Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В які галузі варто вкладатись?

Re: В які галузі варто вкладатись?

ну і як в них вкладатись? скупкою краденого займатись чи що?

документувати компромат на діячів зазначених галузей.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

А що ще?
При менших інвестиціях - більше працювати, при більших - можна мати найманих.
Я от зараз шукаю партнера на 100% при більшій особистій зайнятості і не можу знайти.
Розбалував Штати Обамко ;)
Я про галузь питаю.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

О це вже цікавіше. А все що стосується аграрного сектору це як? знайти якось фермера і в нього вкластись чи як? Може в якісь теплиці?
Звичайно, що знайти фермера і  в нього вкласти це абсурд, бо ніхто вам заробляти гроші не буде.
Тільки самому, але самому є варіанти це або самому всі керувати або самому придбати (збудувати) теплицю і здавати в оренду. Абе завести парк техніки, або інші або... крім тих, що ви даєте комусь гроші з надією, що він примножить і вам віддасть. такого не буває, або буває нечасто.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Хлопці, будь ласка відкрийте опитування......
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Вклався в туризм, СГ, медицину.
Як на мене, то зараз варто вкладатися в переробку ягід і в переробку нішевих СГ культур - заморозка, сушка, варення, консервації.
Ще варіант - нішева молочна продукція - набіл.
Ще важливий момент, варто кладатися в експортні варіанти, тобто готова продукція має бути такою, щоб її купівав світ в першу чергу.
Поріг входу - від 100 тисяч доларів на перший рік, а потім залежить від цілей.
Тобто знайти якийсь завод який експортує джеми до Європи і спитатись чи їм не треба грошей?
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Звичайно, що знайти фермера і  в нього вкласти це абсурд, бо ніхто вам заробляти гроші не буде.
Тільки самому, але самому є варіанти це або самому всі керувати або самому придбати (збудувати) теплицю і здавати в оренду. Абе завести парк техніки, або інші або... крім тих, що ви даєте комусь гроші з надією, що він примножить і вам віддасть. такого не буває, або буває нечасто.
Та навіщо примножить. 5% річних цілком достатньо. Все що понад цю суму його.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

В які галузі варто вкладатись?

1.Лікування психічних відхиленнь емігрантів з України в Каліхворнію.
2.Лікування синдрому виїхавшого хохла да не виїхавшого  хохлізму.
3.Лікування залежності від ФУП
4.Лікування  синдрому пихатого  дурбелика...
Та блть, цілу клініку вже можна відкривати.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Тобто знайти якийсь завод який експортує джеми до Європи і спитатись чи їм не треба грошей?
Так не працює. Справа в тому, що завод, що експортує може взяти кредит під невеликий відсоток, менший ніж вакм може бути цікавим тому ви заводу непотрібні. Якщо заводу не дають низький кредит і він бере у вас дорогий, то цей бізнес рикзиковий і ви теж ризикуєте.
З мого досвіду, то варіанти - ви самі купуєте обладнання, закуповуєте сировину, технології, анймаєте спеців та роботяг і варите варення, (Слав длая вас робитиме класні ектикетки). Потім ту продукцію штовхаєте на ринки США, Канади, Німеччини... Це шлях довжиною 4-5 років. Якщо власного ресурсу замало на експорт, то ставати субпідрядчиком іншого потужнішого бізнесу і робити для нього окремі проекти.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Так не працює. Справа в тому, що завод, що експортує може взяти кредит під невеликий відсоток, менший ніж вакм може бути цікавим тому ви заводу непотрібні. Якщо заводу не дають низький кредит і він бере у вас дорогий, то цей бізнес рикзиковий і ви теж ризикуєте.
З мого досвіду, то варіанти - ви самі купуєте обладнання, закуповуєте сировину, технології, анймаєте спеців та роботяг і варите варення, (Слав длая вас робитиме класні ектикетки). Потім ту продукцію штовхаєте на ринки США, Канади, Німеччини... Це шлях довжиною 4-5 років. Якщо власного ресурсу замало на експорт, то ставати субпідрядчиком іншого потужнішого бізнесу і робити для нього окремі проекти.
А що десь банки в Україні дають кредити менші ніж 5% річних? А на рахунок харчового ринку Канади чи США забудьте, надто дорога доставка. Хіба щось капець ексклюзивне повстачати. Але то перед тим треба 100 років потратити на доведення ексклюзивності.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

А що десь банки в Україні дають кредити менші ніж 5% річних? А на рахунок харчового ринку Канади чи США забудьте, надто дорога доставка. Хіба щось капець ексклюзивне повстачати. Але то перед тим треба 100 років потратити на доведення ексклюзивності.
Чи знаєте ви скільки коштує достава контейнера до Нью-Йорка з Одеси і з Каліфорнії? Будете здивовані... Я вже мовчу про те, що в Американських магазинах квашена капуста з Німеччини... а це майже на порядок дешевше ніж варення з малини.
Звичайно, є ринок, конкуренція і так далі, хліб солодкий тільки коли в роті, а до того моменту він переважно з потом...
Щодо кредиту в 5% в Україні, то про таке не чув, набагато дорожчі кредити, бо і ризики значно більші. Повірте, що ціна товару і грошей відображає стан економіки і неправильно в такому стані віддавати під 5%.


   
Re: В які галузі варто вкладатись?

В космічну. Я би прикупив пару гектар на Альфа-Центаврі.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Я про галузь питаю.

А, сорі.
Я набоями зараз лише займаюсь ;)
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Чи знаєте ви скільки коштує достава контейнера до Нью-Йорка з Одеси і з Каліфорнії? Будете здивовані... Я вже мовчу про те, що в Американських магазинах квашена капуста з Німеччини... а це майже на порядок дешевше ніж варення з малини.
Звичайно, є ринок, конкуренція і так далі, хліб солодкий тільки коли в роті, а до того моменту він переважно з потом...
Щодо кредиту в 5% в Україні, то про таке не чув, набагато дорожчі кредити, бо і ризики значно більші. Повірте, що ціна товару і грошей відображає стан економіки і неправильно в такому стані віддавати під 5%.
О, а скільки? І не знаю за німецьку квашену капусту, а та що йде по половині полських магазинів америки, точно з Польщі не їде), а з сусідньої вулиці.

А на рахунок варення. Я от просто думаю наскільки ото воно ходовий товар. Я от чесно не можу загадати, чи я варення хоч раз за весь час проживання в Канаді купляв.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Доречі, а чого через Одесу? я розумію тіпа один раз кордон проходити, але наприклад через Гданськ получається в 2 рази коротший шлях.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

давайте поговоримо про сірий та напівлегальний бізнес

це в україні краще працює. не всі тут колхозники в гамні колупаться.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

https://www.icontainers.com
оці кажуть Ню Йорк - Гданськ 810
Ню Йорк - Одесса - 965
А от в зворотньому напрямку чогось не дають квоти.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Оце почав дивитись морські перевозки, то доставка в Ротердам в 4 рази дешевша ніж з Ротердаму. З Одеси щось взагалі не можу квот на доставку знайти.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Оце почав дивитись морські перевозки, то доставка в Ротердам в 4 рази дешевша ніж з Ротердаму. З Одеси щось взагалі не можу квот на доставку знайти.

Тільки через живий контакт, ціна обговорюється на місці  :K
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Тільки через живий контакт, ціна обговорюється на місці  :K
от як з таким підходом можна робити якесь бізнес планування?
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Оце почав дивитись морські перевозки, то доставка в Ротердам в 4 рази дешевша ніж з Ротердаму. З Одеси щось взагалі не можу квот на доставку знайти.

Це нормально, бо у Роттердамі нема попиту на американське ;)
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Лесопереработка
Садоводство
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Зараз Штати є цікавою країною для виробництва.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Лесопереработка
Садоводство
І як в них вкластись?
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Зараз Штати є цікавою країною для виробництва.
Трамп розпочав торгову війну проти решти світу. Виводити те що є вже звичайно не буду. Але щось нове вкладати 20 раз подумаю.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

І як в них вкластись?

С переработкой леса - достаточно просто и прозрачно сейчас. Купить цех (или арендовать), оборудование (желательно с большой степенью автоматизации). Цех должен быть  в местности где есть хорошие лесхозы, которые продают много леса. Производить что-то, желательно на экспорт в ЕС. Проблема - найти работников ... но если выйти на уровень Польши $500-$600, то должны найтись.

В садоводстве сам не петрю. Сельхозземлю, вроде бы, купить нельзя, только аренда ... Есть какие-то тонкости, я не силен, но занимаются люди.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Трамп розпочав торгову війну проти решти світу. Виводити те що є вже звичайно не буду. Але щось нове вкладати 20 раз подумаю.

Це так, але там і ринок.
Купа товарів випускається лише тому, що їх споживають у Штатах.

Пс. Знаю особисто двох іноземних інвесторів в Україну - вони змушені були просто переїхати сюди, бо менеджмент все розкрадав.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

С переработкой леса - достаточно просто и прозрачно сейчас. Купить цех (или арендовать), оборудование (желательно с большой степенью автоматизации). Цех должен быть  в местности где есть хорошие лесхозы, которые продают много леса. Производить что-то, желательно на экспорт в ЕС. Проблема - найти работников ... но если выйти на уровень Польши $500-$600, то должны найтись.

В садоводстве сам не петрю. Сельхозземлю, вроде бы, купить нельзя, только аренда ... Есть какие-то тонкости, я не силен, но занимаются люди.
Нє це звичайно прекрасні бізнес ідеї. Спосіб себе зайняти на 24 години на добу. Але питання було власне фінансових інвестицій як таких. Без інвестицій часу.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Це так, але там і ринок.
Купа товарів випускається лише тому, що їх споживають у Штатах.

Пс. Знаю особисто двох іноземних інвесторів в Україну - вони змушені були просто переїхати сюди, бо менеджмент все розкрадав.
Мені реально американський ринок не цікавий зараз. Завтра зранку Трамп пробудиться і введе мито то той товар в який вклався і все допобачення весь бізнес, нафіг таке щастя.

А на рахунок українського менеджменту. ну то я власне і допитуюсь в цій темі чи є таке. Мене не цікавлять мега прибутки. Стабільних 5% річних мені прекрасно підходять.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Нє це звичайно прекрасні бізнес ідеї. Спосіб себе зайняти на 24 години на добу. Але питання було власне фінансових інвестицій як таких. Без інвестицій часу.

Ну вопрос первоначальный был про отрасли в которые вложиться :)

По поводу финансовых инвестиций ... сложнее, наверное, надо подумать. Про акции, облигации и пр. уже написали - фондовый рынок дохлый. 
По поводу того же леса - можно нанять менеджмент, ставить им цели, периодически приезжать делать проверки - вполне реально. Будут воровать, конечно, немного ... но, при этом и владельцу останется. Хотя если будет главный менеджер очень мотивированный, с четкими KPI, то, возможно, и воровать не будут.

Совсем пассивный доход - это сложнее. Ну, к примеру, недавно слышал по радио, по-моему, в Буковеле строится апарт-отель, уровня Редиссона. Можно вложиться на этапе строительства - купить сколько-то номеров, потом получать пассивный доход. Зимой, тот же Редиссон загружен на 100%, летом тоже неплохо. Может в межсезонье меньше народу.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Мені реально американський ринок не цікавий зараз. Завтра зранку Трамп пробудиться і введе мито то той товар в який вклався і все допобачення весь бізнес, нафіг таке щастя.

А на рахунок українського менеджменту. ну то я власне і допитуюсь в цій темі чи є таке. Мене не цікавлять мега прибутки. Стабільних 5% річних мені прекрасно підходять.

Так треба і виробляти у Штатах, і не у Штатах, тоді нема значення, з якої ноги встав сьогодні Трамп. ;)
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Так треба і виробляти у Штатах, і не у Штатах, тоді нема значення, з якої ноги встав сьогодні Трамп. ;)
Та просто не орієнтуватись на ринок Штатів, тай по всьому.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Ну вопрос первоначальный был про отрасли в которые вложиться :)

По поводу финансовых инвестиций ... сложнее, наверное, надо подумать. Про акции, облигации и пр. уже написали - фондовый рынок дохлый. 
По поводу того же леса - можно нанять менеджмент, ставить им цели, периодически приезжать делать проверки - вполне реально. Будут воровать, конечно, немного ... но, при этом и владельцу останется. Хотя если будет главный менеджер очень мотивированный, с четкими KPI, то, возможно, и воровать не будут.

Совсем пассивный доход - это сложнее. Ну, к примеру, недавно слышал по радио, по-моему, в Буковеле строится апарт-отель, уровня Редиссона. Можно вложиться на этапе строительства - купить сколько-то номеров, потом получать пассивный доход. Зимой, тот же Редиссон загружен на 100%, летом тоже неплохо. Может в межсезонье меньше народу.
О за Буковель дякую. Попитаю в знайшомих чи можливо таке як ви кажете.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Питання для алігархів форуму.... Не називаю ніки, самі проявляться

МИМ технология литья и ЧПУ постобработка.
Для металлических деталей машин и механизмов, для многотысячного тиражирования.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Та просто не орієнтуватись на ринок Штатів, тай по всьому.

Бджоли проти меду?
Як можна не орієнтуватися на ринок найбільшого споживання?
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

с/г виробництво. орендуєш пару десятків гектарів землі, купуєш ліцензію на вирощування коноплі та опійного маку. Якщо реалізуєш, то віддячих за ідею  :gigi:
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Бджоли проти меду?
Як можна не орієнтуватися на ринок найбільшого споживання?
Так ввп штатів це 25% світового. Але крім них ще є 75% в решти світу, так що.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Питання для алігархів форуму.... Не називаю ніки, самі проявляться

В задницю  :gigi:
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

Є невеличка проблема...
Прийнятні правила поведінки доводиться нав'язувати сильними аргументами.
Якщо немає аргументів, то просто подаруєш гроші.

Живучи в закордоні треба або надійних людей на батьківщині мати (котрим не так неприємно прощати борг),
або таки щось в тому ж таки закордоні собі підгледіти.

а ще деякі потихеньку виходять з активів навіть на Заході.
щось про "кеш із кінг" белькочуть, але і папірці не люблять.
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

В задницю  :gigi:

Аттіла, не примазуйся  :gigi:
   
Re: В які галузі варто вкладатись?

в ті ж, що й в чикаго чи вегасі - наркота, дівчатка, вимагатєльство  B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія