Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Евакуація Притомних - Інформація

Re: Евакуація Притомних - Інформація

Зеленський це той же Лукашенко

   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

вона хвора, панове

Не пам"ятаєш той випадок, як із львівського пологового дитину вкрали за бабло? вже давно було.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Полікуйтеся спочатку при тій медреформі, а потім будете розказувати, що для мене добре, а що погано.

А хто тих ваших закордонних спеціалістів повикидав? Невже Юлька? Чи Зеля вже встиг? Це ж ВАШ Петья використав їх як прокладку і вишвирнув. Це ж за нього ви тут так топили на форумі. Ага, я зрозуміла - для вас чим гірше тут, тим для вас краще - більше кваліфікованих кадрів втічуть звідси - вам буде дешева рабсила - нею можна буде як рабами помикать. А я то все думаю, що вона за Україну переймається, а вона тільки за свого власного рота переймається, щоб він не був голодним (образно).


Які ви вхе українці.... так, тільки сама назва від вас лишилася...
Хм. Тобто ще більш дешева рабсила в середині країни вас не лякає?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Я не будівниця, я інженер-будівельник... Бабуся і будинок це прекрасно, але я трошки по іншим спорудам. І за сімейною традицією до незнайомих і старших звертаюся на ви, що і вам пропоную.

дякую за відповідь. я в інтернеті давно, і тут вже такий закон нетикету, і він мене ще ніколи не підвів. головне, не ображати людей свідомо і не матюкатися. а все інше - будь ласка.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

ой, та шо ти мені їх скинеш, я ж їх не буду робити все одно! і знаєш, чому? тому шо тут практично цілий рік все можна свіже купити. от тільки нема в деяких овочах того смаку, тому і не виходить повністю такий приготувати, як в україні.
дякую все одно за готовність! і про перець - це точно. в україні він знову ж таки з-за грунту смачний і товстенький і духмяний. тут я такий купую "триколор" в наборі: червоний, жовтенький і зелений. ще може бути помаранчовий замість жовтого. інколи просто з'їдаю відразу цілу штуку, або дві. то коли організм просить. а так я ту папріку додаю в борщі, і в різні супи і взагалі всюди, шо я ще готую.
спеції це важливо, звичайно ж, але я свіжий борщ своєї жінки люблю їсти як є, без добавок, тому що смачний і без них
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Не пам"ятаєш той випадок, як із львівського пологового дитину вкрали за бабло? вже давно було.


Дітей  :(
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Та да, вам ментально ближчий патологічний брехун і мародер. Мабуть багато спільного маєте. Дайте вгадаю що саме.
Вгадайте.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Не пам"ятаєш той випадок, як із львівського пологового дитину вкрали за бабло? вже давно було.
ви хвора, інанно. І нік у вас відповідний
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Зеленський це той же Лукашенко


Нє, баЦька хоть колгоспом керував...
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Полікуйтеся спочатку при тій медреформі, а потім будете розказувати, що для мене добре, а що погано.

А хто тих ваших закордонних спеціалістів повикидав? Невже Юлька? Чи Зеля вже встиг? Це ж ВАШ Петья використав їх як прокладку і вишвирнув. Це ж за нього ви тут так топили на форумі. Ага, я зрозуміла - для вас чим гірше тут, тим для вас краще - більше кваліфікованих кадрів втічуть звідси - вам буде дешева рабсила - нею можна буде як рабами помикать. А я то все думаю, що вона за Україну переймається, а вона тільки за свого власного рота переймається, щоб він не був голодним (образно).


Які ви вхе українці.... так, тільки сама назва від вас лишилася...

ти практично попала в яблучко - це і є головна "ідея" глобального перерозподілу робочої сили. підходить до краху завдяки швидкому обміну інформацією в тому числі. тому багато "поводирів" вже закуклюють "їхні" народи, або намагаються їх втримати в такому "сплячому" стані.
 
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

ви хвора, інанно. І нік у вас відповідний
Інанна богиня перемоги, врожаю, і правосуддя.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Нє, баЦька хоть колгоспом керував...

Один вміло грає членом на піаніно, другий вміло меле язиком


   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

ти практично попала в яблучко - це і є головна "ідея" глобального перерозподілу робочої сили. підходить до краху завдяки швидкому обміну інформацією в тому числі. тому багато "поводирів" вже закуклюють "їхні" народи, або намагаються їх втримати в такому "сплячому" стані.
Ну тут закуклювать і не пуЩАть якраз Карофка пропонує.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

спеції це важливо, звичайно ж, але я свіжий борщ своєї жінки люблю їсти як є, без добавок, тому що смачний і без них

костаху, то ти просто з усіх боків щаслива людина! в мене нема кому готувати борща, та ще й коли зберуся, так нема того смаку! хоча ж кажу - тут є і фани мого оцього напівсмачного в порівнянні з маминим борщу. з'їдають теж все за раз. я потім ще один варю, шоби хуч самій наїстися.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Один вміло грає членом на піаніно, другий вміло меле язиком

https://www.youtube.com/watch?v=xkQUHB4PCno
І чиє вміння на ваш погляд більше знадобиться президенту?
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

І чиє вміння на ваш погляд більше знадобиться президенту?


Навики обоїх - для цирку, який так полюбляє плейбес.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Дітей  :(

Так, вже точних нюансів не пригадую.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Взагалі-то, саме в Канаду емігрувати нуль сенсу. Ви не зможете конкурувати з грішми китайської компартії при покупці тамтешньої нерухомості, ну а набирати якісь еміграційні бали - то взагалі ідіотизм. Краще вже в Європі на роботу влаштуватися і на цій підставі спокійно й одразу отримати вид на проживання. Згадався анектот:

Абітурієнтка телефонує матері після вступних іспитів:

- Мамо, є бали!
- То нічого, що єбали, головне, що поступила!
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Не пам"ятаєш той випадок, як із львівського пологового дитину вкрали за бабло? вже давно було.

злодії всюди можуть бути, головне, шоби в народу не було таке враження, шо злодійство - це як доблесть якась. а саме цим ця "нова" влада і займалася всі ці майже вже тридцять років після розвалу совка. вони узаконили злодійство і злодії стали "уважаємимі" і "успішними" людьми. всі, хто і тоді починав пограбування людей і народного майна, і зараз продовжує це робити. включно, уві і ах, з поки шо діючим перзидентом. вся ця шобла і досі висмокчує з людей все.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Інанна богиня перемоги, врожаю, і правосуддя.
я ж і кажу. У вас теж непростий нік
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

костаху, то ти просто з усіх боків щаслива людина!
дякую))
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

ви хвора, інанно. І нік у вас відповідний

А що з ніком? Інанна (Іштар) - це богиня кохання, краси, сексу, бажання, війни, справедливості і політичної волі. А також технологій!

Мені подобається :)

   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Взагалі-то, саме в Канаду емігрувати нуль сенсу. Ви не зможете конкурувати з грішми китайської компартії при покупці тамтешньої нерухомості, ну а набирати якісь еміграційні бали - то взагалі ідіотизм. Краще вже в Європі на роботу влаштуватися і на цій підставі спокійно й одразу отримати вид на проживання. Згадався анектот:

Абітурієнтка телефонує матері після вступних іспитів:

- Мамо, є бали!
- То нічого, що єбали, головне, що поступила!

і про шо це говорить? та тільки про сексуальне приниження жінок. і це не завжди було так явно, нагло, і відкрито. це теж ідеологія "все - на продаж", а жінка тільки як виконавиця волі чоловіків.
і такі меми намагаються зацементувати в голові людей, що так воно "мусить" бути. то нічого! - каже мама. а от якби той чоловік був насправді хоча б раз в житті жінкою і мамою, я б послухала його думку про таке "нічого".
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

А що з ніком? Інанна (Іштар) - це богиня кохання, краси, сексу, бажання, війни, справедливості і політичної волі. А також технологій!

Мені подобається :)
в тому й справа, що вам подобається називати себе іменем богині. Карма на вас чигає
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Ну тут закуклювать і не пуЩАть якраз Карофка пропонує.

ні, вона такого ніде не пропонувала.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

в тому й справа, що вам подобається називати себе іменем богині. Карма на вас чигає

Ця богиня надихає мене бути стійкою та незламною у важкі хвилини. А взагалі це дуже непересічна постать у міфології, яка мала вплив на багато релігій та культур.

   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

От цікавий пост по темі:

Oleksandr Snidalov
 

Якщо завтра переможе Зеленський я не буду приймати вибір його прихильників, як це радять деякі друзі. Я не можу дозволити собі ставитись до браку критичного мислення і приниження української ідентичності так, ніби це є чимось нормальним.

Ні, я не буду допомагати президенту Зеленському, так само як не допомагав президенту Януковичу. Для мене обидва — вороги. А ті, хто допомагатимуть йому, віддаючи свій досвід та знання зграї шахраїв, вони, по суті, озброюють цю зграю, яку цікавить лише помста та нажива. Таких людей я теж вважатиму, кого більше кого менше, але ворогами.

Ні, я не збираюсь єднати Україну навколо Зеленського. Хтось скаже, що насправді Зеленський любить Україну. Можливо. Можливо, що і хуйло теж любить Україну, ту яка його влаштовує. Але це зовсім не та Україна, якої прагну я.

В Україні Зеленського для мене немає місця.

Я боротимусь за ту Україну, де українське люблять та поважають. Лише п‘ять років, як ми її вибороли, і ось схоже треба буде знову.

Я боротимусь за ту Україну, де соромно не знати української мови, а не говорити нею.

За ту Україну де не вважають що «наглость - второє щастя».

За ту Україну, де люди цінують скромні успіхи більше ніж щедрі обіцянки.
За мою Україну.

#неперевзуваюся
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Взагалі-то, саме в Канаду емігрувати нуль сенсу. Ви не зможете конкурувати з грішми китайської компартії при покупці тамтешньої нерухомості, ну а набирати якісь еміграційні бали - то взагалі ідіотизм. Краще вже в Європі на роботу влаштуватися і на цій підставі спокійно й одразу отримати вид на проживання. Згадався анектот:

Абітурієнтка телефонує матері після вступних іспитів:

- Мамо, є бали!
- То нічого, що єбали, головне, що поступила!

Тобі дійсно нуль сенсу. Тебе і не візьмуть, як би ти не скакав.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Реакція бізнесу на вибори Зе і ще читайте коментарі внизу.

Що думає бізнес про президента Зе
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Реакція бізнесу на вибори Зе і ще читайте коментарі внизу.

Що думає бізнес про президента Зе
не відкривається
   

Свинарчуків не забудьте!
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація


Свинарчуків не забудьте!

Свинарчуки ще поп"ють з вас кровиці, хехехе :) бо фіг ви їх посадите!
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

не відкривається

Скрипт міняє латинські літери автоматично. Подивіться на домейн і зайдіть на сайт напряму.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Дякую,Інанна за ссилку на реакцію бізнесу,особливо таких зубрів як Довгополий.Бізнес не в захваті чогось.Не бачу оптимізму.Відсутніс ть судової ланки і МВС в лапах рюкзакяна-це катастрофа ...
   
Забаньте хто-небудь цю Коровку. Заходиш почитати корисну інформацію про нагальну тему від розумних людей, а тут якесь недолуге на пів-інтернета волає: Ні, геть порадників! Не дамо! Не для того ми насрали, щоб ви цього уникнули! Маєте жерти гімно разом з нами!

Всю тему загадили.
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Нащо? У нас вистачає своїх. Це у вас там дітей із пологових будинків лікарі перепродують.
в костюмах хуйло  [M]
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Програма еміграції для всіх одинакова, спеціально для євреїв нічого немає. Звичайно, що общини різні існують і допомагають один одному. Є такі, що більше допомагають, є такі, що менше.

Скажу чесно, що я навіть не є якимось видатним членом місцевої української спільноти (є тут різні організації) і  мало з ними спілкуюся. Живу звичайним життям - родина, робота, церква іноді.
Ну ясно. Я так і думала. Там Ви нікуди не влилися до жодної зі спільнот, то прийшли повчати на укрфорум.  Уявили себе великим цабе.
Декомпенсація психічна .
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація
a49

У зв"язку з очікуваною перемогою прокацапського кандидата в президенти Зеленського багато його противників замисляться, що робити. Деякі залишаться і будуть боротися, деякі залишаться і не будуть, а деякі не захочуть ні словом, ні ділом брати участь у тому, що буде відбуватися в Україні.

Я не засуджую будь-який вибір. Проте якщо хтось із вас цікавиться еміграцією, ось інформація по Канаді:

https://www.canada.ca/en/immigration-refugees-citizenship/services/immigrate-canada.html

Декілька практичних порад.

1) Якщо ви подасте аплікаційний пакет навіть сьогодні, цей процес займає певний час, і є ризик, що ситуація в Україні поміняється настільки, що це може негативно вплинувати на ваше подання у багатьох відношеннях. Тому я рекомендую, якщо є така можливість, виїхати у Польщу, поки кордони відкриті, попрацювати там і податися уже у посольстві в Варшаві. Таким чином ви мінімізуєте потенційні ризики, заробите більше грошей, які теж будуть потрібні у Канаді, і матимете європейський досвід роботи (що є додатковим плюсом при пошуку роботи в Канаді). Якщо можете зараз виїхати у будь-яку іншу країну, то той самий алгоритм. Головне - щоб ви там були легально.

2) Перед тим, як виїхати, візьміть нотаріально завірену довідку з української поліції по місцю проживання, яка вкаже, що у вас не було кримінальних проблем. Це стандартна довідка. На іміграційному сайті прочитайте, які зараз вимоги. Коли я подавала свої доки (давно), довідка мала бути за останніх 5 років на момент подачі документів.

3) Також добудьте хоча б декілька письмових рекомендаційних листів від ваших роботодавців і зробіть професійний переклад, завірений нотаріально.

4) Переконайтеся, що у вас є всі документи. Я навіть рекомендую, якщо є можливість, зробити копії трудової та залікової книжок з переліком екзаменів та заліків, які здавали. Це не потрібно для еміграції, але пригодиться при працевлаштуванні (деякі фірми роблять міжнародну перевірку рівня навчання) або коли ви будете на щось перевчатися. Певні курси можуть бути зараховані із української програми.

5) Якщо хочете емігрувати чи як мінімум працювати за кордоном, подумайте, коли продавати своє майно. Я передбачаю, що ціни будуть падати, але не можу і не хочу давати якихось рекомендацій у цьому плані.


Форумчани, якщо ви проживаєте у інших країнах, можете поширювати інформацію про еміграцію туди у цій темі. Канадці-форумчани, можете доповнювати її, спираючись на власний досвід чи інформацію.


Це все, що я особисто можу зробити для тих українців, які поділяють ці ж цінності, що і я, у плані того, що відбулося. Я бажаю вам всього найкращого.
Не нагнетайте дурь! Готовьте документы для иммиграции в Украину!
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

Дуже заздрю я Інанні, бо вона живе серед більшості собі подібних українців. Не так я живу: серед 73% дебілів та ворогів України, які звісно проголосували проти неї. Але тримаймося!
   
Re: Евакуація Притомних - Інформація

я ж і кажу. У вас теж непростий нік
Простий, якщо не вдаватисяв міфологію, а просто прочитати навпаки. Він у мене з 2005 року, з іншого форума.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія