекалист.

Спор с упоротыми бюторасами типа асмодея.

   
га?
Гондупівці-голосувалка каже одну річ.ВОЛЯ народу для нас свята.бути юльці ГОНДУРАСІВНОЮ,а вам гондупівцями.Ви досягли накінець вершини популярності і НАРОД(не фуп) оцінив вашу лідершу і її МІСЦЕ в українській політиці.ПОСЛОМ в ГОНДУРАС.Заслужила. (tu) Щирі поздоровлення. (tu)  :super:  :love:
   
Спор с упоротыми бюторасами типа асмодея.
Прикольно коли Чупс розповідає про чужу упоротість  :weep:
   
Спор с упоротыми бюторасами типа асмодея.

phVKmXGiAo0
Він тепер не бюторас.а гондупівець.Це НАРОД дав їм таку назву опосередковано врахувавши заслуги Юлії Тимошенко і пославши її....у гондурас. :D
   


phVKmXGiAo0

глорихольщик нашел себе полового партнера. :laugh:
   
Спор с упоротыми бюторасами типа асмодея.

phVKmXGiAo0

Ну зачем вы так подставляетесь, они люди беспринципные, сейчас скажут, что вы таблетки от кашля слишком долго принимаете.
   
це є актом істерики танущей сєкти дрищів


в местные -

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» — 19,5%,
«Блок Петра Порошенка» — 18,0%,
«Самопоміч» — 14,9%,
«Опозиційний блок» — 11,6%,
Радикальної партію О. Ляшка — 5,5%,
«Правий сектор» — 4,8%,
«УКРОП» — 3,7%,


 :laugh:


20 тысяч голосов за неделю  :facepalm1:
   
Ну зачем вы так подставляетесь, они люди беспринципные, сейчас скажут, что вы таблетки от кашля слишком долго принимаете.

таблетки - это еще пол беды. а вот половые сношения чупыря по сортирам - внушают тревогу.
   
Він тепер не бюторас.а гондупівець.Це НАРОД дав їм таку назву опосередковано врахувавши заслуги Юлії Тимошенко і пославши її....у гондурас. :D

а в них там все созвучне - бюторас-гондурас-  і так далі  :love:
   
Не, ну а если серьезно, если бы была петиция к Порошенко, чтобы послать Порошенко в Гондурас - сколько бы было голосов и как быстро набралась бы необходимая цифра?
   
а в них там все созвучне - бюторас-гондурас-  і так далі  :love:

куколд глорихолович кофексный (tu)
   
Цитувати
Чи є призначення Тимошенко послом в Гондурас актом політичної репресії?


репресії, чи агресії?.... міжнародної, проти ОндУраса...
   
куколд глорихолович кофексный (tu)

вот даже по фамилии видно благородного человека. и хобби у него европейское.
   
ты - говно, как сам признался. какой из тебя, тупого заокеанского жопомоя оппонент? одно недоразумение.  в штаты тебя, недоумка, вывезли еще при союзе, более двадцати лет назад. если б ты достиг там хоть немногого, то не висел бы на форуме чужой страны, про жизнь которой ты не знаешь нихера. образование не поучил ни тут, ни там - видно по тексту - обычный малограмотный рагуль. так что, жопомой - это тебе еще комплимент, скорей всего просто банки из-под пива собираешь.  и эта генетическая ошибка еще что-то мэкает про премьера украины. :facepalm1:
Чого ти заїкаєшся.фекаліст? хіба я сперечаюся з тобою про твої уподобання.Любиш гівно,то твоя справа.Може то для тебе нагадує твоє босоноге дитинство і не прані пелюшки.Може у тебе своєрідний нюх і той запах тобі як запах рожі? Я тільки за свій комфорт....І не сичи,мене ж не проймеш,гондупівець.Яж цинік і маю всі твої висери в...ну там де ти любиш заглядати в силу ,кхм,специфічного уподобання. :D ....А тепер можеш і видати на гора ще якусь сентенцію.Я ДОЗВОЛЯЮ B-)
   
вот даже по фамилии видно благородного человека. и хобби у него европейское.

 :-B

харкофф- это вам не шубу в трусы заправить
   
Не, ну а если серьезно, если бы была петиция к Порошенко, чтобы послать Порошенко в Гондурас - сколько бы было голосов и как быстро набралась бы необходимая цифра?
Можна все.одна проблема-плагіат тим і поганий,що це ДРУГОСОРТНЕ і робить смішним потуги того,хто то пробує.а не на кого то направлене.В цьому весь цимес.
   
а в них там все созвучне - бюторас-гондурас-  і так далі  :love:
:love: Це у них в душі.З биттям сердечка і колективного камлання.
   
куколд глорихолович кофексный (tu)

слышь, бюторасик, ты там случайно не дрочишь на меня?   8-:
   
слышь, бюторасик, ты там случайно не дрочишь на меня?   8-:

даже не мечтай.
фубля. оно еще и голубое :bueee:
   
Чого ти заїкаєшся.фекаліст? хіба я сперечаюся з тобою про твої уподобання.Любиш гівно,то твоя справа.Може то для тебе нагадує твоє босоноге дитинство і не прані пелюшки.Може у тебе своєрідний нюх і той запах тобі як запах рожі? Я тільки за свій комфорт....І не сичи,мене ж не проймеш,гондупівець.Яж цинік і маю всі твої висери в...ну там де ти любиш заглядати в силу ,кхм,специфічного уподобання. :D ....А тепер можеш і видати на гора ще якусь сентенцію.Я ДОЗВОЛЯЮ B-)
что, супик, угадал я? да это лежит на поверхности - твоя говнистость и неприкаянность, вот и шныришься, как бздо под кальсонами. и никто на тебя урода внимания уже на форумах не обращает, кроме нескольких сердобольных.  а гивно любят только копрофилы,  а иметь с вами дело приходится всем, кто любит чистоту. на парашу, говно. :lol:
   
даже не мечтай.
фубля. оно еще и голубое :bueee:

неее бюторас это ты голубое, такой стояк на глорихоле и куколдов. не знаю как оно, раскажи если так мечтаешь покуколдить  ;o
   
Можна все.одна проблема-плагіат тим і поганий,що це ДРУГОСОРТНЕ і робить смішним потуги того,хто то пробує.а не на кого то направлене.В цьому весь цимес.

Это не плагиат, это симметричный ответ. Тут главное,кто больше наберет.
   
даже не мечтай.
фубля. оно еще и голубое :bueee:
как и все дрыщи, что удивительного. но это чмо под наркотой на все готово.
   
неее бюторас это ты голубое, такой стояк на глорихоле и куколдов. не знаю как оно, раскажи если так мечтаешь покуколдить  ;o

поздно оправдываться. закомпоссировано
фуууууууууууууууууу блять
   
Ні. Ти ж знаєш - я ніколи не приховую від тебе правди. І зараз вона саме така.
У кожного СВОЯ правда.Ось для ТЕБЕ вона ТАКА,в силу віри.а я вірю в правду НАРОДНОГО обрання і наразі вона така-Юля Гондурасівна а ви.як її прихильники-гондупівці.....Знаю що тобі то не подобається.яле то не моє.а народне рішення.ось на місцевих отримаєте "свої 19% " за олдбоєм і я теж признаю,що то народний вибір.Спокійно признаю,і ПОЗДОРОВЛЮ.З мене не убуде.Як і сьогодні :)
   
Это не плагиат, это симметричный ответ. Тут главное,кто больше наберет.
Ти можеш то назвати як хочеш.але від того плагіатом то не перстане бути.І що основне-НЕ ТОЙ ЕФЕКТ.Ефект свіжості і оригінальності.Випе редили вас,треба вам ЧЕСНО признати.Поки ви тут перемолювали зради і всепропало.вас ,з півоборота ОПУСТИЛИ так як і вашу провідницю.Звичайно що на вибір то матиме малий вплив,але резонанс-коли з противника СМІЮТЬСЯ,це ознака втрати авторитету того противника.З серйознихї противників не сміються,їх ЗНИЩУЮТЬ.або хоча пробують.
   
Ти можеш то назвати як хочеш.але від того плагіатом то не перстане бути.І що основне-НЕ ТОЙ ЕФЕКТ.Ефект свіжості і оригінальності.Випе редили вас,треба вам ЧЕСНО признати.Поки ви тут перемолювали зради і всепропало.вас ,з півоборота ОПУСТИЛИ так як і вашу провідницю.Звичайно що на вибір то матиме малий вплив,але резонанс-коли з противника СМІЮТЬСЯ,це ознака втрати авторитету того противника.З серйознихї противників не сміються,їх ЗНИЩУЮТЬ.або хоча пробують.

Ваша проблема в том, что вы всех, кто не за Порошенко, считаете юльками. И повтор путаете с плагиатом, но это уже частное.
   
3 сторінки флуду і ні слова по суті  :facepalm1:
   
3 сторінки флуду і ні слова по суті  :facepalm1:
какая суть если нет факта? о чем ты?
   
3 сторінки флуду і ні слова по суті  :facepalm1:


пардон але питання дурне
призначення можливе за добровільною згодою
якщо є згода, то про які реперсії може йти мова?
   
У кожного СВОЯ правда.Ось для ТЕБЕ вона ТАКА,в силу віри.а я вірю в правду НАРОДНОГО обрання і наразі вона така-Юля Гондурасівна а ви.як її прихильники-гондупівці.....Знаю що тобі то не подобається.яле то не моє.а народне рішення.ось на місцевих отримаєте "свої 19% " за олдбоєм і я теж признаю,що то народний вибір.Спокійно признаю,і ПОЗДОРОВЛЮ.З мене не убуде.Як і сьогодні :)
Ні, циніку. Зараз правда інша. Тобі можна вибачити незнання - поглядом зі Штатів це побачити справді неможливо. Особливо якщо не дослухатися серця України.
Правда сьогодні така, що Педрика і Сєню не проклинає хіба що дуже лінивий.
   
какая суть если нет факта? о чем ты?
граничний примітив мислення і сприйняття суворої дійсності
   
Ти можеш то назвати як хочеш.але від того плагіатом то не перстане бути.
Плагіатом називають - щоб ти знав - тупе копіювання чогось значного, розумного і цінного.
Тому у даному разі ні про який плагіат навіть не може йти мова. Виключно - симетрична відповідь.
   
Ні, циніку. Зараз правда інша. Тобі можна вибачити незнання - поглядом зі Штатів це побачити справді неможливо. Особливо якщо не дослухатися серця України.
Правда сьогодні така, що Педрика і Сєню не проклинає хіба що дуже лінивий.
Серед моєї родини і знайомих в Україні ЗНАЧУЩА БІЛЬШІСТЬ не проклинає ні пецю і сєню ні навіть юльку.Критикують по різних питаннях.але основна думка-система інших не вродить,бо гнила основа і все що на ній стоїть.І та гниль у КОЖНОМУ(ось тут думки різні :D  меншість признає,що сама з гнильцею .а більшість киває на сусіда,обставини і  не на себе,хоча різниці між тими і другими абсолютно ніякої крім самокритичності одних).Хто проклинає-той.кому завжди(ще за совка) потрібно когось керуючого,той який завжди залежав від когось і основна більшість таких-дуже пожилі люди.ті так-бачать все через шустера і інші говорячі голови.Причому все міняється від частоти бачення тих голів і що вони "несуть".А найкраще сказала моя сестра-як пережила 90-і і маю все в дупі.Я знаю,що і тепер  переживу і не звертаюуваги що там нагорі роблять і говорять.У мене своя тактика і стратегія.І я ВІДПОВІДАЮ за СЕБЕ......І вони всі не ліниві люди.Все життя працюють НА СЕБЕ.
   
пардон але питання дурне
призначення можливе за добровільною згодою
якщо є згода, то про які реперсії може йти мова?
оягребу чим думали автори петиції
мабуть що Петя візьме і зішле Юлю в Гондурас
відповідно опитування - чи буде це репресію
   
оягребу чим думали автори петиції
мабуть що Петя візьме і зішле Юлю в Гондурас
відповідно опитування - чи буде це репресію


коли собаці нічого робити, вона що робить?

і при чому тут думали
   
коли собаці нічого робити, вона що робить?

і при чому тут думали

останній раз для особо обдарованих
якщо Петя виконає те, що хоче народ у петиції, чи буде це політичною репресією?
уфф :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія