Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому пересічний Українець не переймається загрозою зі сходу

Опитування
?
Всього проголосувало: 82
Бо народ переважно живе одним днем. Як і всі інші живі істоти  16 
 
 20% 
Бо народ мудрий (чи не дуже) і знає (думає) що воно не нападе  14 
 
 17% 
Бо народу по@уй (а так він одним днем не живе, планує). Ну нападе...типу і що?...  39 
 
 48% 
Насправді пересічний переймається. Питання некоректне.  13 
 
 16% 




 :shuffle:
   
звідки такі знання про турботи пересічного?
   
Я дуже дивуюся, що чую все частіше розмови типу "какая разніца, хоч і під росією жити, аби робота була".
спочатку була шокована такими розмовами, намагалася щось довести. Але забила. Люди живуть лише своїми проблемами, ковбасними.
І це в центральній Україні.
А переважна більшість впевнена, що хуйло не нападе (типу хуйло вже не напало).
   
Телевизор или холодильник? Вот суть этого опроса.

Для большинства - холодильник, пассионарное меньшинство будет страдать и искать выход.

Ничего нового.
   
Я дуже дивуюся, що чую все частіше розмови типу "какая разніца, хоч і під росією жити, аби робота була".
спочатку була шокована такими розмовами, намагалася щось довести. Але забила. Люди живуть лише своїми проблемами, ковбасними.
І це в центральній Україні.
А переважна більшість впевнена, що хуйло не нападе (типу хуйло вже не напало).

Цикавый допис с кацабского айпишника.
   
Телевизор или холодильник? Вот суть этого опроса.

Для большинства - холодильник, пассионарное меньшинство будет страдать и искать выход.

Ничего нового.
Ту надо добавить, что нищий человек по своей природе становится интернационалистом. В нищей стране часть граждан ищут хозяина или кормильца. 
   
Щоб народ боровся за державу, йому потрібно мати що втрачати.
А так - територія нікуди не подінеться. Яка різниця, якому пану податки платити.

Десь так думає більшість.
   
Щоб народ боровся за державу, йому потрібно мати що втрачати.
А так - територія нікуди не подінеться. Яка різниця, якому пану податки платити.

Десь так думає більшість порохоботив.
   
пересічний украінец зі сходу чекає цього все своє життя, для цього навіть принцтпово блеяє язиком хуйла
   
Я по своей натуре фаталист и отношусь ко всему с точки зрения чему быть - того не миновать.И от того что я буду не спать ночами и о чем то переживать это никак не повлияет на то произойдет ли это событие или нет.Будем решать вопросы по мере поступления.У меня еще с 14 года есть пару планов действий что делать если таки нападет.Поэтому не вижу поводов для паники.Да и не верю я в это нападение.Хуйло хоть и мудак,но не самоубийца и его профит никогда не покроет убытки от таких действий.
   
Я по своей натуре фаталист и отношусь ко всему с точки зрения чему быть - того не миновать.И от того что я буду не спать ночами и о чем то переживать это никак не повлияет на то произойдет ли это событие или нет.Будем решать вопросы по мере поступления.У меня еще с 14 года есть пару планов действий что делать если таки нападет.Поэтому не вижу поводов для паники.Да и не верю я в это нападение.Хуйло хоть и мудак,но не самоубийца и его профит никогда не покроет убытки от таких действий.
(tu)
   
пересічний украінец зі сходу чекає цього все своє життя, для цього навіть принцтпово блеяє язиком хуйла

Украинцы с востока гибнут в АТО,пока ты срешь им на голову пользуясь анонимностью и удаленностью
   

Re: Чому пересічний Українець не переймається загрозою зі сходу Нове
Зьєбіл.
так правильно
   
Тому що і пересічного українця, і пересічного росіянина легко посадять у в'язницю по сфабрикованій справі (відсоток виправдувальних приговорів у суді і там, і там практично одинаковий), особливо, якщо перейшов дорогу комусь із судівсько-прокурорсько-чиновничої мафії.
Тому що і у пересічного українця, і у пересічного росіянина при бажанні легко відіжмуть квартиру по "чорній схемі" і викинуть на вулицю - і держава не захистить.
Тому що і у пересічний українець, і пересічний росіянин, критично захворівши, буде доживати свої дні в "убитій" палаті "убитої" лікарні.

Як осколки Совка, Україна і Росія набагато ближче одна до іншої, ніж Україна до тієї ж Європи. На жаль, 30 років, які могли б змінити цю ситуацію, були майже повністю потрачені на інше - більшість "реформ", що мали б змінити ситуацію, були просто імітацією.
   
Телевизор или холодильник? Вот суть этого опроса.

Для большинства - холодильник, пассионарное меньшинство будет страдать и искать выход.

Ничего нового.
З  [KA]  не переплутав, "мєтанія раскольнікова", то іхнє..
   
Украинцы с востока гибнут в АТО,пока ты срешь им на голову пользуясь анонимностью и удаленностью

Подивись на втрати.Львівська область в зоні ООС втратила більше за твою Одеську :facepalm1:
   
Украинцы с востока гибнут в АТО,пока ты срешь им на голову пользуясь анонимностью и удаленностью
В армії язик кацапів заборонений, це було навіть при овочу.
   
В армії язик кацапів заборонений, це було навіть при овочу.


Что ты несёшь,клоун?Я как то сидел в чате азовцев.Там все русскоязычные в основном.Да и у меня самого и родственник один был в ато и пару знакомых и все они одесситы и русскоязычные.А ты вместо благодарности поливаешь их дерьмом из под жинкиной или мамкиной юбки.

Останнє редагування: 15 січня 2022 22:07:03 від dimec
   
Подивись на втрати.Львівська область в зоні ООС втратила більше за твою Одеську :facepalm1:

Ну давай ещё чужими жизнями начнём меряться с дивана.Речь же не о том кто больше или меньше ,а о том что ребята с востока воюют так же как и остальная Украина,а не ждут хуйла с рождения,как написало это чучело
   
В армії язик кацапів заборонений, це було навіть при овочу.
Xyйловский провокатор. :dopovid:
   
похер

Найвеличніший з ярмаком всіх врятують і прогонять путєна.

я в них вірю.
   
Ну давай ещё чужими жизнями начнём меряться с дивана.Речь же не о том кто больше или меньше ,а о том что ребята с востока воюют так же как и остальная Украина,а не ждут хуйла с рождения,как написало это чучело

Ну тоді не потрібно спекулювати " українцями востока". Воюють практично всі.і захід України точно не пасе задніх в цьому питанні
   
В армії язик кацапів заборонений, це було навіть при овочу.

Слухай,ну закінчуй вже відверту куєту вигадувати  :facepalm1:
   
Ну тоді не потрібно спекулювати " українцями востока". Воюють практично всі.і захід України точно не пасе задніх в цьому питанні

Вы с себя начните.

Подивись на втрати.Львівська область в зоні ООС втратила більше за твою Одеську

Чий допис га?
   
Вы с себя начните.

Подивись на втрати.Львівська область в зоні ООС втратила більше за твою Одеську
Чий допис га?

Ти спробуй для початку не висмикувати фрази з контексту і подивись,на яке саме повідомлення я відповідав :facepalm1:
   
Ну тоді не потрібно спекулювати " українцями востока". Воюють практично всі.і захід України точно не пасе задніх в цьому питанні


Так я и не спекулирую,а всего лишь говорю что хуйла тут ждут далеко не все.Да и Ольгерд опять повторяет мантры хуйла слово в слово про русских людей на востоке ,которые его ждут с рождения
   
Ти спробуй для початку не висмикувати фрази з контексту і подивись,на яке саме повідомлення я відповідав :facepalm1:

А какой контекст, Ваша цитата полностью без изменений. А то что этого Лахтенского провокатора или полезного идиота сунули рылом в говно все верно.
   
А какой контекст, Ваша цитата полностью без изменений. А то что этого Лахтенского провокатора или полезного идиота сунули рылом в говно все верно.

"не висмикувати фрази з контексту і подивись,на яке саме повідомлення я відповідав "
   
пересічні якраз переймаються, то хохли/малороси і какаяразніца, яких в Украіні більшість, не переймаються

   
вы все лохи  :laugh:


умные люди-сефарды конвертируют валюту и ждут рейса  в израиль

да, волька?
   
Ту надо добавить, что нищий человек по своей природе становится интернационалистом. В нищей стране часть граждан ищут хозяина или кормильца.


так.
раб, колгоспник, совок - "інтернаціоналісти", людина без гідності.
І, навпаки, люди з власною гідністю завжди борються за свої права.
Саме тому, 250 років тому, в Америці, європейські емігранти не стали "інтернаціоналістами", вони боролися з британською імперією,
щоб не платити їй податки і стати незалежними.
І, як наслідок, збудували одну з наймогутніших світових економік/держав.
Ба навіть двічі після світових воєн допомогли Європі воскреснути.
   
Ту надо добавить, что нищий человек по своей природе становится интернационалистом. В нищей стране часть граждан ищут хозяина или кормильца.

так.
раб, колгоспник, совок - "інтернаціоналісти", людина без гідності.
І, навпаки, люди з власною гідністю завжди борються за свої права.
Саме тому, 250 років тому, в Америці, європейські емігранти не стали "інтернаціоналістами", вони боролися з британською імперією,
щоб не платити їй податки і стати незалежними.
І, як наслідок, збудували одну з наймогутніших світових економік/держав.
Ба навіть двічі після світових воєн допомогли Європі воскреснути.

Амеріка нам не указ
краіна емігрантів з однаковими можливостями
Украіна це другоє ..

   

Саме тому, 250 років тому, в Америці, європейські емігранти не стали "інтернаціоналістами", вони боролися з британською імперією,
щоб не платити їй податки і стати незалежними.



щось я не зрозумів логіку
здається якраз історія США це і є приклад того, що Маркс називав "пролетарі не мають батьківщини"
поїхали люди зі своєї батьківщини і як та спробувала і далі брати у них податки, навіть війну проти неї влаштували... із Англією в серці  :love:
   
звідки такі знання про турботи пересічного?

додав
   
Щоб народ боровся за державу, йому потрібно мати що втрачати.
А так - територія нікуди не подінеться. Яка різниця, якому пану податки платити.

Десь так думає більшість.

десь так думають раби
   
нападе та й нападе.

кордони змінювались десятки раз за минуле сторіччя.

а життя воно одне, цініть його. не лізьте в авантюри. тим більше в клоунські.

невідомо що він затіє, аби зберегти вислизаючу владу.
   
нападе та й нападе.

кордони змінювались десятки раз за минуле сторіччя.

а життя воно одне, цініть його. не лізьте в авантюри. тим більше в клоунські.

невідомо що він затіє, аби зберегти вислизаючу владу.

тож пропонуєш стати частино куйловської авантюри?
   
Потому что не знает, что она будет со всех сторон. Со сходу, кстати, может и не быть.
   
тож пропонуєш стати частино куйловської авантюри?

пропоную відноситись стриманіше, раціональніше. це ж не кінець світу.

   
пропоную відноситись стриманіше, раціональніше. це ж не кінець світу.



запропонував слідчій зґвалтованій жінці
ну відкриємо ми справо і що...що це змінить для вас ...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія