Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко в видеообращении подтвердил свое возвращение в Украину в понедельник [ua]

Пятый президент будет возвращаться на самолете из Варшавы.

Пятый президент Украины Петр Порошенко заявил, что в понедельник, 17 января, возвращается в Украину.

Об этом он сказал в видеообращении на своей странице в социальной сети Facebook.

"Господин Зеленский, у меня для вас плохая новость. 17 января в 9:10 рейсом из Варшавы я возвращаюсь в Украину. Конечно, не для того, чтобы защищаться от вас, вы того не стоите. А для того, чтобы защищать Украину от российской агрессии... защищать от некомпетентной и неукраинской власти, власти бездельников и коррупционеров", - заявил он.

   
 :weep: И как же он будет защищать Украину от агрессии?Пойдет в военкомат и запишется добровольцем?Или детей в АТО отправит по настоящему,а не как тогда?
   
 Детский сад штаны на лямках
   
круто петро вставив  [ua]  :love:

i  провернув  :superman2:


вже незабаром!!!


   
Пятый президент будет возвращаться на самолете из Варшавы.

Пятый президент Украины Петр Порошенко заявил, что в понедельник, 17 января, возвращается в Украину.

Об этом он сказал в видеообращении на своей странице в социальной сети Facebook.

"Господин Зеленский, у меня для вас плохая новость. 17 января в 9:10 рейсом из Варшавы я возвращаюсь в Украину. Конечно, не для того, чтобы защищаться от вас, вы того не стоите. А для того, чтобы защищать Украину от российской агрессии... защищать от некомпетентной и неукраинской власти, власти бездельников и коррупционеров", - заявил он.
Кононенкогройсманаграновського Нам поверне?
   
интересно будет ли зеленский по схеме куйла принимать рейс :facepalm:
   
зибіл ще пошкодує
накуя це йому все було потрібно? :pooh_lol:

петро таке зробить шоу...шо у буби може і серцевий напад статись..
а потім будуть нови рейтинги :facepalm:
   
зибіл ще пошкодує
накуя це йому все було потрібно? :pooh_lol:

петро таке зробить шоу...шо у буби може і серцевий напад статись..
а потім будуть нови рейтинги :facepalm:

+1  X(
   
не вернется оно ..

скажи ти у цирку не підробляєш?
   
бездельники и коррупционеры
прямо в яблочко (tu)
   
17 січня 2021 року в аеропорту було затримано Навального.
Рівно рік тому!
Співпадіння?
   
А де саме буде зустріч Пороха? І чи планується якась акція?
   
зибіл ще пошкодує
накуя це йому все було потрібно? :pooh_lol:

петро таке зробить шоу...шо у буби може і серцевий напад статись..
а потім будуть нови рейтинги :facepalm:

Ну тут может быть по разному.Медведчука посадили под домашний арест и он исчез с радаров.Так может быть и тут.Но конечно если все опять сделают через жопу,то весь этот движ будет только в плюс Пете и в минус Зеле
   
Он столько раз анонсировал свой прилет на 17-е, что у меня закралось подозрение, а не в Украине ли он уже... :D
   
17 січня 2021 року в аеропорту було затримано Навального.
Рівно рік тому!
Співпадіння?

це взагалі немає ніякого значення

робити в Україні проти головного конкуурента  те шо робить наполеончік..це смерті подібно
а тим більше через 3 роки..коли усі розуміють шо це тільки тому ш овін йог оконкурент...бо 3 роки ніхто нічог оподібног оне робив
оточення буби його і зіл"є в унтіаз справою по петру

реально можна аплодувати тупості зеко манди
   
А де саме буде зустріч Пороха? І чи планується якась акція?

надо у вольки спросить он организовывает десант
   
17 січня 2021 року в аеропорту було затримано Навального.
Рівно рік тому!
Співпадіння?


Навальный расследовал коррупцию,а Петро ее возглавлял.Поэтому не нужно проводить такие смешные аналогии
   
вангую, що зранку 17 січня Жуляни будуть заміновані і літак відправлять кудись подалі...
   
Ну тут может быть по разному.Медведчука посадили под домашний арест и он исчез с радаров.Так может быть и тут.Но конечно если все опять сделают через жопу,то весь этот движ будет только в плюс Пете и в минус Зеле

білять ну невже ти не розумієш різницю?

у петра 15-20 %

у мудачука 1-2%


він йому зараз рейтинг підніме


бо середж тих 73% багато було не проти петра а шоб не петро..тепер вони бачать шо робить цей прихильники певної політсили з країною..і можут почати симпатизувати абіженому....щоб тільки зибіла не пустити на 2 термін
   
раніше анонсованого затримання Пороха в аеропорту не будет,
блазень і тут зганьбився, спочатку влада оголосила, що буде затримувати Пороха в аеропорту та силком діставляти в суд,
а потім раптом засцяли та відповзли...
шоумени, блін.... 
   
білять ну невже ти не розумієш різницю?

у петра 15-20 %

у мудачука 1-2%

Ну так они у него и так были.Или ты думаешь что рыги начнут любить Петю после преследований или юльки?Про Зеленых я вообще молчу.Поэтому я хз откуда у него поднимутся рейтинги
   
раніше анонсованого затримання Пороха в аеропорту не будет,
блазень і тут зганьбився, спочатку влада оголосила, що буде затримувати Пороха в аеропорту та силком діставляти в суд,
а потім раптом засцяли та відповзли...
шоумени, блін.... 

прийдут ночью. 37-й  ;o
   
Ну так они у него и так были.Или ты думаешь что рыги начнут любить Петю после преследований или юльки?Про Зеленых я вообще молчу.Поэтому я хз откуда у него поднимутся рейтинги

середж тих 73% багато було не за зибіла.. а шоб не петро..тепер вони бачать шо робить цей прихильники певної політсили з країною..і можут почати симпатизувати абіженому....щоб тільки зибіла не пустити на 2 термін
   
Навальный расследовал коррупцию,а Петро ее возглавлял.Поэтому не нужно проводить такие смешные аналогии

то чому проти Петра немає жодної справи по корупції?
   
прийдут ночью. 37-й  ;o

вже не прийдуть, не мрійте
   

бо середж тих 73% багато було не проти петра а шоб не петро..тепер вони бачать шо робить цей прихильники певної політсили з країною..і можут почати симпатизувати абіженому....щоб тільки зибіла не пустити на 2 термін

Ну фиг его знает.Многие из 73% Петю органически не переваривали и вряд ли это изменилось ,судя по тем кого я знаю.Т.е. Зеля с его обсерами отдельно,а Петро отдельно.Ну по крайней мере мне так кажется
   
раніше анонсованого затримання Пороха в аеропорту не будет,
блазень і тут зганьбився, спочатку влада оголосила, що буде затримувати Пороха в аеропорту та силком діставляти в суд,
а потім раптом засцяли та відповзли...
шоумени, блін.... 

А навіщо його затримувати прямо в аеропорту...

Хіба він який терорист чи відомий коррупціонер, чи наркоділер? Простий депутат, таких сотні.
   
то чому проти Петра немає жодної справи по корупції?
А против кого есть?Все кругом честные ,но вот почему-то на Западе считают по другому
   
Ну фиг его знает.Многие из 73% Петю органически не переваривали и вряд ли это изменилось ,судя по тем кого я знаю.Т.е. Зеля с его обсерами отдельно,а Петро отдельно.Ну по крайней мере мне так кажется


а прихильники певної політсили зараз дуже люблять?
наваівть при петрі такої хуйні не було з зашкварами і скандалами
я вже можу стверджувати шо зибіл вже гіршгий ніж петро...з усіма його зашкварами. А я точно не порохобот
а ще більше 2 років...і буде ще гірше навіть сумнівів не маю
   
вже не прийдуть, не мрійте

геть???
   
Суд 17 числа  призначили на 14-00 , а потім на 11-00, чи то різні засідання?
   
середж тих 73% багато було не за зибіла.. а шоб не петро..тепер вони бачать шо робить цей прихильники певної політсили з країною..і можут почати симпатизувати абіженому....щоб тільки зибіла не пустити на 2 термін

саме так,
раніше обирали серед двух зол і зараз будуть так само,
тим більше, порівнюючи результати керування обох
   
Але ж місцеві зеббіли :(  казали шо петро всьо, не повернеться
   
раніше анонсованого затримання Пороха в аеропорту не будет,
блазень і тут зганьбився, спочатку влада оголосила, що буде затримувати Пороха в аеропорту та силком діставляти в суд,
а потім раптом засцяли та відповзли...
шоумени, блін.... 
план Б .
Минируют суд, а не аэропорт, пацюку кайданки до следующего заседания .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія