Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

   Погодьтесь, що кожен із нас у цьому житті не раз програвав. Програвав, вставав, переосмислював помилки, робив висновки й знову йшов вперед...
  Ось війна СРСР проти Фінляндії.

  І втрати територій:

  Так, фінни втратили території але... зберегли Державу!
   Як пізніше виявилося, росіяни в особі Сталіна перехитрували самих себе - під час Другої Світової Фінляндія виступила на боці Гітлера! Інакше при блокаді Ленінграду фінни завалили б місто продовольством...
А ми вміємо програвати?
 8-)
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

   Погодьтесь, що кожен із нас у цьому житті не раз програвав. Програвав, вставав, переосмислював помилки, робив висновки й знову йшов вперед...
  Ось війна СРСР проти Фінляндії.

  І втрати територій:

  Так, фінни втратили території але... зберегли Державу!
   Як пізніше виявилося, росіяни в особі Сталіна перехитрували самих себе - під час Другої Світової Фінляндія виступила на боці Гітлера! Інакше при блокаді Ленінграду фінни завалили б місто продовольством...
А ми вміємо програвати?
8-)

Ну ці дані ше занижені. Фіни кажуть про мінімум 10 дохлих коммі на одного фінського героя.
Це фото файне. Дохлий замерзлий кацап, як вказівник коло дороги! :D

   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:
RSP

Не дуже Маннергейм і на боці Гітлера виступав, чисто номінально.
А в Фінській війні програв Сталін. Програв і виграв одночасно. Показав що РККА виконає неможливі задачі (прорив лінії Маннергейма на той час можна було вважати неможливим), але вистачило розуму не втягувати армію в партизанську війну, тому пішов на переговори. Фіни програли і виграли теж одночасно. Тим що втратили території, але зберегли країну від перетворення її в ще одну республіку.
Політика і війна, воно таке. Це тобі не обжершись канхвєток "тузік від Пєті" і сидячи на дивані ревти " на штурм, до полной пабєди".
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

Так, фінни втратили території але... зберегли Державу!
Формально зберігли.
А неформально, після війни підписали з совдепією купу таємних угод, якими були зв'язані, аж допоки та совдепія не розвалилася.
Гадаю, що пройде час й ми ще взнаємо що понапідписували наші в таємних додатках до мінських домовленостей.
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:
RSP

Ну ці дані ше занижені. Фіни кажуть про мінімум 10 дохлих коммі на одного фінського героя.
Це фото файне. Дохлий замерзлий кацап, як вказівник коло дороги! :D

Показати зображення...
Це може бути не кацап, а дєдушка якого нинішнього гіперактивного порохобота. Дуже багато народу було призвано в 39 з України і кинуто на ту війну.
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

хто, хто, а дісідєнт неперевершений майстер в умінні програвати
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

хто, хто, а дісідєнт неперевершений майстер в умінні програвати
Та ТС просто лошара, який розпиздів тихушникам кдбістам про те як хоче підірвати мавзолей чЛеніна, за шо й потрапив (дивно шо не на дурку) а  на легкий режим, й щастя що прийшов Горбі, й  таких як ТС повипускали нафуй ))))
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

Я вважаю за краще погодитися за приєднання ДНР та ЛНР в склад України на правах автономії. Як колись Крим був автономною республікою України.
Дешевше це по крові наших вояків та фінансоаво. Ні?  8-)
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

Я вважаю за краще погодитися за приєднання ДНР та ЛНР в склад України на правах автономії. Як колись Крим був автономною республікою України.
Дешевше це по крові наших вояків та фінансоаво. Ні?
Ніяк не дешевше, а дуже навіть дорожче.
Розпил мільярдів на  роз'їпашеній інфраструктурі лугандону буде точно дорожчий  за сплату державою компенсацій родинам загиблих бійців,  втрати яких наразі не перевершують втрати від ДТП на  автошляхах. Ну й наслідки Криму в якості  "автономної республіки України", ми всі бачимо.
Мабуть, тобі добре мусора в совдепії промили мізки в таборі, може ще й головою в парашу регулярно пхали, щоб ти перекувався у справжнього ватника. Й це спрацювало, йопт!

Останнє редагування: 20 вересня 2019 22:09:37 від птах Сорока
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

Я вважаю за краще погодитися за приєднання ДНР та ЛНР в склад України на правах автономії. Як колись Крим був автономною республікою України.
Дешевше це по крові наших вояків та фінансоаво. Ні?  8-)
Ні. Виконаємо ми ці хотелкі хуйло, він придумає щось інше і що знову виконувати?
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

Ніяк не дешевше, а дуже навіть дорожче.
Розпил мільярдів на  роз'їпашеній інфраструктурі лугандону буде точно дорожчий  за сплату державою компенсацій родинам загиблих бійців,  втрати яких наразі не перевершують втрати від ДТП на  автошляхах. Ну й наслідки Криму в якості  "автономної республіки України", ми всі бачимо.
Мабуть, тобі добре мусора в совдепії промили мізки в таборі, може ще й головою в парашу регулярно пхали, щоб ти перекувався у справжнього ватника. Й це спрацювало, йопт!
Не так все, птах Сорока.
Ми ж усі розуміємо, що воювати сьогодні із Росією - це все-одно, як співав Висоцький: "Как школьнику драться с отборной шпаной".  :pofig:
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

А ми вміємо програвати?

це що заавульована підготовка суспільної думки до зеленої капітуляції?
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

Ну ці дані ше занижені. Фіни кажуть про мінімум 10 дохлих коммі на одного фінського героя.
Це фото файне. Дохлий замерзлий кацап, як вказівник коло дороги! :D

Показати зображення...

мій дід був командіром взвода , з взводу 20 чоловік вижило 3 ,,,,,такшо той кацап міг би бути українцем якого погнали совети на ту війну

   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

це що заавульована підготовка суспільної думки до зеленої капітуляції?
  Ні. Це піар хід на Антіка у Прези. Сугубо ради хохми...  :) 
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

Ми ж усі розуміємо, що воювати сьогодні із Росією - це все-одно, як співав Висоцький: "Как школьнику драться с отборной шпаной".

Звичайно розуміємо.  Просто питання в тому, що якшо школярі об'єднаються й кожне візьме до рук по пів-цеглини, то можуть легко заїпашити й отборну шпану, яка навіть з одним ножиком не полізе одночасно проти 10-ти ботаників. Але проблема в тому, шо лузерів-школярів нема кому мотивувати та надрочити.
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

Я вважаю за краще погодитися за приєднання ДНР та ЛНР в склад України на правах автономії. Як колись Крим був автономною республікою України.
Дешевше це по крові наших вояків та фінансоаво. Ні?  8-)
тоді ес і ната ні , прівет тайожний союз , не :S
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

мій дід був командіром взвода , з взводу 20 чоловік вижило 3 ,,,,,такшо той кацап міг би бути українцем якого погнали совети на ту війну
Випередили... Саме хотів сказати, що як нєх дєлать то може бути український дядько.
Дивно і якось гидко, що фінську в україні завжди згадували без бравурності і пафосу, але і без будь-якого розкаяння і жалкування, без жодного почуття провини перед фінами. Так само і подвиги в Чехословаччині після війни. Та і Афган теж.
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

Розумієте в чому фішка?  Ще в 2004 лунали дзвіночки, що Донбас годує Україну. Тіпа, що їхнє вугілля уряд України купує по дуже заниженій ціні.  8-:
Де були наші ЗМІ? Де було КДБ, тьфу, наше СБУ?
От і маємо, те що маємо. Роттендам +
Їхнє вугілля нам через корупційні схеми по завищеній ціні.  8-:
А можна ж по-людськи торгувати, як колись? Тіпа без наїпалова? Га?
От тоді і вони нас заповажають. І знову буде мир, дружба, снікерс. Ні? ;)
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

А можна ж по-людськи торгувати, як колись? Тіпа без наїпалова? Га?
От тоді і вони нас заповажають. І знову буде мир, дружба, снікерс. Ні?
Ні, не можна  От коли почнемо забирати в Лугандону вугілля в обмін на їжу (що зараз роблять з ними кацапи) - от тоді вони нас заповажають.
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

Розумієте в чому фішка?  Ще в 2004 лунали дзвіночки, що Донбас годує Україну. Тіпа, що їхнє вугілля уряд України купує по дуже заниженій ціні.  8-:
Де були наші ЗМІ? Де було КДБ, тьфу, наше СБУ?
От і маємо, те що маємо. Роттендам +
Їхнє вугілля нам через корупційні схеми по завищеній ціні.  8-:
А можна ж по-людськи торгувати, як колись? Тіпа без наїпалова? Га?
От тоді і вони нас заповажають. І знову буде мир, дружба, снікерс. Ні? ;)

Що ти несеш? Якусь дику ахінею  :facepalm: Роттердам - це світова ціна. Коли в жопі Донбас нам продавав вугілля по світових цінах? Мінімум в 2-3 рази дорожче
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

Зараз головна проблема нашої країни - це велика кількість неосвічених ідіотів.
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

Коли в жопі Донбас нам продава вугілля по світових цінах? Мінімум в 2-3 рази дорожче
Ну тоді давай, пояснюй як це так сталося, що останні роки ми купували вугілля з Лугандону через кацапів, за ціною як в Ротердамі, через шо й НАБУ переймається?
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

Ну тоді давай, пояснюй як це так сталося, що останні роки ми купували вугілля з Лугандону через кацапів, за ціною як в Ротердамі, через шо й НАБУ переймається?

Може тому що нікуя не купували? Лише в твоїх мареннях? Лугандон добуває в основному антрацит, який нам зараз майже не потрібний
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

Може тому що нікуя не купували? Лише в твоїх мареннях? Лугандон добуває в основному антрацит, який нам зараз майже не потрібний

Наша офіційна статистика  свідчить про інше:
Цитувати
Частка імпортованого Україною вугілля з Росії за рік становила 70,2%, - Держстат
У 2018 році частка імпортованого вугілля на територію України з Росії становила 70,17%.
Про це свідчать дані Державної служби статистики, передають Українські Новини.

Згідно з даними, в 2018 році Україна імпортувала з Росії 15,009 млрд тонн вугілля вартістю 1,823 млрд доларів.

Зазначається, що імпорт антрациту становив 3,624 млрд тонн вугілля вартістю 387,3 млн гривень (93,7% від загального імпорту цієї марки вугілля), бітуміозного вугілля 11,364 млрд тонн вартістю 1,433 млрд доларів (66,12%).

Також імпорт іншого вугілля з Росії в 2018 році становив 20,876 млн тонн вартістю 2,43 млн доларів (6,3% від загального імпорту цієї марки вугілля).
Адже "не антрациту" в нас й у самих достатньо без Лугандону та кацапів.
То це в тебе марення чи ти тупо брехло?  B-)

А НАБУ відкрила справу, бо виявилося шо за той самий період з Ротердаму нічого не куплялося. :K

Останнє редагування: 21 вересня 2019 00:03:39 від птах Сорока
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

Ну тоді давай, пояснюй як це так сталося, що останні роки ми купували вугілля з Лугандону через кацапів, за ціною як в Ротердамі, через шо й НАБУ переймається?
---------------------------------------------------
Не зовсім так... там була така маленька хвєнєчка. Це розповів Дональд Туск: Так,вугілля крали кацапи. Але все,практично,скуповувала фрау Ріббентроп. На свої електростанції,бо їх буре вугілля страшно шкодило довкіллю. Скуповувала по дешевці наш унікальний антрацит. Але певну часть німці продавали таки через міжнародну сировинну біржу Роттердам. А там умови завжди +. Тобто + означає по ІНКОТЕРМСУ-з біржи з доставкою. Саме вугілля,та й взагалі сировину практично ніхто в Роттердам не возить. Возять хочь з Рашки-30 км.до електростанції чи там коксохіму, чи якусь там нікелеву руду з Берега берцової Кістки-пох. Враховується тільки вартість доставки з Роттердаму до покупця. Де б сировина не була. Тобто ну Рашка,то одне,а Меркель продавала нам же наше вкрадене в нас вугілля.
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

Тобто ну Рашка,то одне,а Меркель продавала нам же наше вкрадене в нас вугілля.
Ну, НАБУ відкрила справу через те що продавали кацапи за ціною ротердаму, а не Меркель. :gigi:
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

Ну ще раз, хто не знає де був дзвін...

Після розвалу РІ в 1918, в Фінляндії була дуже коротка, але інтенсівна громадянська війна, по результатам якої місцеву коммі-вату вирізали у прямому сенсі того слова...
Для розуміння, у той війні загинуло 20 тис. людей, і це на Фінляндію, у якої на той час було десь 3 мілліони с хвостиком, значно менше, чем на Донбасі населення зараз.

Але завдяки цьому комуняки та русофіли не мали ніякого впливу на фінську політіку - і у 1939 році "фінська народна республіка" сиділа собі у СССР, а не контролювала десятиріччами фінську армію та освіту до того.
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

у ще раз, хто не знає де був дзвін... Після розвалу РІ в 1918, в Фінляндії була дуже коротка, але інтенсівна громадянська війна, по результатам якої місцеву коммі-вату вирізали у прямому сенсі того слова...Для розуміння, у той війні загинуло 20 тис. людей, і це на Фінляндію, у якої на той час було десь 3 мілліони с хвостиком, значно менше, чем на Донбасі населення зараз.

Ну, чесно кажучи, на той час в Манергейма практично не було армії, щоб викинути нафуй комуняк, які вже зайняли  навіть Гельсинки.
Без допомоги німців ніфуя б не вийшло.
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

Я вважаю за краще погодитися за приєднання ДНР та ЛНР в склад України на правах автономії. Як колись Крим був автономною республікою України.
Дешевше це по крові наших вояків та фінансоаво. Ні?  8-)

Звичайно краще.
З Кримом то, он як вдало вийшло - була автономна республіка тепер нема.
Гарний досвід варто поширити на всі області України.
Програвати вміти то пів справи.
Вигравати ж виходить краще.
 :pooh_lol:
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

Та ТС просто лошара, який розпиздів тихушникам кдбістам про те як хоче підірвати мавзолей чЛеніна, за шо й потрапив (дивно шо не на дурку) а  на легкий режим, й щастя що прийшов Горбі, й  таких як ТС повипускали нафуй ))))

він все життя хоче щось підірвати
за СРСР - мавзолей
за України - пам'ятник Леніну

тільки в результаті якось воно без нього все відбувається  - поки він на заробітках
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

От коли почнемо забирати в Лугандону вугілля в обмін на їжу (що зараз роблять з ними кацапи) - от тоді вони нас заповажають.
А допоки збираються платити їм пенсії за наш рахунок.
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

   Погодьтесь, що кожен із нас у цьому житті не раз програвав.

А от не погодюсь . І шо тоді ..?

А як - не грав то й не програвав ..?  Буває так ..?
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

В антіка акрали (чи продав) профіль. Мало того, що питає де було наше КДБ в 2004 (тільки кацапи не знають про СБУ), та ще й почав сипати цифрами статистики як професійний бот. Для гуманітарія це просто неможливо
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

Борис Бажанов "Воспоминания бывшего секретаря Сталина":
Маршал Маннергейм принял меня 15 января в своей Главной квартире в Сен-Микеле. Из разных политических людей, которых я видел в жизни, маршал Маннергейм произвёл на меня едва ли не наилучшее впечатление. Это был настоящий человек, гигант, державший на плечах всю Финляндию. Вся страна безоговорочно и полностью шла за ним. Он был в прошлом кавалерийский генерал. Я ожидал встретить военного, не столь уж сильного в политике. Я встретил крупнейшего человека — честнейшего, чистейшего и способного взять на себя решение любых политических проблем.
Я изложил ему свой план и его резоны. Маннергейм сказал, что есть смысл попробовать: он предоставит мне возможность разговаривать с пленными одного лагеря (500 человек); «Если они пойдут за вами — организуйте вашу армию. Но я старый военный и сильно сомневаюсь, чтобы эти люди, вырвавшиеся из ада и спасшиеся почти чудом, захотели бы снова по собственной воле в этот ад вернуться».
Дело в том, что было два фронта: главный, узенький Карельский, в сорок километров шириной, на котором коммунисты гнали одну дивизию за другой; дивизии шли по горам трупов и уничтожались до конца — здесь пленных не было. И другой фронт от Ладожского озера до Белого моря, где всё было занесено снегом в метр-полтора глубины. Здесь красные наступали по дорогам, и всегда происходило одно и то же: советская дивизия прорывалась вглубь, финны окружали, отрезали её и уничтожали в жестоких боях; пленных оставалось очень мало, и это они были в лагерях для пленных. Действительно, это были спасшиеся почти чудом.
Наш разговор с Маннергеймом быстро повернулся на другие темы — вопросы войны, социальные, политические. И он продолжался весь день. Как я говорил, вся Финляндия смотрела на Маннергейма и ждала спасения только от него. Его позиция при этом была довольно неудобна, чтобы находить решение важнейших социальных, экономических и политических вопросов, спрашивая советов у людей, которые всего ждали от него. Я был человек со стороны, и моя работа в советском правительстве дала. мне государственный опыт; кроме того, я этими вопросами много занимался; поэтому разговор со мной по проблемам, которые перед Маннергеймом стояли, был для него интересен. В этот день советская авиация три раза бомбила Сен-Микеле. Начальник Генерального штаба приходил упрашивать Маннергейма, чтоб он спустился в убежище. Маннергейм спрашивал меня: «Предпочитаете спуститься?» Я предпочитал не спускаться — бомбардировка мне не мешала. Мы продолжали разговаривать. Начальник штаба смотрел на меня чуть ли не с ненавистью. Я его понимал: бомба, случайно упавшая на наш дом, окончила бы сопротивление Финляндии — она вся держалась на старом несгибающемся маршале. Но в этот момент я был уже военным: было предрешено, что я буду командовать своей армией, и Маннергейм должен был чувствовать, что я ни страха, ни волнения от бомб не испытываю.
В лагере для советских военнопленных произошло то, чего я ожидал. Все они были врагами коммунизма. Я говорил с ними языком, им понятным. Результат — из 500 человек 450 пошли добровольцами драться против большевизма. Из остальных пятидесяти человек сорок говорили: «Я всей душой с тобой, но я боюсь, просто боюсь». Я отвечал: «Если боишься, ты нам не нужен, оставайся в лагере для пленных».
 8-)
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

...
уміти
я використовую...вміти
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

В антіка акрали (чи продав) профіль. Мало того, що питає де було наше КДБ в 2004 (тільки кацапи не знають про СБУ), та ще й почав сипати цифрами статистики як професійний бот. Для гуманітарія це просто неможливо

декому варто знати, що наприклад економіка це гуманітарна наука в якій використовуються величезні масиви числових та статистичних даних
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

В антіка акрали (чи продав) профіль. Мало того, що питає де було наше КДБ в 2004 (тільки кацапи не знають про СБУ), та ще й почав сипати цифрами статистики як професійний бот. Для гуманітарія це просто неможливо
ага... B-)
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

  Как я говорил, вся Финляндия смотрела на Маннергейма и ждала спасения только от него. Его позиция при этом была довольно неудобна, чтобы находить решение важнейших социальных, экономических и политических вопросов, спрашивая советов у людей, которые всего ждали от него. (С)
  Раніше всі чекали порятунку від Пороха, сьогодні від Зе. Як перший так і другий на Маннергейма не тянуть.  B-)
  Фінляндія ради миру поступилася частиною території. І, що цікаво, ніхто підписантів мирного договору не назвав ватниками, зрадниками тощо.  ;)
   
Re: Програвати теж потрібно уміти... :shuffle:

  Как я говорил, вся Финляндия смотрела на Маннергейма и ждала спасения только от него. Его позиция при этом была довольно неудобна, чтобы находить решение важнейших социальных, экономических и политических вопросов, спрашивая советов у людей, которые всего ждали от него. (С)
  Раніше всі чекали порятунку від Пороха, сьогодні від Зе. Як перший так і другий на Маннергейма не тянуть.  B-)
  Фінляндія ради миру поступилася частиною території. І, що цікаво, ніхто підписантів мирного договору не назвав ватниками, зрадниками тощо.  ;)
зате гілочка тягне на смітник.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія