Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Куплено на розетці , виглядає як крадене з складів ЗСУ.

Зв'яжись з кимось з журналістів, хто працює в темі крадіжок в ЗСУ - вони розкопають.

Правильно, це виробничі бірки. Там напис ”не для продажу” лише додатковий, основна інфа як і в звичайному одязі чи взутті: розмір, матеріал.
Номер контракту, по якому їх замовляли для ЗСУ

Можна кинути в фейсбук і спитати кому зсу такі видавали і подивитись що є на бірках. Я таких ні в кого не бачив.

Залишок бірки схожий на ЗСУ-шну.
Якщо нема реакції відповідних органів, то вихід один - не купляти сумнівний товар.
Є аналоги, для прикладу:
https://armeyka.ua/bahily-zip-norwegian-thermal-overboot-oliva-rezina-original-gollandiya-72104/
І дешевші, і не гірші.

Мо крадене , мо й ні
На гумі тиснення - ЗСУ
Це ні про що , може бути
Як маркетинговий хід
А може й ні
Така пресформа товар штучний
Коштує тисячі баксів
Робити нову то капєц
Якщо ще й приватник робить
Ці бахіли
Тому можливість використання
Для аби заробити існує

Останнє редагування: 27 вересня 2023 07:42:18 від HSM

Не на часі. Треба єднатися навколо Зе.

X(

Можу запропонувати відправити на один з напрямків для хлопців з НГУ. Там мій кум зараз

А чому у продавця не спитали де взяв? З якого складу?

Продавець – не Розетка, а якась інша контрора.
Вони зареєстрували магазин на Розетці минулого літа.
Можна скаржитися Розетці, щоб їх видалили та у органи, щоб розслідували.
Покарати зможуть, якщо доведуть кримінал.

Продавець – не Розетка, а якась інша контрора.
Вони зареєстрували магазин на Розетці минулого літа.
Можна скаржитися Розетці, щоб їх видалили та у органи, щоб розслідували.
Покарати зможуть, якщо доведуть кримінал.
Ну видалити якщо винні
Купа екіпіровки продається
Абсолютно всюди
Всі вкрали ?

я скидав і в дбр звертався

може треба до зьє звернутися, як кацапи до хуйла?

да на калєнях! уважаімий владімір владіміровіч алєксандравічь!.. :shuffle:

Не на форумі тре писати. А скинути кому треба, наприклад в прокуратуру.
Ха-ха!! Ви в якій країні живете??

Я бачу лише сліди від бірок.
Порошенко зрізав.

Так і я про те що вони зрізані

Слав зраду розганяє. Іпсо

Слав зраду розганяє. Іпсо

ну да
підкацапник, порохоскот :beach:

Пиши в комментах, шо крадене

Якщо пошита у нас ничего страшного.Велич всех предупредила шо краде исключительно украинское.

Зрізані бірки можуь значити що крадене, а можуть значити що неліквід під утилізацію. Ото і все.

Зрізані бірки можуь значити що крадене, а можуть значити що неліквід під утилізацію. Ото і все.
Гы,ты действительно веришь в неликвид?

Неліквід - бірка помічається хрестом чорним маркером або замальовується назва виробника. В усьому світі. В нас і тут свій шлях?:)

Мо крадене , мо й ні
На гумі тиснення - ЗСУ
Це ні про що , може бути
Як маркетинговий хід
А може й ні
Така пресформа товар штучний
Коштує тисячі баксів
Робити нову то капєц
Якщо ще й приватник робить
Ці бахіли
Тому можливість використання
Для аби заробити існує

Ага, а бирки на них автоматом шили? :facepalm:

я звертався в поліцію і в дбр толку нуль
пройшло декілька місяців
товар до цього часу продається

https://rozetka.com.ua/seller/priceok/goods

Напиши Чечьоткіну в ФБ чи Лінкедін

На Розетці є кнопка ”поскаржитися на продавця” чи щось таке.
Хоча навряд чи це щось дасть.

Розетка має фільтрувати продавців. Обов'язково тре' скаржитись

Всяке може бути. Наприклад, замовлення виконали - решту пустили в комерцію, бо або замовлення скасували, або виготовили забагато, а щось змінювати в дизайні не було часу/можливості. Принаймні, щось таке буде казати продавець, а його провину ще довести треба. Якщо тему читають ті, хто може допомогти роз'яснити питання, або ініціювати розслідування - було б непогано, звісно.

Гы,ты действительно веришь в неликвид?
А ти віриш в ІПСО Слава?

Замовили партію в Китаї, частину під закупівлю ЗСУ, частину на ринок.

Замовили партію в Китаї, частину під закупівлю ЗСУ, частину на ринок.

Хто замовив? Міністерство оборони?

Виробник може продавати додаткову продуецію де завгодно, якщо тільки в контракті не обумовлений пункт тільки для ЗСУ,  не для продажу вільно.
Без бірки? Що то за виробник такий, що переховується.

я звертався в поліцію і в дбр толку нуль
пройшло декілька місяців
товар до цього часу продається

сказати чому?

такі бахіли є на дюжині складів в різних вч в україні. унікальних серійних номерів (як на зброї, чи на телевізорі, чи на айфоні) на них немає. тому швидко встановити з якого саме складу ці бахіли неможливо. а проводити ревізію і перерахунок всіх бахілів по всіх складах - то нереально.
і головне - результат: задіяти купу людей, встановити де саме і скільки вкрали, але навіть нікого не посадити хоча б на пару років, тому що не встановиш хто саме вкрав і коли - в який день, в який час, хто стояв в караулі - нереально встановити. а може їх вкрали не зі складу, а десь по дорозі, коротше фігня все.
на виході буде догана "завскладу" за погане ведення обліку.

отаке.

писи: доречі про облік у військових частинах. кожного дня здається купа звітів про використане/втрачене майно. ну використані боєприпаси то хоч зрозуміло. але крім того в звітах присутні і кружки з ложками. живий приклад - під час обстрілу боєць лишив в окопі кружку з чаєм і ложкою в ній на бруствері і побіг в бліндаж. після обстрілу не знайшов ані кружки ані ложки - поряд впав 120-й калібр і все засипало землею.
і ввечері писарчук-обліковець пише звіт скільки і чого було вистріляно за день. і серед цього і втрачене майно - кружка і ложка теж присутні у звіті!
все це, курва, друкується на принтері і у великих коробках везеться кудись в тил, де все це ховається в якісь архіви.

отак і воюємо - на передку рахуємо скільки ложок землею при обстрілі засипало, а в тилу безкарно nиздять підари і нічого з ними не можуть зробити.

Останнє редагування: 27 вересня 2023 20:42:45 від Simpson

сказати чому?

такі бахіли є на дюжині складів в різних вч в україні. унікальних серійних номерів (як на зброї, чи на телевізорі, чи на айфоні) на них немає. тому швидко встановити з якого саме складу ці бахіли неможливо. а проводити ревізію і перерахунок всіх бахілів по всіх складах - то нереально.
і головне - результат: задіяти купу людей, встановити де саме і скільки вкрали, але навіть нікого не посадити хоча б на пару років, тому що не встановиш хто саме вкрав і коли - в який день, в який час, хто стояв в караулі - нереально встановити. а може їх вкрали не зі складу, а десь по дорозі, коротше фігня все.
на виході буде догана "завскладу" за погане ведення обліку.

отаке.

писи: доречі про облік у військових частинах. кожного дня здається купа звітів про використане/втрачене майно. ну використані боєприпаси то хоч зрозуміло. але крім того в звітах присутні і кружки з ложками. живий приклад - під час обстрілу боєць лишив в окопі кружку з чаєм і ложкою в ній на бруствері і побіг в бліндаж. після обстрілу не знайшов ані кружки ані ложки - поряд впав 120-й калібр і все засипало землею.
і ввечері писарчук-обліковець пише звіт скільки і чого було вистріляно за день. і серед цього і втрачене майно - кружка і ложка теж присутні у звіті!
все це, курва, друкується на принтері і у великих коробках везеться кудись в тил, де все це ховається в якісь архіви.

отак і воюємо - на передку рахуємо скільки ложок землею при обстрілі засипало, а в тилу безкарно nиздять підари і нічого з ними не можуть зробити.

Ага, продавец типа лялечка, чем хочу тем и торгую и статья за сбыт краденного уже отсутствует.

замовив в мене один військовий бахіли .
я рідко щось купую комусь одному зазвичай на підрозділ.
ну і ось що з цього вийшло

Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...
Показати зображення...

ІПСО. Слав (с).

треба писати в саму розєтку, вони сцикнуть і забанять як не продавця, так позицію товарну

Люди, зрізані бірки для нового товару це тільки так секондах продають. Це дуже схоже на схему завозу нового товару під виглядом секонду з закордону

Дана Ярова розбереться з зеленими суками.

ІПСО це роздувати маячню проти виробників і продавців військового спорядження.(а в наш час виробляти має кожен підвал)

Ти ж купив те що треба?? тобі швидко його доставили? що тобі не так? Упевнись що такі позиції взагалі є на складах ЗСУ спочатку.

треба писати в саму розєтку, вони сцикнуть і забанять як не продавця, так позицію товарну

Напише , забанять. Де у слідуючий раз купить?

Сумніваюсь, що на Розетці хтось буде продавати крадений паливний товар, для цього є OLX).  Адже Розетка з продавцем укладає договір, де є всі паролі-явки-адреси.

Re: Куплено на розетці , виглядає як крадене з складів ЗСУ.

Так і є як було написано вище
Ні ментам і ні дбр
З цієї справи немсвітило ні отримати показник ні зняти грошей .
Бо дрібне і багато мороки

Тому ніхто цим і не занявся, так мені і відповіли прямим текстом

ну що звязались з продавцем він в кіпіші якомусь

Конечно в кипеше, у него кроме этих бахил еще несколько позиций товара явно всушного происхождения.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія