Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Колишній прокурор відгуляв дводенне розкішне весілля з експрацівницею львівського ДБР

Я не пойму, неужели Зе не понимает, что на фоне «вот этого вот всего» он в своем камуфляже во всяких там Рамштайнах выглядит клоуном?
борьба с коррупцией - не его сильная сторона
к сожалению

Які нах донати. Я тільки своему родічу буду адресно допомогать і його підрозділу. А влада в черговий раз... На неї прилюдно посрали і посцялі. Бо знають, що воні нікчеми .

борьба с коррупцией - не его сильная сторона
к сожалению

Так и Петро пролетел по той же причине

Які нах донати. Я тільки своему родічу буду адресно допомогать і його підрозділу. А влада в черговий раз... На неї прилюдно посрали і посцялі. Бо знають, що воні нікчеми .
А от що от їм предʼявиш по закону? А нічого!
Навіть незаконне збагачення не пришиєш, бо скажуть мамка і папка дали грошей на весілля, та і взагалі жених вже навіть не держслужбовець.

прокуратура - це сама більша мафія в нас
і ніхто прокура не буде трогати,
бо він насросказує кучу казкових історій про всіх
а вагалі це питання етичності
міг проспонсурувати армію, потім обратися депутатом, і вкрасти в десять раз більше

Яке відношення наша розмова має до України? Розмір моєї поваги до України важко виміряти. Але ми говоримо про Українську корупцію, яка зрощена з Українським суспільством. Я до цього теж маю відноситись з повагою?
Я не зрозумів останню фразу: у старому Ізраілі не краще з корупцією аніж у молодому, чи не краще ніж в Україні? шо з чим порівнюємо?
я коли чую щось про корупцію хочу таких запитати-а ви не розумієте що корупція це складова негативна частина людського Я,як бандитизм,крадійство. Вона як і ці інші речі НЕВИКОРЕНИМІ цілком в принципі. І мова повинна вестися не про викорінення тотальне корупції а Виконання законів по яких розшукується ,зберається обвинувачення і карється ПО ЗАКОНУ така дія безвідносно ХТО здійснив то. тобто закон.який у нас до фіга НЕ працює   по приведенню цього явища до рівня не небезпечного для суспільлства в моральному і матеріальному значенні. ОБІ складові повинні бути виконані. А у нас терпимість до того,нехтування законами і виведення з під них в зростаючій кількості злочинців в залежності від їх впливів,грошей і влади. ось де корінь проблеми,яка є у ВСІХ країнах заходу без виключення але там закон і його виконання доводить то явище до допкустимих значень а не є базовою і всеохоплюючою  по всіх прошарках суспільства ознакою існування . Бо це людська природа і її треба тримати на мотузку для здоровя суспільства морально і матеріально. Бо інакше повний розклад і крах міцної держави.

Всіх зворушило весілля в стилі арабських шейхів дуже скромного прокурора і не менш скромної ДБРерівки. Не пишу, як дехто, екс, бо тоті ексами не бувають. І це прекрасно, люди ся женять, потім гасять світло, цюпцяються і народжуються нові прокурори, судді, митники, ДБРівці та інша прекрасна половина нашого людства, бо це династія. А династія, курва маць, невмируща.
Але в час війни робити такий крінж в ледь не циг@#cькoму стилі? Ну, бодай тортик міг бути на метр нижчий? Нє? Мовчу вже, що такий торт – повне гавно. Бо не може торт такої висоти не бути гавном.
А що заважало запросити в гості не 500 хабарників, а наприклад 50? Бо ж там зібралися самі дающі, і самі берущі.
А чому б ото не найняти якогось скромного львівського співака за 500 баксів, а не Пономарьова і Полякову за кілька тисяч?
Ой, може вони на дрони скинулися?
Нарешті роздуплився мільйонер, батько молодого Василь Ільницький, і попросив журналістів не публікувати розслідування, бо він багато допомагає армії.
Та, курва, за твоє весілє знаєш кілько можна було дронів виробити?
Але де би хто рахував?
Село Гроза по тобі ридає.
Бракує слів. Він помагає армії... На вартість тортика чи більше? (с) Юрко Винничук

Всіх зворушило весілля в стилі арабських шейхів дуже скромного прокурора і не менш скромної ДБРерівки. Не пишу, як дехто, екс, бо тоті ексами не бувають. І це прекрасно, люди ся женять, потім гасять світло, цюпцяються і народжуються нові прокурори, судді, митники, ДБРівці та інша прекрасна половина нашого людства, бо це династія. А династія, курва маць, невмируща.
Але в час війни робити такий крінж в ледь не циг@#cькoму стилі? Ну, бодай тортик міг бути на метр нижчий? Нє? Мовчу вже, що такий торт – повне гавно. Бо не може торт такої висоти не бути гавном.
А що заважало запросити в гості не 500 хабарників, а наприклад 50? Бо ж там зібралися самі дающі, і самі берущі.
А чому б ото не найняти якогось скромного львівського співака за 500 баксів, а не Пономарьова і Полякову за кілька тисяч?
Ой, може вони на дрони скинулися?
Нарешті роздуплився мільйонер, батько молодого Василь Ільницький, і попросив журналістів не публікувати розслідування, бо він багато допомагає армії.
Та, курва, за твоє весілє знаєш кілько можна було дронів виробити?
Але де би хто рахував?
Село Гроза по тобі ридає.
Бракує слів. Він помагає армії... На вартість тортика чи більше? (с) Юрко Винничук
Треба дякувати кожної гривні, бо не поїсть тортика, буде депресувати, не буде донатів. :(

Загуглів свадьба прокурора в оркостані. Єдине що вискочило весілля поклонськой в сербському ресторане на 35 чел. Ні , я розумію, там прокурорська банда також багата і міцна але воні бояться показувати це. Бо зразу підуть на дно карери.

выглядит клоуном?

Ти так пишеш вроді це погано

Ти так пишеш вроді це погано

Это великолепно, дружочки. :)

Ви натякаєте на якусь корупцію. У Європі вона така сама. Отже ви всі тут ватний кацапський іпсошний порохоскот.

Вау!
Не може бути!
Оце так новина!
Такого ж ніколи не було!

Тягають різну куйню  (td)
Аналітик - кацапський порохоскот-провокатор. Весілля як весілля. Бо ми заможна країна [ua]

Я сподіваюсь, що саме це і є ті самі справжні українці, яким треба передати всю повноту влади у країні, за вислівом нашої форумної комісарки. Молоді, енергійні, патріотичні вершки нашого суспільства, а не якісь мімікруючі дубневичи з асфальтом для лохторату...
Під'їбав п'ємонт, ахахахаха

Ще не вмерла Україна, якщо ми гуляєм так ©

Дефективне, ти звернуло увагу, що там усі з приставкою "екс". Тобто "чесні" люди часів твого пидарашенка.
Нарешті слушне зауваження, що "екс", то значить служив до 21 травня 2019 року. Нарешті хтось розумний, а не вишиватна рогульня!

Поки гульба з національними зірками, з тортом за 100тис та весілля у стилі "дон Корлеоне видає заміж дочку-квіточку" посеред великої війни на виживання країни та нації буде вважатись
"Всі намагаються вести людське життя в нелюдських умовах" , все буде як і раніше.
Ковбасний порохоскот розганяє кремлівські наративи про корупцію :X

Та воно скрізь таке.
Я ж писав нещодавн про Київ.
А ось виявляться що спа-комплєкс вєрхали пад палтавой пріглашаєт састаятєльних людєй на оддих.
Самі матюччя.
Порохоскот, в Європі так саме, навіщо ти розганяєш крелівські наративи?

Західні рагулі прикриваються вишиванками та крадуть гроші [ua] Хіба на заході України можливе таке, як от відбулось на Волині? [ua]

На Волині одружився військовий

Цитувати
У Шацькій громаді одружився військовий Владислав Оксентюк із коханою Анною.

Про це у суботу, 4 лютого повідомили у Центрі надання адміністративних послуг у Шацьку.

«У нашому відділі знову панувала чарівна магія. Він військовий, а тому мужній і сильний, вона - юна, тендітна та ніжна.Сьогодні вони стали на весільний рушник та заприсяглися у вічному коханні одне одному . Владислав та Анна – сім’я Оксентюків. І разом у них все тільки починається», - написали у громаді.

Ковбасний порохоскот розганяє кремлівські наративи про корупцію :X

ї зірки української естради їм дві доби лабали, ога.
Їпанута тваринка, міняй копіпасту, чи кнопки на клаві залипли? Або запитай оператора, нехай тобі свіжу перфокарту у ганглій всуне.

Хоч я уникаю срачу до перемоги але тут мене попердоліло. Таки так, ублюдки всі хто прийшов на це весілля.

Що дивного є у весіллі ціною мільйон баксів з весільним тортом ціною 2 мавіки?
Нічого дивного.

Типова рагульня. Абсолютно типова. Хрестоматійна просто. Хоч в палату мір і ваг.

Нетиповою в цьому сенсі є не рагульня, а реакція держави на рагульню, точніше її відсутність.

Бо, приміром, для цього і існували електронні декларації, щоб перевіряючі органи змогли зробити висновки звідки в двох чиновників-рагулів мільйон баксів на весілля. Для цього створювалися відповідні органи. І для цього сотні нероб отримують тисячі доларів зарплати кожного місяця. Саме для цього.
Бо, приміром, запрошені чиновники, згідно законодавства про корупцію, мали б відмовитись від запрошень на це весілля.
Бо, приміром, хтось з запрошених Людей, мав би сказати: "а чи не занадто це під час війни, може тово, мавіки купимо замість торта?". Але з 1000 істот Людей не знайшлося.

В цьому суть, в реакції на подію, а не в рагулізмі і не в торті.
Суть у відсутності нормальної, здорової адекватної реакції.
Якби були декларації і органи би працювали як слід, то такого б не було.
Якби посади в правоохоронних органах обіймали не корупціонери, не перетворюючи ці органи в доїльні апарати для хама і його гундосного клоуна, то вони б не приїхали на цей чумний бал.
Якби оточуючі цієї рагульні були Людьми, то вони б плюнули в цей торт, обісцяли його і пішли. Але оточуючі цієї рагульні - свині народу і для них нормальною поведінкою є така ситуація, ці чумні піри, це витрачання грошей на вітер під час війни чинушами з зарплатою 400 баксів. Саме відсутність хоча б одної здорової людини в оточені, немодність допомоги армії в оточенні й привела до тортів ціною 2 мавіків.

Ось і чому суть.
І це не воєнкомів треба гучно звільняти в відосику, а виїжджати групами на такі весілля і в'язати підряд усіх мордою в підлогу, бо можна навіть не гадати, що всі ці ЬІлітні авто рагульської чиновницької ЬІліти не внесені в декларації. То ж просто тупо вяжеш, звільняєш і садиш. Хуже не будєт.
І стаєш бурцем з корупційов. І ніяка скотина типу мене нічого тобі не напише.

Але ні, навіть доступ до декларацій не відкрили ублюдки.

?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v

Що тут, пролетарі бунтують, що їм торта не дісталося?

Ахуеть, какой блестящий вывод!

кацап, що тобі тут теба?
Самі розберемося, іди подихай цілющим повітрям боліт

Що тут, пролетарі бунтують, що їм торта не дісталося?
тіп того

тіп того

Вам же написали, що такий торт гімно, бутафорія. Майже як Бал сатани у Булгакова... :weep:

Останнє редагування: 13 жовтня 2023 09:36:31 від Mur Master

Порохоскот розхитує човна! Звичайне весілля! Он і tatorsetto за "екс" одразу визначив, що це люди, які звільнились із прокуратури не пізніше 21 травня 2019 року! Думай-ТЕ!

Що вас так усіх порвало? Це ж рагульня львівська: що люди скажуть, якщо ми банкет менш ніж на 500 рил влаштуємо  :weep:

https://t.me/OstapDrozdovOfficial/2315
А інша нехай заздрить і підглядає

нема кому заздріти, є офігівання від цього бля д ства

А інша нехай заздрить і підглядає
нема кому заздріти, є офігівання від цього бля д ства

То для тебе блядство, а в цих колах війна війною, а піпіськами мірятися треба за статусом.

дроздов такий дебіл :facepalm1:

По суті написаного ним з чим саме ти не погоджуєшся?

Загуглів свадьба прокурора в оркостані. Єдине що вискочило весілля поклонськой в сербському ресторане на 35 чел. Ні , я розумію, там прокурорська банда також багата і міцна але воні бояться показувати це. Бо зразу підуть на дно карери.
Ну в цьому випадку теж не прокурор, а колишній. Впевнений, що він і бізнеси має, щоб показати легальність доходів. Звичайно він бізнесами обріс під час прокурорська, але то таке.

Овва!
Зазирнути на сайт, а тут така приємна новина - модератор прискіпливо взявся до своїх обов'язків і нарешті забанив цю помийку з російським нікому тыдыщ.
Є правда на світі.

Написав швагеру, хай демобилизуется. Я ніколи йому це не пропонував.
Але. Ця істория мене дійсно вже просто добила.
Він з першого дня пішов добровольцем, за рік до того лежал в лікарні з язвою.
Жинка його має інваліднисть. І він має повне право на дострокову демобілізацію.
Але він справжний чоловік і коли його жинка йому про це теревенить і хоче щоб він пісав рапорт
він становится дуже " агресивний " Але це мабуть остання крапля, я йому сбросил всю цю блядоту і
сказав що ти своє отвоював. Так , це жестко.  Але хай ті плять 500 гостей львівских рагулей піздують
замисть хлопців котри там з перших днів.
Я просто зрозумів, що ніхто з цього бомонда ні коли не заплатит, за те що наскірдували.
Це дійсно спрут і клоака. Влада чі боится, чі не хоче. І так по колу 30 років.
Все , у мене надії немає...

Написав швагеру, хай демобилизуется. Я ніколи йому це не пропонував.
Але. Ця істория мене дійсно вже просто добила.
Він з першого дня пішов добровольцем, за рік до того лежал в лікарні з язвою.
Жинка його має інваліднисть. І він має повне право на дострокову демобілізацію.
Але він справжний чоловік і коли його жинка йому про це теревенить і хоче щоб він пісав рапорт
він становится дуже " агресивний " Але це мабуть остання крапля, я йому сбросил всю цю блядоту і
сказав що ти своє отвоював. Так , це жестко.  Але хай ті плять 500 гостей львівских рагулей піздують
замисть хлопців котри там з перших днів.
Я просто зрозумів, що ніхто з цього бомонда ні коли не заплатит, за те що наскірдували.
Це дійсно спрут і клоака. Влада чі боится, чі не хоче. І так по колу 30 років.
Все , у мене надії немає...

там немає тих львівських, хто може піти воювати
у цих все сплетено-переплетено професійними і сімейними кланами
якщо мільярд баксів є на весілля, то воєкому десяточку - копійки
гребуть простих, щоб йшли і вмирали за їх спокій і можливість отак жити

влада не хоче
вона також скирдує
бо хз як воно піде
а так, в будь-який момент можна звалити, майбутнє забезпечене

Яка ганьба.Всю гілку не читав тому запитаю:ніхто не написав що це все заздрість пізантів до успішних людей?Дивлячись на це «елітне» бидло виникає бажання поїхати подалі і ніколи не повертатися .Але це гімно того не варто щоб через них покидати свою батьківщину.Хоча кожен такий випадок це крапля розчарування у країні де таке толерується

Яка ганьба.Всю гілку не читав тому запитаю:ніхто не написав що це все заздрість пізантів до успішних людей?Дивлячись на це «елітне» бидло виникає бажання поїхати подалі і ніколи не повертатися .Але це гімно того не варто щоб через них покидати свою батьківщину.Хоча кожен такий випадок це крапля розчарування у країні де таке толерується
Ну чому там заздрити, просто дивуюся якими треба бути недоумками і рагулями щоб влаштовувати оцей помпезний шабаш.
Вроді грошей надбали, а ума ні грама не добавилось.
І там всі реально такі дебіли, що думають, що їм усі заздрять. Просто кончені ублюдки.  (td)

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія