Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Полтаві мітинг проти тарифів.

Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

По секрету. Поляки Валенсу елітою не вважали і не вважають. Справа не в тому. Він просто був криголамом, який зламав комуністичну систему. Яка еліта. Він електрик з сточні Гданської.

У нас таким міг бути Чорновол. Тому Москва його і вбила.

ви прокинули Чорновола на виборах раніше ніж москва його вбила, тому не відбрешетесь
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

По всій Україні, як ти помітив. Окрім кііва. В кіівє всьо харашо
казламордому Киев болыть  :D  [KA]
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

так хто виходив проти тарифів, прихильники певної політсили, чи недабог скоти похоботи? :S
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

ви прокинули Чорновола на виборах раніше ніж москва його вбила, тому не відбрешетесь
ублюдаси рвали сраку за Кучму, Януковича и Вислюка
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

ви прокинули Чорновола на виборах раніше ніж москва його вбила, тому не відбрешетесь

Так, народ в нас тоді взагалі ще не вдуплився, що до чого...    не про свою сім'ю пишу,  ми голосували звичайно не за Кравчука тоді...  але в цілому багато хто прокинувся саме в 2014, та й то далеко не всі  :(
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Так, народ в нас тоді взагалі ще не вдуплився, що до чого...    не про свою сім'ю пишу,  ми голосували звичайно не за Кравчука тоді...  але в цілому багато хто прокинувся саме в 2014, та й то далеко не всі  :(

Поляки того ж Валенсу потім з тріском прокотили.
Народ +- скрізь однаковий.
І Трампа він вибирав...
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

ви прокинули Чорновола на виборах раніше ніж москва його вбила, тому не відбрешетесь
Я працював у Русі добровільним помічником й мені довелося трохи працювати з Чорноволом. Рідкісний мудак був, чого я голосував за Лук'яненка - він був надзвичайно чесним. Але - на жаль, не надто розумним.☹️
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Чорноволаи Лукьяненко были бы сметены людасами при первой возможности.
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Втім і Чорновіл міг бути криголамом. Той самий Валенса теж не дуже-то дядько розуму великого. Але він мав ідею і йшов з нею до людей. А Чорновіл на посаді голови розпанів так, що куди там. Не хочу ворушити старого, але скажу так - вибір Чорновола десь з вірогідністю 10 відсотків дав би нам шанс на існування. 
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

чорноволи і лукьяненки на жаль нічого не петрили в іканоміці
хтось чув що би чорновіл говорив про продаж землі?
он свобода до сих пір проти продажу землі
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Чорноволаи Лукьяненко были бы сметены людасами при первой возможности.
Ага ага.
Їх би змели свої , яких вони притягли у Рух - Лавринович, Костенко.
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

чорноволи і лукьяненки на жаль нічого не петрили в іканоміці
хтось чув що би чорновіл говорив про продаж землі?
он свобода до сих пір проти продажу землі

Так Свобода - это националистическое крыло КПСС и ВЛКСМ.
Экономические леваки.
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Ага ага.
Їх би змели свої , яких вони притягли у Рух - Лавринович, Костенко.

Других нет и не было. Сами ж и притащили.
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Я працював у Русі добровільним помічником й мені довелося трохи працювати з Чорноволом. Рідкісний мудак був, чого я голосував за Лук'яненка - він був надзвичайно чесним. Але - на жаль, не надто розумним.☹️

вам не вгодиш, той не такий і той не такий. Немає ідеальних політиків, тре вибирати по-можливості краще з наявного. Наступний повинен бути хоч трішечки кращим за попереднього, тоді буде нехай повільний але поступ вперед, без зміни курсу

Але вибрати зеленського після Порошенка могли тільки повні йолопи
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Загалом-то в нас також була гіперінфляція й більшість українців знаходилася за межею бідності. Тільки відбулося це трохи згодом. Тоді це також називали реформами. Щоправда, Бальцеровича тоді дійсно не було, а от бандюковичей вистачало ))
Та я в курсі трохи. Шопоробиш, у кожного свої "бальцеровичі".
Образно кажучи, полякам боліло, коли зуби лікували, а українцям без наркозу коронки видирали. Відчуття були близькі, результат - трохи не той. :-)o
Як тут казали - їм пощастило з "елітами". А мені вперто здається - з мізками.
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Так Свобода - это националистическое крыло КПСС и ВЛКСМ.
Экономические леваки.

я говорю що чорновіл такий же кпсс влксм в плані іканоміки
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

і взяв в команду Бальцеровіча в 1989р
Брехня. На багато років раніше.
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Чорноволаи Лукьяненко были бы сметены людасами при первой возможности.
  Саме так: "мову на хліб ненамажеш" (с).
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Та я в курсі трохи. Шопоробиш, у кожного свої "бальцеровичі".
Образно кажучи, полякам боліло, коли зуби лікували, а українцям без наркозу коронки видирали. Відчуття були близькі, результат - трохи не той. :-)o
Як тут казали - їм пощастило з "елітами". А мені вперто здається - з мізками.

Тобто читати ліньки з чого почались реформи в Польщі.
Напишу ще:
в 1988 Валенса прийшов до влади (не народ його вибрав)...
в 1989 він до порятунку країни залучив Бальцеровича (його теж не народ обирав)
а 1995 народ вже погнав Валенсу сцяними тряпками

Останнє редагування: 9 січня 2021 23:08:23 від Spin
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

ви прокинули Чорновола на виборах раніше ніж москва його вбила, тому не відбрешетесь
(tu)
Еліт їм, плядям, подавай. Один хій знов макарича бойка виберете, бо дешевим газом поманить.
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

(tu)
Еліт їм, плядям, подавай. Один хій знов макарича бойка виберете, бо дешевим газом поманить.
Звичайно. Після того, як ви в людей все повитягаєте і тягти буде нічого ,та ще й на додаток обісрете національну ідею - ви висунете мемечука. А що ? Всьо шо треба мамє в майамє перекачано, в еквадорі сховане, пішла та Україна нахєр, бгггг
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Да, до речі.
Свинарник ненавидить українців.
Так само як кацапи.
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Тобто читати ліньки з чого почались реформи в Польщі.
Напишу ще:
в 1988 Валенса прийшов до влади (не народ його вибрав)...
в 1989 він до порятунку країни залучив Бальцеровича (його теж не народ обирав)
а 1995 народ вже погнав Валенсу сцяними тряпками
Відчепись.
Я згадав розмови з тобою ще колись давніше, в яких в'язнеш, наче в драговині, коли потрібно через слово спростовувати брехню, а потім слідкувати, куди співрозмовник стрибнув, аби не продовжувати невигідну для себе лінію.
Так і в цьому пості навіть.
В кожній тезі якась хрень, котру не важко спростувати, але начорта воно мені.
48% на виборах - це "сцяними тряпками", чуєш чи ніт... :lol:
Карочь, гарного вечора, дядьку. Або міняй стиль, або не звертайся до мене.
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Звичайно. Після того, як ви в людей все повитягаєте і тягти буде нічого ,та ще й на додаток обісрете національну ідею - ви висунете мемечука. А що ? Всьо шо треба мамє в майамє перекачано, в еквадорі сховане, пішла та Україна нахєр, бгггг
А ви за нього чи Бойка проголосуєте, правильно?
Офігенна логіка
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Після того, як ви в людей все повитягаєте і тягти буде нічого
Хто "ви", лішенєц?
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

ненавидить українців.
Ти не українець. Ти - хохляра, еталонний, тупий і хитросракий водночас.
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Хто "ви", лішенєц?
Людас, типичный. Полтавская популяция.
Как правило, любитель говорить о зубожинни после покупки или квартиры, или машины, выковыривая хамон меж зубов.
У меня такие знакомые сплошь среди фермеров. Как один, зубожилые
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Відчепись.
Я згадав розмови з тобою ще колись давніше, в яких в'язнеш, наче в драговині, коли потрібно через слово спростовувати брехню, а потім слідкувати, куди співрозмовник стрибнув, аби не продовжувати невигідну для себе лінію.
Так і в цьому пості навіть.
В кожній тезі якась хрень, котру не важко спростувати, але начорта воно мені.
48% на виборах - це "сцяними тряпками", чуєш чи ніт... :lol:
Карочь, гарного вечора, дядьку. Або міняй стиль, або не звертайся до мене.

Тобто заперечити нічим.
Ну так вибрав знову реформатора, чи не вибрав?
І що ви там наспростовували?
Вираз "сцяними тряпками"? Це міняє якось суть? В первому турі 33%, в другому 48%.
Але ж не вибрав...
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Ти не українець. Ти - хохляра, еталонний, тупий і хитросракий водночас.
ти і не українець, і не хохол, і не слов'янин взагалі
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

і навіть не європеєць
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Вираз "сцяними тряпками"? Це міняє якось суть? В первому турі 33%, в другому 48%.
Але ж не вибрав...
От в цьому весь ти. Зрозуміло, про що я? Не перднути, а тихенько насунути, а потім невинно так "але ж не вибрав"... :shuffle:
Ок, без образ.
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

.

Останнє редагування: 9 січня 2021 23:29:31 від Людас
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Чорноволаи Лукьяненко были бы сметены людасами при первой возможности.

Заткни пельку, кацапе. Я вийшов з комсомолу ще в середині 80-х за власною заявою. Коли ти ще Леніна в сраку цілував разом з Фаріон. І за Чорновола я голосував на відміну від таких совків, як ти мудило. Які тільки все життя перефарбовувались зовні, а всередині як були гнилого ватою так і залишились Як і ваш й-й Свин.
Був би живий Вячеслав, то це гівно б буцегарні сиділо.
Де йому місце. Слідами татка.

А тобі сраному 'патріоту', навіть, мовою западло тут писати. Підхуйло ти кінчене.

Останнє редагування: 9 січня 2021 23:31:01 від Людас
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

От в цьому весь ти. Зрозуміло, про що я? Не перднути, а тихенько насунути, а потім невинно так "але ж не вибрав"... :shuffle:
Ок, без образ.

То суть правильна ж? ))) Тут на ФУПі 90% дописувачів просто зразу ж кидаються лайном без жодних аргументів.
В 1995 мудрий польський народ вибрав Квасьневського (партійного функціонера ПОРП) замість реформатора...

Останнє редагування: 9 січня 2021 23:32:24 від Spin
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Втім і Чорновіл міг бути криголамом. Той самий Валенса теж не дуже-то дядько розуму великого. Але він мав ідею і йшов з нею до людей. А Чорновіл на посаді голови розпанів так, що куди там. Не хочу ворушити старого, але скажу так - вибір Чорновола десь з вірогідністю 10 відсотків дав би нам шанс на існування. 

Тому Москва його і вбила. Що це був шанс.
Всі інші були вже жмуруками.
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

А ви за нього чи Бойка проголосуєте, правильно?
Офігенна логіка
Ні, я тупо не піду на вибори
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Заткни пельку, кацапе. Я вийшов з комсомолу ще в середині 80-х за власною заявою. Коли ти ще Леніна в сраку цілував. І за Чорновола я голосував на відміну від таких совків, як ти мудило. Які тільки все життя перефарбоаувались зовні, а всередині як були гнилого ватою так і залишились Як і ваш й-й Свин.
Був би живий Вячеслав, то це гівно б буцегарні сиділо.
Де йому місце. Слідами татка.

А тобі сраному 'патріоту', навіть, мовою западло тут писати. Підхуйло ти кінчене.

Бравурная риторика и праведный гнев выдают в тебе латентного комсомольца, любителя халявы. И то, что характеристика отвечает действительности.
От того и психуете, господин хороший.
Всё история твоих "Хронік зубожіння" тому свидетельство.
Эталоном стал, мерилом. Один "Людас" как единица абсолютного нытья.
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

ви прокинули Чорновола на виборах раніше ніж москва його вбила, тому не відбрешетесь
Чорновол був за федералізацію України. Уявляю, що було би з Україною. Такої держави станом на сьогодні вже не було би років 10-15. Благими намірами встелена дорога до аду.
в 1989 він до порятунку країни залучив Бальцеровича (його теж не народ обирав)
а 1995 народ вже погнав Валенсу сцяними тряпками
Валенса був агентом комуністичних спецслужб. Він сам про це розповів. Як бачимо, мудрий польський нарід такий же мудрий, як і український. Але принаймні вони не посипають собі голову попілом, а просто йдуть далі.
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

Ні, я тупо не піду на вибори
Вам обов'язково скажуть:" Спасібо большоє"
   
Re: В Полтаві мітинг проти тарифів.

До речі, про еліти, котрою я можу мабуть вважати якраз отого пана Бальцеровича, який при будь-якому режимі працював на благо рідної Польщі і хій клав на обставини.
Може хто не знав:
"У 1978—1980 роках працював в Інституті марксизму-ленінізму у Варшаві.

У 1978—1981 очолював групу вчених, які розробляли альтернативний проект економічних реформ у Польщі. Став членом польського соціологічного та економічного товариств. Постійно брав участь у наукових конференціях у ФРН, Великій Британії, Швеції, Індії, Угорщині та інших країнах.

У 1980—1981 роках — консультант профспілкового об'єднання «Солідарність».

І, о диво, нікого то в Солідарності не єбло, бо пеклись про Батьківщину, а не про пописдіти (і пописдити).

Ще раз до речі:

"Після Революції Гідності 2013—2014 років неодноразово приїздив до України з виступами — інтерв'ю, лекціями, в яких пояснював своє бачення основ реформування української економіки. З 22 квітня 2016 року представник Президента Порошенка у Кабінеті міністрів та співголова групи підтримки реформ у Кабміні"

Бідний дурний пан Лєшек, отак довірливо став співпрацювати з кошлатим жидоромбаромародеро м... :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія