Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Військові питають це чутки чи ні, що будуть різати ЗП?

Друг дзвонив сьогодні каже керівництво натякає, що щось відбувається....

ніхто нічого не чув подібного? бо я всі новини за тиждень пропустив....

Спочатку прокоментуй ці чутки:
чергове антинародне рішення про підвищення тарифів на електроенергію готується до прийняття.

Все залежить від Конгресу і надання фін. допомоги. Або пенсіонери без пенсії. Або поріжуть все. І зарплати теж.

Re: Військові питають це чутки чи ні, що будуть різати ЗП?

Не чутки, десь з місяць тому проходила новина, що таке розглядається фінкомітетом ВР

Спочатку прокоментуй ці чутки:

то ж не я придумав, я новину виклав..... а те що пітуху Рінату після яхти захотілося всім влупити нові тарифи по 2,7 під час війни для населення то тіпо мімо?

то ж не я придумав, я новину виклав..... а те що пітуху Рінату після яхти захотілося всім влупити нові тарифи по 2,7 під час війни для населення то тіпо мімо?

В 2024 буде по 3.

пенсіонерам можна сміло зрізати

Дві пенсіонерки з Івано-Франківщини та Києва придбали дрони-камікадзе для 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс".
Про це повідомили на Facebook-сторінці Рожнятівської селищної ради.

Як йдеться у дописі, Людмила Скубрієва з Рожнятова та її родичка з Києва Галина Гіль придбали два дрони-камікадзе для Збройних сил України.

Гроші на них жінки назбирали зі своєї пенсії — майже по 20 тис. грн кожна.

Хтось
Натякає
Що щось
Відбувається
Друг сказав
Висновок - будуть різати зарплату
Кумедний кацап)

пенсіонерам можна сміло зрізати

Дві пенсіонерки з Івано-Франківщини та Києва придбали дрони-камікадзе для 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс".
Про це повідомили на Facebook-сторінці Рожнятівської селищної ради.

Як йдеться у дописі, Людмила Скубрієва з Рожнятова та її родичка з Києва Галина Гіль придбали два дрони-камікадзе для Збройних сил України.

Гроші на них жінки назбирали зі своєї пенсії — майже по 20 тис. грн кожна.

Пенсіонеркам - респект
Тобі здохнути десь в крижопільській ветлікарні від сказу)

Хтось
Натякає
Що щось
Відбувається
Друг сказав
Кумедний кацап)
Ну це ж "не він" ... "Он просто разместил об'яву" (с)  :buba:

Пенсіонеркам - респект
Тобі здохнути десь в крижопільській ветлікарні від сказу)

шо ти чистоплюй, верзеш
пенсіонерам - зрізати, солдатам - підняти  (tu)

На час війни замість пенсії допомога за старістю. Однакова для всіх. Також треба вводити прогресивний військовій податок. Що завгодно, але грошове забезпечення військових має бути на рівні.

Забаньте гандона, щоб не мучився. жалка скатінку...

Хтось
Натякає
Що щось
Відбувається
Друг сказав
Кумедний кацап)

сам ти кацап, я з живою людиною з Купьянського напрямку сьогодні спілкувався о 8-й ранку, і він мені дещо більше розповів з того, що йому керівництво розповіло, але попросив дізнатись чи є в кось ще такі новини... чі то придумало саме керівництво... от і питаю....

Забаньте гандона, щоб не мучився. жалка скатінку...

це ви про кого?

сам ти кацап, я з живою людиною з Купьянського напрямку сьогодні спілкувався о 8-й ранку, і він мені дещо більше розповів з того, що йому керівництво розповіло, але попросив дізнатись чи є в кось ще такі новини... чі то придумало саме керівництво... от і питаю....
Ще раз - ця людина поширила чутки що зарплатню зріжуть - так?)
Якщо зріжуть весь фейсбук буде в повідомленнях
Тобто людина спирається на чутки не маючи підтверджень, а ти їх розносиш - компрене?)

І ти приперся на ФУП "дізнаватися"?  :facepalm1: А чим тобі бабки біля під'їзду не догодили?  :S

Ще раз - ця людина поширила чутки що зарплатню зріжуть - так?)
Якщо зріжуть весь фейсбук буде в повідомленнях
Тобто людина спирається на чутки не маючи підтверджень, а ти їх розносиш - компрене?)

я йому те саме сказав, що ви написали, і про закон і про бюджет, тому в назві теми і стоіть знак запитання, якщо ви не помітили.... ця дюдина мій друг з дитинства і у мене не має підстав їй недовіряти... він спитав чи є ще десь таке, я відповів що дізнаюсь, бо зараз не вистачає часу читати новини, і запитав у ФУПу....

І ти приперся на ФУП "дізнаватися"?  :facepalm1: А чим тобі бабки біля під'їзду не догодили?  :S
Ну військові обично звончть друзям з тилу і питають коли буде зарплата - це ж очевидно?)

я йому те саме сказав, що ви написали, і про закон і про бюджет, тому в назві теми і стоіть знак запитання, якщо ви не помітили.... ця дюдина мій друг з дитинства і у мене не має підстав їй недовіряти... він спитав чи є ще десь таке, я відповів що дізнаюсь, бо зараз не вистачає часу читати новини, і запитав у ФУПу....
Зараз коли йде інформаційна війна - треба все ж таки фільтрувати джерела, навіть друзів)

я питав не тільки на ФУП, там контекст такий що писати не можу... ФУП це як одне з джерел....

Зараз коли йде інформаційна війна - треба все ж таки фільтрувати джерела, навіть друзів)

так про війну інформаційну все зрозуміло... тільки кожен розхитує її в свою сторону як я бачу....

я питав не тільки на ФУП, там контекст такий що писати не можу... ФУП це як один з джерел....
Поки гроші є
Якщо закінчаться то точно в останню чергу почнуть різати щось військовим

так про війну інформаційну все зрозуміло... тільки кожен розхитує її в свою сторону як я бачу....
Сторона одна - нас примушують капітулювати
Поки що тільки одна Росія
Один з засобів це внутрішня нестабільність
Ось і все)

колись ФУП знав все. А тепер його ставлять в один ряд з бабками біля під'їзду? Не знав. Але врахую.

колись ФУП знав все. А тепер його ставлять в один ряд з бабками біля під'їзду? Не знав. Але врахую.
Фуп тримався на трьох інсайдах
Кошкіноі - яка з кимось «спілкувалася»
Спортсмену - який щось почув від тестя
Притулі- яка вкидувала різні наративи через не дуже розумних фупчіків)
Я завжди знав і зараз знаю більше ніж фуп)

Сторона одна - нас примушують капітулювати
Поки що тільки одна Росія
Один з засобів це внутрішня нестабільність
Ось і все)

подивимось.... якщо штати закрутять гайки, після десятків ярдів і вже виписанних, і прийнятих майже єдиноголосно обома палатами та не використанних лендлізів, під умови щоб наші сраками шевелились з корупцією та кацапською агентурою, то нестабільнісь створили кацапи... бо це саме їм до вподоби...

подивимось.... якщо штати закрутять гайки, після десятків ярдів і вже виписанних, і прийнятих майже єдиноголосно обома палатами та не використанних лендлізів, під умови щоб наші сраками шевелились з корупцією та кацапською агентурою, то нестабільнісь створили кацапи... бо це саме їм до вподоби...
Тоді все стане простіше - менше місця для маневру і зрадойобства -або ми їх або вони нас- все просто

Ніхто нічого різати не буде військовим. На випадок чогось наднесприятливого - продадутть звр нацбанку, мільярдів на 10.

Тоді все стане простіше - менше місця для маневру і зрадойобства -або ми їх або вони нас- все просто

так

Ще й з хуйлосвинінфо. Вже хто-хто, а ти в цьому фахівець  ;)

Ще й з хуйлосвинінфо. Вже хто-хто, а ти в цьому фахівець  ;)

я як бувший фанат Лещенка маю право запитати, Настя бьюти посасує у кацапів?

Писець!  :facepalm1:  Оце схоже справді твоє!  (tu)  Відкрий нову тему, впевнений знайдеш однодумців і дізнаєшся правду у всіх подробицях.  ;)

П.С. Такі думки з'явилися, як від тебе пішла дружина?

Писець!  :facepalm1:  Оце схоже справді твоє!  (tu)  Відкрий нову тему, впевнений знайдеш однодумців і дізнаєшся правду у всіх подробицях.  ;)

П.С. Такі думки з'явилися, як від тебе пішла дружина?

вона вчора і сьогодні приходила....

Думаю десь в Еміратах у арабів)

то ж не я придумав, я новину виклав
То не новина, то фуфло.
І ця, напевно, таке саме.

Не чутки, десь з місяць тому проходила новина, що таке розглядається фінкомітетом ВР

А фінкомітет цеж гетманцев?

вона вчора і сьогодні приходила....
Ого

На цьому тижні пролітала "новина", що МО розглядає варіанти "зменшення підстав для виплат додаткової винагороди". Самому було б цікаво. В минулому році теж все з "чуток" починалось

(tu)
Ну от з цього повідомлення і треба було починати, тема ж для цього заведена.
А то так по дурному і "здалеку" - " десь колись в одній країні щось комусь можливо зменшать"  :-)o
Зраду треба проштовхувати потужніше  :buba:

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія