Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Историки объявили уточненные цифры количества жертв голодоморов

В 1983 году диаспора в америке проводила по случаю 50летия большую конференцию про штучний голод 32-33 годов. Была там названа   цифра реальная 3 миллиона погибших. Зачем вы трагедию превращаете в цирк, хто больше?

По-перше - лінк. І наскільки я пам‘ятаю, там звучало ВІД 3 мільйонів і до 7 чи то 10, вже не пам‘ятаю точно.

По-друге, звідки в діаспори за океаном у 1983 могла бути якась інформація крім дуже приблизних оцінок? Така інформація могла бути лише в наглухо закритих совкових архівах. До якої ніхто в світі не мав доступу.

Тепер ці архіви дуже здорово підчищені, а багато чого взагалі знищено. Тому інформація збирається з маси різних супутніх джерел.


Тут потрібно брати приклад з євреїв, з їх «Книги пам‘яті». Де зібрано і до сьогодні збирають ВСІХ ПОІМЕННО загиблих від Голокосту. На що не жаліє коштів ні держава, ні приватні жертвувачі. А всіх катів до сьогодні ловлять по світові і безжалісно розправляються, незважаючи ра похилий вік.

А в Україні до сьогодні мабуть є вулиці і пам‘ятники катів українців. А всі кати безкарно прожили своє життя, а деякі і ще живі і мають персональні пенсії і пільги від держави Україна. Немає навіть такої думки назвати катів поіменно. Не те що ловити і розправлятись з ними, як євреї.

Але кому це потрібно… З настроями «какая разніца» в 73%…
   
Мне понятно, что ты не способен понять, что в Голодоморе виноваты не конкретно русские ( кацапы по твой терминологии) а КОММУНИСТИЧЕСКИЙ СОВЕТСКИЙ РЕЖИМ ВЛАСТИ! руками вненациональных коммунистов. Для того чтобы сломать сопротивление украинского крестьянства превращению в фактически бесправных  рабов. прикреплённых к земле в колхозах. И работавших за палочки трудодней.
Мені здається що Ольгерд мав на увазі не росіян а ідейних нащадків кремлівської імперії.
Можна сперечатись хто більше постраждав від більшовизму українці чи росіяни, жителі УРСР чи інших республік. Але справа не в цьому. В 1991 році під час розпаду імперії я й гадки не мав звинувачувати в чомусь росіян чи навіть владу РФ. Вважав що разом потерпали від тиранії, разом звільнились і так само разом будем інтегруватись в цивілізовану частину людства. Тому вважав що разом засудим минулий тоталіризм, обнулим минуле і будем творити майбутнє.
Але не так сталось. Спочатку РФ об'явила себе правонаступницею СССР. Здавалось що це відрижка імперської жадібності. Вже тоді я вважав що наряду з активами РФ зобов'язана відповідати й по пасивах. Відшкодування втрат від політичних репресій радянського режиму. Далі в РФ на державному рівні стали виправдовувати сталінщину, ГУЛАГ,політичний терор та насильство . Героїзувати партработніков, дєятєлєй НКВД-КГБ та інших служак безпосередньо причетних до трагічного минулого. Така позиція стала мейнстрімом в суспільній думці за порєбріком. 
Україна на щастя вирвалась з обіймів цього ідеологічного спрута.
Тому мова не йде якої національності Сталін, Молотов чи Косіор. Мова йде про те хто є політичним та ідейним правонаступником імперії. Той хто добровільно взяв на себе цю ношу й повинен відшкодовувати ці втрати. Матеріальні і моральні.
Мені байдуже якої національності Аеліт. На якій мові говорить. В вишиванці чи косоворотці. Але коли він появляється в цій гілці і намагається заговорити злочини минулого то видно що він і є їдейний послядовник організаторів голодомору та вбивць з енкавелистських заградотрядов. І несе моральну відповідальність за їх дії.
   
не можна глобальні висновки робити по персональному досвіду, але мені бабця теж про 47 і 52 розказувала як про важкі часи, але без смертей. на відміну від 33 звичайно, коли були реальні смерті від голоду, а пухлих було половина села
Дійсно не можна. Коли є документи.
 Голодомор в Україні (1946—1947)
Станом на 2 липня 1947 р. в Українській РСР нараховувалось понад 1 млн. 154 тис. виснажених голодом людей — дистрофіків. У голодоморному вирі гинули в основному селяни-хлібороби, робітники. Поширювався й тиф. 30 липня 1947 року УМВС Чернівецької області направило Міністерству внутрішніх справ УРСР донесення про реєстрацію в області 39594 хворих на дистрофію, з них дітей до 14 років — 10397, госпіталізованих — 4221, померлих від дистрофії — 2829 осіб[18].
 Від штучного рукотворного голоду за неповними даними загинуло в Українській РСР понад 1 млн людей.
   
Дійсно не можна. Коли є документи.
 Голодомор в Україні (1946—1947)
Станом на 2 липня 1947 р. в Українській РСР нараховувалось понад 1 млн. 154 тис. виснажених голодом людей — дистрофіків. У голодоморному вирі гинули в основному селяни-хлібороби, робітники. Поширювався й тиф. 30 липня 1947 року УМВС Чернівецької області направило Міністерству внутрішніх справ УРСР донесення про реєстрацію в області 39594 хворих на дистрофію, з них дітей до 14 років — 10397, госпіталізованих — 4221, померлих від дистрофії — 2829 осіб[18].
 Від штучного рукотворного голоду за неповними даними загинуло в Українській РСР понад 1 млн людей.



померлих від дистрофії 2 тисячі а жертв голоду 1 млн?  ну це логічно

перепис населення


1926 - 31 млн
1939 - 28 млн
1959 - 37 млн

тобто на тлі війни  і мільйонів (не тільки загиблих а і не народжених) втрат там населення за 20 років виросло на 9 млн

де там загубився 1 млн померлих від голоду і чи був він там?

коли із 1926 по 1939 був великий голод у 1933 то це видно по демографії
   
Давай все-таки брать не численность украинцев в СССР, а численность населения Украины. Потому что многие украинцы могли в 1937 просто записаться русскими от греха подальше

И БОЛЬШЕ КАПСА И ВОСКЛИЦАТЕЛЬНЫХ ЗНАКОВ!!!!!

а давай не брать чисельність "населення України"
Бо замість загинувших навезли купу кацапів, на все лівобережжя!
Тому й цифри будуть "красиві" - населення майже не зменшилося. Й пофіг, що на Донбасі замість померлого Васильченка з'явилися Пєтров з Башировим
   
Если ты внимательно читал, то речь совсем не об этом. СССР старательно перемешивал население, выпускник ВУУа по распределению мог попасть куда угодно. А на трудные места посылали лучших, особенно после ВОВ. Это надо просто принять. Тут живут уже внуки приехавших, так же как и в России или где-нибудь в Узбекистане живут потомки украинцев. В нашем городе строили завод в начале прошлого века. Завод был единственный в своем роде и были привезены с пол-тыщи китайцев, которые умели работать на таком предприятии. Их потомки и до сих пор тут живут, и никто к ним как к понаехавшим не относился. Отношение к людям в некоторые времена в нашем государстве было не лучше, чем к собакам. И в этом виноваты не приезжие. Поэтому когда-то спросят и к тех, благодаря кому за 20 последних лет Украина потеряла четверть населения.   

Не переживай я читав уважно. Більшість імперій старатєльно пеємєшівалі населення. Римська, Австро-Угорська, Московська й зрештою Третій Рейх. Не буду зарікатись за прадавні часи, але за останні двісті років лише совєтська постала як побєдівшєє  ОПГ грабіжників та мародерів, що узурпували владу. Не рахуючи послєдоватєлєй сучасної Гексогєно-Новічковой Федєраціі. Тому ніхто огулом прієзжіх не засуджує. Навіть якщо це внуки партработніков чи енкаведистів. Але якщо піднімають голови адвокати мародерської імперії в захопленні від того як класно пєрємєшівалі. То я й відправляю до іхніх адольфових побратимів. Того Адольфа,який пєрємєшівал похожє, но мародером був на порядок меншим.
   
а давай не брать чисельність "населення України"
Бо замість загинувших навезли купу кацапів, на все лівобережжя!
Тому й цифри будуть "красиві" - населення майже не зменшилося. Й пофіг, що на Донбасі замість померлого Васильченка з'явилися Пєтров з Башировим

А не знайдеш статистику, скільки ж кацапів приїхали в Україну замість загинувших?
За статистикою, їх було всього лише близько 100 тисяч
   
1926 - 31 млн
1939 - 28 млн
1959 - 37 млн

тобто на тлі війни  і мільйонів (не тільки загиблих а і не народжених) втрат там населення за 20 років виросло на 9 млн

9 млн - це вже з 8,5 новими областями
   
померлих від дистрофії 2 тисячі а жертв голоду 1 млн?  ну це логічно
перепис населення
1926 - 31 млн
1939 - 28 млн
1959 - 37 млн
тобто на тлі війни  і мільйонів (не тільки загиблих а і не народжених) втрат там населення за 20 років виросло на 9 млн
де там загубився 1 млн померлих від голоду і чи був він там?
коли із 1926 по 1939 був великий голод у 1933 то це видно по демографії
Яких 2 тисячі? Тебе що. засліпило?
Станом на 2 липня 1947 р. в Українській РСР нараховувалось понад 1 млн. 154 тис. виснажених голодом людей — дистрофіків. . 30 липня 1947 року УМВС Чернівецької області направило Міністерству внутрішніх справ УРСР донесення про реєстрацію в області 39594 хворих на дистрофію, з них дітей до 14 років — 10397, госпіталізованих — 4221, померлих від дистрофії — 2829 осіб[18].
 Від штучного рукотворного голоду за неповними даними загинуло в Українській РСР понад 1 млн людей.
Що тут не сходиться? 3 тис померлих і 40 тис дистрофіків офіційно зареєстрованих в одній з областей разгар мору. Не самій густонаселеній. Потім всі 40 тис видужали? А понавиїхавших не було? Всі вернулись ситі і щасливі? І всі попали в правдиві радянські статистичні зведення? Чи може хто з твоїх родичів рахував точно, що ти так впевнений? А по всіх областях України?
   
9 млн - це вже з 8,5 новими областями
                   УРСР        Польща   Румунія   Чехословаччина
1920                24529   5667        605
1926                29732         
1930—1931                  6828        1427             725
1939              ~3207  ~7237      
1940             ~41194
1950               36588
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0_%D0%B4%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B0%D1%84%D1%96%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8
   
   
Саме так.
Тут деякі фупчики мене ще й обзивали, що я правду написав.
3,9 мільйони, як вважає українська історіографія.
Зрозуміло, абсолютну цифру важко встановити, але ця найбільш об'єктивна.

не надо удивляться, это поколение советских людей , комсомольцы. Они трагедию воспринимают как футбольный матч, типа чем больше тем лучше.
У Ющенко не хватило сил обуздать эту бешеную комсу в своё время, вот они и продолжают резвиться
   
У Ющенко не хватило сил обуздать эту бешеную комсу в своё время, вот они и продолжают резвиться

А он их пытался обуздать?
   
-----------------------------------------------
Ну могу. Тётя моего отца, моя нянька, жила с нами до смерти своей.  До революции и до Голодомора она жила почти в пригороде,в селе Конские Раздоры под Запорожьем. Это была богатая семья,как и все село. У них были даже сепараторы,которые ее муж купил на выставке в Екатеринославле в 1913. Ну в 1921 их "раскулачили", забрали дом, но они выжили и во времена НЭПА жили опять хорошо. Коров у них было с десяток и благодаря сепараторам,они снабжали маслом треть Запорожья. Солодковершковим. Другие делали кисловершкове-а это не то. Ну пришел конец НЭПА и наступил Голодомор. Её б угнали кудыть у Сибирь,но она открутила у сепараторов какие то гаечки  и их просто не могли запустить без неё. А коммуняки требовали масло. Её и оставили при сепараторах. Так вот, там где они стояли-нельзя было ничего вынести. Но дети бегали свободно и она вливала каждому в рот хотя бы пол стакана сливок каждый день. Они и выжили. В соседних селах умерли почти все дети. Ну председатель,видать делал вид, что не видит,но то такое.

 Я не понимал, почему все моё детство к нам постоянно приезжали какие-то сельские тётки, привозили то курку,то яиц,то фрукты, то какие-то помидорчики, ну думал-односельчане. Каждую неделю, несколько человек. Давали, что-то спрашивали,ну где-что в городе находится и тут же уходили. Когда отказывались мы брать-они плакали. Приходилось брать. Бабуля давно умерла, но они приезжали еще после этого почти до 90-х. Короче лет 50... приносили нам всегда немного еды.

ТАК ЭТО БЫЛИ ТЕ УЦЕЛЕВШИЕ ДЕТИ!

Вот простая история.
Історія, до сліз…
У мене дід - єдиний, хто вижив у своїй сім‘ї. Всі решта вмерли у голодомор.
Тому, хто розказує, що голодомору не було, просто хочеться заїхати у морду.
   
В Москве в закрытых архивах есть точная цифра.
   
Цитата: Вело
В Москве в закрытых архивах есть точная цифра.
nemae i ne isnuvalo nijakih arhiviv po czij spravi. sionosatanisti zajmalisja vinishennjam dushi ukrainskogo narodu- hto zh bude dokumentuvati svoi zlochini...
   
Мені здається що Ольгерд мав на увазі не росіян а ідейних нащадків кремлівської імперії.
Можна сперечатись хто більше постраждав від більшовизму українці чи росіяни, жителі УРСР чи інших республік. Але справа не в цьому. В 1991 році під час розпаду імперії я й гадки не мав звинувачувати в чомусь росіян чи навіть владу РФ. Вважав що разом потерпали від тиранії, разом звільнились і так само разом будем інтегруватись в цивілізовану частину людства. Тому вважав що разом засудим минулий тоталіризм, обнулим минуле і будем творити майбутнє.
Але не так сталось. Спочатку РФ об'явила себе правонаступницею СССР. Здавалось що це відрижка імперської жадібності. Вже тоді я вважав що наряду з активами РФ зобов'язана відповідати й по пасивах. Відшкодування втрат від політичних репресій радянського режиму. Далі в РФ на державному рівні стали виправдовувати сталінщину, ГУЛАГ,політичний терор та насильство . Героїзувати партработніков, дєятєлєй НКВД-КГБ та інших служак безпосередньо причетних до трагічного минулого. Така позиція стала мейнстрімом в суспільній думці за порєбріком. 
Україна на щастя вирвалась з обіймів цього ідеологічного спрута.
Тому мова не йде якої національності Сталін, Молотов чи Косіор. Мова йде про те хто є політичним та ідейним правонаступником імперії. Той хто добровільно взяв на себе цю ношу й повинен відшкодовувати ці втрати. Матеріальні і моральні.
Мені байдуже якої національності Аеліт. На якій мові говорить. В вишиванці чи косоворотці. Але коли він появляється в цій гілці і намагається заговорити злочини минулого то видно що він і є їдейний послядовник організаторів голодомору та вбивць з енкавелистських заградотрядов. І несе моральну відповідальність за їх дії.
Я вполне мог бы написать по сути тоже самое,но на русском языке...
   
Цифра 3,9 мільйони була отримана після майже 25 років досліджень.
Досліджували нащадки організаторів голодоморів?
Ви знєте який контингент істориків був в ті часи і хто їх селекційно десятитліттями відбирав?

 :punish:
   
Досліджували нащадки організаторів голодоморів?
Ви знєте який контингент істориків був в ті часи і хто їх селекційно десятитліттями відбирав?

 :punish:
Я хотів написати і роз'яснити вашу помилку.
Але напишу одну єдину фразу : "Ваші мертві обрали мене".
Пошукайте хто це і що це.
То дізнаєтеся хто коли і як започаткував вивчення Голодомору.
А більше писати про це не буду.
Мені видається, що ви навіть дуже віддалено не уявляєте, як функціонує наука.

Останнє редагування: 14 вересня 2021 12:02:52 від Генрих Германович
   
Історія, до сліз…
У мене дід - єдиний, хто вижив у своїй сім‘ї. Всі решта вмерли у голодомор.
Тому, хто розказує, що голодомору не було, просто хочеться заїхати у морду.
в морду - не гуманно.
Евтаназія - краще
   
авай все-таки брать не численность украинцев в СССР, а численность населения Украины.
але тоді також і враховувати міграцію (типу скільки з України вивезли на різні Воркути і скільки завезли з російської глубінки)
   
але тоді також і враховувати міграцію (типу скільки з України вивезли на різні Воркути і скільки завезли з російської глубінки)

Врахyй. Напиши, скільки ж завезли з російської глубінки. Насправді там було не більше 100 тисяч, але в Україні побутує міф, що їх були мільярди

Щоб ці 100 тисяч виглядали більш переконливо, кількість завезених вимірюють вагонами ("А в попугаях я гораздо длиннее!")
   
Я хотів написати і роз'яснити вашу помилку.
Але напишу одну єдину фразу : "Ваші мертві обрали мене".
Пошукайте хто це і що це.
То дізнаєтеся хто коли і як започаткував вивчення Голодомору.
А більше писати про це не буду.
Мені видається, що ви навіть дуже віддалено не уявляєте, як функціонує наука.
Історична наука? Ви серйозно, ваша зарозумілосте? :D

На днях один "історик" написав історичну статтю про одиннаррот...
А оті "дослідження" по голодоморах робилися на недостатніх даних  "дослідниками" з сумнівною неупередженністю.


Останнє редагування: 14 вересня 2021 17:09:19 від MAG
   
Я вполне мог бы написать по сути тоже самое,но на русском языке...
Факти є фактами незалежно якою мовою викладені.
   
Факти є фактами незалежно якою мовою викладені.
Не ради мовосрача.а ради правды..не все так считают...
   
1991 року українців було 52 млн
з 2000 року держава среться проводити перепис бо
об.єктивно на 2021 рік в україні максимум 35 млн.
52-35=17 млн .

тобто держава україна незалежненько соборненько щиро і свідоменько відгеноцидила українське населення на третину . в період одного покоління вимерло третина популяції.  17 млн. в той час як при клятій агресивній окупації населенян україни постійно зростало . а тут на тобі - стали незалежненькі - стали гідно співати гімн ще не вмерли - і  - іронія долі - зі словами ще не вмерли б.ють всі світові рекорди вимирання

17 млн \30 років= 566 666 українця в рік, 1552 українця в день, 65 українців в хвилину, 1,07 українця за секунду
за тиждень вимирає впродовж незалежності 10 864 українця  = це майже повноштатн апіхотна дивізія часів другої світової

слапва україні
героям славам
слава нації
смерть ворогам
україна
понад усе
україна
понад усе

В тебе діти є?
Чи ти так тільки покіздеть як завжди клаву потаптати пальцями..

Всі вмирають хто раніше хто пізніше.. але щоб хтось з'явився . Для цьго потрібно хера в вагину ( а не в дупу) пхати і жінку кохати щоб вона народжувала .
А потім ниє важки часи, все кідараси один тільки такий собі  кондом весь у білому.
   
Не ради мовосрача.а ради правды..не все так считают...
В моїй бібліотеці до кінця 90х переважали російські книги. Не росязичні, а видані там. Тому що там видавалась основна маса прогресивних книг. Коли в москрвії до влади дорвалась гебня відразу появилась замовна пропагандонська антизахідна полова. Тоді й прийшлось проводити відсів. Але з часом коли за порєбріком все позачищали то я взагалі перейшов на все українське.
Тепер по мові. До 2004 року для мене не мало значення хто на якій мові говорив. Я наприклад переймався ідеями національного відродження, цікавився історичною тематикою тощо. Але поруч були знайомі які на мій погляд були байдужі до цього. Ми знаходили спільну мову в роботі, спільному хоббі і мені навпаки було комфортно що ми всі різні.
Але під час першого Майдану пройшов водорозділ. Основною метою моїх однодумців був європейський вектор розвитку україни. Я з подивом побачив, що частина моїх нібито освічених  друзів чи знайомих була проти. Їм було комфортно в минулому прив'язаними до імперського воза. Хоча вже тоді на ньому верховодило кремлівське ОЗУ Озеро А вони зовсім не відчували небезпеки, яка насувалась. Тоді я визначив для себе що простий сільський вуйко із Галичини політично  прозорливіший харківського лікаря чи одеського алвоката з вищою освітою. І одним з середньостатистични х водороздільних ознак була мова.
Це вже в 2014 році після агресії "братушек" російськомовний схід став настільки продержавницький, що мова перестала бути ідентифікатором патріотичності. Може забагато написав, але спробував пояснити зі свого боку.
   
Створить мені умови .. яки умови? Свічку тримати ? Чи фруктації допомогти робити..

Шлях пройде той хто по ньому йде а не ниє. Далеко,. Пильно грязна і без мандирінок не можу..

Який же ти аєліт нитік.
   
Проект малорос це науспішніший московський проект.
Тут треба чесно визнати ,зробити правильні висновки і вибудувати відповідну політику протидії.
Люблю оце його інтерв 'ю.
https://www.youtube.com/watch?v=z7LZS7oOkWE&t=40s&ab_channel=%D0%9A%D1%80%D0%B0%D1%89%D0%B0%D0%AF%D0%92%D1%81%D0%B2%D1%96%D1%82%D1%96


Послушал Ростислава, толковый, особенно для Украины  (tu)
   
Доклад инструктора-пропагандиста Нарымского окружного комитета РКП(б) Величко И. В. Сталину, Р. И. Эйхе и секретарю Нарымского окружкома ВКП(б) К. И. Левиц
р. Назина — приток Пани,
пос. Новый Путь   3–22 августа 1933 г.
Совершенно секретно
https://zaimka.ru/shishkin-nazino/
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія