Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рабінович всьо. Бойко - єдиний синій кандидат

підарок, хочеш я тобі особисто розкажу?


 :dopovid:
   
Если Льовочкін за Грицацуя впишется  то местных гиицесосов можно обсыкать смело
причем десять раз на день
это ваши фантазии которые приводят к поллюциям только тут на форуме
   
Призначення кума генпрокурором, який за значний відкат знімає усі звинувачення з Бойка та Кацуб.

1) це не призначення кума, а голосування через раду.
2) ІМХО, Луценко є кращим з призначених за останні 4 роки прокурорів.

ну і будь-ласка, чим підтверджується факт відкату?
   
Re: Рабінович всьо. Бойко - єдиний синій кандидат
slp

А можна розлогіше про освобождєніє от комуналкі, бажано з посиланнями?

я работаю в коммуналке
и прекрасно вижу - пенсы не платят (за них платит субсидия)
более того - у них ПЕРЕПЛАТА за счет субсидии
   
Если Льовочкін за Грицацуя впишется  то местных гиицесосов можно обсыкать смело
причем десять раз на день

Та вже вписався через об*єднання з Добродомовим.
   
Re: Рабінович всьо. Бойко - єдиний синій кандидат

у фантазіях живеш ти і тобі подібні які вважають що риги це не проблема і наввипередки тягнуть їх в другий тур
одна частина з них якраз буде дивитись в розпачі на свої 5 відсотків, а друга-  кричати все пропало

Слухай, є соціологія другого туру Юля - Бойко.
Де тут мої фантазії?
На що спираєшся ти? На власне "я так думаю"?
   
2) ІМХО, Луценко є кращим з призначених за останні 4 роки прокурорів.

Палата №6 дурки
   
это ваши фантазии которые приводят к поллюциям только тут на форуме

полюції і хворі сексуальні фантазії спочатку почалися у Вас, пане. якщо ви хочете когось обсцикать - то це відоме сексуальне збочення.
   
и прекрасно вижу - пенсы не платят (за них платит субсидия)

Шо ти триндиш?
20метрів кв на людину. а потім повна проплатав
   
:dopovid:

бажання особисто поспілкуватися пропало, тваринко?
   
бажання особисто поспілкуватися пропало, тваринко?

 :dopovid:
   
Через месяца два мы увидим за кого впрягся гарант
( потому как к тому времени даже до Пети дойдет что он все )

на жаль до Толяна не доходить що він всьо. при чому завжди був і буде всьо.
   
Re: Рабінович всьо. Бойко - єдиний синій кандидат

Гілку слід залишмити упоротим порохоботам.
Їм більше вже нікуди тікати, але тут вони можуть одне одного переконати, шо "пабєда Пєтра нєізбєжна"  :laugh:
   
Білецький оголосив, що буде єдиний кандидат від Свободи + Правого Сектора + Азова.

не правда. никто ничего не объявлял.
   
Re: Рабінович всьо. Бойко - єдиний синій кандидат
slp

Ти звертаєшся до проплаченого штабного.

я никогда не был членом какой-либо партии - тем более штаба
   
Боже храни Украину!
Об этом будут просит 40% украинцев при финале Юлько Бойко
   
Об этом будут просит 40% украинцев при финале Юлько Бойко

ну так підтримайте Порошенка. Толяну все одно нічого не світить.
   
Re: Рабінович всьо. Бойко - єдиний синій кандидат
slp

Шо ти триндиш?
20метрів кв на людину. а потім повна проплатав

не 20 метров, а 31.5 м2
на одного пенса хватает
   
Re: Рабінович всьо. Бойко - єдиний синій кандидат

симптоматично що практично немає пропагандистської кампанії проти ригів- ніхто не каже що це кацапськіа п'ята колона, що їхня влада в Україні гірша в 1000 разів за Порошка і Жулю, і навіть клоуна Зеленського, що Бойко це банальний злодюга по якому плаче камера, що Ахметов і Льовочкін це архітектори катастрофи 2014 року
ні, всі зосередились на тому  що загибель України це Порошок і Жуля- а риги тим часом стоять білі як янголи і чекають коли влада впаде сама їм в руки, і паралельно під доброзичливе підморгування Жулі серуть на злочинну владу і риють Пеці глибоку яму згодовуючи йому іраціональну ненависть до Жулі
було вже це
   
То Майдан буде у квітні?
Гарно! Тепло вже!
   
ну так підтримайте Порошенка. Толяну все одно нічого не світить.
Бля у вас прихильники певної політсили с головой все в порядке
   
Re: Рабінович всьо. Бойко - єдиний синій кандидат
slp

симптоматично що практично немає пропагандистської кампанії проти ригів- ніхто не каже що це кацапськіа п'ята колона, що їхня влада в Україні гірша в 1000 разів за Порошка і Жулю, і навіть клоуна Зеленського, що Бойко це банальний злодюга по якому плаче камера, що Ахметов і Льовочкін це архітектори катастрофи 2014 року
ні, всі зосередились на тому  що загибель України це Порошок і Жуля- а риги тим часом стоять білі як янголи і чекають коли влада впаде сама їм в руки, і паралельно під доброзичливе підморгування Жулі серуть на злочинну владу і риють Пеці глибоку яму згодовуючи йому іраціональну ненависть до Жулі
було вже це

в любом случае ригам ничего не светит
за них МАКСИМУМ 20 процентов
   
1) це не призначення кума, а голосування через раду.
2) ІМХО, Луценко є кращим з призначених за останні 4 роки прокурорів.

ну і будь-ласка, чим підтверджується факт відкату?

А, через Раду...кращим... Не дивно, що Петрушка під кінець каденції має такі "значущі" досягнення.

Будь-ласка, карні справи по обох фігурантах навіть не відкривались. Кацуба, з власних слів, "розрахувався" і мерщій втік, а Бойка за п'ять мільйонів баксів  виставили водевільним "болванчиком" у стилі - "Я не я і хата не моя, то все Хряк!"
   
Re: Рабінович всьо. Бойко - єдиний синій кандидат

в любом случае ригам ничего не светит
за них МАКСИМУМ 20 процентов


це якраз воно ї є
самознищення при святій вірі що риги це дохлий бобік
тим часом як вони разом узяті мають найбільшу прихильність виборців
   
не 20 метров, а 31.5 м2
на одного пенса хватает

Навіть на радянську "однушку" не тягне :)
Ти ще забув ліміти по лільниках :)
   
симптоматично що практично немає пропагандистської кампанії проти ригів- ніхто не каже що це кацапськіа п'ята колона, що їхня влада в Україні гірша в 1000 разів за Порошка і Жулю, і навіть

Треба бути повним ідіотом. щоб таке говорити.
Нарід памятає курс по 8 і майже безкоштовну комуналку
   
По идее АП могла бы тут резко сработать на контратаке ( если конечно они сами в этой игре не замешаны )
повязав Бакулина и получив от него всю информацию по вышкам Бойка ( но то конечно из области фантастики)
   
и будет

а твоя тимоха - сука и враг народа
а ты дурак
Типичная риторика кацаподебилов из потрохобанды! Менталитет и замашки идентичны!
   
Re: Рабінович всьо. Бойко - єдиний синій кандидат
slp

Навіть на радянську "однушку" не тягне :)
Ти ще забув ліміти по лільниках :)

как раз именно по счетчикам и получается переплата
   
не правда. никто ничего не объявлял.

Джерело мені не подобається, але там наводяться слова, що Білецький казав у ефірі ZIK.
Я сьогодні десь у іншому виданні це прочитала - просто знайти не можу. Але таке є.

«Националисты точно идут на выборы и будут выдвигать своего кандидата в президенты… Сейчас мы определяемся, что и кто будет наиболее эффективными для продвижения националистической идеи», — заявил в среду, 4 июля, в вечернем эфире телеканала ZIK внефракционный депутат Верховной Рады Андрей Билецкий, являющийся также первым командиром полка «Азов» и вождем ультраправой партии «Национальный корпус».

По его словам, речь идет о подписавших 16 марта 2017 года «Национальный манифест» организациях — «Национальном корпусе», «Свободе»*, «Правом секторе»*, Конгрессе украинских националистов (КУН), ОУН* и С14: «Сейчас мы еще решаем в нашем тесном кругу, кто это будет. Я абсолютно уверен, что мы определимся с единой кандидатурой и будем ее продвигать. Я думаю, что я также в списке этих кандидатов».

Ранее, 12 июня, об этом же заявил в эфире радио «Настоящее Время» Олег Тягнибок: «Я, как глава объединения «Свобода», очень доволен тем, что мы успешно координируем свои действия (с «Национальным корпусом» и «Правым сектором». — прим. авт.). Мы сосуществуем, делаем совместные акции и готовимся к выборам. Мне и нашей политической силе хотелось бы пойти совместно на выборы в парламент, мы хотели бы выдвинуть единого кандидата в президенты от националистов».

Читать далее: https://ukraina.ru/exclusive/20180705/1020564637.html

Там все інше можна  не читати. Я взяла лише факти.

   
Re: Рабінович всьо. Бойко - єдиний синій кандидат
slp

неужели кто-то сомневается что после того как порох мастерски загасил садового и сааку - он не справится с тимохой и тем более бойко ???

хаха
не смешите мои тапочки

Давай, Порошенко, гаси их!
Я в тебя верю
   
Алёна Яхно.
22 ч ·
Многие оппозиционные политики пребывают в заблуждении, что на Банковой сидят мыслители, которые плетут какие-то хитромудрые планы, выстраивают какие-то коварные стратегии...

Господа, вы ошибаетесь.

Там нет стратегов, там сидят тактики. Планируют максимум на три дня. Их стиль — хаотичные телодвижения. Есть раздражитель —есть реакция, нет раздражителям — нет реакции. Все на уровне инстинктов.

Тому заспокойтесь і не меліть дурниць))
   
Re: Рабінович всьо. Бойко - єдиний синій кандидат
slp

Джерело мені не подобається, але там наводяться слова, що Білецький казав у ефірі ZIK.
Я сьогодні десь у іншому виданні це прочитала - просто знайти не можу. Але таке є.

«Националисты точно идут на выборы и будут выдвигать своего кандидата в президенты… Сейчас мы определяемся, что и кто будет наиболее эффективными для продвижения националистической идеи», — заявил в среду, 4 июля, в вечернем эфире телеканала ZIK внефракционный депутат Верховной Рады Андрей Билецкий, являющийся также первым командиром полка «Азов» и вождем ультраправой партии «Национальный корпус».

По его словам, речь идет о подписавших 16 марта 2017 года «Национальный манифест» организациях — «Национальном корпусе», «Свободе»*, «Правом секторе»*, Конгрессе украинских националистов (КУН), ОУН* и С14: «Сейчас мы еще решаем в нашем тесном кругу, кто это будет. Я абсолютно уверен, что мы определимся с единой кандидатурой и будем ее продвигать. Я думаю, что я также в списке этих кандидатов».

Ранее, 12 июня, об этом же заявил в эфире радио «Настоящее Время» Олег Тягнибок: «Я, как глава объединения «Свобода», очень доволен тем, что мы успешно координируем свои действия (с «Национальным корпусом» и «Правым сектором». — прим. авт.). Мы сосуществуем, делаем совместные акции и готовимся к выборам. Мне и нашей политической силе хотелось бы пойти совместно на выборы в парламент, мы хотели бы выдвинуть единого кандидата в президенты от националистов».

Читать далее: https://ukraina.ru/exclusive/20180705/1020564637.html

Там все інше можна  не читати. Я взяла лише факти.

на прошлых выборах они все вместе набрали около 1 процента
   
По идее АП могла бы тут резко сработать на контратаке ( если конечно они сами в этой игре не замешаны )
повязав Бакулина и получив от него всю информацию по вышкам Бойка ( но то конечно из области фантастики)

блд, ну шо ж за память такая у людей.

не для того кум генплокулол снимал Бойка с крючка вышек, относительно недавно

какая в жопу контратака  :weep: там цьомки и обнимашки давно
   
Re: Рабінович всьо. Бойко - єдиний синій кандидат
slp

Алёна Яхно.
22 ч ·
Многие оппозиционные политики пребывают в заблуждении, что на Банковой сидят мыслители, которые плетут какие-то хитромудрые планы, выстраивают какие-то коварные стратегии...

Господа, вы ошибаетесь.

Там нет стратегов, там сидят тактики. Планируют максимум на три дня. Их стиль — хаотичные телодвижения. Есть раздражитель —есть реакция, нет раздражителям — нет реакции. Все на уровне инстинктов.

Тому заспокойтесь і не меліть дурниць))

пример садового и сааки говорит об обратном
   
Цитата: arrow
Гілку слід залишмити упоротим порохоботам.
Їм більше вже нікуди тікати, але тут вони можуть одне одного переконати, шо "пабєда Пєтра нєізбєжна" 
вони ще бодряться (на словах) але невблаганний кінець відчувають, ще зляться, але вже не заперечують... :)
досі жодного мату від karuby не читав, плохі дєлішкі в них
   
Бля у вас прихильники певної політсили с головой все в порядке

Ви думаєте що у вас грицацуїв з головою все в порядку?
Але ок, будемо вважати один одного неадекватами.
   
вони ще бодряться (на словах) але невблаганний кінець відчувають, ще зляться, але вже не заперечують... :)
досі жодного мату від karuby не читав, плохі дєлішкі в них
Ага и извергают в конец бредовые идеи предлагая всем кто против пары Бойко-Юля
Петю поддержать  :facepalm:
   
А, через Раду...кращим... Не дивно, що Петрушка під кінець каденції має такі "значущі" досягнення.

Будь-ласка, карні справи по обох фігурантах навіть не відкривались. Кацуба, з власних слів, "розрахувався" і мерщій втік, а Бойка за п'ять мільйонів баксів  виставили водевільним "болванчиком" у стилі - "Я не я і хата не моя, то все Хряк!"

факт відкату будь-ласка. розслідування, скани документів, будь-яка наявні докази.
   
как раз именно по счетчикам и получается переплата

Ти відстав років так на три
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія