Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Опа, мій шрифт використали на події з Порошенком. Правда без дозволу :) [p.s. питання вирішено]





Останнє редагування: 15 серпня 2018 15:27:46 від viterzbayraku
   
так ты теперь юзай это как рекламу
   
Шрифт запатентували?
   
котигорошко?

Ні, цей називається "Рукотвори" і він не поширювався ні безкоштовно ні за гроші.
Я його дав у персональне використання Андрію Єрмоленку (АП з ним колись робила якийсь проект).
А зараз в АП без узгодження заюзали герби Ярмоленка і мій шрифт, який можливо Андрій давав у пакеті з картинками.
   
так ты теперь юзай это как рекламу

Так і роблю. Кажу ж, шо хороше промо ))
   
Шрифт запатентували?

Шрифти не патентують. Авторське право надаєтсья за фактом створення.
   
Ну авторське право теж десь фіксують, так же ж? Якщо так, то можна попіаритись!  :)
   
Так і роблю. Кажу ж, шо хороше промо ))

это ты им должон кучу бабла :D
   
а есть инглиш шо нибудь
   
Ну авторське право теж десь фіксують, так же ж? Якщо так, то можна попіаритись!  :)

Шрифти поширюються за ліцензією (роялті), коли автор надає право на його індивідуальне використання.
Факт купівлі (або ж безкоштовного викачування за умовами відкритої ліцензії) надає такі права.
   
это ты им должон кучу бабла :D

Та не кажіть )
   
а есть инглиш шо нибудь

Тут є інгліш теж.
   
Ну авторське право теж десь фіксують, так же ж? Якщо так, то можна попіаритись!  :)

Щоб набути право автора, не обов’язково десь це фіксувати. Можна закріпити додатково, але не обов’язково.
   
Щоб набути право автора, не обов’язково десь це фіксувати. Можна закріпити додатково, але не обов’язково.

А як тоді його підтвердити у випадку юридичних спорів?
   
А як тоді його підтвердити у випадку юридичних спорів?

Якшо це цифровий продукт, то у мене є вихідні файли, з яких я його створював.
Для офлайнових речей мабуть фото процесу роботи, ескізи тощо.
   
Чудовий шрифт!
Вітаю, у вас безперечний Талант.
   
Та не кажіть )

В кожному жарті є лише частина жарту...
   
Якшо це цифровий продукт, то у мене є вихідні файли, з яких я його створював.
Для офлайнових речей мабуть фото процесу роботи, ескізи тощо.
Гммм... якось непевно це. Якщо хтось захоче щось таке вкрасти, то зробити сфої "фото, ескізи, вихідні файли" - не така вже проблема. Коли є кінцевий результат, під який треба підтасуватися....
   
можна зв'язатися з ап и переговорити з приводу роялті, якщо не підуть на зустріч, то в суд, буде ще більше піару
   
можна зв'язатися з ап и переговорити з приводу роялті, якщо не підуть на зустріч, то в суд, буде ще більше піару

Так і я ж про це. Або якщо не роялті, то хай подадуть офіційну інформацію про автора гербів і шрифта. Тоді теж буде піар.
   
А взагалі симптоматично - Порох на фоні краденого герба і напису... Гиии...  :lol:
   
Шрифт элегантный как Ауди какое-то
   
Тепер усiм можна цупити? )
   
А хто публікував?
:shuffle: я кинула посилання редактору Життя на твої обидві гілки :)
   
а где можно посмотреть ваши шрифты?
   
:shuffle: я кинула посилання редактору Життя на твої обидві гілки :)

Та от я думаю, чи варто піднімати шкандаль :)
Я вже говорив зі знайомим, який працює в АП, і там погоджуються що варто було узгоджувати.

Останнє редагування: 20 березня 2017 18:28:58 від viter_zi_stepu
   
Та от я думаю, чи варто піднімати шкандаль :)
Я вже говорив зі знайомим, який працює в АП, і там погоджуються що варто було узгоджувати.
рекламуйся, поки є шанс! ))
   
Витер где вы учились?
   
рекламуйся, поки є шанс! ))

Просто думаю, що ніхто зумисне не хотів цього робити.
Головне, аби ті люди, які це використовували, надалі зважали, що в продукту є автор і все.
Якби звернулися напряму, то можливо я би також надав шрифт у використання під проект.
   
Это слава! Рада за тебя! Это тебя вдохновит на новые шедевры!
   
шрифт класний
   
Витер где вы учились?

В педагогічному університеті на політолога
   
Та от я думаю, чи варто піднімати шкандаль :)
Я вже говорив зі знайомим, який працює в АП, і там погоджуються що варто було узгоджувати.

я думаю можна почати з мирного контакту.
запропонувати, щоб сплатили роялті
   
А хто публікував?

Светка мабуть хулиганит :)
   
А вообще по теме, я так думаю, имеет смысл инициировать досудебное урегулирование.

Так или иначе, шрифты - это Ваш интеллектуальный продукт, а их использование без Вашего прямого согласия - это нарушение Ваших прав.

Наверное, нужно начать с официального обращения в адрес АП (или организаторов мероприятия) с четко артикулированной претензией и обещанием передать вопрос в суд, если стороны не придут к согласию о методах и средствах урегулирования претензии.

Это если есть желание бодаться.

Однако на этой теме можно извлечь и неплохой нефинансовый профит - в Вашем портфолио появилась не фига себе какое событие (которое Вам ничего не стоило). В этом случае Вы можете предложить АП оформить свое согласие на использование продукта и отсутствие претензий в обмен на разрешение Вам использовать материалы мероприятия для своей рекламы.

:)

   
Однако на этой теме можно извлечь и неплохой нефинансовый профит - в Вашем портфолио появилась не фига себе какое событие (которое Вам ничего не стоило). В этом случае Вы можете предложить АП оформить свое согласие на использование продукта и отсутствие претензий в обмен на разрешение Вам использовать материалы мероприятия для своей рекламы.

слушна пропозиція)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія