Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Раха. Тобі написав Фантамас як він розумів твої умови при проголошенні своєї готовності укласти договір, тому договір між вами не дійсний.

Як він розумів умови - то його власна справа. Він погодився на моїх умови і прямо про це написав. База для розрахунку відсотків була вказана в умовах парі ще до того як Фантамас на них погодився і жодних пропозицій змінити базу від нього не поступало. Це зараз він, вже після укладання парі, намагається змінити умови.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Фантомаз свій крок зробив. І саме після ЦЬОГО почалися совання Ряхою. А от я ось ТАКЕ мав на увазі. А от ти саме ТАК той мій пост прочитав?

Просто треба було явно дати зрозуміти "клієнту", на що саме він погодився.
Умови я не змінював?

Цитувати
Шо за херня? Там не було ніяких уточнень.

Вони і зараз там є. Ти зовсім здуріла?
Усі пости на місті і будь хто може в цьому пересвідчитись!

 :lol:


Цитувати
Там були стандартні умови, які відповідають чинному законодавству. А якщо він хотів щось особливе, то і прописати те "особливе" треба було "по0особенному", щоб не було допущено двоякого, неоднозначного читання

Парі не по законодавству укладають, а по тих умовах, які будуть описані. Я свої описав і особливості теж, навіть акцентувавв на це увагу і чесно давав пояснення стосовно трактування.
Зауважу - все це було ще до укладання парі.

Цитувати
Наразі, оскільки ПІСЛЯ озвучення декларації про наміри почалися шулерські спроби змінити умови умови спору

Жодна умова парі мною не змінюється, все було прописано з самого початку. Можеш щось заперечити?
Наведи приклад умови, яку я намагався змінити вже після укладення парі.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Першою стороною (Ряхою) був застосований стандартний понятійно-категорійний апарат, який відповідає умовам чинного законодавства. Отже, мається на увазі відповідно до дій ЦВК, підрахунок голосів від числа виборців, що взяли участь у голосуванні.

Такої умови я жодного разу не висував, не треба вигадувати. Базу для рахування відсотків встановлює не закон, а той хто прописує умови парі і я це зробив. І навіть якщо тобі хочеться на щось послатись з закону, то є Державний реєстр виборців України, де можна взяти загальну кількість виборців України. Не треба марити що мається на увазі, що мається на увазі була дана чітка відповідь до укладання парі, цитую - тих кого ЦВК вважає виборцями, тобто ті хто мають право голосу. Не ті хто проголосував, а саме ті хто має право голосу.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Такої умови я жодного разу не висував, не треба вигадувати. Базу для рахування відсотків встановлює не закон, а той хто прописує умови парі і я це зробив. І навіть якщо тобі хочеться на щось послатись з закону, то є Державний реєстр виборців України, де можна взяти загальну кількість виборців України. Не треба марити що мається на увазі, що мається на увазі була дана чітка відповідь до укладання парі, цитую - тих кого ЦВК вважає виборцями, тобто ті хто мають право голосу. Не ті хто проголосував, а саме ті хто має право голосу.

Раша, харе писдеть как электровеник, готовь бабло, морда фуфлыжная
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Раша, харе писдеть как электровеник, готовь бабло, морда фуфлыжная

Персональні образи не надають вагомості твоїм аргументам. Поводь себе пристойно.
Чекаємо результатів виборів
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€
NBA

Персональні образи не надають вагомості твоїм аргументам. Поводь себе пристойно.
Чекаємо результатів виборів

Технічно Фантомаса розвели :weep:
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Вы наверное не до конца отдаёте себе отчёт кто такой фантомас. Если это не шутка то вы имеете дело с человеком из первой сотни семей которые страной управляют. Он пишет правила, соответственно развести его невозможно.

Ну разве что Raha тоже не рядовой юзер.
Оля-Оля-Оля!
"Керувати" та "тримати під собою" це три великі різниці - як "бути раллійним пілотом" та "водити автомобіль".
Ті, хто "пише  "правила"" як правило, їх не читають. На чому фантамас і погорів. його переграли вчисту на ВЛАСНОМУ полі.
Ну, і нарешті, ті, хто "пише  "правила"" не обов"язково можуть відноситись до категорії джентльменів.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Оля-Оля-Оля!
"Керувати" та "тримати під собою" це три великі різниці - як "бути раллійним пілотом" та "водити автомобіль".
Ті, хто "пише  "правила"" як правило, їх не читають. На чому фантамас і погорів. його переграли вчисту на ВЛАСНОМУ полі.
Ну, і нарешті, ті, хто "пише  "правила"" не обов"язково можуть відноситись до категорії джентльменів.

Он искалечил человека и ему за это ничего не было. Так что не вижу смысла оспаривать его статус. 
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Технічно Фантомаса розвели
Ніхто нікого не розвів.
Якби Спорт дав бабло, тоді так, кидок був би вдалий. А так, шулер буде справедливо посланий нафуй.

була дана чітка відповідь до укладання парі, цитую - тих кого ЦВК вважає виборцями, тобто ті хто мають право голосу. Не ті хто проголосував, а саме ті хто має право голосу.
Ну, тобто ти визнаєш, що спеціально замутив нездійсненні умови  парі, щоб кинути лоха?  B-)


   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Голоси виборців що не прийшли на вибори розподілилися б так само як і голоси тих хто проголосував плюс мінус пару відсотків. Дарую ідею.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Якби Спорт дав бабло, тоді так, кидок був би вдалий. А так, шулер буде справедливо посланий нафуй.

Сподіваюся ти зможеш це пояснити. В чому шулерство, коли умови всі чесно були спочатку прописані, а потім, ще до укладення парі, ще і надані пояснення. Нічого не приховувалось і якщо були питання стосовно умов, то була дана чесна відповідь. Я додатково навіть акцентована увагу на важливих моментах, а саме на тому, що важливо від чого беруться відсотки. Це все було до укладання парі. То в чому шулерство?

Цитувати
Ну, тобто ти визнаєш, що спеціально замутив нездійсненні умови  парі, щоб кинути лоха?  B-)

Я не замутив, а чесно запропонував і детально описав вигідні для себе умови парі, де ймовірність мого виграшу дуже висока і що тут дивного? Вона не 100% і шанс виграти у опонента залишається, але все ж таки висока. Коли ви ставите десь гроші на якусь подію, то коефіцієнти не завжди 1:1 і шанс виграшу не дорівнює шансу програшу. А взагалі парі можуть бути укладені на будь що, то особиста справа тих хто його укладає. Здійснене те чи ні то кожен вирішує сам. Я вважаю, що мої шанси на перемогу надзвичайно високі, бо набрати більше 15 мільйонів голосів Зеленському буду важко. А до цього  сам Фантамаз пропонував інше парі з умовами, які були вигідні для нього і ніхто не погодився на них, бо розумні. Це парі, справа суто добровільна.


Останнє редагування: 10 квітня 2019 20:01:57 від Raha
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Сподіваюся ти зможеш це пояснити. В чому шулерство, коли умови всі чесно були спочатку прописані, а потім, ще до укладення парі, ще і надані пояснення. Нічого не приховувалось і якщо були питання стосовно умов, то була дана чесна відповідь. Я додатково навіть акцентована увагу на важливих моментах, а саме на тому, що важливо від чого беруться відсотки. Це все було до укладання парі. То в чому шулерство?

Я не замутив, а чесно запропонував і детально описав вигідні для себе умови парі, де ймовірність мого виграшу дуже висока і що тут дивного? Вона не 100% і шанс виграти у опонента залишається, але все ж таки висока. Коли ви ставите десь гроші на якусь подію, то коефіцієнти не завжди 1:1 і шанс виграшу не дорівнює шансу програшу. А взагалі парі можуть бути укладені на будь що, то особиста справа тих хто його укладає. Здійснене те чи ні то кожен вирішує сам. Я вважаю, що мої шанси на перемогу надзвичайно високі, бо набрати більше 15 мільйонів голосів Зеленському буду важко. А до цього  сам Фантамаз пропонував інше парі з умовами, які були вигідні для нього і ніхто не погодився на них, бо розумні. Це парі, справа суто добровільна.

Raha, ты оказывается еще и стукачок

Готовь бабло, пес
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

То в чому шулерство?
Шулерство у тому, що  99,9% притомних людей рахує голоси виборців не від загальної кількості бюлетенів, а від кількості тих, хто брав участь у голосуванні. І в них навіть думки не виникає, що може бути якось по іншому.

Ти з початку кинув  ось цю найопку:
Ти стверджуєш, що Порошенко набере гарантовано менше 40% голосів всіх виборців України в другому турі виборів Президета України в 2019 році?
Згоден, набере менше.

Звісно, що Спорт, як будь-яка притомна людина, сприйняв вираз "всіх виборців України", як  синонім тих виборців що проголосували:

Ну ось, тоди ставим на победу

Я ставлю на победу ЗЕ
Ты ставишь на победу Пороха
Все, пари заключено, ставка 5000€

А після того, ти почав вже докручувати лоха:
Тепер тобі лише залишилось підтвердити свої слова.

Далі було бла-бла-бла. І аж на третій сторінці ти навіть трохи похизувався, що мовляв ти  нев'їпенний шулер:
Я дав відповідь вище - тих кого ЦВК вважає виборцями, тобто ті хто мають право голосу.
А хто казав, що я дурний та не знаю що саме я кажу? Парі то річ така небезпечна, треба слідкувати за своїми словами.

Тобто ти дієш, як типовий кацап.

Останнє редагування: 10 квітня 2019 20:18:02 від птах Сорока
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Ряха, не лізь, будь ласка, до мене в лічку. Це право ще заслужити треба.

Я сказала те, що сказала.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Шулерство у тому, що  99,9% притомних людей рахує голоси виборців не від загальної кількості бюлетенів, а від кількості тих, хто брав участь у голосуванні. І в них навіть думки не виникає, що може бути якось по іншому.

Ми не сперечались про те навіщо так чи інакше рахувати відсотки. Були заявлені конкретні умови події і там відсотки розраховувались не від якоїсь там абстрактної бази, а було вказано конкретно від чого. І нічого не приховував і все чітко та чесно описав.

Цитувати
Ти з початку кинув  ось цю найопку:
Звісно, що Спорт, як будь-яка притомна людина, сприйняв вираз "всіх виборців України", як  синонім тих виборців що проголосували:

Притомна людина читає те що написано, а не фантазує стосовно того, що там може бути написано.


Цитувати
А після того, ти почав вже докручувати лоха:

Ось це вже на 100% шулерство з боку Fantamaz. З мого боку не було навіть натяку на згоду на такі умови парі. В даному випадку він смердючий брехливий дурник. що вигадав нісенітницю і не зміг за свої слоова відповісти. Можеш ти спробдувати за ньбого це зробити.

Цитувати
Далі було бла-бла-бла.

Тому що Fantamaz на 100% збрехав стосовно укладеного з ним парі. Я жодного разу не надавав згноду на парі з ним на його умовах. Більш того, я прямол вказував, що вважаю ймовірність виграшу Зеленськго вищою ніж ймовірність виграшу Порошенко і неміг ставити на перемогу Порошенко.

Цитувати
І аж на третій сторінці ти навіть трохи похихувався, що мовляв ти  нев'їпенний шулер:
Тобто ти дієш, як типовий кацап.

Мені було задано конкретне записатння на деталізацію уммов парі і я чесно на нього відповів, нічого не приховував. Вже ПІСЛЯ ЦЬОГО пояснення Fantamaz прийняв умови парі на моїх умовах.
Це його власний вибір.

   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Ряха, не лізь, будь ласка, до мене в лічку. Це право ще заслужити треба.
Я сказала те, що сказала.

Тоді ти збрехала і сцишся відповісти за свої слова.
Сперечатись будеш?
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Ряха, не лізь, будь ласка, до мене в лічку. Це право ще заслужити треба.

Я сказала те, що сказала.

Нервуе Раша, нервуе и ще стучит
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Коротше, це все задовбує трошки, бо пішло вже на хто зна який круг. Умови парі були чітко прописані до його укладення і до його укладення були чесно надані відповіді на всі питання. що комусь були цікаві стосовно цього парі. Після згоди Fantamaz на парі на моїх умовах я не змінив жодної умови парі і не використав жодної трактовки, що суперечила наданим раніше. На всі заперечення Fantamaz, що він там щось не те думав, а думав ось так, про умови парі у мене є посилання на відповідні пости з поясненнями, які були дані до укладання самого парі. Якщо хтось заперечує цьому, то кожне заперечення ілюструйте посиланням на мої пости, де мої твердження після укладання парі суперечать моїм твердженням до укладання парі. Такого не було, все чесно.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Нервуе Раша, нервуе и ще стучит

Ти теж маєш можливість аргументувати свою позицію. Ти погодився на мої умови парі і прямо про це написав. Якщо я зараз, з твоєї точки зору, змінюю умови парі і вони не такі які я вказував раніше, то просто надай посилання на умови що я давав раніше і ті що даю зараз. Все просто, дай посилання на мої умови парі, з якими ти погодився. Поводь себе цивілізовано, це суперечка і не більше того.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Вже ПІСЛЯ ЦЬОГО пояснення Fantamaz прийняв умови парі на моїх умовах.
Це його власний вибір.
Є підтвердження, що Спорт знає про саме те твоє пояснення, яке ти виклав аж на третій сторінці тієї гілки?
Я дав відповідь вище - тих кого ЦВК вважає виборцями, тобто ті хто мають право голосу.
А хто казав, що я дурний та не знаю що саме я кажу? Парі то річ така небезпечна, треба слідкувати за своїми словами.

Бо якщо читати першу сторінку, зокрема ось це:

Fantamaz, давай заб'ємося на 10'000€ , що Зеленський не набере більше 50% голосів виборців України у другому турі виборів Президента України 2019 року?
Приймаєш ставку? Можна підняти, якщо мало.
То 99,9% людей сприйме   твоє твердження як те, що мова йде про тих виборців шо проголосували, а не про усіх, кому можна дати бюлетня.

Спорт звісно також трохи зпоров фуйню, що не уважно передивлявся ту гілку.

Але оскільки кинути кидалу, то не є западло, а навіть свята та поважна справа, відповідно він має повне право послати тебе нафуй.

Останнє редагування: 10 квітня 2019 20:42:00 від птах Сорока
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Тоді ти збрехала і сцишся відповісти за свої слова.
Сперечатись будеш?

Шо, вже шаріки за роліки? Я сказала те, що сказала. Сказала про те, що я побачила. І проаналізувала побачене/прочитане. Відчепися від мене зі своїми гнилими пред*явами, шулер. Мені немає в чому перед тобою виправдовуватися, бо я не відчуваю за собою ніякої вини.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Є підтвердження, що Спорт знає про саме те твоє пояснення, бо ти виклав його аж на третій сторінці тієї гілки?

Якщо йому були не зрозумілі якісь моменти в умовах парі, він міг задати відповідне питання. Ті хто хотів - задали і отримали відповідь. Запитань від ньогго не було і він погодився на парі на моїх умовах. Те що він щось не так розумів - його власні проблеми, мої умови чітко прописані і нічого не змінював і не приховував. Умови описані в темі самого Fantamaz.

Цитувати
Бо якщо читати першу сторінку, зокрема ось це:
То 99,9% людей сприйме  ось твоє твердження як те, що мова йде про тих виборців шо проголосували, а не про усіх, кому можна дати бюлетня.

В умовах написано конкретно 50% чого, а саме голосів виборців України. Виборці України у нас взагалі-то перелічені в Державному реєстрі виборців, він так і називається. Який відсоток не уважних людей то у мене немає такої статистики. В будь якому разі він саме на мої умови погодився і про це написав.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Шо, вже шаріки за роліки? Я сказала те, що сказала. Сказала про те, що я побачила.

Ви робили гучні заяви і жодну з них не змогли підтвердити посиланнями на релевантні пости.
Брудні фантазії стосовно опонента то ваша характерна риса, як і неспроможність відповідати за свої слова.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Якби я написав просто "не набере більше 50% голосів", а потім почав вимагати рахувати ці 50% не від тих, хто прийняв участь у виборах, а від загальної кількості, то це було б звісно шахрайським прийомом. Але я так не зробив і одразу написав "не набере більше 50% голосів виборців України" і тут вже щось важко вчинити, бо вказано від чого ці 50% мають рахуватись за умовами парі.
   
Я в своїх умовах чітко прописав: більше 50% голосів виборців України


Не буду лукавити, Рахо, але

Мені ПРИЄМНО Вас -- Розчарувати:

Речення, яке Ви наводите -- Зовсім не означає, що його можна розуміти ТІЛЬКИ так, як його розумієте Ви

Будь-який спеціалізований інститут, який долучається у подібних випадках (суперечностей) до Судових розглядів, скаже Вам що "більше 50% голосів виборців України" можна трактувати двозначно.

Наприклад, як "більше 50% голосів виборців України, які прийдуть у цей день на вибори"

Той факт, що Ви не сказали "які пийдуть у цей день на вибори", зовсім не означає, що цього не можна було зрозуміти, виходячи з контексту розмови.

Навіть, якби Ви сказали "більше 50% голосів ВСІХ виборців України", то навіть тоді це б не виключало "які прийдуть цього дня на вибори", хоча вже було б більш "по-вашому", але

Єдиний варіант, за якого Ваші вимоги до Фантомаса суд визнав би легітимними, це щось типу: "більше 50% голосів ВЗАГАЛІ ВСІХ виборців України, які живуть в Україні і мають право, а не тільки тих, які прийдуть на вибори"

За всіх інших варіантів незалежний Суд і незалежні експерти стали б на бік Фантомаса та Здорового глузду
------------------------

Хоча не факт, що Зе в підсумку не набере 50%  від усіх мешканців України, які мають право голосу і можуть голосувати
Може й набере
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Чи була це хитрість, у розрахунку на неуважність Fantamaz? Звісно, я потім навіть потішався і написав йому жартівливий пост з поясненнями стосовно Різдва Христова. Але на мій подив Fantamaz дійсно виявився неуважним і не зрозумівши повністю умови парі погодився на них. Хитрість - є, шахрайства чи обману - немає. Він відповідає за власну неуважність.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Те що він щось не так розумів - його власні проблеми, мої умови чітко прописані і нічого не змінював і не приховував. Умови описані в темі самого Fantamaz.
Твої умови  ніфуя  не були чітко прописані, коли ти забивався на 10000 у тій гілці.
Лише на третій сторінці (через кілька годин)  ти замутив конкретику.

Виборці України у нас взагалі-то перелічені в Державному реєстрі виборців, він так і називається.
Ну, тоді вже потрібно до "виборців України" додавати мешканців Криму з  Лугандоном та усіх, хто виїхав за останні 10 років, адже перепису населення не було  з 2001 року.
От мені цікаво, коли ти говориш про "виборців України" ти мухлюєш чи ти просто  епічний довпойоп?

Звісно, я потім навіть потішався і написав йому жартівливий пост з поясненнями стосовно Різдва Христова. Але на мій подив Fantamaz дійсно виявився неуважним і не зрозумівши повністю умови парі погодився на них. Хитрість - є, шахрайства чи обману - немає.
Сцуко, ти зараз точно нагадуєш кацапа, який мутить "договорняка" з кидком, а коли  "договорняк" не вистрілює, то кацап обмащується лайном та пишається ))))

Останнє редагування: 10 квітня 2019 20:54:56 від птах Сорока
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Український Проект, дякую за адекватні зауваження. Я знаю що таке обчислення предикатів, квантор узагальненя та таке інше. Ваша версія гідна, але теж недосконала "більше 50% голосів виборців України" в якості бази обчислення 50% вказує "виборці України" і треба лише знайти що то таке "виборці України". Це поняття роз'яснене в статті 1 Закону України Про Державний реєстр виборців. Цитую:

Стаття 1. Державний реєстр виборців
Державний реєстр виборців (далі - Реєстр) - автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки даних, які містять передбачені цим Законом відомості, та користування ними, створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України (далі - виборці).


Тобто відповідно до цього закону виборці в Україні то ті, хто є громадянами України та мають право голосу, а не лише ті, хто приймає участь в голосуванні. Жодних обмежень цієї множини в умовах парі немає і не було, оскільки я свідомо вказав на виборців України, не звужуючи коло до якоїсь її частки. А в подальших постах, до укладення парі, чесно відповів на релевантне питання.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Чи була це хитрість, у розрахунку на неуважність Fantamaz? Звісно, я потім навіть потішався і написав йому жартівливий пост з поясненнями стосовно Різдва Христова. Але на мій подив Fantamaz дійсно виявився неуважним і не зрозумівши повністю умови парі погодився на них. Хитрість - є, шахрайства чи обману - немає. Він відповідає за власну неуважність.

Оце дурбецело, та я уважно все дивився и поняв шо ти поросто бздливая парашинська ванючка и все, а потим ти сам во всем обисрався, не я, а ти, бо ти тут топишь за мародера и убеждаешь усіх в неминуючий пабєдє Пидра, тобто, сам себя обманюешь, значит що с того следует?
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Український Проект, дякую за адекватні зауваження. Я знаю що таке обчислення предикатів, квантор узагальненя та таке інше. Ваша версія гідна, але теж недосконала "більше 50% голосів виборців України" в якості бази обчислення 50% вказує "виборці України" і треба лише знайти що то таке "виборці України". Це поняття роз'яснене в статті 1 Закону України Про Державний реєстр виборців. Цитую:

Стаття 1. Державний реєстр виборців
Державний реєстр виборців (далі - Реєстр) - автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки даних, які містять передбачені цим Законом відомості, та користування ними, створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України (далі - виборці).

Тобто відповідно до цього закону виборці в Україні то ті, хто є громадянами України та мають право голосу, а не лише ті, хто приймає участь в голосуванні. Жодних обмежень цієї множини в умовах парі немає і не було, оскільки я свідомо вказав на виборців України, не звужуючи коло до якоїсь її частки. А в подальших постах, до укладення парі, чесно відповів на релевантне питання.

Раша, читай мой заглавний піст и готовь бабло
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

готовь бабло
Спорт, не понтуйся.
Ти повівся на кидалу/хитрунця, бо не прочитав усі його висери у відповідній гілці, а зараз намагаєшся тримати голівку рівно.
Тобто ти мало чим від нього відрізняєшся.
Мовчав би краще.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Твої умови  ніфуя  не були чітко прописані, коли ти забивався на 10000 у тій гілці.
Лише на третій сторінці (через кілька годин)  ти замутив конкретику.

Fantamaz не задавав жодних питань на уточнення і погодився на мої умови. Як я сам розумів ці умови я описав ще до укладання парі в його власній гілці. Парі моє і умови мої - він беззастережно, без жодних уточнень і зауважень, погодився на моє парі.

Цитувати
Ну, тоді вже потрібно до "виборців України" додавати мешканців Криму з  Лугандоном та усіх, хто виїхав за останні 10 років, адже перепису населення не було  з 2001 року.
От мені цікаво, коли ти говориш про "виборців України" ти мухлюєш чи ти просто епічний довпойоп?

Ознайомтесь з оцією статтею: https://www.pravda.com.ua/news/2019/01/27/7204869/
Те що ви не розумієте, що таке Державний реєстр виборців і які саме виборці туди включаються не дає вам права мене ображати. Більше того, я навіть погодився зменшити коло виборців до тих, ЦВК буде вважати виборцями, що могли проголосувати, тобто мільйонів на 5 менше і 50% буде вже не 17 з чимось мільйонів, а 15 з чимось.

Цитувати
Сцуко, ти зараз точно нагадуєш кацапа, який мутить "договорняка" з кидком, а коли  "договорняк" не вистрілює, то кацап обмащується лайном та пишається ))))

Облиш це про кацапів, це недоречно.
   
ніфіга не буде.
на ФУПІ спорити можна тільки з гіпофізом.
усі решту тупо намахують... ще у процесі прийняття парі.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Ти повівся на кидалу/хитрунця, бо не прочитав усі його висери у відповідній гілці, а зараз намагаєшся тримати голівку рівно.

Вже краще, хитрунець - не заперечую, а на кидок навіть натяку немає. Кидок. узагальнено, то якщо щось обіцяєш і не робиш того. А я роблю саме те що обіцяв, ніякого не приховую і умови не змінюю. Можете мене хитруном називати, чи навіть хитрожопим покидьком, що знущається з неуважного Фантамаза, якщо зовсім без образ не можете.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Те що ви не розумієте, що таке Державний реєстр виборців і які саме виборці туди включаються не дає вам права мене ображати.
Все я розумію, бо у мене на робочому компі є база виборців.  Й скільки там "мертвих душ", я дуже навіть у курсі.

Облиш це про кацапів, це недоречно.
Дуже доречно, бо ти мутиш умови як кацап й зливаєшся як кацап.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Fantamaz, давай заб'ємося на 10'000€ , що Зеленський не набере більше 50% голосів виборців України у другому турі виборів Президента України 2019 року?
Приймаєш ставку? Можна підняти, якщо мало.

У другому турі проголосують лише ті, хто прийде на вибори, так якого фіга ти сюди притягуєш за вуха всіх, хто міститься у Державному реєстрі?


Ото якщо ти мав на увазі саме тих, хто зареєстрований у Державному Реєстрі виборців, то чому не зазначив у цьому своєму процитованому мною пості, КОГО САМЕ ти маєш на увазі, згадуючи "виборців України"?

Якби ти хоч вказав "ВСІХ виборців України" - ще б можна було хоч якось притягнути за вуха твою теперішню версію. А ти наразі намагаєшся поставити знак рівності між двома РІЗНИМИ категоріями: "голосів виборців України у другому турі" і "голосів [ВСІХ] виборців України [з Державного Реєстру виборців]".  При цьому тебе навіть не бентежить той факт, що така величина як "голосів [ВСІХ] виборців України [з Державного Реєстру виборців]" - АПРІОРІ не може існувати, оскільки знайдеться хоч один виборець, який не з*явиться на голосування і його голос не буде існувати, отже, загальна величина не матиме право на існування.   Ти зараз намагаєшся сам себе перехитрити, бо на кону стоїть дуже велика сума.


І да, вже сама фраза із твоєї умови "голосів виборців України у другому турі" - вже сама собою передбачає ЛИШЕ тих, хто ПРИЙДЕ і проголосує, інакше не виконуватиметься умова про "голоси".


Карочє, пілітє, Шура, пілітє.



А тєпєрь, рєбята, дружно

Скажем Ряхє "На*уй нужно?!".
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

ніфіга не буде.
на ФУПІ спорити можна тільки з гіпофізом.
усі решту тупо намахують... ще у процесі прийняття парі.

Так я ж не для себе, нафіг мені ті його гроші, у мене і свої є. Якщо програє, то нехай Андрію Полтаві перерахує ці гроші на придбання для наших бійців двох пристойних тепловізійних прицілів. Може навіть від свого імені чи від своєї компанії з усім відповідним піаром. Я жодного слова проти не скажу і навіть натяків ніяких не буду робити.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

Можете мене хитруном називати, чи навіть хитрожопим покидьком, що знущається з неуважного Фантамаза, якщо зовсім без образ не можете.
Ніхто не хотів тебе ображати, просто якщо ти мутиш ось це:
Чи була це хитрість, у розрахунку на неуважність Fantamaz? Звісно, я потім навіть потішався і написав йому жартівливий пост з поясненнями стосовно Різдва Христова.
То звісно, що маєш отримати на свою адресу те, на що заслуговуєш )))
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

У другому турі проголосують лише ті, хто прийде на вибори, так якого фіга ти сюди притягуєш за вуха всіх, хто міститься у Державному реєстрі?

Тому що від того що хтось проголосував чи ні він не перестає бути виборцем. Виборці в нашій країні то всі громадячни України, хто має право голосу, а не тільки ті, хто ним користується. Це прописано в статті 1 Закону України Про Державний реєстр виборців.
 
Цитувати
Ото якщо ти мав на увазі саме тих, хто зареєстрований у Державному Реєстрі виборців, то чому не зазначив у цьому своєму процитованому мною пості, КОГО САМЕ ти маєш на увазі, згадуючи "виборців України"?

Цитую згадану статтю:
Стаття 1. Державний реєстр виборців
Державний реєстр виборців (далі - Реєстр) - автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання, обробки даних, які містять передбачені цим Законом відомості, та користування ними, створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України (далі - виборці).


Тобто відповідно до цього закону виборці в Україні то ті, хто є громадянами України та мають право голосу, а не лише ті, хто приймає участь в голосуванні. Жодних обмежень цієї множини в умовах парі немає і не було, оскільки я свідомо вказав на виборців України, не звужуючи коло до якоїсь її частки. А в подальших постах, до укладення парі, чесно відповів на релевантне питання.

Цитувати
При цьому тебе навіть не бентежить той факт, що така величина як "голосів [ВСІХ] виборців України [з Державного Реєстру виборців]" - АПРІОРІ не може існувати, оскільки знайдеться хоч один виборець, який не з*явиться на голосування і його голос не буде існувати, отже, загальна величина не матиме право на існування.

Ви самі точно зрозуміли що сказали, значення слова "апріорі" ні з чим іншим не переплутали? Давайте я вам наведу приклад: якщо в реєстрі 35 млн виборців, а за Зеленського проголосує 35 млн, то це буде 100% голосів виборців України, відданих за Зеленського. Якщо один виборець не захоче голосувати, то від того він не перестане бути виборцем бо виборці тог всі хто голосують і хто не голосують, виборець то той хто має право голосу. Так от - якщо один не прийде, а всі інші проголосують за Зеленського, то за зеленського буде вже (35000000-1)/35000000x100=99,999997143% голосів виборців України, а кількість виборців в реєстрі як була 35 млн так нею і залишиться.  Це приклад той що ви заявили як такий, що апріорі не може існувати. Може вам приклад для 2 не проголосувавших порахувати, чи для 3?

Цитувати
Ти зараз намагаєшся сам себе перехитрити, бо на кону стоїть дуже велика сума.

Навіщо мені це, я з самого початку запропонував такі умови, що програти мені дуже важко і саме на мої умови він погодився.

Цитувати
І да, вже сама фраза із твоєї умови "голосів виборців України у другому турі" - вже сама собою передбачає ЛИШЕ тих, хто ПРИЙДЕ і проголосує, інакше не виконуватиметься умова про "голоси".

Якби я не вказав "виборців України", то тоді відсоток правильно було б рахувати так як рахує ЦВК, бо це прописано в законі. Але я вказав від чого для визначення події парі треба рахувати відсотки і немає жодних причин обмежувати коло виборців. Що то таке виборці в законі прописано.
   
Re: Raha, я готов на твои условия пари и 10000€

То звісно, що маєш отримати на свою адресу те, на що заслуговуєш )))

То в чому кидок? Звинувачення в хитрунстві - звісно визнаю, а от шахрайства, чи тим більше кидка, не було і близько.
Ось проти чого я заперечую.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія