Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Львів ;o

Львів  ;o





   
Re: Львів  ;o

Минулорічна повінь
   
Re: Львів  ;o

Минулорічна повінь

Ага. Я тоді на любінській біля будинку меблів ледве гідроудар не хапнув.
   
Re: Львів  ;o

прична



і наслідки
   
Re: Львів  ;o

около 9 мес. назад :facepalm1:
   
Re: Львів  ;o

прична

Показати зображення...
і наслідки
ну не тільки у цьому причина.
   
Re: Львів  ;o
smx

водостоки великий мер все заасфальтировал?
   
Re: Львів  ;o

прична

Показати зображення...
і наслідки
То вже Погулянку з Вулецькими пагорбами вирубали ?
 А якщо серйозно - це не повінь, а злива . Причина аж ніяк не вирубка Карпат чи там Волині. Перестаньте їздити на авто чи палити вугілля - то буде такого менше.
   
Re: Львів  ;o

прична

Показати зображення...
і наслідки
Жах. Наводнение в Тячевском районе на Закарпатье
   
Re: Львів  ;o

прична

Показати зображення...
і наслідки

ото як у Львові ліс вирубали все і почалося
 :D
   
Re: Львів  ;o

прична

Показати зображення...
і наслідки

Це у Львові повирубали?
Як можна таку пургу писати

   
Re: Львів  ;o

оце все понаїхали, і от бач яка біда  :weep:
   
Re: Львів  ;o

Задовый ливнёвки песком с глиной за зиму позабивал.
   
Re: Львів  ;o

Хоч би загуглили

Це на усій планеті. Дощів стало випадати не більше... але за більш короткий час
Це усюди останні 10 років вже
   
Re: Львів  ;o

Хоч би загуглили
та щороку десь після зливи сток на якісь час не в стані скинути об'єм опадів, що викликає тимчасове запалення зради у збуджених містян
   
Re: Львів  ;o

та щороку десь після зливи сток на якісь час не в стані скинути об'єм опадів, що викликає тимчасове запалення зради у збуджених містян


Це само собою

Але офіційні дані і укргідрометцентру і інших - зміна клімату приводить до більшої інтенсивності випадіння опадів за менший проміжок часу

Як на мене це не смертельно

Бо є вірогідність що з збільшенням вуглецю у 2 рази - кількість хмар різко зменшиться на планеті. Оце думаю реальний пздц буде хто доживе. Навіть середні широти стануть пеклом влітку
   
Re: Львів  ;o

я хз, то треба розумітись на питанні
Земля стільки разів пережила зміни клімату і досить суттєві
за цей час життя лише еволюціювало і вдосконалювалось
а тут і технологічна сингулярність незабаром
ШІ за нас щось придумає, не слід панікувати
   
Re: Львів  ;o

Так, наче є якісь докази що планета була суттєво тепліша ніж зараз колись
Але тоді не було паразитів хомо сапієнс у такій кількості  :D
   
Re: Львів  ;o

Так, наче є якісь докази що планета була суттєво тепліша ніж зараз колись
та потужні поклади вугілля тому яскравий доказ
і солі, що викристалізувались з давніх морів
в карбоні було спекотно і вогко, життя процвітало
а згодом вимирання, і жодної паскудної людини ще не було
і так ще пару разів
   
Re: Львів  ;o

Дренаж.

Такой же ответ и на вопрос, почему дороги после зимы становятся направлениями. И почему все зимой в дрысте.
   
Re: Львів  ;o

Конкретно в тому місці простого рішення немає. Стоки не забились, просто колектор не може провести таку кількість води за короткий час, а в цілому там - яма, то і по верху не може протекти.
Взагалі, наскільки мені відомо, в європах такі штуки вирішуються будівництвом всяких ставків по місту, котрі можуть прийняти воду у випадку чого.
   
Re: Львів  ;o

Конкретно в тому місці простого рішення немає. Стоки не забились, просто колектор не може провести таку кількість води за короткий час, а в цілому там - яма, то і по верху не може протекти.
Взагалі, наскільки мені відомо, в європах такі штуки вирішуються будівництвом всяких ставків по місту, котрі можуть прийняти воду у випадку чого.
Саме так. В американському місті де я зараз живу були природні потопи по кілка разів на рік і раз на 10 років заливалдо по вікна. В місті вирили величезні котловани, які за розрахунками не може заповнити жодна злива. І зараз який би не був дощ, якщо вода не встигає стікати, то вона попадає в ті величезні ями. Розрахунко такий, що тижнева норма - 2.5 см опадів. Буває, що за день випадає місячна норма чи 10 см. Міська система може пропустити 7 см. Ще 3 см на площі міста треба помістити кудись. Виділено 0.1% території під дві ями, які вирили на глибину 15 метрів і на 50 метрів. Фактично це кар*єр, камінь з якого пустили на будівництво  в місті. Не знаю як воно працює, але на дні цього кар*ру є велодоріжки, ставок з рибами та качками, там можна гуляти в допру погоду, нормальний спуск... Іноді все те заливає, але потім вода десь дівається. Почистити доріжки від намулу після таких паводків це дрібниця на фоні того, що раніше місто затоплювало по вікна.
   
Re: Львів  ;o

То вже Погулянку з Вулецькими пагорбами вирубали ?
 А якщо серйозно - це не повінь, а злива . Причина аж ніяк не вирубка Карпат чи там Волині. Перестаньте їздити на авто чи палити вугілля - то буде такого менше.

Виділине повна маячня.
Це як раз і є наслідком вирубання дерев.
І неконтрольваному видобутку копалин,
внаслідок чого порушується підземний
баланс води.
Поки дехто грабує вас на роки вперед,
ви справно слухаєте локшину про парнікові
ефекти. Якщо вже й оцінювати шкоду від
викидів в атмосферу, то там треба затикати
труби підприємств олежкіного патрона, а аж
ніяк не автівки або побутові котли, які у
відсотковому відношенні становлять н.м.в.
   
Re: Львів  ;o

та потужні поклади вугілля тому яскравий доказ
і солі, що викристалізувались з давніх морів
в карбоні було спекотно і вогко, життя процвітало
а згодом вимирання, і жодної паскудної людини ще не було
і так ще пару разів

припиніть нарешті повторювати цю маячню про мільйони років.
ви геть не розумієте механізм формування корисних копалин.
   
Re: Львів  ;o

Конкретно в тому місці простого рішення немає. Стоки не забились, просто колектор не може провести таку кількість води за короткий час, а в цілому там - яма, то і по верху не може протекти.
Взагалі, наскільки мені відомо, в європах такі штуки вирішуються будівництвом всяких ставків по місту, котрі можуть прийняти воду у випадку чого.
Судячи з відео там не яма, бо вода тече.
   
Re: Львів  ;o

Судячи з відео там не яма, бо вода тече.
там точка стоку з 4х вулиць. дальше по вулиці колись був ставок
   
Re: Львів  ;o

прична

Показати зображення...
і наслідки

Причина це глобальне потепління. Таких злив тепер буде все більше і більше.
   
Re: Львів  ;o

ви геть не розумієте механізм формування корисних копалин.
:lol:
   
Re: Львів  ;o

Взагалі, наскільки мені відомо, в європах такі штуки вирішуються будівництвом всяких ставків по місту
пропонував головний архітектор ще два роки тому повернути ставок, що біля електровні був за цісаря
але ж піднялась хвиля стогонів та страждань
   
Re: Львів  ;o
DVB

Є фото рубежа 1800 / 1900 років з аналогічною оказією в тому місці. Так що, ліс та Садовий :)  тут ні до чого
   
Re: Львів  ;o

Мені сподобалося коли у коментарах до відео на Тернопільщині, де заливало дощами кілька днів тому, теж обурювалися типу - вирубуйте ліси! це вам за ліси і тд  :lol:
   
Re: Львів  ;o

ліс ковтає багато вологи під час дощів/злив. але то більш критично для гірської місцевості. більший вплив на рівень опадів мають водосховища біля мегаполісів - КВХ, наприклад
   
Re: Львів  ;o

Виділине повна маячня.
Це як раз і є наслідком вирубання дерев.
І неконтрольваному видобутку копалин,
внаслідок чого порушується підземний
баланс води.
Поки дехто грабує вас на роки вперед,
ви справно слухаєте локшину про парнікові
ефекти. Якщо вже й оцінювати шкоду від
викидів в атмосферу, то там треба затикати
труби підприємств олежкіного патрона, а аж
ніяк не автівки або побутові котли, які у
відсотковому відношенні становлять н.м.в.
   фігня повна. Вирубування дерев призводить до зменшення площі, з якої утворюється водяна пара, відповідно - до зменшення дощів і злив , що якраз були причиною підтоплення у Львові.
Одночасно це призводить до швидшого попадання водяних крапель на землю, з чого виникають повені - але це зовсім не той випадок.
   
Re: Львів  ;o

пропонував головний архітектор ще два роки тому повернути ставок, що біля електровні був за цісаря
але ж піднялась хвиля стогонів та страждань

Я певно щось пропустив. Про проект зі ставком знаю, а чому стогони піднялись?
Це ж мало всім сподобатись.
   
Re: Львів  ;o

у Львові проблема не ліс а Садовий мер.
Причина відома.
Жодних кроків за три каденції Садовий у цьому напрямку не зробив.
а місто росте.
житлові квартали ростуть як гриби після дощу. і все це стікає у старезний каналізаційний колектор річки Полтва... а коли туди припливає вода з Сихова(300 тис населення) маємо потопи.
ну карочє - забирайте Садіка у Київ. Може наступник вирішить цю проблему.
   
Re: Львів  ;o
van

Плачет природа после недавнего посещения  Львова   Пети и Палюбия .
   
Re: Львів  ;o

Плачет природа после недавнего посещения  Львова   Пети и Палюбия .
Причому плаче за рік наперед! :)
   
Re: Львів  ;o
DVB

Цитата: Бандер1вець
у Львові проблема не ліс а Садовий мер.
Причина відома.
Жодних кроків за три каденції Садовий у цьому напрямку не зробив.
а місто росте.
житлові квартали ростуть як гриби після дощу. і все це стікає у старезний каналізаційний колектор річки Полтва... а коли туди припливає вода з Сихова(300 тис населення) маємо потопи.
ну карочє - забирайте Садіка у Київ. Може наступник вирішить цю проблему.
Квартали то ростуть, проте населення убуває. Попадалось на очі недавно, розрахували кількість населення сучасного Львова, виходячи з кількості проголосувавших + недоростки. там щось на рівні 600-650 тис люду на увесь Львів. Нагадаю, за Погребняка такого не було :) було місто-мільйонник.
   
Re: Львів  ;o

Квартали то ростуть, проте населення убуває. Попадалось на очі недавно, розрахували кількість населення сучасного Львова, виходячи з кількості проголосувавших + недоростки. там щось на рівні 600-650 тис люду на увесь Львів. Нагадаю, за Погребняка такого не було :) було місто-мільйонник.
:)
Похмелитися не пробували?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія