Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
cьогодні в 11:32
Для отримання декілька десятків як мінімум ядерних зарядів тре переробити віпрацьовані паливні елементи , які у нас є в сховищах. Там за допомогою азотної кислоти можна виділити 10% бойового плутонію. Все інше у нас є. Ну це так… гіпотетично.
2
cьогодні в 11:27
Треба надсилати пропозицію сюди - https://petition.president.gov.ua/

Копію можна в СБУ та ГУР.
Ти вже трохи набрид своїм постійним тролінгом, якщо чесно.
У чому тролінг? Питання екзистенційне: або ми негайно мінуємо всі АЕС та починаємо лякати цим Захід - "не допоможете - все підірвемо", або ж нам кінець. Влада ФУП не читає, а от петиції зобов'язана розглядати. Ну а хто як не СБУ та ГУР мають проводити такі операції?
Та пля який підрив АЄС? Це ж нам усім смерть. Що за дурня?!!! Чи ми такі ж йобнуті як і кацапи?!!! Хто тоді б впустив хоча б наших дітей?!!! Ні, тре триматися, бо тут вже виходу нема.
3
cьогодні в 11:23
Звичайно такі як BFBF взагалі просто тупа зелень. З таких, що навіть розуміють що лоханулися, але є таких багатьох така собі хуторська впертість. Попіджтмають губки і нізащо навіть собі не признаються. А спитати слід: ти кого обирало довбню?!!!
4
cьогодні в 11:16
Далося де кому IP… в мене поїзд з Перемишля на Запоріжжя. На два тиждні їздив зустрітися з дочкою. Оце зе бобіки все винюхують, але ж половина з них постійно за кордоном зараз.
5
cьогодні в 10:42
Тыдыщ так інформаційне поле зачищують марахвонами. Що ж до зміни керівництва- в перші місяць чи два війни перелякане бубочка поклався на військових. Тоді навіть питання не стояло про керівництво. Навіть ще рік до цього ми покладалися на Залужного, на Марченка, на Наєва і інших професіоналів. Але зараз він відверто шкодить. Причому у найкритичніший момент. Воно хотіло перемоги у 2023-му, за будь яку ціну, щоб на білій коняці відкрити парад і нарІд би його б обрав знов. Але не все так просто. Там союзники перевагалися, там кацапи своїх на м‘ясо- ім пох. Нарід перемикнув увагу та надію на Залужного, а тут термін президентсьтва закінчується і як не крути, а нелигітимність могла привести до того, що реальна влада перейшла б військовим. Тому Залужний і усе воєнне керівницьтво пішло в розтрощення. Доречі в інтерв‘ю Шустеру бубочка від « великого розуму» ляпнуло : « Нас усіх пересаджають!». Заісно б бубочку б терпіли б… хоча на засідання фракції. Шлюхи народу з бубочкою на чолі прийшло меньш ніж 60 зюзіків- це чверть фракції. Бо там усі практично на бубочку поклали. Країні потрібні негайні дії в справі оборони. Тому «веліколепная пятьорка» уж точно повинна йти геть.
6
cьогодні в 10:08
Корейці вже рік тому справді, на відміну від Польщі, публічно заявили, що розглядають можливість створення ядерного арсеналу. Їм все швидко пояснили і більше не пи3дять. Тема додана в закладки, аби кожні пів року запитувати, як там ядерна зброя у Польщі.
Якщо США впаде в повний ізоляціонізм то всім буде насрати. Будуть кліпати боНби усі. А що поробиш?
7
cьогодні в 10:04
Нє це вже не паранойя
Це щось скланіше
87 років
Шо ти хошеш зі старого гнилого пенька?
Мені лише 60+. Може навіть я молодший за тебе, дурний ти зелений маразматику. :fuck:
8
cьогодні в 10:00
Тобто російське керівництво вже відкрито каже, що одних українців знищать при окупацї, а інших в сібиру. Реально кажуть про концтабори. Завісно, навіть тих ждунів, хто має надію якось пропетляти, вони будуть усіляко провокувати необхідністю повсякденного « праславлєнія хуйла», а забуту вишиванку будуть вважати речовим доказом. Тобто геноцид в стилі Бучі вже запланований. Тому у України альтернативи нема. Хтось вже підготував собі віли в іспаніях і ми навіть здогадуємся хто. Тут вже не лозунг, а реальність: « Воля або смерть!»
9
cьогодні в 09:05
Ну це такий час. Єб…..ся як в останнє.))))
10
cьогодні в 09:03
Я би Фейгіна в ту купу не мішав. Він таки від них кардинально відрізняється
Тіха, тіха ! Дімцу віднєє ! Він ото опанував укр мову пів-рочку як - а то до того верещав: нє трогайтє, галіцкіє уйопкі Адесу і Катєріну  Вєлікую! Бес вас разбірьомся !
А теперка - бачте який затятий....може навіть у вишиванці  :pooh_lol:
Тварина ,ти забула що на тебе тут відкопували ?Навіщо ти лізеш своєю брудною піхвою до мене ?
Щось Димця якось понесло. Може 0,5 літра захлюпав? Як я тебе розумію!!!))) Але, схоже, тобі це багато. Тре тренуватися!)))
11
cьогодні в 08:46
Рік таки буде дуже важким. Ну ще на полі бою то таке собі, але ППО це пригнічує. Бо міста страждають дуже. Звісно, що Україна утримається, але буде важко. А зараз 800 млн., що заощадила Укрзалізниця зелень відправляє на будівницьтво доріг!!! Знов… ні не на укріплення на фронті, яке зараз дуже тре, а знов якесь шосе на Чорнобиль. Тут   і ворогів не треба.
12
22 лютого 2024 23:54:20
А ти не тягни. Краще швидкий кінець ніж жах без кінця. :fuck:
13
22 лютого 2024 23:38:59
Тобто на 4 жовтня 2015 року Вольтер бачив ознаки держзради в діяннях Петро, а потім ці ознаки раптом несподівано випарувалися і їх не стало?
Як так, Вольтере? Ти що, якийсь несерйозний?
Петро заслуговував жорсткої критики, але ваш шапіто взагалі перед ним дурко повне. Та й Порох таки зробив декілька критично важливих речей для країни, зермаки тільки горе.
14
22 лютого 2024 23:35:40
Та нема у бубочки правазаймати посаду після 20 травня
ти хочеш просто тупо залишити країну без президента і без зміни системи влади - тобто кинути Україну в хаос під час війни?
Що я хочу- я сказав давно. Шапіто має пійти, але моя думка тут нічого не варта- Це вимога Контитуції. І все.
15
22 лютого 2024 23:10:02
та нічого там категоричного просто ПРОЄБАЛИ
Ні,саме так спецом і написано. Це казалиавтори Контитуцї.
шо СПЕЦОМ?
вибори під час війни?
який АВТОР це казав?
той автор просто може НЕ РОЗУМІВ що за війна БУДЕ
Авторами була Конституційна комісія ВР. Саме її члени і роз‘яснили цю норму. Щоб не було Асада-2. Міг би поснити Контитуційний суд, мабуть, але ж ви, зелень , не дарма його зробили без кворума неспроможним.
16
22 лютого 2024 23:03:09
+==============================+
А хто, коли і де приняв такі закониг???
А які проблеми прийняти? У президента більшість в парламенті
+=============================================================+
Йди вивчати Конституцію. Зміна законодавства під час війни - заборонена.
Не законодавсьтва,баран ти старий та зелений, Закони й зараз пориймаються та змінюються, а лише Контитуцї. Не світить вам ЗЕлень. Може декілька місяців продригаєтемч, але пійти доведеться.
17
22 лютого 2024 22:44:14
"В свою чергу, прем’єр-міністр Молдови Дорін Речан заявив, що йому відомо одразу "про декілька сценаріїв дестабілізації", один із яких передбачає висадку рашистського десанту в Кишиневі, з метою захопити місцевий аеропорт та прокласти "повітряний міст".
https://defence-ua.com/army_and_war/skilki_vijsk_rashistiv_stojit_u_pridnistrovji_i_na_scho_voni_vzagali_zdatni-10760.html
Молдова зробе запит на військову допомогу в нас ,і що буде робити цей десант у аеропорту далі?
Буде захоплювати все далі, бо ніякої військової допомоги не буде
Як вони пролетять , бо єдиний шлях до аєропорту Кишенева через наш ППО або через Румунію- країну НАТО? Хіба що Румунія всереться разм з НАТО, але то вже інше питання.
18
22 лютого 2024 22:39:51
Щось мені шкода Вольку.
Щось у нього негаразд або зі психікою, або з алкоголем... (
Та попізди щось нове.
19
22 лютого 2024 22:38:18
Про Президента- ні. Категорично
та нічого там категоричного просто ПРОЄБАЛИ
Ні,саме так спецом і написано. Це казалиавтори Контитуцї.
20
22 лютого 2024 22:32:58
не проводити
Закон про воєнний стан обмежує права громадян, в тому числі право обирати і бути обраними
Що з цього не зрозуміло?
але не обмежує право обіймати посаду

і взагалі, пояснить, як визначити перемогу? я, наприклад маю сумнів щодо визволення Криму та Донбасу й виходу на кордони 91 року
Та нема у бубочки правазаймати посаду після 20 травня, хіба що будуть оголошені вибори і там є термін для їх проведення. Це в Контитуції прямо і писалося щоб не було узурпації як у Асада в Сірії да років 40 « надзвичайний стан».
21
22 лютого 2024 22:30:19
Мабуть Вольтер забув, що вже відкривав таку гілку о 21.33.
Буває...)))
Не забув, але ще негадаю і не раз.
22
22 лютого 2024 22:27:32
Так як проводити сбори, мітинги, якщо вони заборонені ?

не проводити
Закон про воєнний стан обмежує права громадян, в тому числі право обирати і бути обраними
Що з цього не зрозуміло?
Крім президента. Ніякий закон не може бути вищий за Конституцію. Ось про ВР сказано. Про Президента- ні. Категорично. Або вибои, які ускладнюються,але цільком можливі, або без Президента. Та й яка з нього корисить? Інхвантіл та узурпатор.
24
22 лютого 2024 22:17:13
Почалися зелені пукани!  :D
25
22 лютого 2024 22:14:58
Але нелегитимність його швидко доканає. Ну місяць, чи навіть три…але це все. В Україні узурпація не пройде. Краще пійти самому, вибивши собі якісь гарантії.

26
22 лютого 2024 21:33:06
Але нелегитимність його швидко доканає. Ну місяць, чи навіть три…але це все. В Україні узурпація не пройде. Краще пійти самому, вибивши собі якісь гарантії.

27
22 лютого 2024 21:27:49
50% виборців не прийме  участь.
На окупованих територіях не буде виборів і кацапи одразу скажуть що українці самі іх визнали за кацапами

Та не гони. Вибори пройдуть як по маслу. Мелітополь лише і що? Без Мелітополя переживемо. Трохи змінити порядок голосування в особливий час і тільки.
28
22 лютого 2024 21:21:52
Треба пана Вольтера, що б прокоментував і філософськи осмислив.
[/quote
20 травня президентська карета опівночі стане тиквою з мишами.Воно ще мабуть подригається але буде нелигитимним узурпатором. Ну місяц, ну три і все буде розвалюватися. Доречі на зустріч бубочки і фракції Шлюхи народу прийши 59 депутатів- інші насрали. Це про що каже? Вони його вже не дуже враховують.
29
22 лютого 2024 21:12:20
Я б не став недоцінювати ситуйовину.кацапи просто так не нагнітають. Мабуть це така собі хитра скомбінована атака - пропутить війська по коридору в Молдову, гібрідний варіант. Ні на Румунію вони поки не нападуть, але якщо нато утреться, це вам типовий гданський варіант як у другу світову.Потім буде Естонія з дорогою нп Калінеград…
30
22 лютого 2024 18:54:57
Ну по перше, як вони туди введуть війська? У Молдови нема виходу до моря, там Румунія та Україна, яка буде сбивати їх літаки, а кораблі там не пройдуть. Тобто кацапи повинні атакувати Одесу, або пройти через Румунію. Пробитися повз нас з моря це навряд, могли б вже пробилися, а атакувати Румунію… ну це таке, подивимося, вона ж у НАТО
"В свою чергу, прем’єр-міністр Молдови Дорін Речан заявив, що йому відомо одразу "про декілька сценаріїв дестабілізації", один із яких передбачає висадку рашистського десанту в Кишиневі, з метою захопити місцевий аеропорт та прокласти "повітряний міст".
https://defence-ua.com/army_and_war/skilki_vijsk_rashistiv_stojit_u_pridnistrovji_i_na_scho_voni_vzagali_zdatni-10760.html
Через що? Через Україну полетять ІЛИ-86? Та їх позбивають навіть звичайними зенитками. Через Дністровський ліман не пройдуть десантні кораблі та й їх би знищили. Є лише один варіант - рашка визнае за своєю сраною конституцією Приднестров‘я своєю територією, та висуне Румунії ультіматум: пропусти.«Вежлівих» через них по коридору у Молдову.
При цьому захопить і Молдову. Доречі там прокацапських багато.А якщо Румунія закочевряжецця то пригрозити ядерною зброєю. Варіант Гданська як було у німців і поляків. Ось тоді подивимося що зробить НАТО і Румуни.
31
22 лютого 2024 16:52:11
Ну по перше, як вони туди введуть війська? У Молдови нема виходу до моря, там Румунія та Україна, яка буде сбивати їх літаки, а кораблі там не пройдуть. Тобто кацапи повинні атакувати Одесу, або пройти через Румунію. Пробитися повз нас з моря це навряд, могли б вже пробилися, а атакувати Румунію… ну це таке, подивимося, вона ж у НАТО 
32
22 лютого 2024 14:57:53
Приїхав на два тиждні в Нідерланди до дочки, у неділю вже повераємось, але за півтора року Нідерландах дуже зросли ціни. Причому суттєво на якісь мілки товари та на їжу. Ну якась там бутербродина чи огірок, чи ще якась муйня тоді коштувала 98 центів, зараз 2,20 . Буцім то мілкота , але ж на усе. Колись типова бабця голанська купувала собі і діду їжи єврів на 20 в день. Зараз на 35. Тому їдять якусь полову, про м‘ясо й не згадують. Їсти нормально- це єврів 60. І це я не про сьомгу. Зато багато якіхось китпйських ресторанчиків чи в‘єтнамських, де подають суп майже однин і те ж з такої вже х…уйні що на голову не натягнеш. Буквально сміття. Завісно їли й в нормальних ресторнах, але просто обід, ну там 4 гарних стейка, картопля, салат без вина на 200 єврів. Десь.
33
22 лютого 2024 10:04:42
У центрі Лондона, за даними поліції, близько 100 тисяч людей взяли участь у пропалестинській акції в суботу.
Розмовляв тут з одним…взагалі то турок. Питаю прямо: а що тоді робити євреям? Вмирати? - а він так поплямкав губами…- ми розумієм, але ж вони не сповідують іслам!
34
21 лютого 2024 23:51:15
Трайдент-2 це вам не Поляріс-1, який кацапи вкрали британців ще в 60–ті. Так нічого і не зробили радікального за цей час, ну трохи електроніку змінили на рівні 80-х. Булава з під води не полетіла, бо Трйдент-1,  вони не змогли вкрасти і що пронюхали, не змогли запутити в серію. У кацапів вічна проблема : вони навіть можуть щось вкрасти і невіть доповнити, але виробляти не вміють.
35
21 лютого 2024 20:35:09
син за батька не відповідає
діти загиблих і військовослужбовців мають пільгу на бюджет...
то куди ми прийшли чи йдемо?
п.с. а твоє твердження просто дебільне, бо мова не про відповідальність...
[/quote
До чого тут діти?
36
21 лютого 2024 20:27:02
Зараз таких практично нема. Всі нікчеми.‘доречі я не завжди був з ним згоден, але це особистість, а зараз скрізь посереднє нікчемне гівно.
37
21 лютого 2024 20:21:53
Я погано ставлюся до ухилянтів
,але син за батька не відповідає. Куди ми нах ідемо? Я ціную демократію і права людини понад усе. До чого тут діти?!!!
38
21 лютого 2024 17:44:38
А кто прос...л все полимеры летнее наступление ???

Выполни он то, что обещал - освободи Мелитополь - и все мы сейчас 'были бы в шоколаде'
А чи це так? Чи Залужний не знав про  лінію Суровікіна та мінні поля? Напевне знав. Тому корочшим та й найперспективнішим напрямком він обрав шлях з тилу,з лівого берега Херсонщини та навіть плацдарма підготовлював. А зараз мінні поля практично працюють вже на нас. Бо кацапи їх там стільки понакидали під Токмаком и поцієї ділянці фронту та так неупорядковано, що вони там наступати не можуть. А конфлікт бубочки з Залужним спровокував Кірієнко та мацьква, це пише Вашингтон Пост.
наши ломанулись в лоб через минные поля - факт
я честно говоря думал, что это хитроплан Залужного
но нет
Ну чого ви, зелесрань як завжди піздите? Не було такого. Так, бувало й підривалися, на те й війна, але на міни їх ніхто не гнав. Чи то саперів там не було? Чи то спецом? Навіть я з дивану таку х…ню казати не буду. Там відразу зрозуміли, що це гибла справа і почали з херсонського напрямку.дали заадання насрати на Залужного, а що маємо взамін? Га, дурню!
39
21 лютого 2024 17:30:44
Це називається "задєл на будущєє".
мабуть ви забули як за часів янукєвіча на даунбасі було стрьомно виходити на вулицю -
могли миттєво загребсти якимось керівником мвс чи взагалі прокурором на теренах усієї України?.

пс. і з тих часів усі вони досі сидять на посадах або отримують нів"єбенну пенсію!
Та нічо! Дончанин з ними живе,ніхто його на підвал не тягне,  мабуть за «вэрную службу преданной клавой»  :D
40
21 лютого 2024 17:24:21
Отакої...
А казали шо то усе лише завдяки Петру...  :S
господь гетьман педро і апостол його пашінський
Не має бога крім Петра та Пашинський - пророк його! От так треба! :)
Дурбецало! Навіть сперечатися з задоипаним ботом- прАстітуькою не буду.  ( повія це навіть почесно звучить- прАстітутка зелена).

Повна версія