Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
65681
28 липня 2005 00:51:00
Ты сегодня пробовал, но смылся..  (P)
65682
27 липня 2005 01:55:00
так сьогодні істерично ржав..))
заступника МВД питають, що він думає нарахунок цієї грьобаної бехи, а той каже (увага) - а хз,
конанди від міністра НЕПОСТУПАЛО взнавати..
це шедевр..
я тепер тоже та буду казати всім мєнтам - а команда була в тебе, чи то твоя ініцатива..
))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
65683
19 липня 2005 00:30:00
а то ссе з нас енергію, вампір-платун..
тупо не відповідаємо,
на його пости,
якще десь втикнеться,
тоже стримуємся,
всім зрозуміло?
65684
10 липня 2005 12:59:00
есть мыслишка поснимать горы, достопримечательнос ти, санатории типа..
дать полезную инфу, карты, схемы, маршруты..
и все такое..
и сделать сд или двд..
как думаете это куму то надо будет?..
65685
9 липня 2005 18:42:00
Що Мельник, що Мельниченко... Порошенко відкидає звинувачення


"ДЗЕРКАЛО ТИЖНЯ"
   
Що стосується плівок, єдиною людиною, котру вони могли здивувати, був Віктор Ющенко. Для решти оприлюднений текст навряд чи додав щось нове.

Надбанням громадськості стала чергова, дбайливо збережена «до запитання» плівка майора Мельниченка. Цього разу на ній нібито зафіксовано «високоінтелектуальну» розмову екс-президента Леоніда Кучми з нинішнім секретарем РНБОУ Петром Порошенком. Запевняння в непорушній особистій відданості, жорсткі висловлювання на адресу ряду політиків і, за великим рахунком, пересічні епізоди, котрі свідчать про методи керівництва державою та засоби, якими не гидують, щоб правити. Бажаючі можуть ознайомитися з новою серією в інтернет-виданнях, якщо це все ще здається комусь цікавим.

Отже, відбуваються речі, давно прогнозовані, в тому числі й «ДТ». Ми спостерігаємо наслідки відсутності чітко вираженої державної позиції стосовно цих злощасних плівок і монополії на них певних осіб, які керуються виключно особистими інтересами. Вибіркова подача, викаблучування бравого майора «дам—не дам», мінлива низка патронів Мельниченка, на жаль, давно вже зумовили девальвацію всесвітньо відомих записів. Набридло.

Однак, на жаль, зовсім залишити без уваги черговий «злив» майора не можна. Не в останню чергу тому, що, за інформацією «ДТ», готується значно масштабніша подача розшифровок, у яких фігурують представники нинішньої влади. Наскільки відомо, із самісінького початку майор просив почекати, поки буде закінчено кропітку працю — 45 годин задушевних розмов досі не відомих широкій громадськості, зокрема, за участю Литвина.

Проте, схоже, майор усе ж вирішив продовжувати викиди вроздріб. Можна було б подумати, що у нього, скажімо, просто не витримують нерви. Якби не той факт, що в цей же час народний депутат М.Мельник із парламентської трибуни розповів світу про не зовсім порядну діяльність Порошенка, звинувативши його у скоєнні кримінально караних злочинів, про що піде мова нижче.

Тільки наївна людина може повірити у випадковість таких збігів.

Решті, мабуть, цілком зрозуміло, у чому причина цього добре підготовленого експромту.

Що стосується плівок, то, мабуть, єдиною людиною, котру вони могли здивувати, був Віктор Ющенко. Ще для когось новиною могли виявитися окремі епізоди чи штрихи. До образу П.Порошенка, котрий склався у решти, оприлюднений текст навряд чи здатний додати щось нове.

Тепер щодо обвинувачень на адресу секретаря РНБОУ, які прозвучали з парламентської трибуни. Апелюючи, насамперед, до Президента Ющенка, член фракції Соціалістичної партії Микола Мельник заявив ось що: «До бізнесменів, до яких приходили бандити від Януковича та Кучми, сьогодні приходять бандити від Петра Порошенка. Люди, котрі привозили на зимовий Майдан теплі ковдри і гарячий чай, сьогодні потрапили в пазурі секретаря Ради національної безпеки й оборони. Я офіційно заявляю, що сьогодні в Україні діє дуже небезпечний кримінальний клан Порошенка, котрий відроджує кучмізм у його найбільш огидних формах. Діяльність цього клану максимально цинічна й аморальна. Вони намагаються окупувати Україну. Народним депутатам скаржаться податківці на те, що Порошенко очолює всеукраїнський процес відмивання тіньових грошей, пов’язаних зі зловживаннями навколо податку на додану вартість. Скаржаться митники на те, що Петро Порошенко є лідером і організатором контрабандних операцій і через свого ставленика повністю контролює митну службу. Розповідають про те, що сам Петро Порошенко разом із Третьяковим намагаються відновити тіньові потоки в НАК «Нафтогаз України». Україна стогне під ярмом секретаря РНБО, котру люди через таких, як Порошенко, уже називають «Радою награбованого бізнесу».

У мене є конкретні факти та реальні документи, які дуже красномовно характеризують Петра Порошенка з морального боку». М.Мельник попросив вважати свій виступ офіційним запитом до генерального прокурора, голови СБУ і керівника МВС. Журналістам було роздано матеріали, що містять конкретніші претензії до пана Порошенка. З пропозицією пролити світло на ці конкретні епізоди «ДТ» звернулася до самого обвинувачуваного — Петра Порошенка.

— Петре Олексійовичу, давайте почнемо з юридичної суті пред’явлених вам претензій... Йшлося, зокрема, про організацію контрабанди.

— Я глибоко переконаний, що в даній ситуації про юридичні претензії мова може йти лише з мого боку. І ці юридичні претензії нині оформляються у вигляді судового позову. Жодної юридичної претензії ні у виступі, ні в документах, які роздавали журналістам, ні юристи, ні я особисто не побачили. Геть голослівні й безвідповідальні заяви. Зокрема заява про контрабанду, котру робить людина, яка взагалі не уявляє собі принципи діяльності митної служби. Жодних доказів не надано. Якщо йому відомо про скоєння злочину, чим є контрабанда, він повинен передати ці матеріали разом із доказами в Службу безпеки України. Мені дуже хотілося б, щоб це було зроблено. Щоб докази було представлено в суді, коли їх не надають журналістам при оприлюдненні такої інформації. І мені дуже хотілося б, щоб пан Мельник зустрівся в керівником СБУ О.Турчиновим, і в результаті було притягнуто до відповідальності людей за кожним фактом контрабанди. Взагалі ця проблема мене дуже турбує. Програма «Стоп, контрабанда» була ефективною в перші два місяці. Але сьогодні ми спостерігаємо, що ця напруга потихеньку спадає, люди спрацювалися. Тому будь-яке посилення уваги до цієї проблеми я підтримую.

В оприлюднених Мельником матеріалах ідеться виключно про події 2002—2004 років. Ці документи справді були сфабриковані. Мова про два підприємства — Луцький і Черкаський автомобільні заводи, де виробляють автобуси «Богдан».

Сфабрикований компромат озвучувався представниками старої влади. Зокрема робив це такий собі пан Гриб, заступник голови Державної податкової адміністрації, котрий нині переховується від слідства, особисто відповідальний за розкрадання 4 млрд. гривень ПДВ, оскільки він курирував це питання. І робив він це під заступництвом вищих посадових осіб держави. Сьогодні відповідні матеріали РНБОУ підтверджуються інформацією СБУ.

Так от, підприємства, на яких працює мій батько (підкреслюю, не я, а мій батько), справді мають стосунок до двох названих підприємств. Наступного року йому виповниться 70 років. Він зовсім не є номінальним керівником, а цілком самостійно веде бізнесову діяльність. І це можуть підтвердити більш як 20 тисяч чоловік, які працюють у концерні. Батько має великий досвід такої роботи і приймає рішення цілком самостійно, принаймні, не радячись із членами своєї сім’ї, це вже точно.

Так от трудові колективи й директори згаданих підприємств відчували дуже жорсткий тиск із боку старої влади. Людей неодноразово затримували, арештовували. На підприємствах водночас сиділи слідчо-оперативні групи компетентних відомств у складі 200 чоловік. Вони працювали так роками — за бюджетні гроші. І я щасливий і гордий сказати, що навіть у той час — 2003—2004 років — усі рішення у справах стосовно цих підприємств було винесено на їхню користь. Справи закінчилися пшиком. Причому справи, що стосуються зазначених підприємств, було виграно й припинено ще до 26 грудня 2004 року. На відміну від інших людей, на котрих раніше чинився політичний тиск і котрі припиняли справи, порушені за старої влади, уже тепер, як може виникнути підозра, з урахуванням нових обставин, нових можливостей і повноважень. Тож тут моя позиція абсолютно прозора.

Тому в даному разі ми маємо справу з наклепом, застосовуючи термінологію старого Кримінального кодексу, або з відомостями, котрі ганьблять честь і гідність, якщо керуватися чинним кодексом. Я обов’язково подам у суд позов із метою притягти пана Мельника до відповідальності.

А все це оприлюднене сміття було витягнуто з архівів СБУ, ДПА, МВС.

У списку підприємств, зазначених в оприлюднених матеріалах, є такі, про які мені взагалі нічого не відомо.

— А що стосується вашої поїздки на Кіпр із метою відкриття рахунків?

— 1997 року я справді був на Кіпрі. Але з іншої причини. У серпні того року на Кіпрі загинула дуже близька мені людина — мій єдиний брат. Я їздив вивозити його тіло.

— Ви, звісно, не вважаєте випадковим збігом обставин виступ депутата Мельника у ВР і новий «викид» плівок Мельниченка?

— Про підготовку викиду компромату, чорного піару мені було відомо приблизно за місяць. Я сповістив про це Президента. Цілком чітко знаю, хто це організував. І мені приємно було почути заяву О.Мороза стосовно обговорюваного нами питання про те, що, на його думку, члени його фракції не причетні ні до якого сценарію. Ця заява зняла тягар із моєї душі з приводу того, що Олександр Олександрович міг бути поінформований про підготовку такого сценарію. А сценарій був, на його реалізацію було витрачено багато грошей, але з великої хмари вийшов маленький дощ.

— Якщо Мороз каже, що особисто не знав про це, це не означає, що не в курсі були його соратники...

— Я не назвав би їх соратниками. Це прилипали. Коли вся країна боролася під час революції, окремі прилипали в партнерстві із соціал-демократами, використовуючи злочинні механізми влади, крали державні гроші, набиваючи кишені. Все це буде встановлено, йдеться про десятки мільйонів украдених бюджетних грошей. Низка справ уже перебуває в суді, ще низка — на стадії досудового розслідування. Тож акція проти мене — це просто механізм захисту.

— Це стосується, на вашу думку, Мельника?

— Ні. У даному разі Мельник — людина, почуття якої було використано.

— Що ви можете сказати з приводу плівок, які зафіксували голос, схожий на голос Кучми, і голос, схожий на голос Порошенка?

— Після того як О.Мороз заявив, що на плівках є серед голосів інших політиків і мій голос, я сказав: мої справи, вчинки не розходяться з моїми словами. Що на плівках із кабінету Кучми немає і не може бути нічого такого, за що Порошенку доведеться червоніти. Я глибоко переконаний: записи Мельниченка, котрий допоміг розкрити убивство Гонгадзе, із цілком героїчного вчинку перетворилися на щось зовсім інше. А далі трагедія країни просто перейшла у фарс.

Безумовно, що стосується плівок Мельниченка, то їх потрібно подивитися, передати в руки громадськості. Аби не було так, що Березовський і пов’язані з ним поплічники Кучми, котрі сьогодні подвизаються в новій владі, викупивши плівки, спробують, організувавши їхнє дозоване зливання, впливати на питання політики. Мені відомо, що нині готуються подібні матеріали з приводу ряду політиків. Йдеться про 40—45 годин записів. Мені це вже нецікаво, бо нічого спільного з правдою все це не матиме.

— Ви стверджуєте, що розмов, розшифровки яких було оприлюднено, у вас із Л.Кучмою не було?

— Та минуло вже близько п’яти років, адже пишуть, що розмова була 2000 року...

Я припускаю, що могла бути розмова про команду.

— У тому контексті?

— Я не хотів би взагалі це обговорювати. Чи могли обговорюватися такі теми в моїй присутності? Знаючи президента Кучму, можу сказати, що так. Чи відповідають наведені слова дослівно тому, що справді було сказано, коментувати не можу. Адже, не спромігшись вкласти в мої вуста щось негативне, вони вклали слова «понятно» або «конечно».

— Ми навіть не будемо опускатися до з’ясовування, хто й як обзивав нинішнього прем’єр-міністра, запитання одне — була у вас така розмова з президентом чи ні?

— У такому контексті цієї розмови не було, я стверджую це.

Якщо й обговорювали такі питання, то я подібні висловлювання від президента чув. Що стосується критичних чи образливих тверджень на адресу Юлії Тимошенко або Віктора Ющенко я стверджую, що це не відповідає моєму стилю.

— Не відповідає вашому стилю?

— Так. Але я дуже просив би не лити воду на млин Мельниченка. Бо сьогодні ці плівки — це елемент чорного піару.

— Як вас розуміти: плівки Мельниченка, котрі були одним із головних аргументів, які підтверджують гасло опозиції про «злочинну стару владу» і допомогли, за вашими словами, розкрити справу Гонгадзе, тепер лише елемент чорного піару і не мають нічого спільного з правдою? А учасники ж помаранчевої революції на чолі з командою, котра прийшла до влади, не брали під сумнів зміст цих плівок...

— Коли йдеться про злочин, про вбивство Гонгадзе, інших людей чи навіть про розкрадання, безумовно, ці матеріали варто долучати, встановлювати їхню достовірність, аналізувати й дивитися. Коли йдеться про дискредитацію когось фразою «а той же — дурень» і подібними, то потрібно ж ураховувати емоційний стан, загальний фон, що існував тоді, і головне — предмет обговорення. Йдеться про вбивство чи це якісь пустопорожні розмови про якусь третю особу, обговорення ставлення однієї особи до іншої особи. Це ж зовсім різні речі. І на сьогодні плівки Мельниченка є механізмом дискредитації будь-якої влади.

* * *

З останньою тезою П.Порошенка не погодитися, мабуть, не можна. Взагалі створилася не зовсім пристойна ситуація, коли влада не має бажання притягати до відповідальності тих, чиї злочини зафіксували плівки. А водночас Мельниченко і користувачі його продукту виявляють схильність інтригувати, переважно використовуючи барвисті оцінні судження, зафіксовані в кабінеті президента.

«Подвійний удар» по П.Порошенку виглядає навмисно відвертим. Водночас, попри слабку техніку виконання, акція цілком закономірна, коли брати до уваги загальновідому бурхливу діяльність П.Порошенка, наслідки якої чимало людей встигли відчути на собі. Адже «широта поглядів» секретаря РНБОУ, у поле зору якого потрапляють усі фінансові потоки, із руслами котрих необхідно навести порядок і котрі мають, на його думку, найбезпосередніший стосунок до національної безпеки, вражає навіть бувалих у бувальцях ще за ненависного режиму Кучми. Однак в архітектурі нинішньої української влади П.Порошенко — один із головних стовпів. Другим стовпом у цій конструкції є Юлія Тимошенко, на котру також спирається Президент — водночас побоюючись і підозрюючи в невірності «рейтингоносну» міледі.

У тому разі, якщо П.Порошенко справді звернеться до суду, українська Феміда вкотре буде поставлена в дуже делікатне становище. Вона з нього, звісно, вийде, може, і не з честю, але вихід знайде обов’язково. Але в ситуації, коли статус фігуранта озвучених обвинувачень настільки високий, Президент не може і не повинен залишатись осторонь. Однак у Президента в таких випадках позиція специфічна. Коли йому доповідають про непорядні справи соратників, незмінною його реакцією, наскільки відомо, буває: «Навіщо ви стежите за моїми людьми?»...

…Записи Мельниченка, котрі стали іскрою, від якої зайнялося полум’я, здатне спалахнути очисним вогнем для стражденної й зневіреної країни, повинні були дати їй шанс. Але цей вогонь перевели на сотні одноразових запальничок, які годяться тільки для використання у вузько специфічних інтересах приватних осіб.

Олександра Примаченко, "Дзеркало Тижня"

65686
26 червня 2005 19:16:00
это сильный удар по мусорам с их крышеванием этого бизнеса..

Кабинет Министров Украины предлагает Верховной Раде отменить уголовное наказание за занятие проституцией и ужесточить - за вовлечение в проституцию.

Законопроект "О внесении изменений в Уголовный кодекс", зарегистрированный в Раде 23 июня, предусматривает изменения статьи 149 Уголовного кодекса "Торговля людьми или другое незаконное соглашение относительно передачи человека" и статьи 303 "Проституция или принуждение к занятию проституцией".

Кабмин предлагает изменить формулировку сути преступления в статье 149 Уголовного кодекса и изменить санкцию статьи. В частности, предлагается предусмотреть уголовную ответственность за вербовку, перевозку или сокрытие человека с целью его дальнейшей продажи или совершения против него любого другого незаконного действия или эксплуатации.

Кроме того, предлагается преследовать в уголовном порядке покупку или получение человека с целью его дальнейшей эксплуатации, содеянное путем насилия или угрозы его применения, обмана или злоупотребления доверием. Кабмин также предлагает изменить название статьи 303 Уголовного кодекса на "Вовлечение в занятие проституцией" и исключить из этой статьи положения части 1, предусматривающие уголовную ответственность за систематическое занятие проституцией.

Сейчас Уголовный кодекс предусматривает за занятие проституцией штраф от 50 до 500 необлагаемых налогом минимумов доходов граждан или общественные работы на срок до 120 часов. Вместе с тем, законопроектом предлагается ужесточить уголовную ответственность за вовлечение в проституцию.

Согласно законопроекту, вовлечение лица в занятие проституцией должно караться ограничением свободы на срок до 5 лет или лишением свободы на этот срок, вовлечение в занятие проституцией несовершеннолетнего лица - лишением свободы на срок от 5 до 7 лет, создание, руководство или участие в организованной группе по предоставлению услуг лицами, втянутыми в проституцию (сутенерство), - лишением свободы на срок от 5 до 10 лет с конфискацией имущества или без нее.

Сейчас принуждение или вовлечение в занятие проституцией карается штрафом от 500 до 1000 необлагаемых налогом минимумов доходов граждан или арестом на срок до 6 месяцев или лишением свободы на срок от 1 до 3 лет, вовлечение в проституцию несовершеннолетних - лишением свободы нас срок от 3 до 5 лет, сутенерство - лишением свободы на срок от 5 до 7 лет.

65687
25 червня 2005 06:40:00
"Как сообщает УНИАН со ссылкой на ливийское информагентство «Джана», заместитель министра юстиции Украины Лидия Горбунова передала ливийскому лидеру Муамару Каддафи восхищение и благодарность Президента Украины. «Благодарность президента Украины, - говорится в сообщении, - вызвана большим интересом г-на Каддафи к развитию двусторонних отношений во всех сферах. Во время визита подписаны соглашения о сотрудничестве в юридической сфере. Заместитель министра юстиции Украины, осудила агрессию в 1986 году, когда американская авиация нанесла ракетные удары по дому, в котором жил лидер ливийской революции».

Ну и подчиненные у бывшего «американско-подданного» г-на Зварича! Браво! Интересно, знают ли в Вашингтоне, что Украина «осудила американскую агрессию»?"

[ru.obkom.net.ua]Редаґовано 1 раз(и). Останні правки 25.06.05 04:40.
65688
21 червня 2005 16:22:00
Официальный Таллин не внял предупреждениям российской стороны о том, что попытки привнести в ткань современных двусторонних отношений конъюнктурные оценки событий, происходивших в Прибалтике в 1930-40-е гг., чреваты осложнением процесса ратификации пограничных договоров в Федеральном собрании РФ. Так официальный представитель МИД России Александр Яковенко прокомментировал ратификацию 20 июня эстонским парламентом пограничных договоров с Россией.
К сожалению, отметил А.Яковенко, завершающий этап обсуждения документов в эстонском парламенте прошел во многом под диктовку сил, стремящихся осложнить развитие российско-эстонских отношений. В текст ратификационного закона включены ссылки на документы, содержащие некорректные правовые и политические положения, не имеющие к тому же отношения к существу закона. А.Яковенко подчеркнул, что официальный Таллин взял, таким образом, на себя ответственность за дальнейшую судьбу пограничных договоров.

Напомним, накануне эстонский парламент ратифицировал договор о границе с Россией. Документы закрепляют госграницу в ее нынешнем виде - по бывшей административной границе между РСФСР и Эстонской ССР.

Однако, как отмечает сегодня "Газета", вопреки договоренностям с российской стороной, в преамбулу документа было включено косвенное упоминание о советской аннексии и оккупации страны в 1941 году. Депутаты также уточнили, что мирный Тартуский договор 1920 года между Эстонской республикой и Советской Россией сохраняет свое действие. А согласно этому документу, Эстонии отходили земли в Ленинградской и Псковской областях. Вместе с тем, после Второй мировой войны все эти территории были возвращены России.

Россия планировала, что договор будет подписан еще в мае, во время визита президента Эстонии Арнольда Рюйтеля в Москву на празднование 60-летия Победы. Однако он отменил свой визит, сославшись на давление общественного мнения: "Нельзя забывать, что после окончания Второй мировой войны Эстония потеряла свою независимость".

Однако 18 мая в Москве Министры иностранных дел Эстонии и России Урмас Паэт и Сергей Лавров все же поставили свои подписи под договорами. При этом С.Лавров заявил, что Россия ратифицирует договор о границе после того, как он будет одобрен эстонским парламентом.

Но теперь, как отмечают политологи, документ вряд ли будет ратифицирован Россией. Ведь это создает предпосылки для предъявления в дальнейшем России со стороны официального Таллина территориальных или иных претензий.

Впрочем, эксперты допускают, что упоминание о Тартуском договоре стало вынужденным шагом прибалтийских коллег. Дело в том, что в эстонской Конституции есть ссылка на то, что ее границы с зарубежными государствами устанавливаются на основе этого договора. В этом смысле ссылка на Тартуский мирный договор, очевидно, имеет внутреннее применение.

Но несмотря на это смягчающее обстоятельство, "Газета" констатирует, что подписанный накануне договор, скорее всего, последует в ту же корзину, что и договор с Латвией.

Напомним, в мае Латвия приняла одностороннюю "разъяснительную декларацию", сопровождающую текст договора о границе, в которой выдвинула ряд территориальных претензий к России. Это и сорвало подписание пограничного договора 10 мая. Президент России В.хуйло в ответ на претензии латышей заявил: "Не Пыталовский район они получат, а от мертвого осла уши".

21.06.2005
65689
21 червня 2005 15:33:00
Віктор Ющенко може сміливо підписувати з олігархами мирову угоду щодо припинення будь-яких дій на реприватизаційному фронті. Тому що в руки йому потрапила зброя, мабуть, не менш потужна, ніж аргумент про незаконно відчужені державні підприємства.

Цей компромат базується на даних по так званому дерибану по податку на додану вартість (ПДВ).

За цією схемою з державного бюджету живими грошима щорічно крали мільярди гривень. Технологія була непроста. Українське законодавство передбачає компенсацію ПДВ експортерам.

Для отримання коштів компанії треб задекларувати певні обсяги фіктивного експорту товарів. Тоді держава за законом повинна виплатити цій фірмі той обсяг ПДВ, який та ніби-то сплатила в бюджет, коли несла затрати з вироблення цих товарів.

Звичайно, існує певна процедура перевірки, чи здекларований експорт є справжнім. Проте скоординована система корупції, яка включала в себе митницю, податкову, і керувалась із найвищих кабінетів держави, дозволяла робити все з формальної точки зору більш-менш пристойно. Фікції держава "не помічала".

Педевешний дерибан в Україні став національним спортом. Такими схемами не гребували ні великі нафтові компанії, на маленькі фірми-одноденки. Величезна кількість вітчизняних компаній, хто мав гарних юристів та корупційні ходи у владні структури, не гребували такою статтею прибутку, як компенсований фіктивний ПДВ.

(Доречі, немає ніяких причин вважати, що зараз це явище зникло. Занадто велико спокуса для посадовців та бізнесменів продовжити займатися таким кримінальним бізнесом, занадто діряве українське законодавство у цій сфері.)

При цьому все більші обсяги фіктивного експорту почали роздувати офіційну статистику. "Вироблені" та "продані за кордон" товари рахувались як збільшення промислового виробництва, відповідно піднімали показники експорту та найголовнішого показника валового внутрішнього продукту (ВВП). Зростання ВВП в силу відсутності більш довершеної системи оцінки розвитку країни зараз є синонімом економічного прогресу.

Отже, ми маємо факт, що зростання ВВП за попередні роки було фальсифіковано. Масштаб фальсифікацій – колосальний.

Якщо скоригувати дані збільшення ВВП за минулий рік на заявлені СБУ 30 млрд. грн., то вийде, що економічне зростання того року було не 12,1%, а всього лише 2,6%. "Східноєвропейський тигр", як називали Україну завдяки її великим темпам зростання, зараз виявився кошеням?

Слді відмітити, що у економістів давно були підозри. Неофіційно експерти визнавали, що фантастичні темпи економічного зростання, які були в Україні в 2004-му році, частково були "домальовані" Держкомстатом, а частково - митницею. Проте професійна етика не дозволяла їм відкрито заявляти про підозри у брехливості державної статистики, оскільки явних підтверджень підробок макроекономічних даних не було.

Проте звичайно, економічне зростання було (цього не може не помітити лише сліпий), проте яким саме – нам, нажаль, нам не стане відомо. Адже колосальна доля тіньової економіки не дозволяє в Україні робити практично будь-які економічні розрахунки, оскільки "тінь" живе своїм життям, прихована від економістів та аналітиків так же ретельно, як і від податківців та інших урядовців.

Які наслідки виявленого колосального за світовими масштабами дерибану? Їх декілька.

1. Міжнародна дискредитація української статистики. Інвестори із дальнього зарубіжжя, котрі у своїх рішеннях орієнтуються на статистичні дані, вірогідно, втратять довіру до України.

Такі показники, як експорт, імпорт, ВВП – це найважливіші риси економічного портрету країни. А зараз цей портрет перетворюється на малюнок якогось кволого чудовиська. Що українці скажуть іноземцям – що виявляється, їх країна майже не росте, а замість цього випереджаючим темпом краде у себе?

Легенда про безпрецедентне економічне зростання в Україні тепер може увійти в антологію безпрецедентної брехні. Минула влада що рапортувала про економічні здобутки, дискредитована – проте кому від цього легше? Янукович та есдеки – безнадійні політичні трупи, але що далі?

2. Нинішня влада автоматично отримує можливість скоригувати показники економічного зростання. Тепер у "помаранчевих" буде все ОК – виробництво, експорт та ВВП будуть зростати відсотків на 5 швидше, що свідчитиме про успішність нового курсу.

Проте – автор цих рядків тепер навряд чи повірить цьому. Тільки за умови, що влада дасть гарантії, що зараз ПДВ-дерибан неможливий в принципі.

3. Держава отримує надпотужний важіль впливу на великий бізнес – іще більш масштабно, ніж у випадку з реприватизацією. До таких злочинів причетні навіть ті компанії, які не крали у держави заводи і пароплави, а працювали зовні чесно. Їх можна довго і успішно шантажувати, а вони можуть довго і щедро відкупатися грішми з тих вкрадених мільярдів.

При цьому ризики тут такі ж самі, як і з реприватизацією. Знову неназвані списки, знову незрозуміло, як і кого будуть карати. Чи будуть карати взагалі? Адже тоді прийдеться "трусити" сотні великих підприємств, що буде однозначним негативом для економіки.

Знову буде мирова угода, вже друга за рахунком? Через півроку важких роздумів Ющенка и суперечливих заяв Тимошенко, Кінаха, Піскуна і Порошенка, а на цей раз, мабуть, іще й Катеринчука та Турчинова?

65690
21 червня 2005 12:08:00
Неизвестные сделали на памятнике надпись белой краской.


В ночь с 19 на 20 июня в Донецке на постаменте памятника Т.Шевчеко, расположенному напротив Областной госадминистрации неизвестные белой краской сделали надпись: «Я за русский язык», пишет газета «Салон Дона и Баса».

Кроме того, на парапете подземного перехода возле библиотеки им. Крупской неизвестными была сделана еще одна надпись - «За Украину без Ющенко».

К полудню памятник отмыли от краски.

В милиции не исключают, что эти действия совершил хулиган-одиночка.


Остров

21 июня 2005. 10:05
 
65691
20 червня 2005 00:24:00
Треть украинцев хотят жить в Киеве
 

Второе место занимает Львов, в который готовы переехать 5,9% украинцев.


27,7% опрошенных компанией ГФК-ЮСМ украинцев хотят жить в Киеве. Об этом говорится в результатах социологического опроса, проведенного по заказу журнала "Корреспондент". Второе место занимает Львов, в который готовы переехать 5,9% украинцев, сообщают «Подробности».

Третьей идет Одесса, в которой хотят жить 3,5% опрошенных. По 2,5% набрали Донецк и Ялта, 2,4% - Полтава, 2,2% - Днепропетровск, 2% украинцев не против жить в Харькове. 1,7% украинцев хотят жить в Симферополе и Тернополе, 1,4% - в Севастополе. Замыкает десятку любимых городов украинцев Чернигов, он набрал 1%.

В ходе исследования на вопрос ответили 1 тысяча человек из всех регионов Украины, представляющие разные возрастные и социальные группы.

[kiev2000.com]

и Янукович хотел..))
(почти по Фрейду)
65692
20 червня 2005 00:05:00
ЕДЕТ ОН НА РОДИНУ...

Янукович: «Вы не знаете, что такое тюрьма»

Лидер Партии Регионов Виктор Янукович попал в свою стихию: Донбасс, Луганск, рынок, принадлежащий областному фюреру регионалов Владимиру Ландику.Об этом человеке стоит сказать в самом начале и отдельно: один из местных олигархов, депутат горсовета, финансируемая им газета под названием «Вечерний Луганск» стала «оранжевой» еще перед третьим туром.

Разговор бабушек-сигаретниц: «Во глянь, Янукович! А рядом с ним кто? Ландик? Это тот, кто нас гоняет!»

Виктор Федорович приехал в автобусе, который остановился напротив игорного заведения под названием «Ринат». (Было в этом что-то символичное. Но в этом казино ставок Януковича уже не принимают.) Экс-кандидат в сопровождении Ландика, бывшего губернатора Александра Ефремова пошел по торговым рядам, где в вперемешку продают куриные яйца и китайско-турецкий промышленный ширпотреб. Народу – немного. Лица многих знакомы по предвыборным митингам. Портретов и символики – мало и все потрепанное. Один молодой «регионер» видно впопыхах поднял бело-голубой флаг «Выбор-2004» вверх ногами.

Янукович и свита взбираются на импровизированный броневик и пошло-поехало: «От народа не спрячешься, как от правды. А та правда, в которой мы живем – страшная. Народ разделили. Некоторые склонились перед националистической властью, но есть и другие. Нас не любят за то, что мы говорим на русском языке. (Да разве ж «проффесор» - это по-русски? - Я. О.) Уже заведены сотни и тысячи уголовных дел на инакомыслящих. Нас будут бросать в тюрьмы».

Оказывается, Виктор Федорович долго ждал пока Президент протянет ему руку. Посему «молчал и смотрел». Но караул, наконец-то, устал. Бывший премьер рванул в бой со старым арсеналом, то бишь формулировками: «Нас собираются инвестировать инвесторами, они скупят наши заводы и мы будем на них работать». Это вместо того, чтобы пожурить новую власть за неблагоприятный инвестиционный климат – брать и запевать избитый мотив о проклятых империалистах-эксплуататорах! Дальше еще убойнее: по словам Януковича, Украина должна сотрудничать с Россией в «отрасли самолетостроения и космоса». Типа, вместе слетать на Марс, может там и афонские старцы найдутся.

Закончил свою речь призывом: «Скажем на парламентских выборах решительное «нет» власти. А то станем безропотными, и нас погонят на убой».

Следом слово взял Александр Ефремов, с недавних пор член Партии Регионов. Он прославился тем, что выступая на северодонецком съезде, произнес крылатую фразу: «Посмотри на меня, Ющенко, я тебя не боюсь. Лучше умереть стоя, чем жить при тебе на коленях». «Я поднял Луганщину с колен. Я там, где народ. Я с – Виктором Федоровичем. Победа будет за нами», - сказал он.

Мероприятие получилось скомканным: Янукович спускался с «броневика» с пачкой записок от участников митинга. «Все ответы – в прямом эфире, - прокричал Ландик. А сейчас всем дадим автографы. И идите – к телевизору». Помню еще как какая-то женщина, видно, активистка, - кричала с трибуны: «Я хочу извиниться перед Виктором Федоровичем за то место, где сегодня находится этот человек». Что она, интересно, имела в виду?

После общения с электоратом, Виктор Янукович провел встречу со своим партийным активом и пресс-конференцию. Местных журналистов интересовал по сути один вопрос: не боится ли Виктор Федорович из-за нерешительных действий растерять сторонников на востоке Украины? Мол, последние прямо таки жаждут пустить клятым бандеровцам кровь, а патрон – выжидает. Господин Янукович фанов утешил: «Почему мы это время занимали сдержанную позицию? Не давали повода говорить, что мы мешаем новой власти работать. Мы просто смотрели с чего она начала работу. Будут яркие подтверждения негативных явлений. И мы их прокомментируем. Активность наша будет назревать по мере того негатива, который сегодня есть».

Первым шагом к активности, видимо, станет создание предвыборного блока, название которого злые языки уже успели сократить до трех букв: первая «б», третья «я», про вторую – догадайтесь. Янукович сказал, что консультации идут, и скоро объединение появится. О том, кто его союзник – умолчал. В принципе, как всегда.

На вопрос корреспондента «Rupora», что на сегодняшний день более выгодно для власти: посадить лидера Партии Регионов на третий срок или же пусть он лучше останется главным оппозиционером (глядя на таких махровых украинофобов, хочешь - не хочешь, за «Народный союз» проголосуешь, который, по правде, постепенно становится последним прибежищем перекрашенных «янучар»), Виктор Федорович обиделся.

«Вы не знаете, что такое тюрьма, - сказал он. - В тюрьму, исходя из вашей логики, можно посадить и вас. А за что меня? Для того, чтобы унизить человека, много ума не нужно. Для того, чтобы посадить человека, нужно чтобы работал закон. А если закон не работает, то можно посадить любого человека. Найти причины и посадить. Мы за то, чтобы в Украине работал закон».

Наш вопрос «Проффессору»: в чем заключается разница между «человеком» и «любым человеком».

Последней точкой визита «донбасского президента» стал город Зоринск, Луганской области. Один из тех, которые называют смертниками. Недавно там бастовали горняки шахты-долгостроя «Никанор-Новая». Естественно, по логике экс-премьера, в бедах угольщиков виновата новая власть: «Такая ситуация ожидает многие шахты – нарастают долги, снижается добыча, деньги не вкладываются в развитие шахт. Мы хотим эту проблему обозначить. Целый ряд руководителей угольных предприятий уже начали подыгрывать новой власти. Не защищая интересы трудовых коллективов, а меркантильные интересы – удержаться в кресле. А мы будем объединятся с профсоюзами и отстаивать права горняков».

Похоже, что визит на Луганщину Виктора Федоровича разочаровал. Вот и директора шахт «продаются» - надо же больше почетным шахтером не объявляют, на-гора символические тонны в честь приезда непорожнякового лидера не выдают. То ли дело раньше…


Яна Осадчая (Луганск)

19 июня 2005. 10:20
 
65693
19 червня 2005 12:27:00
Журналісти зі Львова переконували «ОБОЗ», ніби бачили в охороні пані Катерини даму. Аналог кіношної Нікіти виглядала ще ефектніше: висока, струнка, довге до пояса волосся, зібране в кінський хвіст, та пістолет під плащем.


Дружина Президента України Катерина Ющенка особисто відвідала презентацію навчального посібника «Основи теорії гендеру», що відбувалася в Києво-Могилянській академії. Прийшла, хоча й прихворіла. Як зізналася перша леді, з ранку в неї була невелика температура. «Якби мене не було, це була б неповага до більшої половини населення України», - зауважила Катерина Ющенко й додала, що вона тут, бо є проблема, бо жінки нашої держави мають менше прав ніж чоловіки.

Такий маленький подвиг виглядав дуже мило, зважаючи на те, що це була лише презентація посібника, нехай навіть єдиного в своєму роді. Катерина Ющенко красномовно продемонструвала, що готова виконувати свою частину роботу по наближенню України до стандартів європейської демократії, яку обіцяв й обіцяє українцям її чоловік.

Однак не минуло й години, як слова з вуст першої леді раптом розійшлося з ділом – прес-служба Катерини Ющенко відмовилась відповідати основному критерію демократичного суспільства – відкритості…

Коли подія ввійшла у фазу неофіційного спілкування між присутніми, кореспондент «ОБОЗу» спробував наблизитись до дружини Президента, щоб задати кілька безневинних питань на тему гендерної політики. Адже безумовно цікаво, як дружина Президента виховує своїх дівчаток в дусі рівноправ’я статей, коли в родині є такий абсолютний авторитет як Президент України. Умовно кажучи, на його прикладі не навчиш дітей мити посуд. А ще «ОБОЗ» хотів поцікавитися думкою пані Ющенко, чи чудово жінки справляються з своїми обов’язками в такій суто чоловічій професії як охорона. Таке питання виникло не випадково, хоча на заході пані Катерину охороняли звичайні мельниченки, журналісти зі Львова переконували «ОБОЗ», ніби бачили в охороні пані Катерини… даму. За їх словами, аналог кіношної Нікіти виглядала ще ефектніше: висока, струнка, довге до пояса волосся, зібране в кінський хвіст, та пістолет під плащем.

Однак ці питання залишились без відповіді. Адже до Катерини Ющенко під час задекларованого організаторами неофіційного спілкування допускали усіх бажаючих, крім журналістів. За два метри від Ющенко дорогу кореспонденту перекрила грудьми якась жіночка – точно не Нікіта, - яка презирливо кинула: «Журналіст? Спілкуйтесь з прес-секретарем». А прес-секретар в свою чергу почав повчати «ОБОЗ», в кого на цьому заході треба брати коментарі.

«Вибачте, - зауважую, - але це журналіст вирішує, які коментарі будуть цікаві читачам, а не прес-служба». На це прес-секретар пані Катерини відповів, що дружина Президента має особливий, досить високий статус й може собі дозволити давати або не давати коментарі. «Сьогодні Ви з нею спілкуватися не будете!» - голосно, щоб почула охорона поставив крапку прес-секретар.

Цікаво, що буквально за тиждень до цього кореспондентку «ОБОЗу» фразою «ніяких коментарів» особисто відшила екс-перша леді Людмила Кучма, чий чоловік ще до кінця не усвідомив, що він вже Кравчук й відповідно не порадив дружині бути доступнішою для преси.

Тож людям в оточені Катерини Ющенко, які назвали себе прес-службою, довелось нагадати, що правління попереднього подружжя нинішні можновладці називали режимом, а нинішнє президентське подружжя начебто сповідує демократичні цінності, так де ж та обіцяна відкритість влади перед суспільством?

На це прес-служба резонно зауважила, що Катерина Ющенко не є представником влади. Теоретично звичайно воно так. Однак в країні, де майже половину населення під час виборів на смерть залякали Катериною Чумаченко, дуже важливо, щоб перша леді задля для консолідації та примирення суспільства, про яке так люблять говорити її чоловік, була відкритою, публічною, ближчою до народу.

А ще особливий статус першої леді полягає не лише в тому, що її охороняють від журналістів охоронці та прес-секретарі, а в тому на рівні суспільної свідомості вона сприймається, як продовження свого високопосадового чоловіка, тож повинна відповідати тим цінностям, які він декларує. Недарма ж в народі кажуть: „Чоловік та жона одна сатана”.

Чесно кажучи, «ОБОЗ» був трохи здивований, адже під час попередньої зустрічі з пані Катериною, коли президентське подружжя частувало солдатською кашею ветеранів, вона досить привітно перекинулась з журналістом кількома словами. Правда, тоді осіб з прес-служби біля неї не було. Так що лишається маленька надія, що така недемократична поведінка в стосунках з пресою Катерини Ющенко є наслідком поганої роботи її прес-служби.

На жаль в нашій країні, думаю зі мною погодяться більшість журналістів, люди, які працюють в прес-службах мають спотворене розуміння своїх обов’язків. Вони гадають, що потрібно обмежити витік інформації й доступ до тіла, хоча насправді найвищій пілотаж, це коли прес-служба вміє корегувати безконтрольний вилив інформації, вміє нейтралізувати інформацію, яка набула негативного резонансу в суспільстві, або перетворити її в малесеньку, безневинну помилочку, мовляв, хто в життя не хибив. Справжня прес-служба не робить з шефа недосяжний космічний об’єкт, а ліпить в інформаційному світі його людське обличчя.

65695
18 червня 2005 21:06:00
вот вы утверждаете, что все вас обьедают на уровне киева и западенцев..
вот..
а теперь скажите как вы, имея такую крышу в киеве, как янукович, допустились до такого лоховства..)))

65696
17 червня 2005 02:44:00
Інтернет-цензура імені Євгена Альфредовича вже почалася? Сьогодні без попередження провайдер заблокував сайт, що надрукував статтю про "дачки" Ющенка й Червоненка, будівництво яких відбувається в Карпатському національному природному парку на Франківщині.


Сьогодні вранці без попереджень провайдером заблоковано сайт www.piar.org.ua, повідомив його директор Юрій Друк. Провайдер пояснює причину таких дій "порушенням норм користування мережею" і відмовляється надати конкретну мету чи причину таких дій. Редакція вважає цей інцидент як мінімум дивним та незрозумілим, а також таким, що має на меті вплинути на редакційну політику видання.


Найцікавішим у цій історії є те, що вчора сайт надрукував матеріал про «хатинки» в Івано-Франківській області, які будуються для президента Віктора Ющенка та головного Інтернет-цензора країни Євгена Червоненка. Інтернет-цензура вже почалася?


Із почуття журналістської солідарності «І-Репортер» передруковує цей матеріал, який, за словами працівників «ПІАРу», викладеному в їньому листі на нашу адресу, було також сьогодні передруковано нашими майже тезками – Івано-Франківською газетою «Репортер». Заради справедливості зазначимо, що перевірити інформацію про закриття сайту і його контенту не є можливим. На адресі "ПІАРу" справді зазначено, що акаунт домену заблоковано: Account for domain has been suspended. Але чи існував цей сайт у тому вигляді, в якому його змальовують у листі, невідомо, принаймні, сайт не є широко відомим в українському мережевому просторі. Це змушує ставитися до інформації з певною пересторогою, але менше з тим вона заслуговує на оприлюднення хоча б заради того, щоб її фігуранти могли підтвердити чи спростувати викладені в ній відомості:“ХАТИНКИ" ДЛЯ ПРЕЗИДЕНТА І "ЩЕ ЯКОГОСЬ МІНІСТРА"…


Старт цій “дачній” історії дав новопризначений голова Івано-Франківської ОДА Роман Ткач, коли в інтерв’ю обласній газеті “Галичина” на запитання “Чи правдою є те, що нова влада “будується” в Яремчі?”, відповів: “Це ніякі не чутки. Віктор Анд­рійович ще десь два роки тому викупив ділянку у власника і на ній розпочав будівництво звичайної хати, по-моєму, навіть за власним проектом”.


Наш кореспондент вирішив подивитися на цю “хатинку”. В Івано-Франківську довідатись про новітню “будову століття” ми не змогли. Зате в Яремче про будову знають всі. Кажуть: “Знаємо, знаємо... То там, за Татаровим направо, будують дачу для Ющенка і ще якогось міністра”. Інші яремчанці уточнили, що "ще якимось міністром" є Євген Альфредович Червоненко – міністр транспорту та зв’язку. Напевно, це доля міністерств транспорту в новітній Україні – будувати дачі для президентів. Колись – Гута, тепер – Татарів...


Коли, проїхавши Татарів, ми повернули направо і заїхали в Карпатський національний природний парк, то одразу помітили, що тут "щось відбувається". Вздовж дороги вишикувались самоскиди та дорожня техніка, проводяться роботи по укріпленню берегів, а за шлагбаумом красуються дві “хатинки” з дерева і каменю. Будівельники, які працюють на цій території, відмовились повідомити про те, “на кого витрачають свою робочу силу”, але кажуть, що роботи проводяться швидко і якісно: “Тут працюють дуже багато фірм, одні виконують роботи по дереву, другі по каменю, інші будують дороги та площадки і впорядковують територію”. Платять добре, “за день найменше робочим – 50 грн., в нічну зміну – 80, а зимою платили 120. А "майстрам" ще більше”.
Колись на цьому місці жили дві родини – Юркевичів та Мотруків. В 2003 році Анна та Марія Мотруки продали свою халупу та 30 сотих землі “якомусь щедрому покупцеві з Києва”. Згодом приклад сусідів наслідувала і родина Юркевичів. Василь Юркевич погодився на пропозицію “поважних панів”, адже запропонована сума була чималою...


Ще свіжою в пам’яті є історія про “хатинку” Віктора Януковича. Це дійсно хатинка розмірами, як стверджують Інтернет-видання, 6 на 6 метрів. Не були, не знаємо... В Івано-Франківської міліції щодо цієї “хатинки” є багато запитань: як виділялась ця земельна ділянка, хто дозволив будівництво на території заповідної зони, за які гроші підведено газ до будинку...


“Хатинки” за Тата­ровим також можуть викликати ряд по­дібних запитань: за яким проектом і з чиїм погодженням ведуться будівельні роботи на території національного природного парку, за які гроші будується дорога та проводяться масштабні роботи по берегоукріпленню?


Звичайно, якщо івано-фран­ківські міліціонери є послідовними та не сповідують подвійних стандартів, то можливо, що най­ближчим часом Івано-Франківське обласне управління Міністерства внутрішніх справ викличе на бесіду і “деяких міністрів”...


Бо не хочеться думати, що в Україні починає діяти принцип “Друзям – все, недругам — закон”...

P.S. За дві години після розміщення матеріалу на "І-Репортері" piar.org.ua розблокували. Провайдер пояснив відключення тим, що з сайту нібито розсилався несанкціонований СПАМ, через який постраждали аж 500 серверів. Пояснення досить дивне. На цей час (18:06) "ПІАР" працює в звичайному режимі.

65697
16 червня 2005 23:33:00
Секретарь Совбеза, по профессии – кум Ющенко, демонстрирует, как надо насиловать Конституцию Украины

Секретарь Совета национальной безопасности и обороны Петр Порошенко написал заявление о сложении полномочий председателя бюджетного комитета парламента, вместе с тем он все еще остается народным депутатом Украины.


Как сообщает ForUm, заявление о сложении полномочий главы комитета было написано в присутствии журналистов в четверг в Киеве. По словам Порошенко, в этот же день заявление будет передано руководству парламента.

«Как только будет дано четкое судебное толкование, я напишу заявление о сложении депутатских полномочий. Если будет другое решение Верховной Рады - я его выполню», - сказал он.

Тем самым Петр Порошенко продемонстрировал технику «правильного» изнасилования Конституции Украины и как надо плевать на законы. Какого судебного решения этому куму Ющенко еще нужно? Ведь Конституционный суд еще в 1999 году дал исчерпывающую трактовку о недопустимости совместительства депутатов с работой в органах исполнительной власти.


"ОБКОМ"

16 июня 2005. 14:28
 
65698
14 червня 2005 13:49:00
Без метро – хоть потоп, заявляет донецкий мэр

По словам Александра Лукьянченко, если донецкое метро не будет достроено, город может затопить».


Губернатор Донецкой области Вадим Чупрун, как и обещал, занялся поиском денег на достройку донецкого метрополитена. Об этом сегодня во время пресс-конференции сообщил мэр Донецка Александр Лукьянченко.

«Чупрун провел совещание, встретился с министром по чрезвычайным ситуациям, с министром окружающей среды», - сказал он.

Кроме того, по словам А. Лукьянченко, «мы совместно подготовили докладную записку премьер-министру, а на сессии, я вам обещаю, увеличим ассигнования на 2 миллиона гривен».

А. Лукьянченко уверен, что закрывать строительство нельзя. Если это сделать, то под угрозой затопления окажутся районы, расположенные рядом со стройплощадками. «Сегодня водоотливы работают на 14 площадках метро. Прекратить откачку – создать угрозу зданиям, которые находятся вблизи», - сказал городской голова Донецка.


Остров

14 июня 2005. 11:39
 
65699
14 червня 2005 13:06:00
Рулез..)))))))))))

Если дурак начинает молиться, он расшибает себе лоб. Если при этом дураку дадены государственные полномочия, он расшибает лбы окружающим. Если окружающие своего «счастья» не ценят, дурак обижается и создает секту.Вот приблизительно таким образом выглядит логика появления столь же странного, сколь и уродливого течения в отечественном (точнее, московском) православии, как «секта Януковича». Разумеется, в официальных документах она не зарегистрирована, но де-факто эксклюзивный приход «пахана» (в смысле, батюшки) Виктора давно сформировался и успел обзавестись всеми необходимыми атрибутами, переплюнув в этом отношении еще одно порождение религиозных веяний Донбасса – «Белое братство» некой «Марии Дэви Христос Цвигун».

Хотя разница между двумя сектами прослеживается – не только в цветовом оформлении, где Янукович внес «новое слово»: голубенькое - веселое, как ситчик. Явление донецкой комсомолки Цвигун народу произошло до ее «посадки», а «пахана» - значительно позже его «отсидки».

Иконы

Вместо икон в секте Януковича используются бигморды и просто морды любимого «пастыря» (хотите полюбоваться последними не выходя из Интернета – посетите официальный фотоархив ПроФФесора. Предупреждаем сразу: зрелище не для слабонервных).

Вот, например, дорогой Виктор Федорович в премьерскую еще бытность «богует» по многочисленным церквям: лик омрачен думой о высоких материях («Интересно, мля, Леня меня в натуре единым кандидатом выдвинул или западло какое готовит?.. Эх, мля, как же не люблю я эти непонятки»), свечки между пальцами гнутся, батюшки шарахаются…

Вот ПроФФесор триумфально объединяется с «Жинками за майбутне»: на фоне партийного голубя облапил «жинку» до скрежета костей и жутко скалится – смеется. «Жинка» терпит и даже, вроде, улыбается (жаль, плохо видно: рот барышне Янукович по привычке закрыл локтем), только зажмурилась: страшно. Наслышана, небось, как «культурно» общался со слабым полом в молодые годы мясистый енакиевский «гопник»…

Ветераны – особая страница в жизни Виктора Федоровича. Вот стоит он на их фоне, в камеру обхохатывается, все друг другом довольны – только один дед почему-то к фотографу затылком повернулся, уходит с праздника жизни – видно, опять суровый премьер не сдержал словцо крепкое, сыновнее…

Впрочем, есть у «пахана Виктора» иконы и традиционные – Донецкой Пресвятой Богородицы, например, которая прямо с террикона областному «бугру» неприкрыто покровительствует еще с 2000 года… Но это уже вчерашний день, согласитесь.

Молитвы, проповеди, послания

Молитвы «прихожан» Януковича не отличаются разнообразием – но тем они и ценны для «пахана Виктора». Сам-то он, прямо скажем, тоже не любитель сложных интеллектуальных построений, и во всем уважает, прежде всего, порядок и однообразие, как на зоне: «Виктор Федорович, мы за вас голосовали и молились. Вас преследуют – мы поможем. Вас посадят – мы принесем сигарет и чаю…» и т. п.

В общем, полная ересь… точнее, канонизация. Куда более замечательны проповеди и послания, сочиненные самим «паханом Виктором».

Из первых всем украинским православным больше всего запомнилась, конечно же, «Луганская проповедь» 21:10:2004 (в трудах ряда толкователей она также носит название «Казлы, которые мешают нам жить»). Еретические исследователи отмечают, что в момент произнесения ключевой фразы «Луганской проповеди» физиономия «пахана Виктора» чрезвычайно напоминала злобный лик его российского наставника г-на хуйло, когда тот обещал собственным прихожанам «мочить бандитов в сортирах». Отсюда возникла крамольная гипотеза о том, что на самом деле фразу о «казлах» для Януковича придумал демонический политтехнолог Глебушка Павловский, дабы «хуйло» имидж «крепкого хозяйственника». Но блестящая теория бывшего придворного борзописца дружественных ПроФФесору эсдеков г-на Кичигина сразу же развеяла все эти инсинуации в пух и прах. Не одну бессонную ночь напрягал свой изощренный мозг трактователь Кичигин, и высокооплачиваемые «бдения» таки увенчались успехом: он догадался, что на самом деле бывалый зэк по кличке Хам под «казлами» понимал вовсе не то, что обычно понимают преподаватели в «тюремных университетах». «Козлы» Кичигина уходят своими рогами в Библию – да им просто и некуда уходить, когда посылает сам «пахан Виктор»…

Но наибольшее развитие в творческом наследии ПроФФесора нашел, конечно же, жанр посланий. Коротко перечислим лишь некоторые из них.

«Послание ветерана». Одно из наиболее спорных деяний «пахана Виктора». Постоянным читателям «Обкома» нет необходимости напоминать об обстоятельствах, при которых ПроФФесор произнес свою знаменитую фразу «Уберите его нах…». Но сам Янукович в данном случае почему-то упорно отрицает свое авторство. Даже вердикт суда, обязавшего ответчика выплатить обиженному деду 50.000 компенсации, не заставил скромного «пахана Виктора» откровенно признаться в содеянном. Впрочем, справедливости ради стоит отметить, что ПроФФесор все же не сдержался и намекнул своим почитателям на то, что «Послание ветерана» таки имело место. «Все знают о моем особенно благосклонном отношении к пожилым людям и особенно к ветеранам», – прокомментировал «пахан Виктор» решение суда. Имеющий уши да услышит…

«Послание к Виктору Ющенко по случаю смерти его матери». В этом поистине эпохальном документе ПроФФесор, выражая свое «глубокое сочувствие» только что победившему его сопернику, продемонстрировал свою религиозность, что называется, «по самые гланды». «Смерть матери – это такой Божий знак, который дает нам возможность постичь… всю мелочность как поражений, так и побед», – говорилось в послании, за распространение которого впоследствии, как утверждала Ганна Герман-Стецив, был уволен один из сотрудников пресс-службы ПроФФесора. Но, если разобраться, парень-то был ни в чем не виноват – он только разослал по инстанциям (фактически – увековечил) плоды бессмертных, нелукавых мудрствований своего шефа…

«Праздничное послание к украинцам по поводу праздника Пасхи». Пожалуй, в этом оригинальном произведении богословский талант «пахана Виктора» проявился наиболее ярко, а его больная фантазия достигла доселе невиданных высот. Сравнить СИЗО, в который попал «донецкий братан» Борис Колесников, с Голгофой (и, соответственно, самого Колесникова – понятно с Кем)… ну, для этого надо либо не иметь головы, либо регрессировать до крайней степени цинизма, либо (что наиболее, на наш взгляд, близко к правде) все вместе взятое. Но об этом чуть ниже.

Традиционные послания к американцам. Здесь все просто, потому что похоже как две капли воды на молитвы «прихожан» «секты Януковича». Только те молятся «пахану», а «пахан» – Западу. Вот, говорит ПроФФесор своим иностранным богам, при мне, блин, в натуре была дИмократия, а если б я еще и президентом стал, то я б в Украине такую дИмократию развел, что вы б все с нее поохренели и обзавидовались. А шо сейчас? Аппазицию преследуют, рИпрессии развели, а вас Ющенко обманул – никакой он не агент ЦРУ, это я агент ЦРУ, и жена у меня – в американских валенках…

«Оппостолы»

«Оппостолы» у Януковича в его премьерскую бытность были многочисленны и влиятельны (настоящий легион, без балды), но, как показала практика, кишка у них на поверку оказалась, прямо скажем, тонковата. Всех «предателей», от которых за время оранжевой революции «очистился» ПроФФесор, не счесть, так что мы и пытаться не будем. Достаточно послушать, кто в нашем политикуме сейчас громче всех орет об «ужасах кучмизма», – вот это почти наверняка и будет один из беглых януковичевых «оппостолов».

Сегодня у ПроФФесора в оном качестве относительную активность проявляют трое: Тарас Чорновил, пресс-секретарь и просто помощник Ганна Герман-Стецив (автор знаменитого оксюморона об «отбеливании Африки»), а также адвокат (ценное приобретение для Виктора Федоровича в его нынешнем положении) Елена Лукаш – по совместительству постоянный автор дешевых «аналитических материалов» на сайте ПроФФесора. Главная роль «оппостолов» Януковича – с пеной у рта (в последнее время выделяющейся быстрее, чем у пресловутой собаки Павлова) отмазывать шефа от неприятностей, в которые он постоянно вляпывается, и брать на себя его многочисленные грехи.

К примеру, Тарас Ч. в свою бытность общественным советником премьера-кандидата по западноукраинскому менталитету (ну там шнурки завязать, чифира заварить, как обычно), прославился своей знаменитой истерикой по поводу ивано-франковского инцидента. Это когда Человек-Африка накануне своего широко разрекламированного визита в Святогорскую Лавру был зверски застрелен из яйца, а Тарасику было видение аккумулятора от телекамеры и роя тракторных шарикоподшипников, выстреленных из духового ружья. Вот никто не видел, а Тарасика таки «заглючило». «Оппостол»? Безусловно.

Девочки Ганна и Лена у ПроФФесора нынче в основном подвизаются по линии контрразведки. Как только в воздухе появляется хотя бы малейший запах керосина – например,в виде очередной повестки на очередной допрос, – «оппостолки» молниеносно выдумывают для патрона какую-нибудь ответственную командировку. Причем, поначалу никто не говорит, куда именно отправляется «пахан Виктор», – а вдруг нехорошие менты встретят его с необходимыми бумагами прямо на вокзале? Что, прикажете под вагонами прятаться или в туалете закрываться, пока не уйдут? Несолидно как-то, пахан все-таки… А так объемные девичьи груди надежно прикрывают своего мужика от «репрессий власти». Да, повестку для Виктора Федоровича получила. Нет, не отдала – не успела. Уехал в неизвестном направлении, он мне не отчитывается. А вот то, что вы его через прессу вызываете, так за это вы мне сейчас ответите!

Вот и получается: врет Янукович, как сивый мерин, от милиции бегает, словно шпана енакиевская, позорится на всю страну – а виноваты, вдруг чего, бабы. Ну, на то они и «оппостолы»…

Приход

Необходимо отметить, что какого-то одного конкретно взятого «молебенного дома» у «секты Януковича» нет. И не надо – у «пахана Виктора» на эти цели забронирован целый «молебенный патриархат» – московский. Но отнюдь не в России – после провала на выборах Виктора Федоровича с Всемирного православного собора московские батюшки только что пинками не гнали. Зато в Украине до сих пор любая церковь московского патриархата для «пахана Виктора» – что дом родной.

По большому счету, ничего предосудительного в этом нет – любой приход должен быть всегда открыт для верующего человека. Но с другой стороны, ни один порядочный прихожанин не позволит себе превращать церковь в политический балаган, как это регулярно делает Янукович. Последний, самый чудовищный пример злостного богохульства в стиле пресловутого «всешутейшего собора», – это превращение Януковичем Киево-Печерской Лавры – наиболее почитаемой святыни славянского православия – в пошлый съемочный павильон. Американцы решили забабахать документальную киношку про «оранжевую революцию», а главный «апазиццианер», изволите ли видеть, возжелал сниматься со свечкой в Лавре и интервью давать – в монашеской келье! Только представьте себе: прожекторы, камеры, микрофоны, вопли режиссера: «Мистер Янукович, плиз, ну что вы опять как лом проглотиль?.. Давайте дубль твенти файв!»…

Жуть. Язычество. Богохульство. Секта.

Опиум для народа

Пошлое «мессианство» Януковича – это, конечно, в первую очередь цинизм, достигший абсолюта. Но и не в последнюю – тупая вера в собственную богоизбранность. Трудно сказать, на чем она основывается и откуда проистекает. Однако подоплека здесь очевидна: религиозность Януковича сродни занятиям черной магией. За православием ему видится прежде всего не Божественное начало, а ритуал: если все сделать «правильно» (так и просится – «по понятиям») – поставить свечки «кому надо», пожертвовать на храмы «сколько надо», пообщаться с особенно «правильными» батюшками и т. п., – то Господь «никуда не денется и все исполнит».

Не столь уж редкое заблуждение, прямо скажем, – дураков, расшибающих лбы о церковный пол, у нас хватает в избытке. Но Янукович в силу своего недавнего положения (шутка ли сказать, еще в начале осени ПроФФесора считали едва ли не первым лицом страны!) умудрился довести эту тенденцию до гротеска в общегосударственном масштабе. Да и сейчас продолжает богохульствовать с недетским размахом. И, что самое неприятное, у него находятся фанатичные последователи, которых не так уж и мало – эдакий процент «расшибателей лбов»…

Так что «секта Януковича» – явление, что называется, из разряда состоявшихся. Чем оно грозит Украине (и грозит ли вообще, учитывая тот факт, что сотрясение мозга от «лобовых ударов» ПроФФесору, по понятным причинам, не светит), мы увидим уже в скором времени. Пока лишь можно с уверенностью констатировать, что своими систематическими богохульными выходками «пахан Виктор» успешно «заработал» себе персональный котел со смолой. В отдаленном будущем, разумеется. Что же касается ближайшей перспективы, то в воскресенье будет Троица, а значит, Янукович как «истинный православный» с комплексом настоятеля секты, не преминет поздравить украинцев с этим великим праздником. В своей собственной манере, конечно – с приколами, от которых иногда смешно, но все больше – тошно.


Олег ВЛАДИМИРОВ

13 июня 2005. 10:19
 
65700
13 червня 2005 23:42:00
все смотрели фильм "Я робот", где профессор-изобретатель, обложенный со всех сторон роботами и заговорами, сделал мессидж полицейскому Виллу Смиту..
а тут президент прямо на прес-конференции сказал,
что Юля получает 12 баллов за работу в правительстве..))
вот такой вот мессидж..
65701
13 червня 2005 23:17:00
москали сегодня сами раскололись,
еще пытаються нам его летом впарить..))))
65702
12 червня 2005 22:37:00
поздравляем,
смотрелись в этом году получше Динамо,
нужно готовиться и достойно в лиге выступить..
65703
26 травня 2005 22:34:00
то взорвут, то диверсию от его имени устроят..
старая школа КГБ..
[top.rbc.ru]

65704
24 травня 2005 02:28:00
В Литве подали в суд на советских ветеранов
 
 
Сегодня в Генеральную прокуратуру Литвы поступило заявление от пяти участников националистических организаций Второй мировой войны. Так называемые "лесные братья", боровшиеся с советской властью в 40-х – начале 50-х гг., добиваются возбуждения уголовного дела против группы советских ветеранов, передает телекомпания НТВ.
Основанием для иска стали газетные публикации, а также стенограмма телепередачи, показанной в дни празднования 60-летия Победы. Ветераны-антифашисты, которых назвали оккупантами, в ответ якобы заклеймили своих противников как бандитов и убийц.

По словам представителя литовской Генпрокуратуры Видмантаса Путялиса, поданное заявление зарегистрировано, и прокуратура приступает к процессуальным действиям для проверки того, есть ли основания для возбуждения дела.

Таким образом, это еще один инцидент, связанный с "лесными братьями". Стоит напомнить нашумевшее дело 80-летнего русского пенсионера и партизана Василия Кононова, которого суд Латвии потребовал приговорить к 12 годам лишения свободы за то, что в мае 1944г. В.Кононов участвовал в партизанской операции по ликвидации опорного пункта вспомогательной полиции немецких оккупационных властей в деревне Малые Баты, в результате которой были убиты девять человек.

Шестеро убитых являлись полицейскими, а трое - членами их семей. Судья учел доводы защиты, в частности то, что полицаев нельзя квалифицировать как мирных жителей. В итоге бывший партизан был признан виновным не в совершении военных преступлений, а в бандитизме. Учитывая срок давности, суд освободил его от ответственности.

Напомним, что по сводкам НКВД, после окончания войны "лесные братья" убивали председателей колхозов, представителей власти. Теперь в странах Балтии "лесные братья" считаются "участниками национально-освободительного движения". В частности, в Латвии им начали выплачивать пособия. Они получают прибавку к пенсии в размере ста долларов.

23.05.2005
 
65706
22 травня 2005 19:47:00
источник - приближенный к реакционным кругам Украины и России, Максим КУрочкин..Корреспонденту From-UA удалось связаться с Максимом Курочкиным, чтобы он прокомментировал распространенное в открытое письмо Г. Ефименко. В последнем шла речь о якобы силовом захвате рынка.

В тексте, в частности, было сказано, что «на Центральном рынке города Днепропетровска «Озерка» 20 мая, ночью произошел силовой беспредельный захват зданий и сооружений вооруженными бандитами во главе с Максимом Курочкиным, московским криминальным авторитетом».

Максим Курочкин заявил нашему корреспонденту, что он находится в Москве и с удивлением прочитал в украинском интернете сообщения о захвате вооруженным бандформированием во главе с ним днепропетровского рынка «Озерка».

«У меня нет бизнеса в Украине. Я продал весь свой бизнес, - сказал М.Курочкин. - Эту ночь, как и все предыдущие в последнее время, я провел в Москве. Однако мне, конечно, льстит, что моя персона привлекает столько внимания. Но, если следовать подобной логике, я не удивлюсь, если мое имя вскоре свяжут с топливным кризисом в Украине, с ожидающимся аграрным кризисом и с курсом доллара».
65707
22 травня 2005 15:35:00
или их грамотный тандем..
высказывайтесь..
Ющенко невсчет, он уже как бы третейский судья, в свете предстоящей политреформы..
65708
16 травня 2005 16:36:00
Россия запретила ввозить овощи и фрукты из Молдавии -
[www.glavred.info]
Нефтяной вопрос, Или почему в США бензин дешевле, чем в Украине? -
[www.glavred.info]
65710
10 травня 2005 00:33:00
свідомо чи несвідомо розпалює міжнаціональну ворожнечу, безпідставно стверджуючи що дивізія СС Галичина приймала участь в придушенні повстання євреїв в Варшавському гетто..

65712
30 квітня 2005 14:52:00
[top.rbc.ru]

А по телеку сказали, что Украина,
а все остальные до нее не дотягивают..))
65713
19 квітня 2005 04:14:00
Чудо гороховое, директор "Норда" за комунальные услуги не платит -
[www.оборзеватель]
65714
21 грудня 2004 20:51:00
сегодня он в ударе
в дебатах с микрофоном

Повна версія