Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Об'єднана тема біженців

Re: Об'єднана тема біженців

Я якась неправильна біженка, мене в Німеччині все влаштовує.
Базово визначила такі речі - я тут тимчасово, в чужій країні, у них тут свої закони і вони планують життя на роки вперед.
Тому рипатися в пошуках сервісу "сьогодні на сьогодні" безсенсово, але куди мені поспішати. Про те, що треба буде через місяць, турбуюся загодя, беру терміни.
Банкінг для соціальних виплат нафіг не треба швидкісний, платіж з супермаркета пару днів йде, так то горе самого ж магазину, що з мене гроші не списують
Бьюти-індустрія нецікава, бо чоловік на фронті, нарощування вій і тим паче ботокс неактуальні.
В інших аспектах все чудово. А, явтобус в неділю ходить з 12-ї години і магазини всі закриті, треба аоридаьи, яке ж жахливе життя. Але мені є про що поридати і без цього.
Может вы не обратили внимание, - я ответил на пост Пауэра (и поддержал его) о том, что во многих направлениях (особенно цифровых) мы давно перегнали среднестатистическу ю европу. И ни в коей мере не говорил о том, - плохо или хорошо жене с детьми там.
   
Re: Об'єднана тема біженців

У моей дочери ирландский паспорт и бойфренд сириец... Ты на шо намекаешь?  (P)

шо її сирієць використовує ? шоб мати ірландський паспорт ?
чи то любоффф ? тоді савєт да любоффь.
без сарказму.
   
Re: Об'єднана тема біженців

шо її сирієць використовує ? шоб мати ірландський паспорт ?
чи то любоффф ? тоді савєт да любоффь.
без сарказму.

 :facepalm:

Не дочитал мои посты?
   
Re: Об'єднана тема біженців

:facepalm:

Не дочитал мои посты?

часу не мав. зара дочитаю.
шо там з Міністерством оборони ? кому дзвонити ? :)
   
Re: Об'єднана тема біженців

часу не мав. зара дочитаю.
шо там з Міністерством оборони ? кому дзвонити ? :)

Тому,  кто над тобой стоит...   А ты в каком качестве интересуешься?
   
Re: Об'єднана тема біженців

Тому,  кто над тобой стоит...   А ты в каком качестве интересуешься?

та забий. самі купимо. за гроші.
   
Re: Об'єднана тема біженців

У него британский паспорт и папашка евойный отвечает за развлечения и транспорт в Манчестер Юнайтыд... Сирийцы бывают разные.  :laugh:

нічьосє.
то це вам повезло ? :)
   
Re: Об'єднана тема біженців

:facepalm:

Не дочитал мои посты?

тре допомогу. з Англіі украінці вже майже вивезли усі живі 4х4 і пікапи. шось в Уельсі, шось в Шотландіі ше є. завдання : знайти і купити в Ірландіі пікап Міцубісі л-200 живий на ходу і відправити в Англію паромом куди скажуть. зможеш ? бюджет 5+ кілофунтів на авто. або більше. хз які у вас ціни.
   
Re: Об'єднана тема біженців

тре допомогу. з Англіі украінці вже майже вивезли усі живі 4х4 і пікапи. шось в Уельсі, шось в Шотландіі ше є. завдання : знайти і купити в Ірландіі пікап Міцубісі л-200 живий на ходу і відправити в Англію паромом куди скажуть. зможеш ? бюджет 5+ кілофунтів на авто. або більше. хз які у вас ціни.

Во-первых,  "задания" ты своим подопечным раздавать будешь...

Во-вторых,  на тебе линк....  Там есть несколько отвечающих твоему бюджету...

https://www.donedeal.ie/cars?words=mitsubishi%20l200
   
Re: Об'єднана тема біженців

https://www.autouncle.co.uk/en-gb/used-cars/Mitsubishi/L200

Да и Англии их валом...  И куда дешевше...  От 3.5 кило фунтов...

Искатель..  Блин.
   
Re: Об'єднана тема біженців

https://www.autoscout24.de/lst/mitsubishi/l200

На тебе ещё и с левым рулём в Европе...  От 4 кило евро...  Опять таки...  Валом.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Данко - я запитався чи можеш допомогти. ти невірно зрозумів зміст написаного.
ти не захотів помогти. чи не можеш - байдуже.

вже добрі люди купили в Уельсі і через тиждень буде в Україні.  (tu)
4600 фунтів. 120 тищ миль пробігу. люкс дуповоз буде.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Шо там в Кьольні,  Сірога?
Рейн висох?
   
Re: Об'єднана тема біженців

https://life.pravda.com.ua/society/2022/08/20/250088/
Українцям дозволили користуватись персональними даними з додатку "Дія" в інших країнах.

Відповідне рішення ухвалив Кабінет міністрів України, додавши до нього перелік країн.

Таким чином українці зможуть використовувати додаток та електронні документи, а також інші дані для отримання послуг закордоном.

"Дію" визнали 58 країн світу, державні установи яких зможуть використовувати електронні документи в додатку.
Список країн:

Австралія
Азербайджан
Аргентина
Буркіна-Фасо
Люксембург
Греція
Грузія
Ізраїль
Ірландія
Мавританія
Італія
Канада
Андорра
Ліхтенштейн
Монако
Бельгія
Данія
Іспанія
Марокко
Норвегія
Таїланд
Швеція
Латвія
Литва
Нідерланди
Нова Зеландія
Об’єднані Арабські Емірати
Португалія
Австрія
Албанія
Болгарія
Боснія і Герцеговина
Естонія
Ісландія
Кабо-Верде
Кіпр
Мальта
Молдова
Північна Македонія
Польща
Сан-Марино
Сенегал
Словенія
Хорватія
Чорногорія
Румунія
Словаччина
Велика Британія
США
Уругвай
Туніс
Туреччина
Угорщина
Німеччина
Фінляндія
Франція
Чехія
Швейцарія
При цьому персональні дані українців не передаватимуть країнам, які Верховна Рада визнала державами-агресорами чи окупантами.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Чи є на ФУПі посеред нас учасники канадської програми CUAET? Пишіть щось! Як там воно?))
   
Re: Об'єднана тема біженців

Пишіть щось! Як там воно?))
А Ви самі де зараз?
   
Re: Об'єднана тема біженців

А Ви самі де зараз?

айпі глянь.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Сестра їде з сином в Португалію. Однокласниця живе там давно і вмовила. Хтось може щось порадити по Португалії?
   
Re: Об'єднана тема біженців

Питання до Elena.
Власне, поясню причину, чому цікавлюся усім, що стосується життя біженців у Франції.
Не виключено, що доведеться на зиму виїжджати закордон. Оскільки поїду сама, то попередньо треба добре все зважити і добре спланувати.
Перш за все цікавить, в яких містах є якісь більші наші громади? Можливо, тримаються якось разом.
Де легше влаштуватися, знайти роботу, бо довго сама себе утримувати там не зможу? І чи взагалі ще приймають у Франціїї наших біженців, так щоб приїхати і звернутися? Як це було (чи можливо ще є) в Німеччині чи Польщі?
   
Re: Об'єднана тема біженців

треба добре все зважити і добре спланувати

Такий, знаєте, типовий і здоровий галицький прагматизм)))
Тут все просто: не їдьте в нікуди, наперед сконтактуйтесь і їдьте до когось - і неважливо в яку країну. Усюди (якось) приймають і усюди свої складнощі. Чи вдасться просто сидіти на утриманні? А оце як пощастить.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Чи вдасться просто сидіти на утриманні?
Цього власне не планую, і я про це вже писала. Мене цікавить робота і лише на час пошуків роботи могла б використати можливість безкоштовного житла і соціального захисту. Думаю, що могла б віддячити країні у якийсь спосіб. Я не з тих наших, хто тупо сідає на соціал і б'є байдики. Та й у Франції не такі вже великі виплати отримують наші біженці.
Я не дуже хочу вдаватися в деталі, чому треба їхати, просто твердо знаю, що в Україні роботи мені не знайти.
   
Re: Об'єднана тема біженців

не дуже хочу вдаватися в деталі, чому...

...і непотрібно.
   
Re: Об'єднана тема біженців

ЛАРТА, на жаль, прямо зараз я не зможу відповісти на Ваші питання, бо жінка, яку я добре знаю і яка опікувалась нашими біженцями, зараз у відпустці.
Як тільки вона повернеться, я з нею зв'яжусь.
Два уточнюючі питання: Ви володієте французькою мовою?
Ви згодні на будь-яку роботу чи ні?
   
Re: Об'єднана тема біженців

ЛАРТА, на жаль, прямо зараз я не зможу відповісти на Ваші питання, бо жінка, яку я добре знаю і яка опікувалась нашими біженцями, зараз у відпустці.
Як тільки вона повернеться, я з нею зв'яжусь.
Два уточнюючі питання: Ви володієте французькою мовою?
Ви згодні на будь-яку роботу чи ні?
Дякую, Elena. Я можу зачекати - не планую їхати швидше жовтня.
Французькою не володію, хоча вчу щодня. Тому роботу можу виконувати ту, де не потрібно багато мови.
Німецька, англійська на середньому рівні. Звісно, що буду хапатися за будь-яку роботу, крім важкої фізичної. Мені 67.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Щедрість німців продовжує вражати, навіщо вони ввалили таке бабло в допомогу біженцям, резонного пояснення не знайшла досі.
потому что немцы раскормили российскую военную машину
и не прочь кормить ее дальше
а помощь беженцам - отступные
   
Re: Об'єднана тема біженців

Сестра їде з сином в Португалію. Однокласниця живе там давно і вмовила. Хтось може щось порадити по Португалії?

купіть португальсько-український розмовник (це не жарт)
і не забудьте теплі речі на зиму (тут опалення нема)
   
Re: Об'єднана тема біженців

Майже третина українців стали біженцями, - ООН
 Війна РФ проти України супроводжується найбільшою з часів Другої світової війни міграційною кризою.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це 23 серпня повідомило DW із посиланням на Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН).
З початку російського вторгнення в Україну 24 лютого майже третина 44-мільйонного населення країни вимушено залишила свої будинки.
У заяві УВКБ ООН наголошується, що це найбільша міграційна криза з кінця Другої світової війни.

Також читайте: Близько 1000 дітей убито або поранено з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, - ООН

Також зазначається, що на людей чекає "колосальне випробування", оскільки незрозуміло, як довго триватиме війна, і що на них чекає взимку.
За даними UNO-Flüchtlingshilfe, близько 90 відсотків біженців, які змушені були залишити Україну за останні шість місяців, - це жінки та діти. Щоб забезпечити їм захист, було запущено інформаційну кампанію "stay safe" ("Залишайся в безпеці"), спрямовану на підвищення обізнаності біженців про такі небезпеки, як торгівля людьми та сексуальна експлуатація. Одночасно в транзитних регіонах було створено так звані "блакитні точки" - безпечні місця, де сім'ї, діти та особливо вразливі біженці на нетривалий час отримують захист та допомогу.

Джерело: https://censor.net/ua/n3362516
   
Re: Об'єднана тема біженців

Сестра їде з сином в Португалію. Однокласниця живе там давно і вмовила. Хтось може щось порадити по Португалії?

https://dou.ua/forums/topic/39690/
   
Re: Об'єднана тема біженців

https://dou.ua/forums/topic/39690/
Щиро вдячні. Вивчаємо...
   
Re: Об'єднана тема біженців

купіть португальсько-український розмовник (це не жарт)
і не забудьте теплі речі на зиму (тут опалення нема)
Дякую.
   
Re: Об'єднана тема біженців

Добродії, прошу поради, племінниця з дитиной, дитина інвалід, проблеми з зором і розвітком лівої частини тіла, 6 років, та їх мама, моя невістка, почастішали обстріли в Запоріжжі, хочуть виїхати за кордон, куди зараз краще їхати? може є якісь спеціальні програми для таких дітей
   
Re: Об'єднана тема біженців

племінниця теж після онкології, зараз реміссія
   
Re: Об'єднана тема біженців

племінниця теж після онкології, зараз реміссія

Про спеціальні програми для дітей-біженців не знаю. Але в таких странах як Швейцарія та Германія надається уся необхідна медична допомога безкоштовно для біженців по медичній страховці. Медичну допомогу біженці починають отримувати одраз після, наприклад, підтверження Швейцарією шодо отримання Вашої заяви на надання статуту S.

Більш проблема як доїхати та де жити.
   
Re: Об'єднана тема біженців

дитина інвалід, проблеми з зором і розвітком лівої частини тіла
племінниця теж після онкології, зараз реміссія

Ох і історія... Наскільки знаю, медично їх приймуть і обслужать по повній в Німеччині, Швейцарії, Австрії, Італії, Франції. Можу помилятися, але і в Британії чи Канаді теж. Ще про біженську медицину в скандинавських країнах є немало позитивних відгуків. Проблема перша і єдина - мусять самі знайти спосіб доїхати туди, куди вирішать.
   
Re: Об'єднана тема біженців

дякую за відповідь
   
Re: Об'єднана тема біженців

В Британії медицина на шару, але довго чекати на все + житло проблемне
   
Re: Об'єднана тема біженців

Сьогодні обличчя Швейцарії для мене змінилося нафіг.

Не мав уяву, що швейцарський клерк кантонального офісу роботи з біженцями може взяти мої документи (контракти, квитанції), та знищити їх замість щоб їх повернути хазяїну документів.

Це щось неймовірне...

Ну вибачайте, ну трапляється, ну людина втомилася у четвертій годині дня після двох годин відпочинку з 11:00 до 13:00
   
Re: Об'єднана тема біженців

Сьогодні обличчя Швейцарії для мене змінилося нафіг.

Не мав уяву, що швейцарський клерк кантонального офісу роботи з біженцями може взяти мої документи (контракти, квитанції), та знищити їх замість щоб їх повернути хазяїну документів.

Це щось неймовірне...

Ну вибачайте, ну трапляється, ну людина втомилася у четвертій годині дня після двох годин відпочинку з 11:00 до 13:00
І що тепер?
   
Re: Об'єднана тема біженців

   
Re: Об'єднана тема біженців

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія