Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як за державний кошт збудувати домашню електростанцію

А є на форумі люди, які цікавляться виробництвом енергії з відновлюваних джерел? Це одна з наших улюблених тем

https://www.epravda.com.ua/publications/2018/06/19/637905/

Досі Житомирщина не відзначалася активним будівництвом сонячних електростанцій — СЕС. Однак вже за результатами 2017 року стало зрозуміло, що підтримка з бюджету дала відчутні результати. З квітня по грудень 2017 року 53 домашні господарств області встановили сонячні електростанції.

За останні півроку до Житомирської ОДА за компенсацією звернулися власники 20 станцій.

З них 15 отримали відшкодування — 729 тис грн.

Ще п'ятеро очікують на засідання комісії, яка повинна затвердити рішення про виплату близько 250 тис грн компенсації.

Загалом в області власники господарств встановили 75 СЕС.
   
цю тему треба розвивати на державному рівні щоб від Роісі не залежати  (tu)
   
цю тему треба розвивати на державному рівні щоб від Роісі не залежати  (tu)

солнечная энергия неэффективна - ее СС сумашедшая и существует только за счет госдотаций

если переведете всю ЭЭ на солнце вы не только будете зависеть от раши но и вообще вся экономика наебнется ибо у вас нет столько денег чтобы раздать столько дотаций
   
цю тему треба розвивати на державному рівні щоб від Роісі не залежати  (tu)

Блін ну почитай про зелений тариф  :facepalm1:
   
солнечная энергия неэффективна - ее СС сумашедшая и существует только за счет госдотаций

если переведете всю ЭЭ на солнце вы не только будете зависеть от раши но и вообще вся экономика наебнется ибо у вас нет столько денег чтобы раздать столько дотаций

Начебто традиційна енергетика ефективна, а дотацій ахметка не менше жере. Та й пан Косюк. Чому одним можно дотаціі а малим господарствам, фермерам - ні? Щось у вас логіка збочена.
   
обладнання дуже здешевшало сотаннім часом, але все одно в малих масштабах ні про яку економічність в Україні мова не іде, тільки за рахунок дотацій
   
Начебто традиційна енергетика ефективна, а дотацій ахметка не менше жере. Та й пан Косюк. Чому одним можно дотаціі а малим господарствам, фермерам - ні? Щось у вас логіка збочена.
Да можна. Роздають же. Але коли відмінять зелений тариф тоді ой...
   
обладнання дуже здешевшало сотаннім часом, але все одно в малих масштабах ні про яку економічність в Україні мова не іде, тільки за рахунок дотацій

Але при наявності "зеленого тарифу" який є нині в Україні інвестиції окупаються за 4-5 років і далі майже чистий прибуток
   




 :lol:

У липні 2017 року нардеп Ігор Котвіцький та дружина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Інна Авакова зареєстрували ТОВ "Підстепне сонце", яка спеціалізується на виробництві електроенергії.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Зазначається, що Котвіцький вніс до статутного капіталу фірми 85 млн гривень, а Інна Авакова – 35 млн гривень. Фірма зареєстрована у м. Миколаїв на Транспортному провулку, 9.

У березні 2018 року ТОВ "Підстепне сонце" придбало земельну ділянку площею 25,4 га на території Підстепненської сільської ради в Олешківському районі Херсонської області.

Раніше замгубернатора Миколаївської області Євген Рищук анонсував будівництво в Олешківському районі великої сонячної електростанції потужність 250 МВт.

"Зараз для юридичних осіб, які виробляють сонячну енергію в Україні, створені сприятливі умови. "Зелений" тариф, який діятиме до 2030 року,  дозволяє продавати здобуту електрику в мережу за вигідними пільговими розцінками, – найвищими у Європі", – рекламував Рищук цей проект.

Ще одна фірма, ТОВ "Ананьївська сонячна електрична станція" зареєстрована у лютому 2018 року у місті Ананьїв Одеської області. Співвласниками компанії значаться Геннадій Гаєвий та Вадим Томін, які вклали в фірму по 100 тис. гривень.

Геннадій Гаєвий є давнім партнером міністра внутрішніх справ Авакова по низці українських та закордонних фірм, досі з міністром та його дружиною є співзасновником благодійного фонду ім. Маріанни Авакової. Також Гаєвий та Авакови реєструвалися в сусідніх квартирах у Харкові по вул. Мироносицькій, 22.
   
солнечная энергия неэффективна - ее СС сумашедшая и существует только за счет госдотаций

если переведете всю ЭЭ на солнце вы не только будете зависеть от раши но и вообще вся экономика наебнется ибо у вас нет столько денег чтобы раздать столько дотаций

ok

село 110 км от Киева
дом, земля
договорная мощность 3...4 кВт ))))
это осещение, плита ,чайник и холодильник - все
а надо хотя бы от 7 кВт и выше
твои варианты и стоимость решения ?
   
Re: Як за державний кошт збудувати домашню електростанцію

договорная мощность 3...4 кВт ))))
это осещение, плита ,чайник и холодильник - все
а надо хотя бы от 7 кВт и выше

 в тебе плитка і чайник одночасно роблять без перериву?  :facepalm:
 
 3-4 квт на село хватить. якщо топити газом чи дровами. а якщо топити електрикою, ну то вже не сільский бюджет. людей готових топити електрикою в селі за 110 км - соті долі відсотків населення
   
твои варианты и стоимость решения ?

генератор
   
Re: Як за державний кошт збудувати домашню електростанцію

ok

село 110 км от Киева
дом, земля
договорная мощность 3...4 кВт ))))
это осещение, плита ,чайник и холодильник - все
а надо хотя бы от 7 кВт и выше
твои варианты и стоимость решения ?
стандартное подключение. 2.000 грн (+- в зависимости от области) за 1 кВт. 90 суток и получишь столько сколько надо.
http://www.koe.vsei.ua/koe/index.php?page=57 вот тебе для киевской области

Останнє редагування: 19 червня 2018 15:25:56 від fikys
   
влітку це все ще нічого, а що взимку робити, коли все це просто не працюватиме
чи так і розраховано- працювати тільки півроку
   
щас все у кого есть мало-мальские деньги стараются вложится в сэс. Хотябы в домашнюю. 0,1809 эвро за кВт*ч, неплохой доход...
   
влітку це все ще нічого, а що взимку робити, коли все це просто не працюватиме
чи так і розраховано- працювати тільки півроку

зимой ( пока есть освещение) СЭС тоже генерирует, правда значительно меньше. Но она не простаивает.
   
А є на форумі люди, які цікавляться виробництвом енергії з відновлюваних джерел? Це одна з наших улюблених тем

https://www.epravda.com.ua/publications/2018/06/19/637905/

Досі Житомирщина не відзначалася активним будівництвом сонячних електростанцій — СЕС. Однак вже за результатами 2017 року стало зрозуміло, що підтримка з бюджету дала відчутні результати. З квітня по грудень 2017 року 53 домашні господарств області встановили сонячні електростанції.

За останні півроку до Житомирської ОДА за компенсацією звернулися власники 20 станцій.

З них 15 отримали відшкодування — 729 тис грн.

Ще п'ятеро очікують на засідання комісії, яка повинна затвердити рішення про виплату близько 250 тис грн компенсації.

Загалом в області власники господарств встановили 75 СЕС.
Э таки.
я сейчас на этапе принятия решения технического (я технарь) и экономического (государству ни копейки по зелёному тарифу, всё себе).
разработка и принятие проекта в плане, учитывая более насущные/актуальные переселенца.
ветряк + солнышко. кВт хочу много. не МгВт, но кВт - много.
село в прифронтовой зоне.
видшкодування - то интересно, но слабо верится. от слова никак.
в свои руки - да, верю.
даже в громаду села могу поверить.
но в государство - звыняйте.
ваши сказки АЮ - то занадто. Для того э Лирник.

за тему - спс. тема актуальная для многих. ну, кроме тех, кто сидит на социале.

Останнє редагування: 19 червня 2018 16:34:32 від Дон-бас
   
Э таки.
я сейчас на этапе принятия решения технического (я технарь) и экономического (государству ни копейки по зелёному тарифу, всё себе).
разработка и принятие проекта в плане, учитывая более насущные/актуальные переселенца.
ветряк + солнышко. кВт хочу много. не МгВт, но кВт - много.
село в прифронтовой зоне.
видшкодування - то интересно, но слабо верится. от слова никак.
в свои руки - да, верю.
даже в громаду села могу поверить.
нов государство - звыняйте.
ваши сказки АЮ - то занадто. Для того э Лирник.

по законодательству : 30 кВт на домогосподарство. Но есть пути обхода этого :)
   
влітку це все ще нічого, а що взимку робити, коли все це просто не працюватиме
чи так і розраховано- працювати тільки півроку

Працює і взимку.
Може виробляє електроенергії на 35-40% менше ніж влітку от і все.
Правда треба від снігу панелі чистити час від часу
   
З квітня по грудень 2017 року 53 домашні господарств області встановили сонячні електростанції.

За останні півроку до Житомирської ОДА за компенсацією звернулися власники 20 станцій.

З них 15 отримали відшкодування — 729 тис грн.

пиар.

реально считаем.
729 делим на 15 (в скобках вычеркиваем те 5, что не дали хабаря).
получаем среднюю по больнице = 48,6

за 48,6 ничего нереально сделать. это 1800 баксов.
можно только позолотить ручку чиновника.

если учесть, что одному из 15 таки помогли, а относительно остальных отметились на уровне 2-5 тыс., то да.
вполне реально поднять сонце на 2-4 кВт, и вообще нереально поднять ветер, ибо там решения на 10 кВт начинаются со всей субсидированной суммы.
   
Да можна. Роздають же. Але коли відмінять зелений тариф тоді ой...

НМД, на той час буде достатньо розподілених едектростанцій, які злагоджуватимуть навантаження. До того часу більшість окупить вкладені кошти, тож працюватиме наступні 20років в чистий плюс, скільки б він не приносив
   
по законодательству : 30 кВт на домогосподарство. Но есть пути обхода этого :)
да, понимаю.
я в курсе этого шлагбаума (дебильного, рассчитанного хз на кого).
я пока на стадии проекта.
я хочу независимости от государства и монополий, в т.ч. Ахметова по электроэнергии.
я не хочу платить налоги государству, которое меня кинуло в оккупацию, а сейчас корчит рожи уже 5-й год.
мне непонятен оптимизм АЮ. бабло никто не получит и не получал.
сами, всё сами ребята!
   
вполне реально поднять сонце на 2-4 кВт, и вообще нереально поднять ветер, ибо там решения на 10 кВт начинаются со всей субсидированной суммы.

извините, но должен внести актуальное уточнение в своё-же высказывание.

решения на 10 кВт для одного самого ординарного дома стоят раза в 2-3 дороже, чем озвученная сумма господдержки для всей области.
так что сами господа, сами.
   
Кстати, надо отправить правду в дороги по Европе.
там ветряки повсеместно. просто обозначают пейзаж.
а у нас трохи не так. у нас на одну область бабла не хватит на один ветряк.

но опять-же повторюсь - сами ребята, сами.
   
как то понимаю богатая калихфорния или германия, бабла много и оно дешевое. можно играться в зеленые тарифы, но в бедной стране это абсурд. когда богатые доведут эту технологию по цене способной конкурировать с традиционными источниками тогда можно ей сказать велкам. а так это казнокрадство и безответственность.  :facepalm:
   
как то понимаю богатая калихфорния или германия, бабла много и оно дешевое. можно играться в зеленые тарифы, но в бедной стране это абсурд. когда богатые доведут эту технологию по цене способной конкурировать с традиционными источниками тогда можно ей сказать велкам. а так это казнокрадство и безответственность.  :facepalm:

Зелений тариф спонсується европейцями. Тому мимо
   
сорри.
я не сходил по ссылке от правды, думал, что владею предметом.
нифига!
цитата:
Господар встановив СЕС на паркані біля власного будинку в селі Тетерів на Житомирщині. За його словами, вийшло дешевше, ніж кам'яна огорожа.

Щомісяця станція заробляє для свого власника близько 20 тис грн. Початкова інвестиція в СЕС становила 12 тис дол. Чоловік реінвестує прибутки від станції у її розширення і планує повністю повернути вкладені кошти до 2030 року.


он через 12 лет планирует окупить 12 тыс баксов инвестиции (ключевое - планирует!) получая по около 10 штук баксов в год реального дохода.
заметьте - не за год, даже не за два.
за 12-13 лет мечтает отбить инвестиции, имея приличный доход!

от не играйте с государством.
сами ребята, сами.
   
Зелений тариф спонсується европейцями. Тому мимо

а маневр базовыми мощностями кем спонсируется?  :facepalm: оттож
   
Зелений тариф спонсується европейцями. Тому мимо
спонсируется какими-то европейцами.
пилится вполне определённым кругом лиц.
так что не мимо, а в точку.

а если ты манюпас и захочешь зелёный тариф (продавать раков по пять), и даже собрал бабло на все дела, то я хочу посмотреть - как ты выпутаешься.
   
спонсируется какими-то европейцами.
пилится вполне определённым кругом лиц.
так что не мимо, а в точку.

а если ты манюпас и захочешь зелёный тариф (продавать раков по пять), и даже собрал бабло на все дела, то я хочу посмотреть - как ты выпутаешься.

Всмислє, до 30квт немає нічого складного, всі тропи вже протоптані. Тут на форумі й власники є такого господарства
   
спонсируется какими-то европейцами.
пилится вполне определённым кругом лиц.
так что не мимо, а в точку.

а если ты манюпас и захочешь зелёный тариф (продавать раков по пять), и даже собрал бабло на все дела, то я хочу посмотреть - как ты выпутаешься.

У нас на югах по сёлам люди уже много понаставили 10квт на крышу солнечных.
   
солнечная энергия неэффективна - ее СС сумашедшая и существует только за счет госдотаций

если переведете всю ЭЭ на солнце вы не только будете зависеть от раши но и вообще вся экономика наебнется ибо у вас нет столько денег чтобы раздать столько дотаций
+==================================================================================+
Тіарєтікі сперечаються по те, у чому ні бельмеса не мають практичного досвіду. Мій старший побудував
собі будинок в селі і поставив два комплекти сонячних батарей 2*18 по 250 Ват кожна. Зараз, за данними
мікропроцесорного контролера, виробляють майже 40 кВат електрики на добу. Це повністю задовольняє
потреби двоповерхового будинку та сім"ї з 4-ма дітлахами. Електрика акумулюється в акумуляторах на
1200 А*годин. Вода гріється у сонячному бойлері. Із мережі електрика споживається лише взимку - до 300
кВт*годин. Система ВЖЕ СЕБЕ ОКУПИЛА. Так що тіарєтікі - триндить далі...
   
Працює і взимку.
Може виробляє електроенергії на 35-40% менше ніж влітку от і все.
Правда треба від снігу панелі чистити час від часу
+====================================================================+
Панелі у нас стоять під таким кутом, що сніг злітає. А ще панелі майже чорні, тому сніг
швидко тане на панелях.
   
Електрика акумулюється в акумуляторах на
1200 А*годин.

Яка вартість та строк служби аккумуляторів?
   
Яка вартість та строк служби аккумуляторів?
+================================================================================+
Акумулятори зараз - це найбільш вартісна частина автономної сонячної системи. Якісний акумулятор
на 200 А*годин 12 вольт важить 62 кг і коштує десь до 500 зелених На нього гарантія на 10-12 років.
Мінімум треба 4 таких акумулятора щоб напруга перетворювача була 48 вольт. Тоді струм менший.
Я зараз розробляю новий тип акумуляторів. Зразки, що вже працюють, мають показники вдвічі менші
за свинцеві акумулятори, але не містять свинцю, сірчаної кислоти та інших отруйних та небезпечних речовин.
Бо літію на планеті не вистачить щоб зберігати хоча б десяту частку виробленої електрики.
   
+==================================================================================+
Тіарєтікі сперечаються по те, у чому ні бельмеса не мають практичного досвіду. Мій старший побудував
собі будинок в селі і поставив два комплекти сонячних батарей 2*18 по 250 Ват кожна. Зараз, за данними
мікропроцесорного контролера, виробляють майже 40 кВат електрики на добу. Це повністю задовольняє
потреби двоповерхового будинку та сім"ї з 4-ма дітлахами. Електрика акумулюється в акумуляторах на
1200 А*годин. Вода гріється у сонячному бойлері. Із мережі електрика споживається лише взимку - до 300
кВт*годин. Система ВЖЕ СЕБЕ ОКУПИЛА. Так що тіарєтікі - триндить далі...

 (tu)
   
+==================================================================================+
Тіарєтікі сперечаються по те, у чому ні бельмеса не мають практичного досвіду. Мій старший побудував
собі будинок в селі і поставив два комплекти сонячних батарей 2*18 по 250 Ват кожна. Зараз, за данними
мікропроцесорного контролера, виробляють майже 40 кВат електрики на добу. Це повністю задовольняє
потреби двоповерхового будинку та сім"ї з 4-ма дітлахами. Електрика акумулюється в акумуляторах на
1200 А*годин. Вода гріється у сонячному бойлері. Із мережі електрика споживається лише взимку - до 300
кВт*годин. Система ВЖЕ СЕБЕ ОКУПИЛА. Так що тіарєтікі - триндить далі...

а какое напряжение может выдавать ваш 1200 Ач аккумулятор? пожалуйста поподробнее о системе аккумулирования, сколько их и как включены.

Останнє редагування: 20 червня 2018 05:48:21 від Chuk, гуманист
   
Сонячні ЕС навіть у Каліфорнії збиткові. А в Україні - навіть не підлягає обговоренню. :nea:
   
185.156.173.---

На цій діаграмі вказується сумарна сонячна енергія, яку отримує 1 кв. м. земної поверхні за одну добу.
А сонячна панель може перетворити в електрику лише 13% цієї енергії. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія