Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У "Чорну п’ятницю" українці витратили через термінали Приватбанку більше мільярда

ну чому ти ниєш в кожному пості?
я був в магазинах Комфі і Фокстрот
+ в інших магазинах не з технікою
наоленив десь на 25 штук
те що ти пишеш, що 1 бакс на людину, то піздьож, бо треба відняти, як мінімум, сільське населення

зі. народу було пздц

 :-B

От молодець.. Я радий за тебе . Дуже.
   
"Розетка" у цю чорну п'ятницю продавала товарів на 1,2 млн дол на годину.
Прив'яжіть це теж якось до пенсій.

Там вище розрахунок . Це десь три центи на кожного українця. Власне майже нуль.
Нічого особистого . Ніякого ниття. Лише примітивна математика.

   
я декілька років тому теж купила - Зелмер. один раз завантажила її, по результату пожала плечима і не зрозуміла накуа вона треба. на сонці швидше все висихає. так і лежить, бо викинути шкода, а подарувати - нікому не треба.
А для 53 и 72 бригады Вы тоже "декілька років тому теж" из своей пенсии помогали?
Поделитесь опытом.
Как простая украинская пенсионерка в 2014-2015 помогала украинской армии на 6500 грн.
А теперь в черную пятницу купила за 650 грн электросушку и не может 880 гривен найти на медицинское обследование.
Зажралась мабудь.
   
1 доляр безналом і 1 доляр налом. Перемога
щоб щось говорити, треба знати фактичну кількість населення, кількість людей на одно домогосподарство, відняти кількість пенсів старше 70 років(бо їм вже нічого не треба), кількість заробітчан.
ну і щоб надали реальну кількість проданого інтернет-магазини і реальні магазини, торгові мережі, нацбанк(скільки валюти було прдано в ці дні, і скільки в звичайні дні).
   
А для 53 и 72 бригады Вы тоже "декілька років тому теж" из своей пенсии помогали?
Поделитесь опытом.
Как простая украинская пенсионерка в 2014-2015 помогала украинской армии на 6500 грн.
А теперь в черную пятницу купила за 650 грн электросушку и не может 880 гривен найти на медицинское обследование.
Зажралась мабудь.
я не пенсіонерка. 23 і 75 бригади не знаю. допомагала 2-3 рази на місяць в 2014-2016р. посилками на десь 200 доларів 28 бригаді. а мама моя в Краматорськ місцевим гроші висилала, які все на передок відвозили.
   
Там вище розрахунок . Це десь три центи на кожного українця. Власне майже нуль.
Нічого особистого . Ніякого ниття. Лише примітивна математика.

Там вище про термінали лише одного банку.
У нас один банк?
Може варто дивитися на те, скільки товарів накупили зубожілі?
   
щоб щось говорити, треба знати фактичну кількість населення, кількість людей на одно домогосподарство, відняти кількість пенсів старше 70 років(бо їм вже нічого не треба), кількість заробітчан.
ну і щоб надали реальну кількість проданого інтернет-магазини і реальні магазини, торгові мережі, нацбанк(скільки валюти було прдано в ці дні, і скільки в звичайні дні).
Ни фига себе...
Получается пенсионеру в 70 лет УЖЕ НІЧОГО НЕ ТРЕБА?
Бери шинель, иди домой.
Я видела что порохоботы отмороженные на всю голову, но так откровенно палиться 8-)
   
Там вище про термінали лише одного банку.
У нас один банк?
Може варто дивитися на те, скільки товарів накупили зубожілі?
он думает что терминалы это только там где кешем карточки пополняют  :laugh:
   
он думает что терминалы это только там где кешем карточки пополняют  :laugh:

 (tu)
   
он думает что терминалы это только там где кешем карточки пополняют  :laugh:

Схоже якраз навпаки.
   
я не пенсіонерка. 23 і 75 бригади не знаю. допомагала 2-3 рази на місяць в 2014-2016р. посилками на десь 200 доларів 28 бригаді. а мама моя в Краматорськ місцевим гроші висилала, які все на передок відвозили.
А я пенсионерка. В 2014-2015 могла себе позволить помогать украинской армии на 6500 грн, а теперь электросушку за 650 грн купила и не знаю, где найти 880 грн на обследование
   
Ни фига себе...
Получается пенсионеру в 70 лет УЖЕ НІЧОГО НЕ ТРЕБА?
Бери шинель, иди домой.
Я видела что порохоботы отмороженные на всю голову, но так откровенно палиться 8-)
тим що я знаю, з тих товарів  які розпродаються в чорну пятницю, нічого не треба. а що, електрогриль, нову плазму, нові двері з епіцентру? що там ще народ купував? якомусь малому відсотку щось треба, але не так щоб всю кількість пенсіонерів в статистику включати.

і да, я не порохоботка, бо в жодній партії і русі ніколи не состояла. а ви, по-моєму партєйна хулієботка, нє?
   
А я пенсионерка. В 2014-2015 могла себе позволить помогать украинской армии на 6500 грн, а теперь электросушку за 650 грн купила и не знаю, где найти 880 грн на обследование
дуже похвально. я пишаюся вами. (tu)
   
...................

Українці здійснили 3,2 млн покупок на суму понад 1 млрд грн. Це рекордний показник за останні роки.

................... ......
https://rubryka.com/2018/11/27/novyj-rekord-ukrayintsi-zakupylysya-u-chornu-p-yatnytsyu-na-1-mlrd-grn/

Цікаво який товар був профільним ?
Середній чек біля 300 гривень.
   
дуже похвально. я пишаюся вами. (tu)
Можно уточнить, чем конкретно Вы пышаетесь?
   
(tu)

Десь біля 3 центів на кожного жителя країни !
при этом я не мог им дозвониться три дня - задолбался музыку слушать

они якобы отменили мой оплаченный заказ из-за того, что я не взял трубу
   
Теж перед новим роком комбайн бошівський + пилосмок керхер хочу взяти ще трішки дешевше. Десь 20 грудня почну "дійку")
Який комбайн краще брати?  Є варіанти?  До 3500грн тре,  а пилосмок до 3000. Можна навпаки
   
Теж перед новим роком комбайн бошівський + пилосмок керхер хочу взяти ще трішки дешевше. Десь 20 грудня почну "дійку")
Який комбайн краще брати?  Є варіанти?  До 3500грн тре,  а пилосмок до 3000. Можна навпаки
за комбайн, дивись які функції ти найбільше потребуєш. в мене вже років 10 бош мсм там якісь. і ще філіпс є, бо там терки хороші і для картоплі фрі насадка.
бош брала заради насадки "нарізання кубиками". часто використовую. ще шинковку/слайсування для капусти і овочей, ніж, взбивалку, блендер. сито рідко. соковишималку для цитрусових майже ніколи. а терки там погані  - дуже крупна і дуже мілка.

пилосмок філіпс - гуд.


   
я декілька років тому теж купила - Зелмер. один раз завантажила її, по результату пожала плечима і не зрозуміла накуа вона треба. на сонці швидше все висихає. так і лежить, бо викинути шкода, а подарувати - нікому не треба.

электросушки - хорошая штука. но - для северных стран. для Финляндии, Швеции, Норвегии. для севера Канады.
там реально помогает.
   
электросушки - хорошая штука. но - для северных стран. для Финляндии, Швеции, Норвегии. для севера Канады.
там реально помогает.
был на Юге США и не видел там ни одного дома/квартиры без сушки и посудомойки
даже в нищебродских квартирах пенсионеров на пособии они есть
   
был на Юге США и не видел там ни одного дома/квартиры без сушки и посудомойки
даже в нищебродских квартирах пенсионеров на пособии они есть
ми про одні і ті сушки говоримо? :rotate:

   
 :D  :laugh:  :rotate:
яблоки сушить в квартире, не у всех дом и солнце)
   
зачем страдать пятницами хуятницами? розничный товарооборот за октябрь 81 млрд гривень, то есть 2000 на человека или 70 гривень(2 доллара) в день.
   
:D  :laugh:  :rotate:
яблоки сушить в квартире, не у всех дом и солнце)
та ну його нах в тій сушці взагалі сушити. там треба тонким шаром вкладати, вона невмєстітєльна, і десь за 10 годин роботи помідори ніхера не висушило.
в квартирах в духовці чи на підвіконнях сушити краще.

Останнє редагування: 28 листопада 2018 16:43:36 від myshka naruzhka
   
Споживчі настрої населення погіршилися

У жовтні споживчі настрої населення погіршилися. Про це йдеться в щомісячному дослідженні GfK Ukraine.
Що змінилося?

    Індекс споживчих настроїв в жовтні склав 56,9 пунктів (за шкалою від 0 до 200), що на 5,7 нижче вересневого показника і на 5,7 пункту вище жовтня-2017.
    Найбільшу негативну динаміку показав індекс очікуваних змін особистого матеріального становища в найближчий рік, що зменшився в порівнянні з вереснем цього року на 9,7 пункту — до 52,9.
    Погіршилися також очікування розвитку економіки країни впродовж найближчих п'яти років — на 7,2 пункту до 64,3.
    Негативну тенденцію показав також індекс поточного становища — на 4,5 пункту до 56, а також індекс поточного особистого матеріального становища — на 2,8 пункту до 55,1.
    Погіршилися також очікування населення щодо безробіття: відповідний показник знизився на 2,3 пункту — до 136,2.
    Настрої щодо зростання споживчих цін практично не змінилися: індекс інфляційних очікувань в жовтні зріс на 0,1 пункту — до 190,3.
   
ви купували щось в цю чп? на яку суму?
Ніфіга не купував, бо акції у нас не акційні, знаю що може бути дешевше.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія