Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В парку Партизанської слави(Київ) невідомий урод побудував кафе (td)

Эти "локации" дверь в дверь с чьей-то квартирой?
А какая разница? До тебя же не доходит, что наличие асфальта не означает, что по нему можно ездить автомобилем, наличие кабака, не означает его законное размещение, а чье-то желание зарабатывать бабки, не должно нарушать права других граждан. 
   
12.5
У житлових і пішохідних зонах швидкість руху не повинна перевищувати 20 км/год
При выполнении остальных условий разрешающих движение в пешеходной зоне, а не просто не превышая скорость.
   
Тобі з твоїми фантазіями вже відписали постом вище
дав маху, не знав різницю між житловою і пішохідною зонами.
   
дав маху, не знав різницю між житловою і пішохідною зонами.

 (tu)
Вміння визнавати помилковість своїх думок-ознака сильної людини
   
Предлагаю всем зайти на гугл-карты и почитать отзывы о ППП. Их там более 25 тысяч.
К недостаткам парка относят проблемы с туалетами и мусор от отдыхающих.
Если кто-то и вспоминает ресторан, то лишь как еще один плюс этому парку.
Каких-либо претензий по поводу машин в пешеходной зоне я найти не смог. Ну, может, потому что не все перечитал.
Т.е. подавляющему большинству отдыхающих они не мешают,  кроме нескольких "особо озабоченных"...
   
Предлагаю всем зайти на гугл-карты и почитать отзывы о ППП. Их там более 25 тысяч.
К недостаткам парка относят проблемы с туалетами и мусор от отдыхающих.
Если кто-то и вспоминает ресторан, то лишь как еще один плюс этому парку.
Каких-либо претензий по поводу машин в пешеходной зоне я найти не смог. Ну, может, потому что не все перечитал.
Т.е. подавляющему большинству отдыхающих они не мешают,  кроме нескольких "особо озабоченных"...

Аргумент 100 левела :weep:  :facepalm1:
Кожен бачить те,що хоче бачити.навіть під час зйомок конкретно цього відео вистачало незадоволених пішоходів в кадрі
І я в принципі не розумію: що ми взагалі обговорюємо?
Водії,які їздять там-уїпани.говорю це як водій
   
Каких-либо претензий по поводу машин в пешеходной зоне я найти не смог. Ну, может, потому что не все перечитал.
Т.е. подавляющему большинству отдыхающих они не мешают,  кроме нескольких "особо озабоченных"...

 Мля... Там установлены соответствующие знаки, которые напрочь исключают движение любых ТС, кроме уже цитированных исключений.
 И побоку что думают отдыхающие. Есть знак - исполни его требование, что тут ещё обсуждать?
   
Аргумент 100 левела :weep:  :facepalm1:
Кожен бачить те,що хоче бачити.навіть під час зйомок конкретно цього відео вистачало незадоволених пішоходів в кадрі
І я в принципі не розумію: що ми взагалі обговорюємо?
Водії,які їздять там-уїпани.говорю це як водій

Твоя особиста точка зору має більше значення для об'єктивного погляду на стан справ, ніж точка зору 25 тисяч відвідувачів парку?
   
Мля... Там установлены соответствующие знаки, которые напрочь исключают движение любых ТС, кроме уже цитированных исключений.
 И побоку что думают отдыхающие. Есть знак - исполни его требование, что тут ещё обсуждать?
Убрать знак. И что тут ещё обсуждать?
   
Убрать знак. И что тут ещё обсуждать?

Во-о-о-от!!! Отлично, всё именно так. Есть знак - исполняй, нет знака - не исполняй, что тут ещё обсуждать?  :acute:

Пришел на работу -  работай, сиди! Не пришел -  сиди, не работай! (с)
   
Убрать знак. И что тут ещё обсуждать?

Ну то вимагай прибрати знак,а не виправдовуй уїпанів,які свавільно його порушують.ще й створюючи небезпеку для життя пішоходів
   
Твоя особиста точка зору має більше значення для об'єктивного погляду на стан справ, ніж точка зору 25 тисяч відвідувачів парку?

Моя особиста точка зору будується на законі і погляду на проблему з точки зору пішоходів
   
Убрать знак. И что тут ещё обсуждать?

Так давай, чего сидишь иплом щелкаешь? Рагулек, есть болгарка на аккумуляторе?
   
Так давай, чего сидишь иплом щелкаешь? Рагулек, есть болгарка на аккумуляторе?

 (tu)
І пішоходів в Києві загнати в резервації.всі дороги віддати водіям,щоб їм зручно було по хідниках корки об'їжджати
   
(tu)
І пішоходів в Києві загнати в резервації.всі дороги віддати водіям,щоб їм зручно було по хідниках корки об'їжджати

ти бачиш скільки в цій гілці жлобів? а скільки їх реальному просторі? там вже 150 серій з лосями і це тільки верхівка айсбергу. найогидніше те, що їм нічого не можливо пояснити. правильно тут хтось писав -- тільки п***а. воно тупе просто не може зрозуміти, що таке поважати інших людей. це виховання
   
ти бачиш скільки в цій гілці жлобів? а скільки їх реальному просторі? там вже 150 серій з лосями і це тільки верхівка айсбергу. найогидніше те, що їм нічого не можливо пояснити. правильно тут хтось писав -- тільки п***а. воно тупе просто не може зрозуміти, що таке поважати інших людей. це виховання

+1000
 (tu)  (tu)
   
Ну то вимагай прибрати знак,а не виправдовуй уїпанів,які свавільно його порушують.ще й створюючи небезпеку для життя пішоходів

Ти спочатку знайди де я їх виправдовую, а потім вже пиши дурню.
Або вибачайся за наклеп.
   
Моя особиста точка зору будується на законі і погляду на проблему з точки зору пішоходів

Ну, тобто ти - пішохід, а 25 тисяч відгуків - це не пішоходи.
Мабуть, на твою думку, вони з дітьми туди на майданчики чи колесо на машинах заїжджають.
   
А какая разница? До тебя же не доходит, что наличие асфальта не означает, что по нему можно ездить автомобилем, наличие кабака, не означает его законное размещение, а чье-то желание зарабатывать бабки, не должно нарушать права других граждан. 
Что за пургу ты несёшь?
Я спросил - что не так с теми "локациями"?
Ты ответил вопросом на вопрос - понравилось бы мне если бы эти "локации" были дверь в дверь с моей квартирой?
Я задал уточняющий вопрос - разве эти "локации" расположениы дверь в дверь с чьей-то квартирой?
Вот с это момента продолжим дискуссию, не пытайся спрыгнуть с темы.
   
говорю це як водій
Латентный пешеход ;)
   
ти бачиш скільки в цій гілці жлобів? а скільки їх реальному просторі? там вже 150 серій з лосями і це тільки верхівка айсбергу. найогидніше те, що їм нічого не можливо пояснити. правильно тут хтось писав -- тільки п***а. воно тупе просто не може зрозуміти, що таке поважати інших людей. це виховання
з ноги по єб*лу, накоротший спосіб пояснити Лосю, що тре дотримуватись правил і законів, а не робити що хочется
   
сумно кли бачиш цілі сім'ї лосейй з малими дітьми які при своїх дітях лаются і факи показують. яб таких зразу прав батьківський позбавлял
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія