Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мы с ордой один народ - 41% :X

Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

Северная и Южная Кореи - один народ ?)
ГДР и ФРГ  - один народ ?))
США и Канада - один народ ?))
...
мир  немного сложнее мовных заморочек
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

это абсолютно не важно. Сам факт, что вы об этом думаете  (украинцы не русские итд) выдает ваше истинное убеждение, что таки да, братушки. Но очень хочется от них отделиться, но выходит пока не очень.  :laugh:

для тебе відновлю хронологію подій

велике хуйло в Росії викладає статтю в якій під заголовком "адін нарот" висуває територіальні претензії
в Україні проводять маніпулятивне опитування під цю тему
маленький підхуйлятник на ФУПі видає висновок "АААА, папалісь!! абсуждаєтє - значіт такі да, сагласниє!!"

дехто в Україні, особливо ті хто розказують про шаравари - однозначно адін нарот
але при чому тут українці?
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X



відповідь в розрізі по прихильниках партій
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

Северная и Южная Кореи - один народ ?)
ГДР и ФРГ  - один народ ?))
США и Канада - один народ ?))
...
мир  немного сложнее мовных заморочек

Кореї так - один народ, навіть родичі генетично
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

Офуенный заголовок :X
Українці відповіли хуйло на тезу про "один народ"
а на деле:
"росіяни та українці – один народ, який належить до одного історичного і духовного простору", 41%
https://www.pravda.com.ua/news/2021/07/27/7301862/

Просто лютейший пц
И это без Донбабве и Крыма. :X  :facepalm:

Брехня, мене ніхто не опитував  :D
Мої друзі, родичі, колеги по роботі про це не чули, як і про статтю хуйла
Це черговий інформаційний вброс !

і про таку соцгрупу Рейтинг також не чув
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

Народ - це продукт пізньофеодальної держави. Ми маємо лише 30 років власної державності і 333 років русифікації. Ось і маємо те що маємо(с). Тому потрібно ще 300 років українізації щоб було нормальне співвідношення. А так, ВСІ білі є нащадками лише 15 жінок та десь 20 чоловіків, що були у складі ватаги, що перейшла з Африки до Євразії десь 55-45 000 років назад. І це є ОБ"ЄКТИВНИЙ факт. Тому ми є "одним народом" і з німцями, поляками та іспанцями і т.д. ...
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

Кореї так - один народ, навіть родичі генетично

и друг другу "кацапы" и оккупанты
хотя один язык и общее прошлое
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

Северная и Южная Кореи - один народ ?)
ГДР и ФРГ  - один народ ?))
США и Канада - один народ ?))
...
мир  немного сложнее мовных заморочек
назви хоча би одну причину, чому кацапоязиким не вважати себе одним народом з іншими кацапоязикими?
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

назви хоча би одну причину, чому кацапоязиким не вважати себе одним народом з іншими кацапоязикими?

назови хоть одну причину
по которой я тебе что-то должен ...
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

Так і є. Нехай в ґовнє, але бояться. Мрія совка-малороса.
тільки називається це як завгодно, але не "успішність". Вялічіє, чи що?

Загадочная русская душа (с)
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

41% визнали себе совками - так воно десь і є... :( Саме вони і голосували за Зе.
Тількі не кажіть що є різниця між совками в Росії, Білорусії і Україні. Совок і в Африці совок.
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

Саме так і вважає мало не половина "українців".
І хз, що з тим робити, якщо вже війна мізки не вправила.
таки українці і украінцьі є різними народами, які всю історію воюють одне з одним
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

41% визнали себе совками - так воно десь і є... :( Саме вони і голосували за Зе.
Тількі не кажіть що є різниця між совками в Росії, Білорусії і Україні. Совок і в Африці совок.

та це якесь фейкове опитування
не могло 40% голосу так проголосувати
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

Офуенный заголовок :X
Українці відповіли хуйло на тезу про "один народ"
а на деле:
"росіяни та українці – один народ, який належить до одного історичного і духовного простору", 41%
https://www.pravda.com.ua/news/2021/07/27/7301862/

Просто лютейший пц
И это без Донбабве и Крыма. :X  :facepalm:

Я в глибокому шоці ахуї увесь день....
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

Я в глибокому шоці ахуї увесь день....

да ладно
после выборов в 2019
все иное фигня уже )))
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

назови хоть одну причину
по которой я тебе что-то должен ...
ти кацап, а кацап мені ворог, ти в довічному боргу перед мною за війну і окупацію Криму в Донбасу, і взагалі за весь цей срач який ви тут влаштували

Останнє редагування: 27 липня 2021 23:02:47 від Ольгерд
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

ти кацап, а кацап мені ворог, ти в довічному боргу перед мною за війну і окупацію Криму в Донбасу, і взагалі це весь цей срач який ви тут влаштували

иди просто нахер ... шизоид
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

Показати зображення...
відповідь в розрізі по прихильниках партій
Дуже радує результат серед зелєбобіків. Я думав гірше, десь фіфті-фіфті.
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

иди просто нахер ... шизоид
та ти ще й підараз
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

это абсолютно не важно.
Єто важно. Єто підкреслить, що автор репліки - звичайне кацапидло. Ну, штоп навєрніка.
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X
abg

"росіяни та українці – один народ, який належить до одного історичного і духовного простору", 41%
https://www.pravda.com.ua/news/2021/07/27/7301862/


Це що за запитання таке?

Хтось з „політиків“ вже подав заяву на цих опитувальників?  А прокуратура?

Що таке „приналежність до простору“?
„історичного“?
„духовного“?

Українці з турками і татарами „приналежать“ до одного „простору“, історичного?

Українці з італійцями „приналежать“ до одного „простору“, духовного? А з іспанцями, французами, румунами і греками?

З шулєрами в карти і в наперстки не грають люди розумні.

То куди „дивиться поліція“?
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X
abg

Северная и Южная Кореи - один народ ?)
ГДР и ФРГ  - один народ ?))
США и Канада - один народ ?))
...
мир  немного сложнее мовных заморочек


Дебіл і олігофрен - один народ?

А жулік і шулєр?  Такий як ти і опитувальники пуцькінські.
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

 Мої  знайомі тримають бар. Усі проти Хуйла, усі проти кацапів-ну патріоти, навіть прокацапських відвідувачів можуть прогнати-бачив,коли хтось там гавкав на Україну- гнали геть. Ну Запоріжці,ну більше російською, теревенять,але все ж таки ну ніяк не звинуватиш у любові до кацапів.

 АЛЕ: у них супутникове ТБ. Там кацапські канали, постійно чи їх дурні пісні,чи 129 серія  28 сезону "Обручалього кольца", куча тупорилих серіалів зі "сміливими агентами ФСБ,яких дуже кохають Дуньки Тазікови,чи навіть Машки Міронови... постійно тупі до нестями "Уральські пільмені"...вони ригочуть... як це в них змішується?

Ось вам і таке собі єдине "культурне поле". І скільки таких?  Особисто бачив декілька людей, які пройшли АТО, стріляли в кацапів, ті в них, які ненавидять кацапів, але до судом риготали над тупими жартами тих же "Уральськіх пільменів",або ще щось таке... Я вже при слові "Пушкін" блюю,а вони ригочуть кацапським жартам.

 Як це змішується?  Відповідь одна: холопи в історії України навіть бувало, воювали,навіть хоробро,але холопами були і залишилися. Холопсьтво це генетика. Холоп піде захищати свій дім,родину та землю,але НЕ НА ДОВГО. Втомлюються, та навіть забувають хто ворог,точніше їм стає пох...
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

Дуже радує результат серед зелєбобіків. Я думав гірше, десь фіфті-фіфті.

однак голос та радикальна партія
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X
U2

Вы когда из шаровар выпрыгиваете, что бы прокричать мы не русские, то ведете себя как типичный младший брат или ребенок. И я не даю оценку являетесь вы русскими или нет, я просто фиксирую вашу рефлексию на эту тему .  :laugh:



Ну вот посмотри на себя - где Россия, а где ты? В Ирпене, чтоль?
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

Не верю в 41% имхо гораздо меньше
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

Це що за запитання таке?

Хтось з „політиків“ вже подав заяву на цих опитувальників?  А прокуратура?

Що таке „приналежність до простору“?
„історичного“?
„духовного“?

Українці з турками і татарами „приналежать“ до одного „простору“, історичного?

Українці з італійцями „приналежать“ до одного „простору“, духовного? А з іспанцями, французами, румунами і греками?

З шулєрами в карти і в наперстки не грають люди розумні.

То куди „дивиться поліція“?

Саме так, питання маніпулятивне і якби просто було питання - "Чи згодні ви що Росіяни і Українці один народ?" то ніколи б 41% не набрали, було б десь 20.



   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X
abg

назви хоча би одну причину, чому кацапоязиким не вважати себе одним народом з іншими кацапоязикими?


а ти вважаєш, що малорос суржикомовний це дебіл?

зовсім не обов’язково,

але близько.
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X
abg

Саме так, питання маніпулятивне і якби просто було питання - "Чи згодні ви що Росіяни і Українці один народ?" то ніколи б 41% не набрали, було б десь 20.


То який „політик“, яка „партія“ про це вже заявили?

І який редактор „Української Правди“ про це сказав?

   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

Офуенный заголовок :X
Українці відповіли хуйло на тезу про "один народ"
а на деле:
"росіяни та українці – один народ, який належить до одного історичного і духовного простору", 41%
https://www.pravda.com.ua/news/2021/07/27/7301862/

Просто лютейший пц
И это без Донбабве и Крыма. :X  :facepalm:

Брехня  Це неможливо після 5 років блискучого правління  Великого Гетьмана.
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X
abg

Може Жулія Владіміравна заявила?

А може Пєтя Алєксєіч вже встиг?

А може хоч „Українська Сокира“ щось пікнула вже?

Га?

То що там „редактори-засновники“?

Грішми з дітьми Гонгадзе вже поділилися ілі как?
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X
U2

Не верю в 41% имхо гораздо меньше
.    Цифра где-то близка к реалиям. Каков там нацсостав украинского народа? В штатах тоже все «русские» - все выходцы из СССР, даже самые Закарпатские, закавказские, среднеазиатские, дальневосточные, заполярные, прибалтийские. Так шо, если верить Суслову М.А. - эксперимент удался. Советского человека таки селекционировали. Так что речь идёт не о русском народе, а о советском.
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X
abg

Брехня  Це неможливо після 5 років блискучого правління  Великого Гетьмана.


А ти від якої „партії“ тут блискучо виступаєш?
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X
abg

Цифра где-то близка к реалиям.



К рєаліям яким?

Брехливим і маніпулятивним?

Береш участь посильну в „реаліях“?
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

а ти вважаєш, що малорос суржикомовний це дебіл?
якщо не розмовляє язиком кацапів, то вже мінімум не дебіл
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X
abg

Холопсьтво це генетика. Холоп піде захищати свій дім,родину та землю,але НЕ НА ДОВГО. Втомлюються, та навіть забувають хто ворог,точніше їм стає пох...


То може серед холопів не проводити „опитування“?

Тим більше - маніпулятивні, шулерські?
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X
U2

К рєаліям яким?

Брехливим і маніпулятивним?

Береш участь посильну в „реаліях“?
.     
Шо ты слюной брызжеш? Каков там нацсостав украинского народа? Я же писал о советском народе. Или ты в этом году ЗНО сдавал?
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X
abg

якщо не розмовляє язиком кацапів, то вже мінімум не дебіл


А якщо ірландець не розмовляє ірландською то він дебіл?

А може дебілом є той, хто такі „опитування“ всерйоз обговорює?

Замість того, щоб висміювати або ігнорувати дебільні теми.
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X

Вы когда из шаровар выпрыгиваете, что бы прокричать мы не русские, то ведете себя как типичный младший брат или ребенок. И я не даю оценку являетесь вы русскими или нет, я просто фиксирую вашу рефлексию на эту тему .  :laugh:

Коррекция. Это как раз мы русские, а кацапы к русским не имеют никакого отношения. Ну кроме своего обычного украсть историю и название другого народа и присвоить из себе чтобы казаться великим тысячелетним государством, приемником великой Руси. Только приемником в историческом смысле было великое литовское княжество и это выводит из себя московитов по сей день. Даже корону Данилы Галицкого пытались найти и уничтожить во время второй мировой. Так им печёт. Это кстати про то, кто тут выпрыгивает из штанов. Московия не что иное как улус орды, населенный финно утрами на 90%, а не словянами. Гос устройство всегда тоже было различным от ярлыковых от ханов князей до самодержавия и крепостничествам на московии в отличии от украинской старшины и вольницы. Единственной схожестью была вера, которая опять же шла от Болгарии и Черноморского региона у нас, от Киева в залесье к диким мокшанским племенам с монахами и проповедниками и дружинами охраны. Так и там умудрились московиты назомутать. Томоса от Константинополя никогда не получали, т.е. раскольники и самосвяты в отличии от Украины. Т.е.. Рашка и это по сути украла. Офигеть какие братья. Да таким родственникам даже передачи в тюрьму никто не носит, тем более что это только с его слов он тебе братом приходится, чтобы втереться к тебе в доверие, а там и нож в спину.
   
Re: Мы с ордой один народ - 41% :X
U2

      Кстати, после 2010 года, после того, как под знаменем Януковича во все области хлынул донецкий (а на самом деле - русский десант) нацсостав изменился в пользу русских.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія