Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Запустили в эфир Медведчука. Зачем :S

Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

понятно что наживались. во время войны все время есть гомнюки которые наживаются, + еще это и Украина
но базовый смысл был тогда таки выжить
Нам давали тоді австралійське вугілля за зниженою ціною.
Хтось відмовився
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

понятно что наживались. во время войны все время есть гомнюки которые наживаются, + еще это и Украина
но базовый смысл был тогда таки выжить
Единственный способ выжить дать куму Хуйла полу-монополизировать рынок дизеля?
   
Ну ніц нового мертвейчук не сказав. І так зрозуміло що всі вугільні схеми не могли існувати без відома і певного профіту  вищого керівництва як мінімум. Хто думав по іншому і зараз це прямо так откровенням для нього стало наївна людина.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Показанія без документального підтвердження - художній свист.

Ну але з мозгами в єрмаків завжди було туго..

Є плівки, є фігурант плівок, є конкретні рішення, які були прийняті на користь цього фігуранта.

Не думаю, що з цього буде щось погане для ПАП, але облити лайном (і за діло, зауважте) - це святе.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Карочє.
Під час війни таке теж треба чистити.
На жаль.
Кому з секти не подобається - біжіть на фронт і агітуйте армію йти на Київ й ставити гетьмана.
Задумочка у вас така є, я вже чув.
Тільки от хєр вам.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Нагородити?

хотелось зимой 2014 без отопления сидеть?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Продолжаем мочить русню.
Зачем?
 :weep:
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

просранная подготовка к войне тоже политсрач?
Это не политсрач, это то, что неминуемо будет одной из основных тем на следующих президентских выборах.
Именно поэтому в разгар войны столько усилий на борьбу с порохом, который реально основной соперник на выборах президента и эту тему не упустит.

   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

курва, заради тих муток його посіпаки помиями поливали і нас і Азов...
Мутки я б пробачив... натура в нього така. Підлість не пробачу ніколи!
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Є плівки, є фігурант плівок, є конкретні рішення, які були прийняті на користь цього фігуранта.

Не думаю, що з цього буде щось погане для ПАП, але облити лайном (і за діло, зауважте) - це святе.

Чиї плівки? Деркача?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Які вибори, які вибори ?
Медведчук зараз викриває всю сіточку
І люди ахуєють так ...

нюню, бажаю успіху у боротьбі - "кримінальна справа" з картінамє как-то нє зашла, скажи ?  :laugh:
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Надеюсь хотя бы сейчас "недоГетьмана" упакуют, как положено.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

который реально основной соперник на выборах президента
:facepalm1:
Если вся старая шобла так и будет основными кандидатами это конечно печалька
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Это не политсрач, это то, что неминуемо будет одной из основных тем на следующих президентских выборах.
Именно поэтому в разгар войны столько усилий на борьбу с порохом, который реально основной соперник на выборах президента и эту тему не упустит.

Ну який ПАП суперник на наступних виборах? У разі перемоги України в Зеленського конкурентів не буде. У разі поразки або Мінська-3 не буде України.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Карочє.
Під час війни таке теж треба чистити.
На жаль.
Кому з секти не подобається - біжіть на фронт і агітуйте армію йти на Київ й ставити гетьмана.
Задумочка у вас така є, я вже чув.
Тільки от хєр вам.

Я теж за.
Потім вичистимо зелень, що почала закупати у кацапів електрику - і все буде супер !  (tu)
Ой, чи зелень не можна ?? та то ж влада....
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Это не политсрач, это то, что неминуемо будет одной из основных тем на следующих президентских выборах.
Именно поэтому в разгар войны столько усилий на борьбу с порохом, который реально основной соперник на выборах президента и эту тему не упустит.

В мене великі сумніви, що вибори будуть по строку і що порох на них піде. А ось що зеля дуже муляє комусь- сумнівів нема. І цей хтось точно не порох.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Ну, почала писати губєрнія!

 Мудачук прибрав до ручок своїх дізельопровід по якому качалі в Україну дизель з Росиї-власне нафту да паліво качали і потім аж до війни, як и електріку через Арахамію. Чі цей трубопровід був у Пороха?    А.... ні?
А до чого тут Порох?

 І нічого ж не скажеш, бо зараз можна лаяті Пороха, а сперечатися НЕ МОЖНА бо забанять. Зараз ФУП стає "Єдиними новинами"  B-)  Ми то,дурні, думали що зараз таке собі ПІРІМІРЬЯ-не на часі лаятися. Але з"ясовується, що мовчати змушують тільки   оппозіцию, а ермакам можно знов лити бруд.

  У нас навіть нова стаття  по бану з"явілася " ЗА ПОЛІТСРАЧ". Тобто суперечок бути не можна, ліше ОСАННУ СПІВАТИ

 (мабуть знов забанять, бо наважився рота розкрити) B-)  :weep:
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Я теж за.
Потім вичистимо зелень, що почала закупати у кацапів електрику - і все буде супер !  (tu)
Ой, чи зелень не можна ?? та то ж влада....
І тут теж знайдемо. Все російське підпілля буде вичавлене. Тим більше що в тій темі крутився Разумков.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Ну який ПАП суперник на наступних виборах? У разі перемоги України в Зеленського конкурентів не буде. У разі поразки або Мінська-3 не буде України.
Вопросы будут после победы ко всем олигархам и руководству страны, по крайней мере с 2014 года.
 И не факт что зеленский подаст кандидатуру на следующие выборы не зависимо от рейтинга. Про остальных и говорить не стоит
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Ну, почала писати губєрнія!

 Мудачук прибрав до ручок своїх дізельопровід по якому качалі в Україну дизель з Росиї-власне нафту да паліво качали і потім аж до війни, як и електріку через Арахамію. Чі цей трубопровід був у Пороха?    А.... ні?
А до чого тут Порох?

 І нічого ж не скажеш, бо зараз можна лаяті Пороха, а сперечатися НЕ МОЖНА бо забанять. Зараз ФУП стає "Єдиними новинами"  B-)  Ми то,дурні, думали що зараз таке собі ПІРІМІРЬЯ-не на часі лаятіся. Але з"ясовується, що мовчати змушують тільки   оппозіцию, а ермакам можно знов лити бруд.

  У нас навіть нова стаття  по бану з"явілася " ЗА ПОЛІТСРАЧ". Тобто суперечок бути не можна, ліше ОСАННУ СПИВАТИ

 (мабуть знов забанять, бо наважився рота розкрити) B-)  :weep:
Вольтер, ти той. Не лайся так
Випливе по пєці, випливе. І по всій його челяді
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Вопросы будут после победы ко всем олигархам и руководству страны, по крайней мере с 2014 года.
 И не факт что зеленский подаст кандидатуру на следующие выборы не зависимо от рейтинга. Про остальных и говорить не стоит
Згоден
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

нюню, бажаю успіху у боротьбі - "кримінальна справа" з картінамє как-то нє зашла, скажи ?  :laugh:

Буде суд, подивимось ...  :-)o 
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

хотелось зимой 2014 без отопления сидеть?

Тобто нагородити?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Він громодянин Украхни, его обменивать никто не собирается, тем более ф Крімле он нахyй не нужен

Поміняють, не сумнівайтеся, вже були прецеденти з обміном так званих жополченців маладих рєспублік, теж громадян України.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Кожного, хто дискредитує нинішню українську владу, буде забанено. Політсрачі під час війни це БАН!

Голова фракції у ВР це влада??  B-)

чого на нього льють гній параши із уст медведчука..  8-:
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

тобто, віримо медведчуку, який сидить в сізо?))
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

О! Вже й DIDUS тут вискочило! мооодер! А цього єрмакобота нах можна посилати?!!! ( моооодер! Я ще не посилаю, а лише запитую!) :weep:
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Дивно, що ті ж люди, які раніше не вірили Медведчуку, жодному його слову, тепер вірять кожному його слову!
Метаморфози!
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

медведчука хочуть поміняти на азовсталівців
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Фишка с "мосты взрывать - бесполезно" не прошла?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

В мене таке питаннячко: яким чином матеріали попереднього слідства, яке далеке від завершення, були оприлюднені офіціальним органом?
Це законно чи ні?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

тобто, віримо медведчуку, який сидить в сізо?))

канешно  :D причем вместо офиц обвинений пороху - публикации в сми
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

пєдро з кодлою падєльніків має бути покараний! Буде це зроблено руками зелених? ок! навіть якщо ця "політична розправа" буде виключно за ради перерозпреділення потоків і дєрибану награбленого, все одно ок! тому що пєдро&ко своєю підлістю зробив набагато більше біди ніж камандаЗе своєю недолугістю.
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

єрмаковска вертикаль Порошенка вже за гратами бачить...
і все , що знає медведчук- все лише про пороха, звичайно...
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S
ATF

Карочє.
Під час війни таке теж треба чистити.
На жаль.
Кому з секти не подобається - біжіть на фронт і агітуйте армію йти на Київ й ставити гетьмана.
Задумочка у вас така є, я вже чув.
Тільки от хєр вам.

Зовсім ку-ку? А я теж багато лайна чув
 Але я розумію, що то лайно. То може і до вас такі думки прийдуть з часом?
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S

Вольтер, ти той. Не лайся так
Випливе по пєці, випливе. І по всій його челяді
=======================
 Збави тебе Боже, коли полізе на сонечко потім вся ця єрмакивщіна-там таке буде!!!! А з часом полізе! Не будили б лиха!
   
Re: Запустили в эфир Медведчука. Зачем  :S
ATF

єрмаковска вертикаль Порошенка вже за гратами бачить...
і все , що знає медведчук- все лише про пороха, звичайно...

Бо інший кум Медведчука (правильний) сидить у фракції СН.
І це зовсім інше.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія