Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Київстар - п-си, у поганому сенсі слова.

Re: Київстар - п-си, у поганому сенсі слова.
ATF

Майже кожен 5 дзвінок в "Київстарі" закінчується пропозицією "підключити там щось бла-бла за скільки то на місяць" і дві княпалки - "гаразд" і "скасувати". Сцуко розрахунок, що промахнешся? Навіщо мені ваші "блабла щось там"? Коли воно мені треба буде - підключу самостійно.
   
Билайн был замечательный оператор, первый всенародно доступный. 1 копейка на любимые номера - и трынди хоть по часу.
Потом Билайн отписали под Киевстар - и началось дерьмо дерьмовое.
   
Re: Київстар - п-си, у поганому сенсі слова.

Расте, тільки-но перевірив телефон дружини. Виявилося, що підписана на три платних сервіси. Причому вона просто не вміє користуватися мобільним інетом та СМС (не повіриш, але так). Тому, до речі, й пропустила ту підписку. Вайбером навчилася. Смарт в неї - для дзвінків, фото та шазаму (музику розпізнати). Я серьйозно кажу, не шуткую
Причому не мене ні сина не підписано, хоч ми активно користуємося інетом й розбираємося трошки у технологіях
у них есть такая бл.дская хрень в прошивке симки, меню сим, выскакивает по окончанию звонка и там всё это блядство и встроено, и так хитро что вроде и закрыл а оно куда-то лезет. П1дары короче, я с руганью еле  заставил их отключить
   
Re: Київстар - п-си, у поганому сенсі слова.

То есть над каждым человеком теперь висит:

Звиздуй в кабинет на сайте и смотри, что у тебя и как.
На всю семью.
На все номера на работе.
И сказать, что сайт там так уж прям "юзер-френдли" - нифига он не юзер-френдли.

Когда они с меня реально сняли денег ни за что - то эта сумма была очень даже запрятана - надо было раз пять всё нажать и открыть построчно, полистать и т.п.

Я вот чего не пойму: какой-то общенациональный поставщик услуг начинает вот так изгаляться над огромным количеством людей - это ж какая-то служба есть у нас, чтоб такого не было.
Какая?
   
Re: Київстар - п-си, у поганому сенсі слова.

Я вот чего не пойму: какой-то общенациональный поставщик услуг начинает вот так изгаляться над огромным количеством людей - это ж какая-то служба есть у нас, чтоб такого не было.
Какая?

http://nkrzi.gov.ua/
   
Re: Київстар - п-си, у поганому сенсі слова.

с ними невозможно стало совершенно.
система нынешняя напрочь дебильная у них.
очень доставучая.
надо уходить с кс.

Повністю кацапський підхід до грошезбирання один до одного росповсюджений на Україну.
Але ж держава в нас над справою, забанити яндекс, та хоч завтра, а от якось
розібратись в правовому полі з кацапськими власниками мобільного оператора зась, бо ліпецькі
фабрики повідбирають.
   
Re: Київстар - п-си, у поганому сенсі слова.

http://nkrzi.gov.ua/

Во-во, еще и сидит целый особняк чиновников в чистых кабинетах на хороших зарплатах,
в чьи обязанности входит защитить бабушку,
к-я доит корову и
в личном кабинете не может их обыграть в эти игры.
   
Re: Київстар - п-си, у поганому сенсі слова.

отрубил маме Укртелеком, перевер на Интертелеком с  городским номером и абонплатой в 25грн (анлим по городу, час на мобилы и межгород, гиг инета).
за пару месяцев мама всех звонящих перевела на Итертелеком, скоро в мусорку следом за Укртелекомом отправится ее номер КС
   
Re: Київстар - п-си, у поганому сенсі слова.

Такаж хрень была с МЕ ГО ГО. согласился при оплате картой мобильной связи попробовать за 1 грн месяц их сервиса. Так карта автоматом была подключена на помесячное списание 75 грн. Оказывается в самом конце вебстраницы находилась скромная кнопка отписки отказа от продолжения подписки на их ненавязчивый сервис. Только при после третьего списания я поднял скандал и мне возратили только за последний месяц месяц.  Якобы, Мегого, уже изменили эти шахрайские правила на се момент.
   
куди дивиться НКРЗІ та кібезполіція? Це звичайнісінька крадіжка.
Щоб подивитись тре повідомляти
   
Re: Київстар - п-си, у поганому сенсі слова.

у них есть такая бл.дская хрень в прошивке симки, меню сим, выскакивает по окончанию звонка и там всё это блядство и встроено, и так хитро что вроде и закрыл а оно куда-то лезет. П1дары короче, я с руганью еле  заставил их отключить
це блядство в смарті блокується на раз-два засобами самого тіліпона.
   
Re: Київстар - п-си, у поганому сенсі слова.
LSD

Я думаю, потрібні масові позови проти Київстару - по ст. ККУ шахрайство, по ст.ЦКУ про нав' язування послуг, не передбачених угодою..
Але хто ж захоче? Кожен подумає - ну втратив я 125 грн, а мороки з тими судами буде неміряно.. Аби хтось.. Аби яка державна інституція..
Отак і наживаються на абонентах безкарно.
(tu)  Мав аналогічну справу з МТС коли з мене знімали гроші за надану інформацію через  СМС. На цю тему мав розмову з оператором два рази по питанню заборони надсилання таких СМС. Перший раз не  допомогло, другий раз коли "вивернув кожуха" як ворожка пошептала. Сьогодні, тишина, СМС 0. Правда я їх пострахав також ККУ про шахрайство,  Законом про захист прав споживачів і прокуратурою, але це усе тимчасово, можуть забути і взятися за своє.
   
Re: Київстар - п-си, у поганому сенсі слова.
LSD

Почему я это должен делать если я подключался на уже оговоренных условиях и без моего ведома оператор не имеет права меня куда-то или что-то подключать. Я не обязан платить за те услуги, которые не заказывал.
(tu) Гроші, які ми платимо по тарифу, строго визначені, тобто мають цільове призначення. У випадку використання цих грошей на інші цілі (навіть без і з нашого дозволу) передбачає наявність у КС права здійснювати фінансові операції з коштами інших юридичних чи фізичних осіб. Тому по любому у цьому випадку КС  є шахраї, а це кримінал.

Останнє редагування: 6 грудня 2017 12:10:44 від LSD
   
Re: Київстар - п-си, у поганому сенсі слова.
PAL

це блядство в смарті блокується на раз-два засобами самого тіліпона.

Яким чином? Щось не знайшов сходу
   
Re: Київстар - п-си, у поганому сенсі слова.

Яким чином? Щось не знайшов сходу
ну.. використовуючи можливості системи... заморожуємо процес/аплікуху.
Те саме з гугл плеєм. в результаті моя двоядерна мтк-шка 5-річної давності літає шо новий реактивний шамальот.
якшо тре - опишу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія