Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

снова Азов отличился на фронте. минус бмп у сепаров. [ua]

ну я в шоке.. как мона летающей хренью так точно попасть?
   
ну я в шоке.. как мона летающей хренью так точно попасть?
Если не писать таблички и не красить траву, а тренироваться...то много чего можно...
   
ну я в шоке.. как мона летающей хренью так точно попасть?

ти про що?
   
ну я в шоке.. как мона летающей хренью так точно попасть?
Візьми стальну кульку з підшипника , постав на дошку, візьми дошку  в руки і пробуй втримати кульку в центрі дошки...
   
ти про що?
про точность попадания
   
ну я в шоке.. как мона летающей хренью так точно попасть?

самый простой способ это подсветка цели лазером для управляемой ракеты,  а подсветка цели с квадрокоптера - это вообще новое слово в военной тактике как по мне.

как там у них оно на саомом деле - хз, наверное военная тайна.

главное достижение, судя по количеству таких видео, что эти квадрокоптеры перестали перехватываться орками, допилили помехоустойчивость (tu)


   
самый простой способ это подсветка цели лазером для управляемой ракеты,  а подсветка цели с квадрокоптера - это вообще новое слово в военной тактике как по мне.

как там у них оно на саомом деле - хз, наверное военная тайна.

главное достижение, судя по количеству таких видео, что эти квадрокоптеры перестали перехватываться орками, допилили помехоустойчивость (tu)

Там не так багато перешкод, як це здається
   
ти про що?

стріляли НЕКЕРОВАНИМИ ракетами з землі
   





Не дарма хуйло так тиснув на томосоносця, щоб він прибрав з фронту добробати
   

явно за бабки дохнуть, бо дохнути за усрашку і за її безпробудний рай треба бути кацапнутим на всю голову  :laugh:
   
Re: снова Азов отличился на фронте. минус бмп у сепаров. [ua]

нда,приятная информация )

воздух становится чище  а наш чернозём удобренее )
   
   
стріляли НЕКЕРОВАНИМИ ракетами з землі

якщо НЕКЕРОВАНИМИ - то навчились прив'язувати картинку з коптера до карти місцевості до міліметру, орки так не вміють
   
якщо НЕКЕРОВАНИМИ - то навчились прив'язувати картинку з коптера до карти місцевості до міліметру, орки так не вміють

Це ж абсолютно не складно по джипіесу
   
Не дарма хуйло так тиснув на томосоносця, щоб він прибрав з фронту добробати

Всі добробати стали нормальними регулярними батальйонами і вони на фронті в порядку ротації.
   
Це ж абсолютно не складно по джипіесу

джипіес коордінати коптера то одне, але він не висить над цілью,  там треба вираховувати ціль по картинці з камери відносно коптера


   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія