Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порохолюби, а ви так можете ?

Re: Порохолюби, а ви так можете ?



Ніт, бо Зєбіл не є суб'єктом політики ні української, ні міжнародної
На відміну від Петра
Кожен такий висєр піднімає рейтинг Зе і заганяє рейтинг По далі під шконку.
Мені насрать на рейтинги Зєбіла і Петра, мене вони не стосуються. Ви зовсім дятєл? Яке кому діло до чужих рейтингів  :facepalm1:
А те що нам пістець, я зрозуміла після виборів
Зараз всі ваші волання і заламування ручок мене тільки веселять, заради цього і читаю :)
ЗІ от дивина, поржать збирались зєбілоїди, а ржуть порохоботи  :weep: 
И еще , зачем вы от тех кто переобулись , исчезли в пн требуете поддержки Зеленского , вас же большинство . 100% все ваше руководство , Президент , ВР , СБУ, армия . Чего вам не хватает ? Берите и  делайте . Зачем вам порохоботы нужны  ?
И таки да , как zebily считают , что рейтинг уже у Порошенко 0 . Просто 0 , если сранить с рейтингом Зеленского.
Кстати кроме Порошенко , кто то еще постоянно  борется с эпидемией ?
 


   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Ніт, бо Зєбіл не є суб'єктом політики ні української, ні міжнародної
На відміну від Петра
який був суб"єктом. От тільки чомусь у значної частини українців з"явилася підозра, що діє не на користь України. Багато чинників..

   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?
ATF

Яж кажу, дуже завуальовано але можна вважати шо згадував  :lol:
Розпочав шось у стилі - не так страшен ворог снаружи як оці політики шо кажуть а ми ж казали...
Зрозуміло на кого натяк.

Тобто не так страшний хуйло, як ті що заважають мені з ним домовитись по сєрєдінкє?
Це прогнозовано.
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Ви вже давно зробили все що могли.
Тепер настав час пожинати плоди.
Саме так   (tu)
А ми поспостерігаємо за святом врожаю як туристи  B-)
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?



И еще , зачем вы от тех кто переобулись , исчезли в пн требуете поддержки Зеленского , вас же большинство . 100% все ваше руководство , Президент , ВР , СБУ, армия . Чего вам не хватает ? Берите и  делайте . Зачем вам порохоботы нужны  ?
И таки да , как zebily считают , что рейтинг уже у Порошенко 0 . Просто 0 , если сранить с рейтингом Зеленского.
Кстати кроме Порошенко , кто то еще постоянно  борется с эпидемией ?

ТП ТС ніколи не дасть на це відповідь.
А все просто: бо зебвлоїдам  існування якихось порохоботів міфічних потрібне як кисень коовідному хворому: бо потрібно на когось гавкати, і головне - на когось списувати свої повали. Чому вони впевнені, що у їх факапах винні якісь порохоботи - я хз
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Любрикантус ушел, видимо, борщевой набор считать.
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

який був суб"єктом. От тільки чомусь у значної частини українців з"явилася підозра, що діє не на користь України. Багато чинників..

Один з таких чинників - то ви.
Якщо людині тисячі разів повторювати одну й ту ж дурницю, як то робите ви, то буде той результат який ви й очікували.
Пєті нема у владі.
Є Зеленський.
Класно у вас получилося, поздоровляю вас.  (tu)
І доля Гебельса вам не загрожує. Але це не точно.

   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Любой нормальный человек в критической ситуации способен объединяться даже с оппонентами для достижения победы. К большинству так называемых порохолюбов это как правило не относится. Для них главное - победа свиночолого гетьмана. Тут здравый смысл не работает, а часто еще включается принцип: чем хуже, тем лучше. Это как у ребенка: я назло маме не одену шапку, заболею и умру.
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Ну я в основном тоже начал его грузить ближе к выборам,несмотря на все его зашквары.Первый год-два вообще не трогал,в отличии от шоколадных дегенератов,которые начали срать еще до избрания Зе и не останавливаются до сих пор.Да и про Майданы я тоже писал что во время войны это самоубийство,в отличии от той же патриотической швали,которой похер на все,лишь бы усадить свина на табуретку побыстрее
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Любрикантус ушел, видимо, борщевой набор считать.
(tu)  :weep:
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Один з таких чинників - то ви.
Якщо людині тисячі разів повторювати одну й ту ж дурницю, як то робите ви, то буде той результат який ви й очікували.
Пєті нема у владі.
Є Зеленський.
Класно у вас получилося, поздоровляю вас.  (tu)
І доля Гебельса вам не загрожує. Але це не точно.
Втішаєте, умовляєте сам себе? Ну-ну.
Пєтя ваш хоч і дещо завуальовано (мова там...віра знову ж таки..), але діяв не на шкоду параші - і всередині України, і за кордоном.
Тільки от зараз нарешті пішли якісь хвилі..
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Втішаєте, умовляєте сам себе? Ну-ну.
Пєтя ваш хоч і дещо завуальовано (мова там...віра знову ж таки..), але діяв не на шкоду параші - і всередині України, і за кордоном.
Тільки от зараз нарешті пішли якісь хвилі..

Ну слав тє Госспаді - ви обрали зєлупу і він кардинально пошкодив рашку
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?
ATF

Ну слав тє Госспаді - ви обрали зєлупу і він кардинально пошкодив рашку

Наприклад вирішив уконтрапупити українську атомну енергетику, а купувати електрику в РФ.
Такого РФ не очікувала. Який підступний крок!
Навіть Порошенко так не міг!
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Ну слав тє Госспаді - ви обрали зєлупу і він кардинально пошкодив рашку
та я його не обирала насправді
по факту обрали його 30+15% з першого туру
але зараз таки нарешті запрацювали кулеби
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Любрикантус, а що за гаряча фаза в 2017? Ти завжди брехав, і твоя фальшива підтримка Порошенка була брехнею.
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Можливо, але я читаю ваші тексти.
По тим текстам добре видно ваше ставлення до опонентів.
Воно нічим не відрізняється від ставлення до ворогів.
Тому пропоную вам мати діло з такими як ви.

 :facepalm1:

А ви ось це https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;area=showposts;u=24056 пробували читати? Якщо ні, то обов'язково спробуйте  ;)
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Немає тут таких.

 :facepalm1:  :lol:  :weep:
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Любрикантус, а що за гаряча фаза в 2017? Ти завжди брехав, і твоя фальшива підтримка Порошенка була брехнею.

Вот поэтому он и не появится в этой ветке больше
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Мені насрать на рейтинги Зєбіла і Петра, мене вони не стосуються. Ви зовсім дятєл? Яке кому діло до чужих рейтингів  :facepalm1:
А те що нам пістець, я зрозуміла після виборів
Зараз всі ваші волання і заламування ручок мене тільки веселять, заради цього і читаю :)
ЗІ от дивина, поржать збирались зєбілоїди, а ржуть порохоботи  :weep: 

Не можу не погодитись.

Загнали країну в прірву, зломали-просрали все, до чого дотягнулися.
Розгрибати це все хто тепер буде? Точно не ваша зелена срань. Вона просто сваліт із єтой страни.
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Не треба плутати прохоботів, та прихильників Порошенка.
Порохоботи отримують гроші за створення альтернативної реальності, до них нема сенсу апелювати.
а прихильники зробили собі ксерокопії відомого епічного полотна "Святе сімейство", під яким періодично моляться - щоразу як тільки вчергове вибачаться перед єврейським народом за злочини своїх прадідів
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Загнали країну в прірву, зломали-просрали все, до чого дотягнулися.
Хороше стисле резюме по 2014-2019 рр
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Бубочка залиш Пороха у спокої.. Зрозумій чому тебе ненавидят - ти прийшов до влади на брехні що війна тому шо хтось наживається. Це брехня яка не дає нам порохоботам спокою, адже це несправедливість яку ми не можемо просто так пропустити. Ця брехня спростована. Май мужність це визнати.
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Питання на стадіоні які зірвали апплодисменти прихильники певної політсили, спустя 2 роки звучать просто смішно.
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

зефанам треба зрозумiти, що на том свєте спитаєЦЦя не за те шо зробив порошенко
а за то що вони зробили самi ..

 :shuffle:

   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Пишет Люкс, цитаты dmcnet. Как это?
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Любой нормальный человек в критической ситуации способен объединяться даже с оппонентами для достижения победы. К большинству так называемых порохолюбов это как правило не относится. Для них главное - победа свиночолого гетьмана. Тут здравый смысл не работает, а часто еще включается принцип: чем хуже, тем лучше. Это как у ребенка: я назло маме не одену шапку, заболею и умру.
Ты реально тупой , - порохоботы из последних сил спасают жизни в Харькове  с помощью концентраторов , продолжают волонтерить для армии . Где здесь , чем хуже , тем лучше ? Сколько Порошенко помог врачам и больницам. Кто кроме него в таких объемах помогает  ? И зеленое чмо ,выборы прошли два года назад. ОБЬЯСНЯЮ такому тупому как ты , уже 2 года ВСЯ ВЛАСТЬ у Зеленского.  О какой победе Порошенко ты говоришь ? У нас он где то участвует в выборах ? Или ведет избирательную компанию ? Лишь бы перднуть в воздух ? У Изи   дочь проститка. Так у Изи нет  ни одной дочери . Не важно , пусть попробует теперь оправдаться.
Одной годовой зарплаты говномета  Лещенко  хватило бы спасти сотни жизней . Это все что нужно знать о zebilax.



   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Сколько Порошенко помог врачам и больницам.
За великим рахунком - нісколько.
Доларовий мільярдер, що сколотив мільярди за допомогою майна, яке дісталося Україні у спадок від ссссср, самолічьно з помпою завіз до лікарні комплекти халатів і масок, відремонтував 2 апарата ШВЛ, закупив 20 концентраторів кисню, які знову ж таки з помпою розвіз по лікарнях .   :facepalm1:
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Ты реально тупой , - порохоботы из последних сил спасают жизни в Харькове  с помощью концентраторов , продолжают волонтерить для армии . Где здесь , чем хуже , тем лучше ? Сколько Порошенко помог врачам и больницам. Кто кроме него в таких объемах помогает  ? И зеленое чмо ,выборы прошли два года назад. ОБЬЯСНЯЮ такому тупому как ты , уже 2 года ВСЯ ВЛАСТЬ у Зеленского.  О какой победе Порошенко ты говоришь ? У нас он где то участвует в выборах ? Или ведет избирательную компанию ? Лишь бы перднуть в воздух ? У Изи   дочь проститка. Так у Изи нет  ни одной дочери . Не важно , пусть попробует теперь оправдаться.
Одной годовой зарплаты говномета  Лещенко  хватило бы спасти сотни жизней . Это все что нужно знать о zebilax.
Я не хочу обсуждать помощь Порошенко, о которой мы знаем только из его слов и репортажей кривого, который я не смотрю. А что еще делать миллиардеру, который помогает себе в избирательной компании? Я думаю, что он отлично понимает, что наворованное с собой та тот свет не заберешь. Тем более, что часть проблем досталась Зеленскому после планомерного разваливания украинской медицины путем рехворм Супрун, за которые на Порошенко лежит ответственность. Нормальный человек понимает, что Порошенко помогает не людям, а самому себе, он готовится к новым выборам и собирается реваншировать. Но тупому порохоботу этого не понять. Если он спрашивает об участии в выборах и избирательной компании. 
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

А что еще делать миллиардеру, который помогает себе в избирательной компании?

яка в дупу ізбіратєльна кампанія? вибори через 3  роки, нещастя  :facepalm1:
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Любой нормальный человек в критической ситуации способен объединяться даже с оппонентами для достижения победы. К большинству так называемых порохолюбов это как правило не относится. Для них главное - победа свиночолого гетьмана. Тут здравый смысл не работает, а часто еще включается принцип: чем хуже, тем лучше. Это как у ребенка: я назло маме не одену шапку, заболею и умру.
Нормальна людина єднатись з тими, хто на хвилі шалу погрожував її знищити фізично не буде. Ми не зєбілоїди, в нас з пам'яттю все ОК.
Деякі правда єднались тимчасово з такими ж дєбілами, тільки червоними, 100 років тому, щось не пам'ятаю, щоб з них хтось вижив. Якесь стрьомне "єднання", приклади всі знають з історії.
Так що самі тягайте каштани з вогню, вас така більшість, що якось впораєтесь
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Я не хочу обсуждать помощь Порошенко, о которой мы знаем только из его слов и репортажей кривого, который я не смотрю. А что еще делать миллиардеру, который помогает себе в избирательной компании? Я думаю, что он отлично понимает, что наворованное с собой та тот свет не заберешь. Тем более, что часть проблем досталась Зеленскому после планомерного разваливания украинской медицины путем рехворм Супрун, за которые на Порошенко лежит ответственность. Нормальный человек понимает, что Порошенко помогает не людям, а самому себе, он готовится к новым выборам и собирается реваншировать. Но тупому порохоботу этого не понять. Если он спрашивает об участии в выборах и избирательной компании. 
В нас виборча компанію? Кого і куди вибирають?
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

В нас виборча компанію? Кого і куди вибирають?
То може поясните, з якого переляку всі ці фотографії на відповідних сайтах про те, як Петья САМОТУЖКИ тягає картонні коробки з захисним одягом для лікарів і концентраторами?
А Марина на височенних підборах з якою метою позувала перед камерою на конвеєрі, де жінки у робочому одязі щось сортували?
ІрусяГеращенко з АртуромГєрасімовим хіба не для того шастають по різних шоу, щоб вчергове повідомити саме те, що зараз розповів Воробйов?
Причому - тими ж самими словами!
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Дана тема з твого боку є не коректно, ворожнеча до Зеленського ні в кого немає... Ворожнеча до нього це його особиста проекція образ. Він судить по собі.

Реально почнеться заворушка, всі підтримають Зеленського. А поки це реально, хотів написати дружній тролінг, насправді недружній але тролінг.

Реально не має ворожнечі, вона тільки у вашій голові...  :lol:
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

То може поясните, з якого переляку всі ці фотографії на відповідних сайтах про те, як Петья САМОТУЖКИ тягає картонні коробки з захисним одягом для лікарів і концентраторами?
А Марина на височенних підборах з якою метою позувала перед камерою на конвеєрі, де жінки у робочому одязі щось сортували?
ІрусяГеращенко з АртуромГєрасімовим хіба не для того шастають по різних шоу, щоб вчергове повідомити саме те, що зараз розповів Воробйов?
Причому - тими ж самими словами!

Просто людина зробила висновки, якщо ти сам себе не піариш, то інші тільки обпаскудять...

Яценюк колись сказав такі слова, почитав був, що вигадують в неті про нього. він не вірив що люди в це вірять і ігнорував.

Я вважаю це була помилка.
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

То може поясните, з якого переляку всі ці фотографії на відповідних сайтах про те, як Петья САМОТУЖКИ тягає картонні коробки з захисним одягом для лікарів і концентраторами?
А Марина на височенних підборах з якою метою позувала перед камерою на конвеєрі, де жінки у робочому одязі щось сортували?
ІрусяГеращенко з АртуромГєрасімовим хіба не для того шастають по різних шоу, щоб вчергове повідомити саме те, що зараз розповів Воробйов?
Причому - тими ж самими словами!
А ви хотіли б щоб вони робили це тихо і не відсвічували?
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

яка в дупу ізбіратєльна кампанія? вибори через 3  роки, нещастя  :facepalm1:
Ви впевнені?  ;o
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

В нас виборча компанію? Кого і куди вибирають?
К избирательной компании 2004 года ПР готовилась несколько лет. Кто ее знал или того же Янукевича? А результат 2004 зашкаливал. Аналогично Петро готовился к избирательной компании 2014 много лет, создавал каналы, проплачивал джинсу. Сейчас Петро готовится к следующим  выборам. Кроме того, в раде есть место премьера, нынешний откровенно не тянет. И Петро, и Юля готовы это место выгрызать зубами. У Петра в собственности три новостных канала. Если это не подготовка к выборам, тогда что такое подготовка, я не знаю. Но дело именно в том, что Петро сейчас собирается реваншировать только за счет болтовни. Я еще помню репортажи 12, 13 года, когда показывали слесаря с Рошен, который получал 9 тысяч. Нет сейчас таких репортажей. На своих предприятиях Петро наладил вакцинацию? Вывод: реальных действий 0. Идет только красивая картинка по телевизору и болтовня. Но тупость порохоботов не дает им понять этого. Я понимаю, плохой Зеленский, не за что его хвалить. Но замена шила на мыло тут ничего не даст.   
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

а прихильники зробили собі ксерокопії відомого епічного полотна "Святе сімейство", під яким періодично моляться - щоразу як тільки вчергове вибачаться перед єврейським народом за злочини своїх прадідів

Зробили-зробили - поміняй вже платівку, бо ця заїздилася  :laugh:
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Але в важкі моменти я його підтримував.
Ахахахаха.
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Ви впевнені?  ;o

Ну я б сказала, не дуже  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія