Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Панельки ?

Re: Панельки ?

Ще можна зрозуміти тих людей, хто вже має хрущобу, тому затеплюється та ізолюється.
Але купляти таке на вторинному ринку, ну його нафуй ще й вкладатися в утеплення та ремонт.

Ну й  не забуваємо що будинок буде стояти довго та щасливо, за умови якщо він повністю утеплений а не "латками".
А розкажи-но, як  ти почепив "45 см на стінках, що виходять до ліфтової площадки"? :S
+=======================================================================+
Там 5 см, клав на клейовий розчин, поверх склотканину з шпакльовкою та фарбуванням.
   
Re: Панельки ?

Там 5 см, клав на клейовий розчин, поверх склотканину з шпакльовкою та фарбуванням.
Я прочитав "45 см" - офуїв, якшо чесно )) :weep:
   
Re: Панельки ?

Зараз на зовнішніх стінах у мене 10 см пінопласт

Ось це панельки і доб'є, це веде до відсирівання і вони на це не розраховані.


   
Re: Панельки ?

Известно ли что-нибудь про то, сколько они ещё простоят ?

А шо обізнаний гугль каже ..? )))
   
Re: Панельки ?

Ось це панельки і доб'є, це веде до відсирівання і вони на це не розраховані.
Тому бажано 15 сантиметрів утеплення ззовні  фуячити (тим паче шо це вже й нові євростандарти зазначають), тоді вони  будуть сухі.
   
Re: Панельки ?

А шо обізнаний гугль каже ..? )))

п.здец панелькам, він каже
   
Re: Панельки ?

п.здец панелькам, він каже

О , а я ото шось і підозрював завжди , що гугль - брихло , ти ба - точно . ))
   
Re: Панельки ?

та стоятимуть ще ваші панельки))) хоча я б кщо жив би в панельці - ппідняв питання по ревізії і ремонту зовннішніх міжпанельних швів))))
   
Re: Панельки ?

не плутайте панель з радянским монолiтом чі с з теперишним зализобетоним каркасом

панель це квадратові блоки яки тримаються один одного на залізних скобах
дом живий поки скоби жіві і вся конструкція не порушена
е панелькі де всі стіни можно рахувати несучіми
моноліт це друга історія

Українцям тре буде непокоїтся про радянски панельки коли вони в Бесарабіі сипатси почнут
У нас зона сейсмічна і дуже багато переплануваня в панельках з нехтуваням несучіх стін - били в 90-ті ,як хотіли і арки робили ......
143 серія у нас --.....прорублені аркі від першого до 9-того

так що запоки в Бессарабіі проблем з панельками нема українцям нема що переживати

Останнє редагування: 29 квітня 2019 21:05:38 від bassarabia
   
Re: Панельки ?

Ось це панельки і доб'є, це веде до відсирівання і вони на це не розраховані.
Да шо вы такое говорите?  (P)
А када точка росы была внутри хаты на обоях? Не разрушало дома?
Да, и шо можно разрушить в "теплой" , не несущей стенке?
Она с наполнителем из керамзита обычно. Керамзит?
   
Re: Панельки ?

спокійно. Панельки 70-х , 80-х років планувались на 100 років. При тому що сходи на 20 років менший строк мають. Тобто через 100 років почнуть валитись сходи. Це спецом так запланували, щоб не весь будинок завалився.
Окрім того, десь в 2010 робилася переоцінка міцності, дослідження впливу часу. Виявилось, що на багато більше ніж запланували, може той бетон жити.
   
Re: Панельки ?

Да шо вы такое говорите?  (P)
А када точка росы была внутри хаты на обоях? Не разрушало дома?
Да, и шо можно разрушить в "теплой" , не несущей стенке?
Она с наполнителем из керамзита обычно. Керамзит?
не слухайте неуків. Вони годуються тролінгом
   
Re: Панельки ?

спокійно. Панельки 70-х , 80-х років планувались на 100 років. При тому що сходи на 20 років менший строк мають. Тобто через 100 років почнуть валитись сходи. Це спецом так запланували, щоб не весь будинок завалився.
Окрім того, десь в 2010 робилася переоцінка міцності, дослідження впливу часу. Виявилось, що на багато більше ніж запланували, може той бетон жити.
40к років
   
Re: Панельки ?

Ось це панельки і доб'є, це веде до відсирівання і вони на це не розраховані.
+========================================================================+
Точка роси при такому затеплені знаходиться в пінопласті, який не відсиріває принципово.
А бетон та залізобетон в сирому тільки нарощує міцність.
   
Re: Панельки ?

та стоятимуть ще ваші панельки))) хоча я б кщо жив би в панельці - ппідняв питання по ревізії і ремонту зовннішніх міжпанельних швів))))
+==================================================================+
Зовнішні міжпанельни шви закриваються при правильному затеплені пінопластом.
   
Re: Панельки ?

+==================================================================+
Зовнішні міжпанельни шви закриваються при правильному затеплені пінопластом.

ммммм малоймовірно.
утепленння пінопластом треба заборонити законодавчо. по першше пожежонебезпечнно. лиш мінвата
пінопласти можна використовувати лиш як упаковочний матеріал .біль ні для чого він не придатний.
не хочете мінвати - використовуйте "стірадурр" але він буде навіть дорожче мінвати та й мінвата криє його по вогнеопору .навіь вогнестійкий стірадур не т о
   
Re: Панельки ?

Тобто пора починати капремонт?

А звідки ці дані?

так, скоро робити капремонт.

ці дані з типових проектів. В середньому. Панельки - вони дуже різні. Спочатку будували з надміцними зовнішніми стінами. Потім у кілька разів зменшили, бо загроза ядерної війни зникла. Я би дивився на агресивність середовища, умови експлуатації. Для панельок кінець настає з іржавінням арматури. На це впливає наскільки вона близько до агресивного середовища. Наприклад, вважається, що арматура з захисним шаром бетону 7см практично не іржавіє. Тому для деяких панельок навіть вода в підвалі не зможе суттєво зменшити строк експлуатації.
   
Re: Панельки ?
RSP

Вінницькі панельки навіть не сприймаю що там можна жити. Жах повний, ці хрущовського розливу. Бачив перероблені з панелек домики в Німеччині, на картинці бачив. Так вони на дома подібні, непогано виглядають. Мабуть там якось зуміли під державні програми підвести. Самі жителі так навряд чи б змогли, я хз.
   
Re: Панельки ?

а тим часом у Києві вже навіть знають точні адреси будинків, які зноситимуть, щойно з'являться гроші
https://me3.com.ua/article/5098-stolichna-vlada-nazvala-budinki-yaki-skoro-znesut-abo-rekonstruyuyut
   
Re: Панельки ?

+========================================================================+
Точка роси при такому затеплені знаходиться в пінопласті, який не відсиріває принципово.
А бетон та залізобетон в сирому тільки нарощує міцність.

По периметру утеплювача і навколо вікон точка роси - в бетоні.
Через це він відволожується, краще проводить тепло, точка роси зміщується всередину, а зона відсирівання розширюється,
точка роси знову зміщується всередину і так далі.

   
Re: Панельки ?

нигде в мире панельки не сносят, ни во Франции, ни в бывшей ГДР, ни в Эстонии, ни в латвии.
Тольков Киеве  эта тема подымается по примеру москвобада . Там где можно бюджет попилить и землю списдить
   
Re: Панельки ?

При нинішніх цінах на житло, будівельну арматуру повинні робити з нержавіючої сталі. :-)o
   
Re: Панельки ?

нигде в мире панельки не сносят, ни во Франции, ни в бывшей ГДР, ни в Эстонии, ни в латвии.
Тольков Киеве  эта тема подымается по примеру москвобада . Там где можно бюджет попилить и землю списдить
Дело не в попиле, просто на месте пятиэтажной панельки можно построить 25 этажный монолит с двукратным пятном застройки. Что дает нам 10 кратное увеличение дорогущей жилплощади.
   
Re: Панельки ?

так, скоро робити капремонт.

ці дані з типових проектів. В середньому. Панельки - вони дуже різні. Спочатку будували з надміцними зовнішніми стінами. Потім у кілька разів зменшили, бо загроза ядерної війни зникла. Я би дивився на агресивність середовища, умови експлуатації. Для панельок кінець настає з іржавінням арматури. На це впливає наскільки вона близько до агресивного середовища. Наприклад, вважається, що арматура з захисним шаром бетону 7см практично не іржавіє. Тому для деяких панельок навіть вода в підвалі не зможе суттєво зменшити строк експлуатації.

Стіни в під'їзді - хвилясті, хвиля йде по горизонталі з періодом сантиметрів 20.
   
Re: Панельки ?

ммммм малоймовірно.
утепленння пінопластом треба заборонити законодавчо. по першше пожежонебезпечнно. лиш мінвата
пінопласти можна використовувати лиш як упаковочний матеріал .біль ні для чого він не придатний.
не хочете мінвати - використовуйте "стірадурр" але він буде навіть дорожче мінвати та й мінвата криє його по вогнеопору .навіь вогнестійкий стірадур не т о
+======================================================================+
Спробуй підпалити стіну, вкрити пінопластом у повній відповідності до технології.
Я - перевіряв та демонстрував своїй жінці, бо їй хтось набрехав що спалахує як порох.
Півлітру керосину жінка витратила, але підпалити стінку так і не змогла.
   
Re: Панельки ?

+======================================================================+
Спробуй підпалити стіну, вкрити пінопластом у повній відповідності до технології.
Я - перевіряв та демонстрував своїй жінці, бо їй хтось набрехав що спалахує як порох.
Півлітру керосину жінка витратила, але підпалити стінку так і не змогла.

пінопластові стіни я не підпалював проте бачив як згорів утеплений пінопластом приватний будинок . а до цього в пінопласті поселились миші.. мишей шкода

Останнє редагування: 30 квітня 2019 14:21:54 від Aelit
   
Re: Панельки ?

По периметру утеплювача і навколо вікон точка роси - в бетоні.
Через це він відволожується, краще проводить тепло, точка роси зміщується всередину, а зона відсирівання розширюється,
точка роси знову зміщується всередину і так далі.
+=====================================================================+
Навколо рам теж робиться затеплення. З 1992-го у мене ніякої сирості не було і нема.
Затеплення робив сам. На балконі. А зараз вже весь 15-13-11-поверховий будинок
на 6 під"їздів вже затеплений на 100%. Сирість є тільки в підвалі, бо там затеплення нема.
   
Re: Панельки ?

При нинішніх цінах на житло, будівельну арматуру повинні робити з нержавіючої сталі. :-)o
+===================================================================+
У нєржи інший коефіцієнт термічного розширення. ТОму не можна!
   
Re: Панельки ?

+=====================================================================+
Навколо рам теж робиться затеплення. З 1992-го у мене ніякої сирості не було і нема.
Затеплення робив сам. На балконі. А зараз вже весь 15-13-11-поверховий будинок
на 6 під"їздів вже затеплений на 100%. Сирість є тільки в підвалі, бо там затеплення нема.
в підвалі сиро не тому що не утеплено -а тому що не гідроізольовано
   
Re: Панельки ?

пінопластові стіни я не підпалював проте бачив як згорів утеплений пінопластом приватний будинок . а до цього в пінопласті поселились миші.. мишей шкода
+=================================================================================+
Я-ж і кажу: зроблений у відповідності до технології. А у описаному випадку є дуже суттєві порушення:
1. Використаний пінопласт не для затеплення. У пінопласт для затеплення додаються антипірени, що роблять пінопласт негорючим.
2. Плити пінопласту мають бути вкриі З УСІХ БОКІВ шаром силікатної шпакльовки поверх склотканини. Таке миші не їдять.
    У мене будинок на фазенді затеплений таким чином. Стоїть вже 10 років без жодних пошкоджень мишами.
    Старшому синові я затеплював цоколь будинку. Теж стоїть вже 10 років без жодних ознак пошкоджень мишами.
3. Пару років назад в Києві палала 25-поверхівка, затеплена пінопластом. Виявилося, що пінопласт був для упаковки,
    плити були лише пришпіфлені до стінки, а зверху вкриті декоративним пластиком. Ну, і хто їм дохтур?
   
Re: Панельки ?

в підвалі сиро не тому що не утеплено -а тому що не гідроізольовано
+=======================================+
Бо так задумано. Пісок, а через 5 метрів - вода.
Через дорогу - озеро. Але є нормальна вентиляція,
тому ніяких проблем нема.
   
Re: Панельки ?

+=================================================================================+
Я-ж і кажу: зроблений у відповідності до технології. А у описаному випадку є дуже суттєві порушення:
1. Використаний пінопласт не для затеплення. У пінопласт для затеплення додаються антипірени, що роблять пінопласт негорючим.
2. Плити пінопласту мають бути вкриі З УСІХ БОКІВ шаром силікатної шпакльовки поверх склотканини. Таке миші не їдять.
    У мене будинок на фазенді затеплений таким чином. Стоїть вже 10 років без жодних пошкоджень мишами.
    Старшому синові я затеплював цоколь будинку. Теж стоїть вже 10 років без жодних ознак пошкоджень мишами.
3. Пару років назад в Києві палала 25-поверхівка, затеплена пінопластом. Виявилося, що пінопласт був для упаковки,
    плити були лише пришпіфлені до стінки, а зверху вкриті декоративним пластиком. Ну, і хто їм дохтур?
так
   
Re: Панельки ?
DVB

Цитата: Aelit
пінопластові стіни я не підпалював проте бачив як згорів утеплений пінопластом приватний будинок . а до цього в пінопласті поселились миші.. мишей шкода
отже - миші вкрай пожежонебезпечні. Ще більш пожежонебезпечні ніж пінопласт. Чудово горять. Не гірше ніж меблі та підлога в квартирі. Не розумію, чому досі, вкрай мало уваги приділяють пожежонебезпечності мишей 8-)
якщо серйозно, чоловіче, не драматизуй! Понятно, що краще бути багатим та здоровим, тобто краще мінвата, але і пінопласту, як утеплювачу на стіни, нічого не бракує. Казки продавців мінвати.
Про миші, вообще бред, може в кого і є в пінопласті, ну так і воші на лобку в когось водяться.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія