Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Венедиктова слила за 10млн.$ дело Порошенко-Мертвейчука!(**Примітка модератора. Невстановлене джерел

Молодець Ірка. На тупості зе-фантамасів треба заробляти.

 :lol:  нічо що заробила начебто на кнурю ?) Він башляв  :weep:
   
ги-ги-каньє не наближає нас до перемоги, шановна пані Foxic.

Пану Петру, його адвокатам і його масовкам час зупинитись і замислитись над майбутнім. Йому реально на наступних тижнях світить камера, причому за збігом обставин якраз навпроти місця його перших побачень :( така доля...
А давай прикинемо . Антоненка Блазень вже засудив , замах на себе розкрив ,Україну від вагнерівців врятував ,
кіллера Шефіра спіймав ... Ну тоді звичайно ,Порох повинен вже сидіти на нарах .
   
... Ну тоді звичайно ,Порох повинен вже сидіти на нарах

Думаю, що Порох зараз не цікавить Зе. Ну може цікавить тебе і його фанатів ;) котрі хтіли влаштувати куліш біля суду  :laugh:
   
Цитувати
Венедиктова слила за 10млн.$ дело Порошенко-Мертвейчука! Нове
это наверное так взрывается мозг нашего Владимира, от невозможности осознать , почему же Петро еще не сидит.


   
Расскажи про "изящный способ" кинуть 10 млн $ известной особе :laugh: чтоб об этом нихто в мире не узнал

Извини, ты прав

Больше 27 тыс.грн. не берут

Это порог финмониторинга для физиков


Все остальное сказки
   
:lol:  нічо що заробила начебто на кнурю ?) Він башляв  :weep:

А ти свєтка на клоунські непогано живеш, і що?
   
Извини, ты прав

Больше 27 тыс.грн. не берут

Это порог финмониторинга для физиков


Все остальное сказки

Уявляю як тяжко прокурорам, коли давить на мозг оця цыфра - "27 тыс.грн. порог финмониторинга"  :weep:

То есть нет у тебя "более изящных способов"? :( Печально... за Венедиктову... :( :(
   
Думаю, що Порох зараз не цікавить Зе. Ну може цікавить тебе і його фанатів ;) котрі хтіли влаштувати куліш біля суду  :laugh:
Я не фанат .Просто блазень підзаїбав .:)
   
Я не фанат .Просто блазень підзаїбав .:)

Та да, пруть йому ті джавеліни шо дурні  :laugh:
   
Я не фанат .Просто блазень підзаїбав .:)

Цікаво, чим саме "підзаїбав"?
   
Цікаво, чим саме "підзаїбав"?
Брехнею і тупими приколами та розводами ,призначеннями дружбанів  ідіотів на державні посади .Своєю недолугістю та третьосортним тіпа гумором .
   
Та да, пруть йому ті джавеліни шо дурні  :laugh:
Поставки озброєнь від Зеленського не залежать .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія