Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

Просто я не жадібний і розумію реальність, тому краще дешевше здам зараз ніж пару років буду шукати щоб здати дорожче - оренда в Києві зараз це не про заробіток,  це просто пересижування в активі з найменшими втратами, тому вірю в ЗСУ і допомогою чим можу, в тому числі коштами що отримую від оренди)

маючи 3и хати, я б 1 продав, потів можна купити дві, або вернути її взад згодом

нефінансова рекомендаіця (с)  :laugh:
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

Я здаю одну безкоштовно на час війни.
Друга під ремонтом покищо. Думаю, до кінця війни стоятиме порожньою, а там подивлюся.

Згадай ліпше, як ти всім розповідав, як вигідно вклався в нерухомість у Києві  :weep:
   
маючи 3и хати, я б 1 продав, потів можна купити дві, або вернути її взад згодом

нефінансова рекомендаіця (с)  :laugh:
Я оптиміст і вірю що все буде добре, інакше треба зараз продавати все а після зими відкупити з премією, але якщо таке станеться то в країні буде така срака, що відкупати не матиме сенсу, а продати все щоб в умовній Празі купити двокімнатну панельну і там доживати свій вік - перспектива так собі)
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

Просто я не жадібний і розумію реальність

правильно

в оренді мова не про роки, а про дні, головне правило - жодного дня простою

є долбо, які луплять ціну на дві тисячі дорожче від ринкової і мають 2-3 місяці простою

і коли всі вже здають за 10 000 і отримали за 3 місяці свої 30 000 доходу,

долбо за 3 місяці простою втратив 30 000 і цю різницю в 2 000, в яку він вперто вперся рогом, він тепер надолужить лише за 15 місяців оренди
   
Я оптиміст і вірю що все буде добре, інакше треба зараз продавати все а після зими відкупити з премією, але якщо таке станеться то в країні буде така срака, що відкупати не матиме сенсу, а продати все щоб в умовній Празі купити двокімнатну панельну і там доживати свій вік - перспектива так собі)

оптимістом можна бути в плані перемоги, але в економічному значені буде срака
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

оптимістом можна бути в плані перемоги, але в економічному значені буде срака

Уяви, скільки часу знадобиться на відбудову того, що зараз трощиться на Півдні та Сході...
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

Згадай ліпше, як ти всім розповідав, як вигідно вклався в нерухомість у Києві  :weep:

ну це дурна підйобка, ніхто ж не знав що буде війна,

але за рік-два все вирівняється і Київ дійсно вистрелить, бо, вангую, багато харківян не захочуть жити по сусідству з йобнутими кацапами.
   
оптимістом можна бути в плані перемоги, але в економічному значені буде срака
Тут не сперечаюсь, але краще цю сраку переживати в своїй квартирі в центрі столиці ніж микатись по різних кутках України)
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

оптимістом можна бути в плані перемоги, але в економічному значені буде срака

а чого в Німеччині, яку виїбали всі кому не лінь, не було сраки ?
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

Згадай ліпше, як ти всім розповідав, як вигідно вклався в нерухомість у Києві  :weep:

Я нічого не втратив, якщо ти про це.
   
Уяви, скільки часу знадобиться на відбудову того, що зараз трощиться на Півдні та Сході...
Половину навіть відбудовувати немає сенсу да і економіка не потягне, будуть відбудовуватиме тільки критичні інфраструктурні об’єкти, нажаль
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

а чого в Німеччині, яку виїбали всі кому не лінь, не було сраки ?

Срака там була кілька перших років, почитай мемуари та оповідання з того часу: грабунки, вбивства, згвалтування, злидні.
   
а чого в Німеччині, яку виїбали всі кому не лінь, не було сраки ?
Тому що там німці живуть)
   
а чого в Німеччині, яку виїбали всі кому не лінь, не було сраки ?
я жне сказав, що срака буде 50 років. перші 5 так і буде, ліхіє 90є-2

чим ти займеш 30-35% працездатного населення ? вони їсти хочуть і годувати сім’ї
   
Показати зображення...
Искать то могут, а заплатить хотя бы 10 000 мало кто может.
   
Срака там була кілька перших років, почитай мемуари та оповідання з того часу: грабунки, вбивства, згвалтування, злидні.
Скажу більше - в перші роки післявоєнні східна Німеччина жила краще ніж західна, але німці є німці - мільярдами не крали, мости по 30 років не будували)
   
Уяви, скільки часу знадобиться на відбудову того, що зараз трощиться на Півдні та Сході...

не будуть відбудовувати, на це не буде каси
   
НМД ми не Німеччина і не Хорватія, а Боснія
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

Срака там була кілька перших років, почитай мемуари та оповідання з того часу: грабунки, вбивства, згвалтування, злидні.

ну про кілька років це зрозуміло
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

НМД ми не Німеччина і не Хорватія, а Боснія

про це ще зарано щось стверджувати
   
не будуть відбудовувати, на це не буде каси

Радник писав буде план маршала і західні будівельні компанії...
моя думка відбудують частину, але це не призведе до якогось підйому
   
Искать то могут, а заплатить хотя бы 10 000 мало кто может.
Скажімо багато для кого 10000 це неабиякі гроші, але не в обіду сказано ці люди і до війни не були основними гравцями на ринку нерухомості, після війни років 5 -10 буде масова міграція але є й позитив - красти вже буде нічого, владі прийдеться напружити мізки і щось нарешті робити
   
про це ще зарано щось стверджувати

та зарано, але вивів графік ВВП пер капіта.... ми ближчі до Боснії
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

чим ти займеш 30-35% працездатного населення ?

тим же, чим і до війни

все, на що був попит, буде відбудовано, а що не буде, значить воно і нахєр не було треба
   
расти вже буде нічого, владі прийдеться напружити мізки і щось нарешті робити

влада знайде що вкрасти...
   
НМД ми не Німеччина і не Хорватія, а Боснія
Я був в Боснії, повірте там не все так погано, дороги точно кращі ніж у нас, так що не треба так зневажливо про Боснію)
   
влада знайде що вкрасти...
Гадаю що буде така ситуація що владі буде не до цього)
   
Скажімо багато для кого 10000 це неабиякі гроші, але не в обіду сказано ці люди і до війни не були основними гравцями на ринку нерухомості, після війни років 5 -10 буде масова міграція але є й позитив - красти вже буде нічого, владі прийдеться напружити мізки і щось нарешті робити

це якраз і були основні з цього ринку, саме вони забезпечували оренди коли приїздили у міста з сіл та районів

на них воно і росло, тепер вони втартивши роботу або сїбуть в зад в село або за кордон, і той бетон нафіг нікому не всрався
   
Гадаю що буде така ситуація що владі буде не до цього)

якраз до цього...
   
тим же, чим і до війни

все, на що був попит, буде відбудовано, а що не буде, значить воно і нахєр не було треба
терміни не підкажеш ?
   
не будуть відбудовувати, на це не буде каси
Зараз Світовий банк дуже обережне, ненав'язливо запихує свій ніс в оцінку того що порушено. До перемоги точно нічого не буде, а після може бути дуже непагана міжнародна програма років на 10. Якщо ми тім не скористаємось то діла взагалі не буде.
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

та зарано, але вивів графік ВВП пер капіта.... ми ближчі до Боснії

То ти може без Гєрцєговіни порахував ?  :-)o

ВВП Боснії

1995 - 8 млрд.

2000 - 23 млрд.

2020 - 38  млрд
   
Відбудова це лише відбудова і не більше.
Інвестицій сюди не буде бо не буде платоспроможного попиту і безпеки (в НАТО не візьмуть і рашка нікуди не дінеться)
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

терміни не підкажеш ?

Он нижче про Боснію  інфу дав, це, так би мовити, найхуйовіший варіант
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

Работы нет, а они аренду вкручивают. Ню-ню.
   
То ти може без Гєрцєговіни порахував ?  :-)o

ВВП Боснії

1995 - 8 млрд.

2000 - 23 млрд.

2020 - 38  млрд

тут вроді загаьний а я про пер капіта писав
   
Скажімо багато для кого 10000 це неабиякі гроші, але не в обіду сказано ці люди і до війни не були основними гравцями на ринку нерухомості, після війни років 5 -10 буде масова міграція але є й позитив - красти вже буде нічого, владі прийдеться напружити мізки і щось нарешті робити
Ну ви оптиміст.
   
Re: У Києві відновлюються ціни на оренду квартир

тут вроді загаьний а я про пер капіта писав

я не знайшов ппс, дай ппс за ці три роки
   
Он нижче про Боснію  інфу дав, це, так би мовити, найхуйовіший варіант

ну так.
це найфуйовіший варіант до якого нам ікать капать
   
я не знайшов ппс, дай ппс за ці три роки

Я отут дивлюсь
https://www.wolframalpha.com/input?i=gdp+per+capita+bosnia+ukraine
Можна побавитись з запитами.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія