Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дебати 19.04.2019

Re: Дебати 19.04.2019

:weep:  а якшо не виграє то не скажеш ?
А если не выиграет, значит я ошибся.
   
Re: Дебати 19.04.2019

(tu) в точку написано... комік виглядав дурно, але педро не скористався шансом який він хотів отримати через дебати

Мета була не показати Порошенка, а продемонструвати справжнього зе. Одні "повстанці" змінять динаміку голосування для декого.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Поросядки.

Можно с уверенностью сказать шо ваш боровЪ с треском проиграл и дебаты и выборы.

Посему можете успокоиццо и принять это, так же можно сказать шо скорей всего вас закроят на бабки.

Но конечно вы можете как упоротые шавки бегать и кричать на каждом углу шо это не так.
твой кандидат - по№х№уй-кошевой. єто тебе месадж.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Так само, як і всім іншим сильним світу цього - Клінтонам, Бушам, Трампу, ізраїльському прем"єру і т.п.

А як Зе став мільйонером і брав бабло у хуйло на гранти?

Відповідь є, чи тільки заяложені штампи?
   
Re: Дебати 19.04.2019

"я ваш результат владування" цим все сказано...
   
Re: Дебати 19.04.2019

Поросядки.

Можно с уверенностью сказать шо ваш боровЪ с треском проиграл и дебаты и выборы.

Посему можете успокоиццо и принять это, так же можно сказать шо скорей всего вас закроят на бабки.

Но конечно вы можете как упоротые шавки бегать и кричать на каждом углу шо это не так.
Тебя кто-то называет свиньей ?
Что это за манера -оскорблять людей ?
   
Re: Дебати 19.04.2019

То что Порошенко дебаты выиграл, это понятно любому адекватному человеку. Вопрос сумел ли он переломить ход выборов? Я думаю, да. Они сделал одно важное послание, которое заметно уменьшить ряды Zeбилов. После победы Порошенко расскажу какое.

То есть узнать эту великую тайну нам не суждено.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Тебя кто-то называет свиньей ?
Что это за манера -оскорблять людей ?
"клим чугункин".
   
Re: Дебати 19.04.2019

Нет, с Порохами то понятно..Кста, когда штаб придумівал вот єту дом. заготовочку с переходом, о стронниках на поле и не подумали

Но меня интересует вопрос, біли ли как то ограничені права на вход ( может сайт билетов хакунули или чото ещё) для сторонникогв ЗЕ
Да я думаю, что как раз и подумали. Именно чтобы они остались в той зоне.
   
Re: Дебати 19.04.2019

На "Громадському" говорять, що Петро на стадіоні - це чудово. Янукович на Майдан не міг вийти, а Петро до народу вийти не боїться.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Все прихильники певної політсили, которые воют про свезенную массовку, млять вы уподобляетесь рыгам и московитами, которые рассказывали про платную массовку на Майдан.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Выборы с высокой вероятностью проиграет, дебаты не проиграл. Поросятко в зеркале увидишь.

Эко тебя зацепило :lol:
   
Re: Дебати 19.04.2019

То есть узнать эту великую тайну нам не суждено.
Тебе могу персонально рассказать, если очень хочешь.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Сохранение оригинального текста вопроса

без купюр

значить потрібна була купюра.
може, для тебе це звучить нормально, а для українців це одразу ріже слух.
   
Re: Дебати 19.04.2019

твой кандидат - по№х№уй-кошевой. єто тебе месадж.

И тебе не хворать :lol:
   
Re: Дебати 19.04.2019

Я дуже задоволений, що час брехні минає. Пеця зі своїми покидьками не встиг остаточно розбратити та поховати Україну.
Сподіваюсь, що фраза Зеленського про вирок здійсниться. Не можна безкарно мародерити та брехати-це знають всі люди всього світу.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Едине що гарно зробив Порошенко - і це відмітили усі в студії, і я погоджуюсь -що Порошенко пішов на сцену до Зе, що вони виступали на одній сцені.

це показало всьому світові, що Україна єдина, що немає розколу чи рої'єднання у нас.

За це, Пєтя, тобі велике Дякую від мене теж. Це був сильний крок.

це не єдине,
це як мінімум друге,
першим був прихід Порошенка на стадіон попри всі уникнення Зеленського від нормальних дебатів, а не цього цирку, що був сьогодні 
   
Re: Дебати 19.04.2019

Все прихильники певної політсили, которые воют про свезенную массовку, млять вы уподобляетесь рыгам и московитами, которые рассказывали про платную массовку на Майдан.

тоді дати фото і відео з різних точок Києва з автобувсами і плєбесом ? чи сам в гуглі зараз знайдеш ?
   
Re: Дебати 19.04.2019

схоже петро зараз буде мати ще годину канючення голосів за себе

валодька не прийшов :laugh:
   
Re: Дебати 19.04.2019

Тебя кто-то называет свиньей ?
Что это за манера -оскорблять людей ?

Я вас назвал свиньей или вы сами на это слово отозвались? :weep:
   
Re: Дебати 19.04.2019

То что Порошенко дебаты выиграл, это понятно любому адекватному человеку. Вопрос сумел ли он переломить ход выборов? Я думаю, да. Они сделал одно важное послание, которое заметно уменьшить ряды Zeбилов. После победы Порошенко расскажу какое.

не знаю что он там выиграл, но то что много раз весь стадион ему кричал ганьба, а Зеле ни разу это факт....
   
Re: Дебати 19.04.2019

Я дуже задоволений, що час брехні минає. Пеця зі своїми покидьками не встиг остаточно розбратити та поховати Україну.
Сподіваюсь, що фраза Зеленського про вирок здійсниться. Не можна безкарно мародерити та брехати-це знають всі люди всього світу.
ти, боте, весь час одне й те ж пишеш
   
Re: Дебати 19.04.2019

Эко тебя зацепило :lol:
Вообще никак). Я прекрасно понимаю недостатки обоих. И прекрасно помню фразу "Не сотвори себе кумира". А вот как раз значительная часть наших сограждан эту фразу забыла.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Тебе могу персонально рассказать, если очень хочешь.

Персонально не надо, я гетеросексуал.
   
Re: Дебати 19.04.2019

Я вас назвал свиньей или вы сами на это слово отозвались? :weep:
:laugh:
   
Re: Дебати 19.04.2019

а от якби юлька, то рознесла б, так?)))
Тимошенко розмазала би порошенко на тонкий слиз (tu)
   
Re: Дебати 19.04.2019

То,что и ты.
Если Зеля победит -будем выживать.
Карусель будет - зашибись !
А что так, спрос на п***а резко падает? :lol:
   
Re: Дебати 19.04.2019

комік до речі може втратти частково виборців через тези про томос, мову, армію і т.д., деякі ватні виборці бойка за нього можуть не проголосувати
   
Re: Дебати 19.04.2019

починаються дебати на Суспільному
   
Re: Дебати 19.04.2019

Поросядки.

Можно с уверенностью сказать шо ваш боровЪ с треском проиграл и дебаты и выборы.

Посему можете успокоиццо и принять это, так же можно сказать шо скорей всего вас закроят на бабки.

Но конечно вы можете как упоротые шавки бегать и кричать на каждом углу шо это не так.

Він не програв.

Але програєте ви, вибираючи це нещастя зе, яке з вас відверто глузує з "мнє по%%й" та ужимками під час Гімну  :X
   
Re: Дебати 19.04.2019

Дебаты напоминали стрижку свыни - визгу много, шерсти мало.  Все сторонники остались при своих. Пепа привычно возложил венки из макарон на могилы разума петрушек, Зеленый озвучил претензии людей к Пепе.
Давай до сиданья, Лексеич. :D
   
Re: Дебати 19.04.2019

схоже петро зараз буде мати ще годину канючення голосів за себе

валодька не прийшов :laugh:


- Подайте ще на один строк!
- Новий прокурор подасть!

 :gigi:
   
Re: Дебати 19.04.2019

:laugh:
:lol:
   
Re: Дебати 19.04.2019

Вообще никак). Я прекрасно понимаю недостатки обоих. И прекрасно помню фразу "Не сотвори себе кумира". А вот как раз значительная часть наших сограждан эту фразу забыла.
То как вы фанатично топите за пидра заставляет усомниццо в искренности ваших слов.
   
Re: Дебати 19.04.2019



На колени и на колено
   
Re: Дебати 19.04.2019

Відповідь є, чи тільки заяложені штампи?

Це і є відповідь.
   
Re: Дебати 19.04.2019

тоді дати фото і відео з різних точок Києва з автобувсами і плєбесом ? чи сам в гуглі зараз знайдеш ?
На Майданах тоже вся Украина была.
Ты что - то против имеешь?
В самое тяжёлое время, когда штурм планировался если бы из ЗУ не потянулись, то торба была бы...
Или ты по другому думаешь, прихильники певної політсили?
   
Re: Дебати 19.04.2019

Персонально не надо, я гетеросексуал.
По твоим постам не скажешь. :gigi:
   
Re: Дебати 19.04.2019

Так что там по продолжению дебатов в студии?
 Зеленский не придёт на Суспильный?
   
Re: Дебати 19.04.2019

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 4 гостей
 
Повна версія