Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Звернення Зе до народу

Re: Звернення Зе до народу

як і перендбачалось...ра ду тепер і інформайіцно сношати будуть
   
Re: Звернення Зе до народу

як і перендбачалось...ра ду тепер і інформайіцно сношати будуть
А теперь эти пидарасы поедут в округа. :lol:
   
Re: Звернення Зе до народу

Да уже давно она у большинства. Просто сейчас народ расслаблен - Kнура вынесли. А Рада это технический вопрос. Потому ПЕСики и подвывают по интернетах, что в реале в семействе политических Псовых массовый падеж.
Доля правды есть, Петю снесли аж полегчало на душе, уже более месяца политикой не интересуюсь как раньше. Примерно понимал что рада в неадеквате, но что бы сами себя высечь. Ну ок. Зе наберёт 55% , а я спецом отпуск переношу так что бы на выборы сходить.
   
Re: Звернення Зе до народу

А теперь эти пидарасы поедут в округа. :lol:

шанси не пройти у вр у петра стають реальними
я чесно кажучи до сьогодні ще був упевнений шо на соплях пролізе..тепер вже ні

молодці пєдріли ..все зробилди для перемоги клоуна...а тепер усе зроблять і для політичного кінця свині  :lol:
   
Re: Звернення Зе до народу

Доля правды есть, Петю снесли аж полегчало на душе, уже более месяца политикой не интересуюсь как раньше. Примерно понимал что рада в неадеквате, но что бы сами себя высечь. Ну ок. Зе наберёт 55% , а я спецом отпуск переношу так что бы на выборы сходить.
Да уж я на что ленивый, и то схожу. Каюсь - не ходил во втором туре, когда увидел какой перевес. Но сейчас придется.
   
Re: Звернення Зе до народу

шанси не пройти у вр у петра стають реальними
я чесно кажучи до сьогодні ще був упевнений шо на соплях пролізе..тепер вже ні

молодці пєдріли ..все зробилди для перемоги клоуна...а тепер усе зроблять і для політичного кінця свині  :lol:
Хуже всего, что эти кретины заодно обмазали говнами и то немногое, что было сделано за эти годы.
   
Re: Звернення Зе до народу

Ещё +10% слуге народа

ось так по 10% Україна і помре.
я не можу повірити, що українці знову наступають на ті самі граблі, що і протягом 300 років.
   
Re: Звернення Зе до народу

А ведь еще в день инаугурации Вольдемар говорил этим одноклеточным - у вас два месяца, чтоб или сделать работу и получить голоса, или обосраться. Они выбрали обосраться. И так радостно.
Ну у Парубия есть справка, а остальные - тоже инвалиды умственного труда?
   
Re: Звернення Зе до народу

мнение идиотов с французским айпи очень важно для меня. Держи меня в курсе.

бггг! В Вашому віці не знати, шо таке ВПН - встидно!  :lol:
   
Re: Звернення Зе до народу

ну що ж.

довго думав. але вирішено - буду за Слугу!
   
Re: Звернення Зе до народу

Это что аддон к слуге народа? "Загружаемый контент"?
   
Re: Звернення Зе до народу

А ведь еще в день инаугурации Вольдемар говорил этим одноклеточным - у вас два месяца, чтоб или сделать работу и получить голоса, или обосраться. Они выбрали обосраться. И так радостно.
Ну у Парубия есть справка, а остальные - тоже инвалиды умственного труда?

Падажжи, а у самого вольдемара сколько времени что бы обосраться? он уже? или ещё не? Если он уже то может нах? 
   
Re: Звернення Зе до народу

во вселенной "слуги народа"   :laugh:
   
Re: Звернення Зе до народу

Это что аддон к слуге народа? "Загружаемый контент"?
Это аддон ко второму туру - шо ж так дофуя??? 8-:
   
Re: Звернення Зе до народу

Падажжи, а у самого вольдемара сколько времени что бы обосраться? он уже? или ещё не? Если он уже то может нах?
Пять лет. Читай конституцию. :laugh:
   
Re: Звернення Зе до народу

Кловун вже 50 днів як президент.Запамятав ся -шурмоюб гантелями і в Брюселі шось з листочка прочитав . І всьо! Двісті мільйонів грн. з бюджету витратили на його діяльність-КПД 1%!
   
Re: Звернення Зе до народу

Купи пять отрывных календарей и рви по листочку.. от сколько придется терпеть ковуна. а Лексеич к тому времани уже сопьется. Отработанный материал  наш бвыший Гэтьман. печалька.
   
Re: Звернення Зе до народу


Пане президенте, у мене питання, попросили поставити громадяни України в інтернеті
•  Як ви спите?
•  Чому ніхто не сидить за Іловайськ та Дебальцеве?
•  Чому ми так і не знаємо імена вбивць на Майдані?
•  Не хотіли б ви взяти участь в експерименті і спробувати прожити на 1500 грн пенсії хоча б місяць?
•  Скільки грошей вам потрібно взяти з бюджету країни, щоб наїстися?
•  Куди поділися наші карпатські ліси?
•  Чому не покарані поплічники Януковича?

Зеля, будь ласка, виберіть будь-яке питання і відповідайте, що ви хочете

   
Re: Звернення Зе до народу


Пане президенте, у мене питання, попросили поставити громадяни України в інтернеті
•  Як ви спите?
•  Чому ніхто не сидить за Іловайськ та Дебальцеве?
•  Чому ми так і не знаємо імена вбивць на Майдані?
•  Не хотіли б ви взяти участь в експерименті і спробувати прожити на 1500 грн пенсії хоча б місяць?
•  Скільки грошей вам потрібно взяти з бюджету країни, щоб наїстися?
•  Куди поділися наші карпатські ліси? Лисы свинарчуки повырубували)) и теперь их постоянно водой затапливает
•  Чому не покарані поплічники Януковича?

Зеля, будь ласка, виберіть будь-яке питання і відповідайте, що ви хочете
   
Re: Звернення Зе до народу

Тварь.Оголоси траур за загиблими.Єдиний захист перед катастрофою-це парламент.

+1
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія