Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Америка від краю і до краю. Автоподорож. (Фото. Багато.)

Центром Стріпу є танцюючий фонтан перед готелем Беладжіо. Справня кінозірка і центр тутешньої тусовки.

Він влаштовує танцювальні шоу під музику десь кожні 15 хвилин. Музика і шоу кожний раз різні. Музика від класичної опери і до сучасної музики. Програмісти з дизайнерами напрограмували мабуть сотні різних шоу.

Звісно, краще це бачити на відео, в динаміці. В мене є і відео, як денні так і нічні. Але немає часу морочитись із акаунтами на Ютюбі. Тому демонструю кілька статичних фоток. Так сказати вихоплених із контексту.

   
Мені відразу Друзі Оушена згадалися) )
   
Ось в такі моменти стоїть гуркіт від води як від артилерійської канонади.

   
Є і маса інших фонтанів. Не таких модерних як перед Беладжіо.

   
А тут регулярно демонструють шоу виверження вулкана. Також досить цікаве, на кілька хвилин. Газу спалюють стільки, що Тороєщину можна було б обігріти.

   
Останній фонтан також популярний в кіношників і телевізійників. Ми навіть потрапили на зйомки якогось епізоду з популярною групою.

   
Звісно, по житті вони виглядають трохи по іншому, ніж відфотошоплені.

   
Епічно!  X(  Просто епічно )))
   
Вибачаюсь, але змушений взяти коротку паузу.

Це десь половина з того, що я хочу показати. Далі, як на мою думку, будуть речі цікавіші ніж до цього.

Так що заглядайте. Далі буде. І багато.
   
Дякую. Як завжди, у вас чудова гілка. Чекаю продовження  (tu)
   
Чудова подорож, чудова країна. Чудова гілка. Дякую.
   
Дякую - чудова гілка
   
США потужно вигляає :)
   
Маковій - ну дуже  прошу - ну хоч одну ямочку на дорозі  сфотографуй !!!!
;):)
А я хочу увидеть мусор, бумажки, окурки стаканчики и целлофановые кульки.
   
Дякую
отримала величезне задоволення :clapping:
   
А себе ТС не показав.... :-o

Може, той чорнявий зверху? :shuffle:
   
Дякую. Чекатиму на продовження. Автору - наснаги!
   
До Лас Вегаса від нас відстань трохи більше 2000 кілометрів. На два дні спокійної їзди. Якраз на половині дороги заночували у невеликому містечку не доїхавши до Солт Лейк Сіті.

Система ночівок у нас була комбінована. Ще з дому ми забронювали готель, до якого під'їздимо зараз, в кінці першого дня. Наступного дня ми вже будемо в Лас Вегасі. Там також забронювали готель на чотири ночі. Ця частина поїздки була повністю спланована і передбачувана.

А далі "вільне полювання". Тобто їдемо в потрібному нам напрямі, зупиняємось де хочемо і на скільки хочемо. І з наближенням темряви забиваємо в навігаторі по дорозі найближчий готель, із тих, в яких ми хотіли б зупинитись. Як правило це була мережа Comfort Inn. Чому саме в них? Тому що досить пристойні і відносно не дорогі. В них є басейни, в яких після дня за кермом поплававши, повністю скидаєш втому. І гарячі ванни на повітрі, так звані хоттаби. І ще дуже важливий момент - в них є сніданки. Щоб самим не морочитись з ранку з харчами. Поснідавши, набираємо термос кави, якраз вистачає на день, і в дорогу.

Ось один з таких готелів. Вони приблизно однакові.

Показати зображення...

от десь в таких готелях ми потрапляли на супер смачні бургери
не у всіх, більшість має досить просте меню, але от бургери якось в них то виходить душевно
після них ні на які Макдональдси і дивитися не можеш
   
Я от реально в шоці чим там займається майже 2 лімона людей. Пустеля пустелею.

Нехуй там делать.
   
А я хочу увидеть мусор, бумажки, окурки стаканчики и целлофановые кульки.

Это тоже есть, стоит только квартал от самого стрипа отъехать. А за то, во что превратилась река Колорадо в нижнем течении из-за этого торжества жлобства и уебанства, нужно топить в озере Мид!

Пы. Сы. Там ливневка старая под стрипом, со времен Синатры, и не глубоко. На такое количество влаги в воздухе и воды из гостиниц не рассчитана. К 3-м часам грунт прогревается и начинает вонять канализацией. Кроме того, влажность повышенная, а что это такое - вам бкрдук расскажет или его друх нехай расспросит и сюдой напишед.
   
Вздовж основних доріг в США періодично розміщені так звані Rest Area, у вільному перекладі щось як зони для здійснення своїх нагальних потреб. Вони можуть бути зовсім різні, як за виглядом так і оснащенням.

Основи цих точок це в першу чергу пристойні туалети з усім необхідним. Самі будівлі з освітленням, опаленням, там чисто, як правило гаряча і холодна вода, питтєві фонтанчики, туалетний папір, рідке мило, салфетки для рук тощо. Навіть якщо вони десь в горах чи посеред прерій. Там же обов'язкова парковка із з'їздом із хайвеїв, часто вистановлені столики щоб перекусити. Звісно все це безплатно. І взагалі, в Північній Америці всі туалети безплатні. Я не бачив ні одного платного туалета.

Я трохи пізніше детально покажу як це виглядає.

Ці Rest Area восновному використовувались всіма просто як туалети. Ходити "до вітру" тут не прийнято. Та і не уявляю як це зробити, навіть якби з'явилась така ідея. На хайвеях просто так зупинятись не можна, вся територія поряд з хайвеями є чиясь приватна власність. З усіма наслідками. Приватна власність в Північній Америці є недоторкана священна корова.

Також всі вільно користуються туалетами на заправках, кафешках, магазинах. Часто в придорожніх магазинчиках чи кафешках можна спостерігати, як з автівки входять люди, запитують в продавця де в них туалет, справляють свої потреби і НІЧОГО НЕ КУПИВШИ їдуть далі. Це звична картина і нікого не дивує. Власне, запитувати не обов'язково. Досить всередині окинути приміщення поглядом і на видному місці побачите знаки туалета. Це обов'язковий стандарт.


Чому я так детально це описую. А далі і ще підніматиму це питання. Хоча б тому, що це є також важлива частина нашого життя. І ще є одна важлива причина.

Для себе я вивів правило, чи закон, чи постулат - називайте як хочете. Але практичний досвід повністю підтверджує його вірність, перевірено багаторічним досвідом в різних країнах світу. Формулюється цей закон так:

НА СЬОГОДНІ КУЛЬТУРА НАЦІЇ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ КУЛЬТУРОЮ КОРИСТУВАННЯ ВІДХОЖИМИ МІСЦЯМИ.
Звісно, культура нації визначається й деяким іншими ознаками. Але одна із ознак, до того ж дуже наглядна, і досить точна це мій вищеприведений закон.

Дуже навіть підтримаю цей "закон", все вірно!

Єдина поправочка - в США я знайшов дві платних вбиральні - одну в Нью-Йорку, на Юніон-сквер, автоматична, кидаєш 50 центів і маєш за них 15 хвилин, але увага! - на 16ій хвилині двері відчиняються автоматично! Таких будки було в Манхеттені дві - друга на Геральд-сквер, її зробили бескоштовною, а на Юніон залишили, хоча я там вже з пів-року не був, треба перевірити. А інша - в штаті Пенсильванія, в містечку Нью-Хоуп, куди я возив туристів на дегустацію вина та за антикваріатом... Зовсім несподівано в невеличкому молі вбиральня була платною, 10 центів.
   
Это тоже есть, стоит только квартал от самого стрипа отъехать. А за то, во что превратилась река Колорадо в нижнем течении из-за этого торжества жлобства и уебанства, нужно топить в озере Мид!

Пы. Сы. Там ливневка старая под стрипом, со времен Синатры, и не глубоко. На такое количество влаги в воздухе и воды из гостиниц не рассчитана. К 3-м часам грунт прогревается и начинает вонять канализацией. Кроме того, влажность повышенная, а что это такое - вам бкрдук расскажет или его друх нехай расспросит и сюдой напишед.

Ви дійсно були в Вегасі? Запитаю навіть так - ви дійсно з Америки?
   
Дуже навіть підтримаю цей "закон", все вірно!

Єдина поправочка - в США я знайшов дві платних вбиральні - одну в Нью-Йорку, на Юніон-сквер, автоматична, кидаєш 50 центів і маєш за них 15 хвилин, але увага! - на 16ій хвилині двері відчиняються автоматично! Таких будки було в Манхеттені дві - друга на Геральд-сквер, її зробили бескоштовною, а на Юніон залишили, хоча я там вже з пів-року не був, треба перевірити. А інша - в штаті Пенсильванія, в містечку Нью-Хоуп, куди я возив туристів на дегустацію вина та за антикваріатом... Зовсім несподівано в невеличкому молі вбиральня була платною, 10 центів.
Не хотел останавливаться на отхожих местах, но раз уж пошла такая пьянка.
Из личного опыта.
В Англии практически все туалеты платные.
В Швеции они мало того что платные, но их еще реально фиг найдеш.
В Португалии туалеты бесплатные.
В Украине... ну как в анегдоте про платный туалет в пустыне "а это шо вокруг тогда??? -А это бесплатный. "

По вашему "закону" культура нации украины и португалии выше чем англии и швеции?
Я думаю что любая работа должна быть оплачена. Это нормальный капитализм.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія