Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Джагуар..... (Гітара сину)

Джагуар..... (Гітара сину)

Купив сину Джагуар на день народження ........... ходе цілий день бринькає.......  довольний як слон...... порівнює зі старим старкастером......
   
Re: Джагуар.....

тєма достойна Сірожи 123345689№556889000

Юкі, так.
   
Re: Джагуар.....

   
Re: Джагуар.....

Это машина или животное?
   
Re: Джагуар.....

Це гитара........  :facepalm:

   
Re: Джагуар.....

Купив сину Джагуар на день народження ........... ходе цілий день бринькає.......  довольний як слон...... порівнює зі старим старкастером......

Добрий подарунок, і син - молодець, якщо любить гітару.
   
Re: Джагуар.....

Добрий подарунок, і син - молодець, якщо любить гітару.

Він багато перепробував..... і гібсон........ і стратокастер звичайно.... і циклон......... Джагуар йому більше всього припав до душі....... Ну я подумав що настав час......
   
Re: Джагуар.....

Фендер краще.
   
Re: Джагуар.....

Фендер краще.

Дорожче..... але в реалі те саме........ він попробував....
але дякую що хоча б хтось розуміється на цьому та підтримав гілку  :-B

Останнє редагування: 21 листопада 2021 01:21:53 від Uki_
   
Re: Джагуар.....

Дорожче..... але в реалі те саме........ він попробував....
Значить як кажуть у руки лягло весло.
Ревербіатор, Вау, фленжер, треба примочок, але не всі зразу.
Будь мудр, як згасає тяга, принось нову примочку.
   
Re: Джагуар.....

Значить як кажуть у руки лягло весло.
Ревербіатор, Вау, фленжер, треба примочок, але не всі зразу.
Будь мудр, як згасає тяга, принось нову примочку.

У нього не згасне..... така тяга, що я вимушую його важко працювати на наступну примочку........ і він це робить.
   
Re: Джагуар.....

У нього не згасне..... така тяга, що я вимушую його важко працювати на наступну примочку........ і він це робить.

Шана.
А що лабає, якщо можна.
   
Re: Джагуар.....

Шана.
А що лабає, якщо можна.

Та все шо хочеш...... Більше всього йому подобається лабати нірвану та бон джові чомусь........... але прекрасно лаба і хайвей ту хелл, і джиммі хендрікса

Позавчора поставив йому еріка клептона "лейла" так він трохи побринькав, підібрав та гарно зіграв..........
   
Re: Джагуар.....

Та все шо хочеш...... Більше всього йому подобається лабати нірвану та бон джові чомусь........... але прекрасно лаба і хайвей ту хелл, і джиммі хендрікса

Позавчора поставив йому еріка клептона "лейла" так він трохи побринькав, підібрав та гарно зіграв..........
Гаррі мур та Бібі Кінг теж енергію дає)
   
Re: Джагуар.....

Гаррі мур та Бібі Кінг теж енергію дає)

Там мало гітари..... вокал в основному.....
   
Re: Джагуар.....

Своїм старим старкастером шикарно лабає Sweet child of mine....... Каже що то піснія саме для тієї гітари....... джагуаром так її не зіграєш........  Але для іншого джагуар те що треба......
   
Re: Джагуар.....

Дай Боже, аби тільки щоби не шестипалим інгві малмстіном, то зайве.
   
Re: Джагуар.....


 :weep:  :facepalm:  :facepalm1:


   
Re: Джагуар.....

Фендер краще.

Jaguar це лінійка продуктів у Fender.

Гарний подарунок. Трохи заздрю по доброму що дитина має таке гарне хобі.
   
Re: Джагуар.....

Колись мій товариш сів на гітару і зламав іі навіки. Наступного дня купили нову за 40 рублів і жили місяць на хлібі і воді :)
   
Re: Джагуар..... (Гітара сину)

Есть у меня копия Gibson Ace Frehley  edition blue metallic burst, solid wood, 4 pick ups, sounds great. Hard case with Gibson logo. Отдам за $700
   
Re: Джагуар..... (Гітара сину)

Я би тих, хто на гітари ставить лише 2 звучки-сінгли морально би виїбав всраку.
Свого часу щ пісюном в вьослах здуру купив тєлєкастєр - і довго плакав по своєму дєрєвянному Уралу... Бо там 3 звучкі било. А з двома гєйн викрутив на максімум - і всеодно хрінь. Для попсарів-классікроковцев.
   
Re: Джагуар.....
TC

Re: Джагуар..... (Гітара сину)
TC

Я би тих, хто на гітари ставить лише 2 звучки-сінгли морально би виїбав всраку.
Свого часу щ пісюном в вьослах здуру купив тєлєкастєр - і довго плакав по своєму дєрєвянному Уралу... Бо там 3 звучкі било. А з двома гєйн викрутив на максімум - і всеодно хрінь. Для попсарів-классікроковцев.

 8-:
   
Re: Джагуар..... (Гітара сину)

8-:

я про звукосніматєлі.
Якшо тоненькі (сінгли), то тре не менше 3 шт, тоді можна грати і классік-рок, і Малмстіна, і хеві-метал.
Або купляти шалено потужну дісторшновську педаль. А в мене тоді був педаль овердрайв, і на двух звукосніматєлях звук бил лайно, лише для хард-року :(
   
Re: Джагуар..... (Гітара сину)

я про звукосніматєлі.
Якшо тоненькі (сінгли), то тре не менше 3 шт, тоді можна грати і классік-рок, і Малмстіна, і хеві-метал.
Або купляти шалено потужну дісторшновську педаль. А в мене тоді був педаль овердрайв, і на двух звукосніматєлях звук бил лайно, лише для хард-року :(


Та треба брати лес пол з хамбакерами і не вийожуватися )))


Останнє редагування: 21 листопада 2021 08:39:35 від Fisher
   
Re: Джагуар..... (Гітара сину)

Та треба брати лес пол з хамбакерами і не вийожуватися )))
Показати зображення...

У Гібсонів нема фледроузов(с).
Дореч, ніхріна нерозумію, як Гаіна грав на отаких вьослах? Без двухстороннєго ричага?
Фледроуз вніз - тож нєзамєніма вещ для хеві, шоб вить вєслом (tu)
   
Re: Джагуар..... (Гітара сину)
TC

я про звукосніматєлі.
Якшо тоненькі (сінгли), то тре не менше 3 шт, тоді можна грати і классік-рок, і Малмстіна, і хеві-метал.
Або купляти шалено потужну дісторшновську педаль. А в мене тоді був педаль овердрайв, і на двух звукосніматєлях звук бил лайно, лише для хард-року :(

Телекастер - это гитара под рок-н-ролы в стиле Роллинг Стоунз.
Овердрайв - эффект для тех же рок-н-ролов.
   
Re: Джагуар..... (Гітара сину)

Телекастер - это гитара под рок-н-ролы в стиле Роллинг Стоунз.
Овердрайв - эффект для тех же рок-н-ролов.

Я ж і казав - був ще пісюном в вьослах :)  І в звучках не розбирався, і в пєдалях теж (тіке знав, шо для важкого стілю тре драйв, про дісторшн не знав). Грать навчивсь мєтодом тика, квінту сам знайшов, а от усе інше технічне взнать було нєоткуда. По крупіцам взнавали.

Та і спочатку грав хард - Уралу-3 сінгли для цього хватало с ізбитком.
Коли купив тєлєкастєр - довелось викрутіть гєйн на максімум, но було норм.
А коли захтів одразу перейти на важкий нєоклассік - загрустіл. Нє тянули звучкі та пєдаль :(

Дореч, в ті часи педалєй не продавалі. Не було їх ніде. Ні в яких магазінах. Їх паялі умєльци, і такого умєльца щ тре було розшукать 8-)
   
Re: Джагуар..... (Гітара сину)

По чем в комиссионку сдать будет?
   
Re: Джагуар..... (Гітара сину)

я про звукосніматєлі.
Якшо тоненькі (сінгли), то тре не менше 3 шт, тоді можна грати і классік-рок, і Малмстіна, і хеві-метал.
Або купляти шалено потужну дісторшновську педаль. А в мене тоді був педаль овердрайв, і на двух звукосніматєлях звук бил лайно, лише для хард-року :(

У нього вже є старкастер з двома хамбакерами........ ... Вчора весь вечір порівнювали що на чому краще звучить...... блюзи, музика 70х однозначно на джагуарі..... рок на старкастері......
   
Re: Джагуар.....

Китай.

В Китаї сквайер вже давно не робить гітари.........
   
Re: Джагуар..... (Гітара сину)

Модеру  (td)  за редагування постів.........  :X
   
Re: Джагуар..... (Гітара сину)

У нього вже є старкастер з двома хамбакерами........ ... Вчора весь вечір порівнювали що на чому краще звучить...... блюзи, музика 70х однозначно на джагуарі..... рок на старкастері......

якшо блюзи та музика 70х кращч звучать на двух сінглах... то мабуть на одному вони звучатимуть щч кращче :D
   
Re: Джагуар..... (Гітара сину)

Для "дома для семьи" если играешь один, причем именно рок, сейчас очень рулит восьмиструнная гитара. Если сын любит играть рок - рекомендую попробовать.



Переведи меня через Майдан звучит просто потрясающе.

ЗЫ Техника игры и упражнения: https://samesound.ru/play/80560-how-to-play-eight-string-guitar

Останнє редагування: 21 листопада 2021 12:11:59 від Aleksandr_1
   
Re: Джагуар..... (Гітара сину)

Для "дома для семьи" если играешь один, причем именно рок, сейчас очень рулит восьмиструнная гитара. Если сын любит играть рок - рекомендую попробовать.

https://youtu.be/Ep6SQcMg3Jk
Переведи меня через Майдан звучит просто потрясающе.

ЗЫ Техника игры и упражнения: https://samesound.ru/play/80560-how-to-play-eight-string-guitar

Та ну нафіг, то для майстрів. Яким запросто перестроюватись та грати будь-які фрази на будь-якому отрєзку гріфу.

Мені самому «басов» не хватало, але задля рєдкіх випадків усложнять собі жизнь (коли верхня струна становиться передостанньою) - ...
   
Re: Джагуар..... (Гітара сину)
TC

якшо блюзи та музика 70х кращч звучать на двух сінглах... то мабуть на одному вони звучатимуть щч кращче :D

По крупному счету - пофиг. Хороший девайс с большим набором эффектов -позволит играть всё, что угодно.
   
Re: Джагуар..... (Гітара сину)

По крупному счету - пофиг. Хороший девайс с большим набором эффектов -позволит играть всё, что угодно.

Ні, не пофіг...... хамбакер дає більш потужний трохи приглушений звук......... а сінгл дає більш "соковитий" дзвінкий звук.....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія