Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В чому зміст життя ? Ціль життя ? Для чого це все ми живемо ?

побуду трохи бехдінським (зороастрійським) консерватором, як мені за положенням і належиться (втім, я на це не надто зважаю)

сенс власне в тому, щоб створювати сенси, щодня ставити питання, в чому сенс, і відповідати на нього відповідно до навколишньої ситуаці і нових кознів, які ахріман, ворог всякого блага, винаходить проти нас.

Бо тварини не можуть розуміти сенсів, а всякі вищі істоти можуть розуміти тільки найвищий, тобто перемогу над вищезгаданим ахріманом.

таким чином, нам, бідосям, дісталося нудне повсякденне розгрібання завалів і виправлення косяків.

Воістину, ахріман є наша вічна карма боротьби з ентропією у її безконечній багатоманітності…
Однак щоденна боротьба і щоденне продукування сенсів - то не одне і те ж…
Втім, можна поспівчувати персонажу, який щодня шукає і знаходить новий сенс свого життя…
   
дарма чи що зараз успішність країни визначають за індексом щастя її народу.
))
   
Хто знає ?
Розкажіть
"...Використовуючи положення Гіпотези про Розум як атрибут Матерії спробуємо сформулювати Гіпотезу про устрій Всесвіту:
Філософська Картина Світу
для нашого Всесвіту

Існує Розум (Бог) і Матерія. Вони складають нерозривну діалектичну пару, яка знаходиться у вічній боротьбі і взаємодії. Питання: Що з цих складових первинне? буде коректним, лише в стані Руху. Первинність кожної складової  основної діалектичної пари відносна і поперемінна.
Безсмертний Бог створює Матерію і мріє досягти такого моменту, коли він зможе передати відповідальність за безсмертний Всесвіт наступнику. Для цього в матеріальному світі йде процес поступового формування нового Світового Розуму (Сина). Цей процес має дискретно-безперервний  хвильовий характер, закони руху якого повністю визначаються основними законами Діалектики:

Єдність і боротьба протилежностей,
Заперечення заперечення,
Перехід кількості в якість.
Хвиля – основна форма руху.
Спіралевидність є наслідком хвилеподібності руху всіх процесів у Всесвіті..

Бог уособлює батьківське начало.
Матерія уособлює материнське начало.
Існування кожної складової не має резону без іншої.
В Матерії зароджується Новий Бог, який з Часом перебере на себе відповідальність Бога Отця.
Людство – то зародок Нового Бога.
Зараз стадія розвитку Людства аналогічна стадії утробного розвитку людини.
Кінець Світу – то аналог Народження дитини. Тобто якісна зміна простору існування. Процес небезпечний, але якщо Розум є атрибутом Матерії, то все має бути по плану, під контролем Бога. Але Людство (як і людина) повинне самостійно перейти цю якісну межу. Це має статись лише за певного рівня розвитку.
Має бути достатня кількість індивідуальностей, які в певний момент мають досягти потрібного  рівня розвитку особистості. До того існує заборона на прямий Контакт з Батьком (Богом, суперцивілізацією, тощо). Непрямі контакти можуть мати місце для стимулювання розвитку. Передчасний прямий Контакт з Всемилостивим Творцем, або проміжною ланкою – представниками Суперцивілізації – несе загрозу існуванню. Люди можуть почати випрошувати: Боже подай те, се.
Люди мусять усвідомити себе Дітьми Божими, і при прямому Контакті просити навчити їх стати такими як їх Творець (Творці).

Дерево Пізнання Добра і Зла – то є інструмент Пізнання, оволодіння яким сприятиме підготовці до Якісної Зміни(вона ж Кінець Світу, Народження Людства, Контакту з “суперцивілізаціями”, Другого Пришестя, інше..."
   
Люди, говоріть, говоріть зі Славіком!
Інакше ми його втратимо!
   
Не працює  :)

Працює....
   
давай честно. Ты все еще боишься что ТАМ?

я більше боюся, що ТАМ нічого немає

хоча ні, мабуть вже не боюся
   
накидайте мне еще на машину ! чем вам не смысл жизни - помогать другим, жить по-честному, спасать жизни и помогать людям, которых ты не знаешь, но все равно любишь и ценишь.

тоді поясніть, чого Слав підняв цю тему?
   
поскольку в жизни нет никакого смысла, то прожить ее нужно максимально легко и с удовольствием.
Но эта сука начинает приносить несчастье прямо в детстве. Сначала ты ненавидишь школу и альфа-одноклассников, часто родителей ( причем самой сильной из всех испытываемых за жизнь ненавистью)
Потом ненавидишь неравенство, несправедливость, иногда долго борешься с водкой и наркотиками
Противоположный пол приносит максимум несчастья.
Старость - это вообще пиз д ец

Смысл как то пролавировать через этот ппц и максимально счастливо
Единственное место где я нашёл в чем смысл жизни, иудаизм )))). Точнее, там все логично расписано. Можно сменятся над ними, можно не смеяться. Но от этого ничего не изменится. Евреи точно знают зачем рождён еврей .
   
сенсу нема.
коли людство це зрозуміе окончатєльно - евтаназується.
ТОЧКА.

Ні. Це є баг, який не виправиш.
Людина до самої смерті не вірить, що помре (бо такого досвіду не мала (і не матиме))
Тому й до кінця існування люди будуть шукати сенс.
   
Так як в перспективі 100 років 100% фупівців помруть, то сенсу немає.
   
По смерті для індивіда нічого не має значення. Ані про що думав, ані що зробив. Відповідно, сенсу й не існує.
Але, звичайно, людина не вірить у це, навіть якщо це каже. Бо як тільки вона реально у це повірить - припинить жити.
   
По смерті для індивіда нічого не має значення. Ані про що думав, ані що зробив. Відповідно, сенсу й не існує.
Але, звичайно, людина не вірить у це, навіть якщо це каже. Бо як тільки вона реально у це повірить - припинить жити.

а звідки береться впевненість , що "нічого немає значення" ?
   
Так як в перспективі 100 років 100% фупівців помруть, то сенсу немає.
Скажу больше, если отталкиваться от цели, пожрать, поспать и поипатся))). То как бы странно что природа эволюционировала человека до нынешнего уровня, а не тормознула на уровне обезьян ))
   
Re: В чому зміст життя ? Ціль життя ? Для чого це  все  ми живемо ?

Единственное место где я нашёл в чем смысл жизни, иудаизм )))). Точнее, там все логично расписано. Можно сменятся над ними, можно не смеяться. Но от этого ничего не изменится. Евреи точно знают зачем рождён еврей .

Ну, и?
Не все ж на форуме евреи.
Можно неевреям узнать?
 :D
   
а звідки береться впевненість , що "нічого немає значення" ?

Тому що немає.
Смерть - це особистісний досвід, тому нема інфраструктури, куди й чому переходити.
Можливо, після того, як ми створимо матрицю і цифровізуємо наш мозок, то зможе створити щось по смерті (цифрова копія-мого-Я в цифровому всесвіті), але знову питання, чи є та копія мною, навіть припускаючи відсутність розриву і відсутність множинних копій.
   
Скажу больше, если отталкиваться от цели, пожрать, поспать и поипатся))). То как бы странно что природа эволюционировала человека до нынешнего уровня, а не тормознула на уровне обезьян ))
Хто сказав, що природа еволюціонувала до людини? У еволюції нема цілі, вона просто йде. Еволюція - це базова суть життя.
   
Ну, и?
Не все ж на форуме евреи.
Можно неевреям узнать?
 :D
Я сам православный, просто хотел докопаться до истины, а основа православия это Ветхий Завет (условно это Тора).
 Если кратко, то евреи исполняют заповеди и этим они исправляют поломанный мир, а мир поломался от греха адама.
 Это конечно же очень кратко ))). У них толкований только на письменную тору больше 150 томов.
 Там очень все серьезно, и степень понимания жизни просто зашкаливает.
   
Хто знає ?
Розкажіть
  а що трапилось? якісь особисностні проблеми, криза середнього віку? питання не вписується в злобу дня 
   
Тому що немає.
Смерть - це особистісний досвід, тому нема інфраструктури, куди й чому переходити.
Можливо, після того, як ми створимо матрицю і цифровізуємо наш мозок, то зможе створити щось по смерті (цифрова копія-мого-Я в цифровому всесвіті), але знову питання, чи є та копія мною, навіть припускаючи відсутність розриву і відсутність множинних копій.

діяльність мозку, свідомість - це об'єктивний процес, який ми не можемо "зловити" не тому, що його немає, а тому, що не можемо

це приблизно, як говорити, що наш труп зникне безслідно
   
дуже хочу в це вірити

Так а шо значить вірити-невірити....вся логіка нашого буття веде до таких висновків.
Та й в кінці кінців є люди, що повернулися звідти і їх розповіді - і не треба говорити, що то були галюни вмираючого мозку.
Все дуже просто:  в людині є ще щось окрім плоті - душа. Всі світові релігії (мається на увазі як вмістилище знань-культури), навіть ті, що ніколи не перетиналися одна з одною - всі вони стверджують про наявність безсмертної божественної частки в нас.

   
Слав, ти і в Терніку здався мені сумним....а зараз я про тебе дуже непокоюся....навіть не знаю - як тебе розрадити...
   
Тому що немає.
Смерть - це особистісний досвід, тому нема інфраструктури, куди й чому переходити.
Можливо, після того, як ми створимо матрицю і цифровізуємо наш мозок, то зможе створити щось по смерті (цифрова копія-мого-Я в цифровому всесвіті), але знову питання, чи є та копія мною, навіть припускаючи відсутність розриву і відсутність множинних копій.
Всесвіт Безмежний, а в Безмежності  Все можливо!
Гіпотеза підтверджується Революцією Свідомості, яка нині розгортається на Землі.
 [ua]
   
  а що трапилось? якісь особисностні проблеми, криза середнього віку? питання не вписується в злобу дня 

дуже навіть вписується: навіщо це все ? навіщо війна ? навіщо героїм, самопожертви ? заради клаптя землі ? ні, це щось вище....Зарати того всесвіту, що ми створюємо на цьому клаптику землі. Нашого власного, унікального всесвіту....
   
ахріман є наша вічна карма

не можна одночасно вірити в карму і враховувать ахрімана

.

   
Так а шо значить вірити-невірити....вся логіка нашого буття веде до таких висновків.
Та й в кінці кінців є люди, що повернулися звідти і їх розповіді - і не треба говорити, що то були галюни вмираючого мозку.
Все дуже просто:  в людині є ще щось окрім плоті - душа. Всі світові релігії (мається на увазі як вмістилище знань-культури), навіть ті, що ніколи не перетиналися одна з одною - всі вони стверджують про наявність безсмертної божественної частки в нас.

Душа - це відзеркалення індивідуальності людини на решті суспільства....... Після смерті вона не переселяється, а залишається там де і була...... Все ж що було всередині фізичного тіла зникає назавжди
   
дуже навіть вписується: навіщо це все ? навіщо війна ? навіщо героїм, самопожертви ? заради клаптя землі ? ні, це щось вище....Зарати того всесвіту, що ми створюємо на цьому клаптику землі. Нашого власного, унікального всесвіту....

заради того, щоб добре зробити свою роботу достойно прожити життя

і в кінці його не вагатись- чи добре я зробив свою роботу

і ще для того, щоб втомитись від життя до його кінця
   
не можна одночасно вірити в карму і враховувать ахрімана

.

В сенсі вірити в карму....Хіба вона не існує поза тим вірю я в неї чи ні ??
   
дуже навіть вписується: навіщо це все ? навіщо війна ? навіщо героїм, самопожертви ? заради клаптя землі ?

заради дітей, близьких, свого народу, своєї культури......
   
Душа - це відзеркалення індивідуальності людини на решті суспільства....... Після смерті вона не переселяється, а залишається там де і була...... Все ж що було всередині фізичного тіла зникає назавжди

Чудово: тоді повертаємося до тези, якої дотримуються кацап - Бога нєт - всьо дозволєно ? Ну а дійсно - навіщо стримуватися ??Дайош Дрєвній Рім. Ну або кацапію...
   
я більше боюся, що ТАМ нічого немає

хоча ні, мабуть вже не боюся
да никто уже не боится на этом форуме пенсионеров. Поэтому все уже живут как хотят а не как правильно
   
Цитата: Denak link=topic=1125731.msg26633734#msg26633734 date= :-)o 1655815584
не можна одночасно вірити в карму і враховувать ахрімана

.

Під час воєнного часу можна  :-)o
   
заради того, щоб добре зробити свою роботу достойно прожити життя

і в кінці його не вагатись- чи добре я зробив свою роботу

і ще для того, щоб втомитись від життя до його кінця


А нахєра її добре робити ту роботу ? заради грошей ? добробуту ?
   
заради дітей, близьких, свого народу, своєї культури......

НАВІЩО ?? чому не можуть бути всі однаковими ? в чому проблема ?
   
Чудово: тоді повертаємося до тези, якої дотримуються кацап - Бога нєт - всьо дозволєно ? Ну а дійсно - навіщо стримуватися ??Дайош Дрєвній Рім. Ну або кацапію...

Взагалі то все якраз навпаки - вони притримуються іншої теорії....... Вони якраз і вірять що є святою нацією, що рятує світ від "лукавства, гріхопадіння та розпусти". Що якщо буде ядерна війна то всі передохнуть, а вони переселяться в рай.....
   
НАВІЩО ?? чому не можуть бути всі однаковими ? в чому проблема ?

Бо це приведе до деградації...... ми повинні залишити розвиток а не деградацію після себе
   
Взагалі то все якраз навпаки - вони притримуються іншої теорії....... Вони якраз і вірять що є святою нацією, що рятує світ від "лукавства, гріхопадіння та розпусти". Що якщо буде ядерна війна то всі передохнуть, а вони переселяться в рай.....

Пофігу що вони патякають, діти диявола. Дивимося на результати їх діяльності. А результати такі - що вони діють як безбожники.
   
Я сам православный, просто хотел докопаться до истины, а основа православия это Ветхий Завет (условно это Тора).
 Если кратко, то евреи исполняют заповеди и этим они исправляют поломанный мир, а мир поломался от греха адама.
 Это конечно же очень кратко ))). У них толкований только на письменную тору больше 150 томов.
 Там очень все серьезно, и степень понимания жизни просто зашкаливает.
стань атеистом. Как же сразу полегчает
   
Бо це приведе до деградації...... ми повинні залишити розвиток а не деградацію після себе

Якої деградації ? Ну от всі будуть як японці, або як французи. Всі на планеті французи. Чим погано ? Де там деградація ?
   
Пофігу що вони патякають, діти диявола. Дивимося на результати їх діяльності. А результати такі - що вони діють як безбожники.

Вони вірять що решта світу це безбожники та запроданці.......
   
да никто уже не боится на этом форуме пенсионеров. Поэтому все уже живут как хотят а не как правильно

пенсіонери не бояться чого ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія