Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У першому півріччі 2018 року реальний наявний дохід населення становив 82% від рівня 2013 року

Ну що ? Що знайшов за три години, брехливе створіння ?
   
Брехло, пройшло чотири години. Знайшов ?
   
Пацани, а як взагалі у вас з психікою якщо ви живете в постійному депресивному стані?

   
Брехло, пройшло чотири години. Знайшов ?

Нытик, что нашел?
   
Пацани, а як взагалі у вас з психікою якщо ви живете в постійному депресивному стані?

Два варианта :
- лузер по жизни, который любит когда и у других все плохо
- ольгинец,  которому надо разгонять зубожиння
   
Два варианта :
- лузер по жизни, который любит когда и у других все плохо
- ольгинец,  которому надо разгонять зубожиння

Ну Мічіган  ніби з ІТ при чому з досвідом 10+ років
Не може бути лузером апріорі
   
Нытик, что нашел?

Ти ще й дурень..
   
Ги B-)

Доходы россиян рухнули до уровней 2010 года
https://www.finanz.ru/novosti/lichnyye-finansy/dokhody-rossiyan-rukhnuli-do-urovney-2010-goda-1027822107

Падение уровня жизни в России вновь продолжает ускоряться.
Предвыборный рост реальных располагаемых доходов населения, который профинансировали за счет выплат бюджетникам, осенью сошел на нет, к началу зимы сменился новым резким обвалом.

По данным Росстата, за ноябрь кошельки россиян похудели на 2,9% - величину, которую официальная статистика не фиксировала с начала 2017 года.
Доходы за первые 10 месяцев после уточнения также оказались ниже, чем предполагалось. Рост в 0,6% пересчитали до скромных 0,2%, которые, тем временем, были полностью «съедены» новым падением в ноябре.
В результате показатель реальных располагаемых доходов - то есть сумма, которая остается на руках после инфляции и всех обязательных платежей - ушел в минус год к году (0,1%), продолжив длящийся уже пять лет тренд.
«В новейшей истории России столь длительного периода снижения доходов ещё не было, - отмечает директор аналитического департамента «Локо-инвест» Кирилл Тремасов. -Сейчас они примерно на 2% ниже уровня 2011 года и на 10% ниже пиковых значений середины 2014-го».
«В свете повышения налогов и ускорения инфляции очень высока вероятность того, что и в следующем году доходы продолжат снижаться, причём падение может ускориться», - предупреждает он.

Инфляция, съедающая заработки и обесценивающая сбережения, к середине декабря ускорилась почти вдвое - до 4% на фоне скачка цен на продовольствие, опередившего инфляцию в 2-40 раз.
При стагнирующей экономике жизнь в стране продолжит дорожать, говорит старший аналитик «Альпари» Анна Бодрова.
Из-за повышения НДС подорожают все товары и услуги; тарифы ЖКХ вместо одного раза поднимут дважды - на 1,7% в январе и 2,4% в июле.
Одновременно правительство снова поднимает акцизы на бензин, на 15-20% станет дороже ОСАГО, перечисляет Бодрова. В 3-8 раз вырастет тариф за упаковку продукции: экологический сбор будут платить производители пластмассовой, пластиковой и легкой металлической упаковки. «Это значит, что существенным образом (выше повышения ставки НДС) вырастут цены на замороженную продукцию, а также газированные напитки и молочные продукты», - говорит Бодрова.
Беднеющие люди экономят на всем: средний чек падает у всех крупнейших ритейлеров: у X5 - на 0,4%, "Магнита" - на 0,3%, у "Ленты" - на 0,2%. Суммарный оборот розничной торговли, хотя и вырос на 2,6% с начала года, но остается на 10,6% ниже уровней 2014-го, даже не смотря на то, что потребители набрали 1,5 триллиона рублей банковских кредитов, увеличив долг до беспрецедентного уровня (25% от денежных доходов).
Вернуться на прежний уровень жизни экономика сможет не раньше 2023-го, считает Тремасов.

Останнє редагування: 19 грудня 2018 17:09:59 від МастерТук
   
Пацани, а як взагалі у вас з психікою якщо ви живете в постійному депресивному стані?

Ти про Алєжку ? Питай його. Це він брехливий цуцик на цепку. Я вільна людина. А у вільних не буває депресії.
І казати вони моужть правду, а не брехати як цей холуй.

Він знайшов мої  " цитати куйла " ?  Чи те що я юльок ? Чи прибічник Януковича ?
Цілий день шукає.

От тобі, ден , не смердить вигрожувати цього дрібного покидька , який обріхує людей?

Та Бог з ним. Гірше всього що такі як він і його шеф привели в країну війну.

   
Це вже неможливо Моя мама вже померла . Іншої немає.

А ти в твоєму віці вже впав маразм і забув , що я не юльок і ніколи не був ? Ну то лікуйся. Попий чогось для пам*яті.
Скільки ти дурню цю будеш нести як останній педрило для якого всі кому не подобається порошенко юльки ?
Я вільна людина ї маю свою думку.


А ось ти , холуй і лузер, будеш лизати сраку , кому завгодно , тій же юльці якщо не дай боже вона переможе.
Аби крихти з панського столу падали на підлогу де ти їх збираєш. І побіжиш  за ними куди завгодно. Як це ти вже зробив. Бо ти на цепку.
Нещасна ти людина. Жалко мені тебе. Прогонять з двору як того непотрібного собаку - з голоду здохнеш.

 (tu)
   
Це вже неможливо Моя мама вже померла . Іншої немає.

А ти в твоєму віці вже впав маразм і забув , що я не юльок і ніколи не був ? Ну то лікуйся. Попий чогось для пам*яті.
Скільки ти дурню цю будеш нести як останній педрило для якого всі кому не подобається порошенко юльки ?
Я вільна людина ї маю свою думку.


А ось ти , холуй і лузер, будеш лизати сраку , кому завгодно , тій же юльці якщо не дай боже вона переможе.
Аби крихти з панського столу падали на підлогу де ти їх збираєш. І побіжиш  за ними куди завгодно. Як це ти вже зробив. Бо ти на цепку.
Нещасна ти людина. Жалко мені тебе. Прогонять з двору як того непотрібного собаку - з голоду здохнеш.
Людка, ты чо ноешь?
   
Ти про Алєжку ? Питай його. Це він брехливий цуцик на цепку. Я вільна людина. А у вільних не буває депресії.
І казати вони моужть правду, а не брехати як цей холуй.

Він знайшов мої  " цитати куйла " ?  Чи те що я юльок ? Чи прибічник Януковича ?
Цілий день шукає.

От тобі, ден , не смердить вигрожувати цього дрібного покидька , який обріхує людей?

Та Бог з ним. Гірше всього що такі як він і його шеф привели в країну війну.

Балбес,  кто тебе сказал,  что цитаты куйла это про тебя? У  тебя тут есть постоянный дружок по нытью
   
Тот, кто этому не верит, т.к. нихрена не делает для роста своих доходов.
:lol:
Клоун
   
:lol:
Клоун
А ты пассивное уебище.
   
Про це йдеться у "Звіті про фінансову стабільність" Національного банку.

У 2018 році фінансовий стан домогосподарств продовжував поліпшуватися. У І півріччі 2018 року реальний наявний дохід населення зріс на 9,8% р/р, але поки становить 82% від рівня 2013 року.

Це я так зрозумів вони взяли середню заробітну плату за жовтень 2018 року, перевели її в долари — 329 баксів та порівняли з середньою заробітною платою за жовтень 2013 року — 410 баксів і вивели ось цю цифру — 80% від 2013 року.
А скільки людей втратило роботу за цей час та поневіряється за кордоном? А в скільки разів зросли ціни в доларах на ті ж комунальні послуги? А як бути з пенсіями, бо в країні 14 млн. пенсіонерів. В жовтні 2013 року середня пенсія становила 182 долари, а зараз 90 доларів. Це скільки у відсотках до рівня 2013 року? Щось мені підказує, що це 49% від рівня 2013 року.

Цікава в НБУ статистика.
   
Напомню,  что товарищ Саакашвили рассказывал в 2015-2016 году,  что Украина будет почти 20 лет возвращаться на уровень жизни 2013 года

По перше він це сказав на початку 2015 року. По друге  він це казав про ВВП, а не про середню зарплату. Бо ВВП за 2013 рік — 183 млрд. доларів. В 2014 році ВВП впав до 90 млрд. доларів.  За підсумками 2017 року ВВП — 109 млрд. доларів.

Ну давай скажи, скільки ще часу треба, щоб повернути ВВП до 183 млрд. доларів.
   
Реальна зарплата вища, реальні пенсії нижчі. Бо у 2013 на пенсії йшло 18% ВВП, зараз 10%.

Останнє редагування: 20 грудня 2018 16:19:51 від avek
   
По перше він це сказав на початку 2015 року. По друге  він це казав про ВВП, а не про середню зарплату. Бо ВВП за 2013 рік — 183 млрд. доларів. В 2014 році ВВП впав до 90 млрд. доларів.  За підсумками 2017 року ВВП — 109 млрд. доларів.

Ну давай скажи, скільки ще часу треба, щоб повернути ВВП до 183 млрд. доларів.

На контрольованій Україною території офіційне  населення 39 млн.  Тому  4000$ на душу буде у 2019. А 3000 євро на душу населення - вже у 2018. Це й є рівень 2013.

якщо вас так приколює  саме цифра 183 млрд, і саме доларів, то в 2020.
   
Реальна зарплата вищча,

Звідки такі висновки? Конверти? А в 2013 році конвертів не було? До речі зараз за конверти значно жорсткіше єбуть, ніж в 2013 році.
   
Це я так зрозумів вони взяли середню заробітну плату за жовтень 2018 року, перевели її в долари — 329 баксів та порівняли з середньою заробітною платою за жовтень 2013 року — 410 баксів і вивели ось цю цифру — 80% від 2013 року.
А скільки людей втратило роботу за цей час та поневіряється за кордоном? А в скільки разів зросли ціни в доларах на ті ж комунальні послуги? А як бути з пенсіями, бо в країні 14 млн. пенсіонерів. В жовтні 2013 року середня пенсія становила 182 долари, а зараз 90 доларів. Це скільки у відсотках до рівня 2013 року? Щось мені підказує, що це 49% від рівня 2013 року.

Цікава в НБУ статистика.

Ні, це абсолютно не так рахують. Дивляться на офіційні доходи (зарплати та пенсії), і враховують інфляцію.
   
По перше він це сказав на початку 2015 року. По друге  він це казав про ВВП, а не про середню зарплату. Бо ВВП за 2013 рік — 183 млрд. доларів. В 2014 році ВВП впав до 90 млрд. доларів.  За підсумками 2017 року ВВП — 109 млрд. доларів.

Ну давай скажи, скільки ще часу треба, щоб повернути ВВП до 183 млрд. доларів.

а ти шо думаєш, чувак який сидить у головного підара країни  на шиї буде розбиратись шо таке среденя з/п і ВВП ?
   
На контрольованій Україною території офіційне  населення 39 млн.  Тому  4000$ на душу буде у 2019. А 3000 євро на душу населення - вже у 2018. Це й є рівень 2013.

якщо вас так приколює  саме цифра 183 млрд, і саме доларів, то в 2020.

Не треба брехати.

ВВП України на душу населення

4029 дол. 2013 рік.
2639 дол. 2017 рік.
   
Ні, це абсолютно не так рахують. Дивляться на офіційні доходи (зарплати та пенсії), і враховують інфляцію.

Це так треба рахувати. І як би вони так рахували, то ніяких  80% від рівня 2013 не було б і близько. А так вони просто тупо взяли офіційну середню з/п по країні, та порівняли її з аналогічним періодом 2013 року. І отримали ці 80%.
   
Не треба брехати.

ВВП України на душу населення

4029 дол. 2013 рік.
2639 дол. 2017 рік.

А зарплаты при этом в $ почти сравнялись.  Вывод?
   
По перше він це сказав на початку 2015 року. По друге  він це казав про ВВП, а не про середню зарплату. Бо ВВП за 2013 рік — 183 млрд. доларів. В 2014 році ВВП впав до 90 млрд. доларів.  За підсумками 2017 року ВВП — 109 млрд. доларів.

Ну давай скажи, скільки ще часу треба, щоб повернути ВВП до 183 млрд. доларів.

5-6 лет с учетом потери контроля на Крымом и ОРДЛО

https://index.minfin.com.ua/economy/gdp/
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія