Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

В усіх цивілізованих країнах світу малий бізнес - це основа єкономіки.
Ніфуя.
Це просто засіб для того щоб люди мали чим зайнятися та урізноманітнити життя собі та оточуючім  за допомогою усяких послуг, хендмейду, тощо.
Великий та середній бізнес,  у якому зайнято нехай 15% працюючих, створює  90% валового продукту. Тоді як нехай 80% працюючих у малому бізнесі створює максимум ну 10%.

Тільки у нас чомусь це "ізгої".

Просто, якщо середній та великий бізнес почуваються в країні офуєнно, то навколо них, як гриби, створюються тисячі дрібного обслуговуючого бізнесу. А в нас  нема до чого тулитися  реальному дрібному бізнесу.

Останнє редагування: 23 жовтня 2018 21:14:05 від птах Сорока
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

Ніфуя.
Це просто засіб для того щоб люди мали чим зайнятися та урізноманітнити життя собі та оточуючім  за допомогою усяких послуг, хендмейду, тощо.
Великий та середній бізнес,  у якому зайнято нехай 15% працюючих, створює  90% валового продукту. Тоді як нехай 80% працюючих у малому бізнесі створює максимум ну 10%.

Просто, якщо середній та великий бізнес почуваються в країні офуєнно, то навколо них, як гриби, створюються тисячі дрібного обслуговуючого бізнесу. А в нас  нема до чого тулитися  реальному дрібному бізнесу.

Я точно уже не помню, но кажется в нормальной экономике на 1 занятого непосредственно в производстве, приходится 5 человек, занятых в других сферах и это в основном мелкий бизнес..
   
У гілці дофуя прохвессіоналів , які лЕгко можуть заробити більше ніж 4400 баксів у місяць не відрізняючи прибуток від обороту , і тому вони із задоволенням накинулись на малий бізнес протираючі штани біля компа. :lol:  :facepalm:
   
нормальний малий бізнес врешті решт становиться великим, або банкрутиться

усі інші то голодранці які живуть виключно за рахунок шахрайства та обману фіскалів
   
В усіх цивілізованих країнах світу малий бізнес - це основа єкономіки.
Тільки у нас чомусь це "ізгої".
думаєте кругом маленькі не платять або платять мізер?
якби не так
   
но кажется в нормальной экономике на 1 занятого непосредственно в производстве, приходится 5 человек, занятых в других сферах и это в основном мелкий бизнес..

Це те, що я вище зазначив. Люди "мають роботу" в інших сферах.
Але по створенню валового продукту  та наповненню бюджету дрібний бізнес - це  в розвинених країнах ніфуя не торт
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

та нє
я сам не проти державу наїпсти ,але....не буду платити зус то як попаду в лікарню щот виставлять мені такий що заіпусь платити
а не заплачу то прийде коморнік ,опише майно і продасть з молотка щоб погасити мій борг перед лікарнею
україна просто потихенько ,важко і зі скрипом але стає нормальною державою
імхо українці не привикли платити ,але платити прийдецця або україни не буде
або або there can be only one
То тебе показалось что в Украине хотят сделать что то хорошее, Украина сейчас в такой жопе в которой наверно ещё не была.
   
нормальний малий бізнес врешті решт становиться великим, або банкрутиться
Малий бізнес потрібен. Бо, ну не буде ж наприклад  гігант типу горілчаного заводу "Немирів", який годує практично весь район, мутити цирюльню, міні-пекарню, чи ремонтувати взуття.  Відповідно й маленька крамничка не буде розвиватися до мережі гіпермаркетів, нафуя їй воно?
Але якщо закривається  гігант, то  дуже скоро  в зубожінні виздихують й ті цирюльні з міні-пекарнями та кафешками.

Украина сейчас в такой жопе в которой наверно ещё не была.
То ти не пам'ятаєш 90-ті )))
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

думаєте кругом маленькі не платять або платять мізер?
якби не так
блін, да хто ж каже, що не платять? І чи я коли писала, що не треба платити?
Ще раз - я вже багато років пишу тут на цю тему. Ти просто не читав, тому пишеш фігню.
Податки треба платити. І платити всім. Але у нас всім дуже пече малий бізнес, який на єдиному податку.
А чому? Тому що у нас дуже зарегульоване  податкове законодавтсво. Щоб перейти на загальну систему, малому бізнесу треба наймати бухгалтера, щоб розібратися у всій цій галіматьї. Податковий кодекс у нас більш ніж на 500 сторінок. Плюс куча підзаконних актів, які часто мають вищу силу, ніж закон.
Тому  я пишу - це те, що потрібна податкова реформа, де були б зрозуміло і чітко написані однакові правила для всіх. Плюс полегшення адміністрування податків. Плюс справедлива судова система, куди б малий підприємець міг піти і чесно відстояти свої права.
Поки не буде цих трьох складових, обговорювати тему знищення "ФОПів на ЄП немає сенсу.
   
Малий бізнес потрібен. Бо, ну не буде ж наприклад  гігант типу горілчаного заводу "Немирів", який годує практично весь район, мутити цирюльню, міні-пекарню, чи ремонтувати взуття.  Відповідно й маленька крамничка не буде розвиватися до мережі гіпермаркетів, нафуя їй воно?
Але якщо закривається  гігант, то  дуже скоро  в зубожінні виздихують й ті цирюльні з міні-пекарнями та кафешками.

ну якби відкрити фотомайстерню, ліпити фотки на документи, та сподіватися що ти десятиріччями будет на тому грести бабло лопатой

то трохи тупо    :)
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

Малий бізнес потрібен. Бо, ну не буде ж наприклад  гігант типу горілчаного заводу "Немирів", який годує практично весь район, мутити цирюльню, міні-пекарню, чи ремонтувати взуття.  Відповідно й маленька крамничка не буде розвиватися до мережі гіпермаркетів, нафуя їй воно?
Але якщо закривається  гігант, то  дуже скоро  в зубожінні виздихують й ті цирюльні з міні-пекарнями та кафешками.

То ти не пам'ятаєш 90-ті )))
Всё я отлично помню, но тогда люди вообще потерянные были, а сейчас многие почувствовали вкус жизни, пришло понимание что можно жить работать и зарабатывать, но у них нормальное будущее нахально отнимают и ставят в стойле, вот поэтому бегут из страны при малейшей возможности в цивилизацию.
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

То тебе показалось что в Украине хотят сделать что то хорошее, Украина сейчас в такой жопе в которой наверно ещё не была.
Да ладно, это ты ж...пы, наверное, не застал :laugh: Бывало и гораздо хуже.
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

До чого тут доляри? 
ти ж бот зарполату і все решту на доляри переводиш?  чи тут можна а тут дзуськи?
   
блін, да хто ж каже, що не платять? І чи я коли писала, що не треба платити?
Ще раз - я вже багато років пишу тут на цю тему. Ти просто не читав, тому пишеш фігню.
Податки треба платити. І платити всім. Але у нас всім дуже пече малий бізнес, який на єдиному податку.
А чому? Тому що у нас дуже зарегульоване  податкове законодавтсво. Щоб перейти на загальну систему, малому бізнесу треба наймати бухгалтера, щоб розібратися у всій цій галіматьї. Податковий кодекс у нас більш ніж на 500 сторінок. Плюс куча підзаконних актів, які часто мають вищу силу, ніж закон.
Тому  я пишу - це те, що потрібна податкова реформа, де були б зрозуміло і чітко написані однакові правила для всіх. Плюс полегшення адміністрування податків. Плюс справедлива судова система, куди б малий підприємець міг піти і чесно відстояти свої права.
Поки не буде цих трьох складових, обговорювати тему знищення "ФОПів на ЄП немає сенсу.
Вже потрібно і на єдиному тримати бухгалтера якщо пару людей є...після останніх гройсмановських постанов.А взагалі державі дуже ворогі потрібні.І у синяків і у цієї влади це малий бізнес.
   
ну якби відкрити фотомайстерню, ліпити фотки на документи,
Ну до чого тут ті види діяльності,  які витісняє технологічний процес, йопт?
В Європі сторіччями існують собі родинні крамнички, якісь мікро-виноробні, ще якась фуєта, яка передається від діда-прадіда й нічого їм нема.
Просто потрібні корегування,  згідно вимог часу, та й усе.
Наприклад, фотомайстерня перепрофілювалася на сервіс дорогих дзеркалок, друк фотографій,  та продаж усяких аксесуарів. Але ж вона не збільшила обороти у 100500 разів, бо специфіка ринку.

пришло понимание что можно жить работать и зарабатывать, но у них нормальное будущее нахально отнимают и ставят в стойле, вот поэтому бегут из страны при малейшей возможности в цивилизацию.

Спілкуюсь з польским колегою.
У чувака двоє дітей вже в Британії, прилаштувалися непогано. Третя дитина підростає - скоріше усього також поїде.
Ну, не хочуть діти  до Польщі повертатися, бо вона для них то також типу "стойло", хоча їх батькам й там ніфуйово.


Останнє редагування: 23 жовтня 2018 21:48:32 від птах Сорока
   
Ану, спэц, розкажи, хто з чим що плутає, і про неоподаткований мінімум заодно, яку роль він грає зараз в оподаткуванні ФОПа :laugh:
Наприклад, на тому прикладі, що я написала.
я допоможу :laugh:
83 000  в місяць - це ...
24 000 - це ...
3000 - це...
З якого боку приліпити неоподаткований мінімум до 3000 податку? (я округлили податок за ФОПа і продавця).
Щоб ми побачили, що ти за спеціаліст :laugh:

Взагалі то я писав про "спеців", які тут пропонували подивитися "як там у них на заході".
От я їм і відповів, тому що я саме тут і краще знаю, "як там у них"
 :gigi:

ден (відомий "спєц") тіпа запитує - як мол в штатах з 50 штук дозоду можна заплатити 700 баксів податку?
Він напевно не знає, що з 50К доходу можна взагалі нічого не заплатити, і ще отримати наступного року залік цього мінусу.
Так само він напевно не знає, що ті страшні європейські податки нараховуються на очищену сумму, де списано все до останнього олівця та вираховані всі сумми які не підлягають оподаткуванню. Наприклад чистий прибуток сімейної пари в Німеччині це 18 тисяч євро на рік, а потім прогресивна шкала.

Якби українські підприємці, ті хто працює переважно по білому мали можливість так вести бухгалтерію, вони б теж були не проти платити європейські податки.

   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

Взагалі то я писав про "спеців", які тут пропонували подивитися "як там у них на заході".
От я їм і відповів, тому що я саме тут і краще знаю, "як там у них"
 :gigi:

ден (відомий "спєц") тіпа запитує - як мол в штатах з 50 штук дозоду можна заплатити 700 баксів податку?
Він напевно не знає, що з 50К доходу можна взагалі нічого не заплатити, і ще отримати наступного року залік цього мінусу.
Так само він напевно не знає, що ті страшні європейські податки нараховуються на очищену сумму, де списано все до останнього олівця та вираховані всі сумми які не підлягають оподаткуванню. Наприклад чистий прибуток сімейної пари в Німеччині це 18 тисяч євро на рік, а потім прогресивна шкала.

Якби українські підприємці, ті хто працює переважно по білому мали можливість так вести бухгалтерію, вони б теж були не проти платити європейські податки.
Тоді вибачаюсь. Я подумала, що це мені адресовано.
Так, в цивілізованих кріїнах є і неоподаткований мінімум, і можливість відносити на затрати навіть квитки на проїзд додому з роботи.
У нас, нажаль, неоподаткований мінімум майже в два рази менший, ніж мінімальна зарплата :laugh:
   
Re: налог единый вторая група 630грн мес + ЕСВ 819грн

Без сліз цю гілку читати неможливо
   
А ось у селі також магазин закрився із-за конкуренції і тепер мабуть заїзжий пересувний магазин не кожний день працює:
" А ще в село заїздить якійсь підприємець-доброволець, який приторговує крамом із власною націнкою.

Поговорити із підприємцем на вдалося, побачивши нашу автівку він залишив місце роботи. І з'ясувалося його діяльність не задовольняє не лише трикопчан. Власник місцевого магазину - рівненська споживспілка звинувачує його у нечесній конкуренції. Голова правління Тетяна Зосимчук повідомила, що була змушена закрити магазин через те, що різко впали продажі, і люди крім пива та цигарок нічого не купляли. Більше того, каже що може знову відкрити магазин, якщо трикопчани ігноруватимуть конкурентів."
http://rivne1.tv/Info/?id=30880
   
Вольтер, я чуть ли не кажый день в разъездах по области, бываю в разных районах и видела этих крамнычок сотни. Поверь, если село небольшое, ничего там не заработаешь. Село селу рознь. В одном районе они очень разные. В зависимости от наличия хозяйства, школ  и прочая. Сейчас в селах действительно уровень жизни упал до неприличия. Если летом предприниматели существуют за счет дачников, то зимой согласны бы и закрыться, но надо ж все-равно гросе платить 700 гривен.


Что за постановка вопроса? Раньше тот же предприниматель и налоги платил и еще помогал школе, селу, какую-то благодийнисть там. А сейчас выживает. Благодаря идиотическим постановам уряду Яценюка-Гройсмана. Пид мудрым керивныцтвом шоколадного Гетьмана. Так пусть эта свора катится к херам, а не человек, честно трудившийся и создавший пусть два-три рабочих места и ничего не взявший у государства. Тысатри как запели педролизы. Никак шобла  не здыхается населения. Педролизов думаете пожалеют? Расчетные ведомости еще всплывут.
ну до ты пистиш?? Какую нах допомогу он мог раньше оказывать,  если сейчас 50 дол в месяц заплатить не может?? Сука,  такое впечатление , что ФОПами работают только фантасты этого рода повествования , а все другие на заводах .пусть идет картошку выращивает или разводить живность , раз в миллионеры ему не пробиться .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія