Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

95 квартал , Укрпочта. Очередной клиент на увольнение

95 квартал , Укрпочта. Очередной клиент на увольнение




Тетка отказалась обслуживать українською мовою

Надеюсь, попадет на штраф за отсутствие маски.
   
Місто Кривий Ріг, 95 квартал.  :lol:  :weep:
   
... ааа.. хамка москальская\
   
Re: 95 квартал , Укрпочта. Очередной клиент на увольнение
tyv

От куріца драная  :laugh:
   
О, якби то всьо повиїздило... :shuffle:
   
ну - і? дочекалися поліції? наслідки?
   
Друга серія буде? Чи правоохоронці не прибули?
   
Щас снова начнется про "а у них зарплата маленькая". Так она потому и маленькая, что такие тупые куры демпенгуют. А если вдруг окажется, что такие куры выплнять обязанности не в состоянии то и зарплату придется поднимать.
   
После скандала в Кривом Роге уволили работницу Укрпочты, которая отказывалась обслуживать клиента на украинском языке и кричала на него.

Как сообщили в пресс-службе Укрпочты, ситуация задела сразу несколько важных аспектов – нарушение норм законов о языке, обязательного ношения маски, а также нарушение правил обслуживания клиентов. Женщина повышала голос и использовала бранные слова, а это недопустимо.
   
На укрпочте недобор кадров..
увольняйте )
   
Чергова велика втрата для України. У Польщі буде чемною, коли в неї запитають, чому обслуговує російською.
   
Чергова велика втрата для України. У Польщі буде чемною, коли в неї запитають, чому обслуговує російською.

Клиент рагуль теж знайде роботу в польщі? Він сам мабуть десь на своїй роботі хамить клієнтам судячи по всьому.


Останнє редагування: 22 лютого 2021 10:31:29 від Serge_D
   
хамить клієнтам
О, йобана гебельсівська нелюдь знов бреше.
   
Клиент рагуль теж знайде роботу в польщі? Він сам мабуть десь на своїй роботі хамить клієнтам судячи по всьому.
ти , як клієн, хочеш щоб якась дурна курка кричала на тебе, хто іі кормить?
   
Людина, яка вимагає дотримання вимог чинного законодавства, звісно, знайде роботу в Польщі.
   
О, йобана гебельсівська нелюдь знов бреше.
це прихильник Петра, як і ти
   
После скандала в Кривом Роге уволили работницу Укрпочты, которая отказывалась обслуживать клиента на украинском языке и кричала на него.

Как сообщили в пресс-службе Укрпочты, ситуация задела сразу несколько важных аспектов – нарушение норм законов о языке, обязательного ношения маски, а также нарушение правил обслуживания клиентов. Женщина повышала голос и использовала бранные слова, а это недопустимо.
відмінно.

 (tu)
   
О, якби то всьо повиїздило... :shuffle:

Воно не виїде, але виховати  - можна. Поставити електричного пастуха : чуть шо не те - удар током, не те - током :)) О шостій ранку буде підриватися і гімн України співати  :pooh_lol:
   
Re: 95 квартал , Укрпочта. Очередной клиент на увольнение

https://youtu.be/T0BHextSIL4
Тетка отказалась обслуживать українською мовою

Надеюсь, попадет на штраф за отсутствие маски.

невже так важко кілька слів українською сказати  :facepalm1:  [KA]
   
ти , як клієн, хочеш щоб якась дурна курка кричала на тебе, хто іі кормить?

Чого?? ні. Я просто не хамлю людям, не знімаю їх на камеру, тощо. Отже навіщо на мене кричати?
   
Чого?? ні. Я просто не хамлю людям, не знімаю їх на камеру, тощо. Отже навіщо на мене кричати?

А хто хамив ?
Чому її ПРИ ВИКОНАННІ нельзя знімати на камеру ??
   
невже так важко кілька слів українською сказати  :facepalm1:  [KA]

Типова мокшанська упоротість.
   
Клиент рагуль теж знайде роботу в польщі? Він сам мабуть десь на своїй роботі хамить клієнтам судячи по всьому.

   клієнт на відео 11 разів повторив слово "будь ласка",

    це в 11 разів більше, аніж ця працівниця УП використала це слово або його переклад за весь час своєї роботи на УП


 
   
Супер! Підкацапників треба методично пороти. Ніяких інших методі на них нема.
   
А хто хамив ?
Чому її ПРИ ВИКОНАННІ нельзя знімати на камеру ??

  бо в хуйлостані це заборонено, а вона дивиться тільки хуйляче ТБ і нічого іншого не знає
   
А хто хамив ?
Чому її ПРИ ВИКОНАННІ нельзя знімати на камеру ??

Тебе можна знімати на камеру?? От прийде хтось і буде знімати телефоном???
Тільки чесно.
І при якому ще виконанні? вона не на службі а  на роботі.
   
  бо в хуйлостані це заборонено, а вона дивиться тільки хуйляче ТБ і нічого іншого не знає

нУ ХОЧ щось в хуйлостані правильно... тикати під носа камеру й знімати - це грубе посягання на особисту свободу.
   
нУ ХОЧ щось в хуйлостані правильно... тикати під носа камеру й знімати - це грубе посягання на особисту свободу.

  без відео вона буде блеяти: "Етава нє била, ви всє врєтє!"

 

   
нУ ХОЧ щось в хуйлостані правильно... тикати під носа камеру й знімати - це грубе посягання на особисту свободу.
Можно там снимать

И снимают и выкладывают

У них проблема с просроченными продуктами, есть компашка  которая ходит по супермаркетам, снимает все это (в том числе сотрудников магазина) и выкладывает на Ютубе
   
тикати під носа камеру й знімати - це грубе посягання на особисту свободу.
п***а.
   
  без відео вона буде блеяти: "Етава нє била, ви всє врєтє!"

 

Так а шо било то? с чєго начялось?? "кажи українською курво"??
   
п***а.

Йди накуй.
   
Клієнт може і не став би кіпішувати, але, з його слів, він третій день приходить, аби робітники Укрпошти вирішили проблему з якимось його відправленням. Зважаючи на таку ситуацію, клієнт занадто чемно себе веде  :D  пора вже  :vinsent:
   
Тебе можна знімати на камеру?? От прийде хтось і буде знімати телефоном???
Тільки чесно.
І при якому ще виконанні? вона не на службі а  на роботі.

  мене знімають і я знімаю...

  вона посадова особа ще і в.о. нач. відділення...

  тепер україномовна поштарка піде на підвищення...

  дуже добрий закон   
   
Клієнт може і не став би кіпішувати, але, з його слів, він третій день приходить, аби робітники Укрпошти вирішили проблему з якимось його відправленням. Зважаючи на таку ситуацію, клієнт занадто чемно себе веде  :D  пора вже  :vinsent:

Так це інша справа..
Хоча.. схолже клієнту не прийшла посилка з алі а він в кіпіші почав дойобувати робітників пошти запідозривши шо посилку спиздили  :lol:  :facepalm:
   
Так а шо било то? с чєго начялось?? "кажи українською курво"??

  "началась,бля**", це український варіант російської мови,

  натомість клієнт 11 разів повторив "будь ласка"
   
  "началась,бля**", це український варіант російської мови,

  натомість клієнт 11 разів повторив "будь ласка"

Секундочку, якшо клієнт не розумів російської, звідки він знає що таке "началось б л я" ?? ... що це таке ? я не  розумію, пясніть українською  :lol:
   
Секундочку, якшо клієнт не розумів російської, звідки він знає що таке "началось б л я" ?? ... що це таке ? я не  розумію, пясніть українською  :lol:

  російський вплив:

   
Ведіть себе чемно, і все буде гаразд  [ua]
   
Ведіть себе чемно, і все буде гаразд  [ua]

  а "будь ласка"?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія