Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

заплатила 223 тисячі гривень штрафу за нелегальних працівників

народ всё таки не идиот и понимает, что эти налоги просто разворовываются при дележе бюджета, отдачи никакой в виде дорог, медицины, школ

Мені просто примарилось. що зранку я дитину відвіз до школи і там було тепло і викладач був на місці. А коли минулого місяця я водив дитину до поліклініки то і педіатр мені примарився, а безкоштовний аналіз крові то взагалі було тимчасове божевілля. Не буду вже казати про дороги, які у моєму хворобливому маренні ремонтують. Щиро дякую, що пояснили, тепер я точно знаю, що все то примарилось ну чи само собою якось склалося і податки тут зовсім ні до чого.
   
Ротердам плюс
PsevdoProzzorro
Коріпційний безлад на митницях
Безправя у судах
Мертва ВЗрада
......... можете продовжувати

ТО НЕ МАРЕННЯ ТО ЖОРСТКА РЕАЛЬНІСТЬ?
   
пока страной управляют жадные и неумные ничего не будет.


Ведь всё проще можно сделать. Вы хотите регистрации работников? ну так сделайте налоговые льготы для бизнеса создавшего и создающего новые рабочие места и бизнесс сам пойдёт регистрировать наёмных работников.

   
Кстати, было время когда все таксисты сами пошли и зарегистрировались и платили налоги.
А потом кому-то это не понравилось...
   
Кстати, было время когда все таксисты сами пошли и зарегистрировались и платили налоги.
А потом кому-то это не понравилось...

народ никак понять не хочет, им не столько налоги нужны, им надо задушить и держать в страхе на гачку самостоятельных людей в стране, которые могут в случе чего выйти на новый майдан.

властям самостоятельные независимые люди просто поперёк .

Поэтому и давят беспрерывно, поэтому и реальный капитализм не может выйти из ларёчно базарного уровня все 27 лет.
   
народ никак понять не хочет, им не столько налоги нужны, им надо задушить и держать в страхе на гачку самостоятельных людей в стране, которые могут в случе чего выйти на новый майдан.

властям самостоятельные независимые люди просто поперёк .

Поэтому и давят беспрерывно, поэтому и реальный капитализм не может выйти из ларёчно базарного уровня все 27 лет.
це в Штатах такий пздц?  :laugh:
   
пока страной управляют жадные и неумные ничего не будет.


Ведь всё проще можно сделать. Вы хотите регистрации работников? ну так сделайте налоговые льготы для бизнеса создавшего и создающего новые рабочие места и бизнесс сам пойдёт регистрировать наёмных работников.

Ну так неуплата штрафа и есть налоговая льгота.
   
А как может возникнуть "спорная ситуация", если все оформлены по закону? Правильно, никак.
И никому неинтересна судьба неоформленных. Таких просто не должно быть. Это же ЦЕЛЬ нормального, некорумпированного чиновника - добится исполнения законов. Безусловного.

Более того - отсутствие коррупции как раз и означает невозможность с чиновником договорится. А предприниматели же против коррупции??? Или за??

Давайте, Вы сначала попытаетесь рассказать, КАК оформить по закону. Т.е. список документов, необходимых при оформлении, плюс список, необходимый для работы, требования к выплате зарплаты, отпускных и т.д.
Вот потом можно обсудить, как может возникнуть "спорная ситуация".

А пока что от Вас и Вам подобным видно лишь тупое "надо по закону" при полном отсутствии знаний этого закона. Вы ж даже все соответствующие законы и постановления перечислить не сможете.
   
Ну так неуплата штрафа и есть налоговая льгота.

ты какуюто глупость написал сорри,
не хотите вы нормальную страну строить, просто не хотите , тупо , упрямо не желаете
   
Ну так неуплата штрафа и есть налоговая льгота.
очень остроумно  :clapping:
   
Давайте, Вы сначала попытаетесь рассказать, КАК оформить по закону. Т.е. список документов, необходимых при оформлении, плюс список, необходимый для работы, требования к выплате зарплаты, отпускных и т.д.
Вот потом можно обсудить, как может возникнуть "спорная ситуация".

А пока что от Вас и Вам подобным видно лишь тупое "надо по закону" при полном отсутствии знаний этого закона. Вы ж даже все соответствующие законы и постановления перечислить не сможете.
(tu)
   
Давайте, Вы сначала попытаетесь рассказать, КАК оформить по закону. Т.е. список документов, необходимых при оформлении, плюс список, необходимый для работы, требования к выплате зарплаты, отпускных и т.д.

Звісно дешевше просто купити раба, там і гарантій соціальних ніяких не треба.
А то бач що вигадали хвойди, КЗпПУ якийсь, відпустки і навіть якісь лікарняні. Та ну його нафіг, на ланцюг посадити та й усе!
   
Ржака.  Гонять на чпєнів ті, хто не чпєнився ніколи. Ще й, сука, пальцями тичуть. 
Шарікови срані
   
Ржака.  Гонять на чпєнів ті, хто не чпєнився ніколи. Ще й, сука, пальцями тичуть. 
Шарікови срані

Я свого часу був СПД-шніком з найманими працівниками.
Мені можна гнати?
   
в нас жахлива ситуація -- всі всіх найобують. Працівнику не вигідна повна зарплата через субсидії, працедавцю просто не вигідно, бо природа така -- мінімізувати витрати і збільшити прибуток, держава не хоче щоб манюпас знав скільки беруть податку з його грошей, бо потрібно буде відповідати за копійчину.

Пєтручіо, ти тему читав ?  Штраф не за конверти та неповну платню ( сіра схема ) , а за відсутність працевлаштування.
За повну чорну схему. Тут все навпаки. Якщо людина не має офіційної праці , то їй рахують віртуальних дві мінімалки
6400 при розрахунку субсидії.. Я навіть чув що вже три. Тому чорна схема працівнику взагалі невигідна з точки зору субсидій. Бо х. й її отрримає взагалі. Сіра схема так.
   
понимаете , в цивилизованом мире перед налоговыми не стоят мерседесы последних моделей .
народ всё таки не идиот и понимает, что эти налоги просто разворовываются при дележе бюджета, отдачи никакой в виде дорог, медицины, школ
ну у західних податківців ламборгіні немає бо в них там нікому хабарі давати    :weep:
   
Я свого часу був СПД-шніком з найманими працівниками.
Мені можна гнати?

Ні. Бо зараз ти найманий педрило. Тому пишеш те що тобі наказують, а не те що ти думаєш.
   
невозможно разоваривать с людьми никогда ne делавших бизнесс.

 Помню разговор с товарищем в Киеве, у него фабричка человек 160 рабочих.
Вот он говорит, каждое утро я иду к себе в кабинет через цеха , а кабинет у него в самом конце, и чувствую взгляды рабочих, как мы? будут ли заказы , будет ли зарплата? Вот тот ипотеку взял, у этого жена в декрете, у того дочка замуж выходит. И я говорит ответсвенный за них всех, за их семьи, за то шо будет у них шо есть завтра на столе.

И тут какой то заморыш приходит тут вот параграф тыща пятсон пункт зю закона нарушен. Ну как с такими разговаривать?
   
Звісно дешевше просто купити раба, там і гарантій соціальних ніяких не треба.
А то бач що вигадали хв**, КЗпПУ якийсь, відпустки і навіть якісь лікарняні. Та ну його нафіг, на ланцюг посадити та й усе!

Ви марите
Якого раба??
Без реєстрації ВОНО бухе вхлам може стільки збитків зробити що і штрафів нетреба
І саме основне піти в любий час куди захоче а потім розказує що йому недоплатили а йому субсидію треба
і що робити він не вміє а вчитися влом і сипатиме вашими штампами про зарплати 20 тис грн ТАК?

Наймати і прлатити за них податки просто нема кого
Чи спотаку зареєструвати а потім не знати як від цього "раба" :lol:  відчепитися
і ще бігати щоб віддати йому трудову книжку??
   
ну у західних податківців ламборгіні немає бо в них там нікому хабарі давати    :weep:
Полная фигня.
Просто там СИСТЕМА сделана так, что нести взятку не за что и нету смысла.
   
пока страной управляют жадные и неумные ничего не будет.


Ведь всё проще можно сделать. Вы хотите регистрации работников? ну так сделайте налоговые льготы для бизнеса создавшего и создающего новые рабочие места и бизнесс сам пойдёт регистрировать наёмных работников.
да які в зад льготи
переробити податкову модель орієнтовану на ндс, радикально знизити податкове навантаження відсотків так до 25-30%, покращити адміністрування (останне навіть не обовязково).
убрати цю упороту багаторівневу систему, коли один на загальний системі, другий платник ндс, третій фоп, з неадекватним спредом поміж ними, на яких можно на клад полуботка нажити.

тоді до речі й педерів що начорно працюють буде абиякий сенс ловити.
   
Ні. Бо зараз ти найманий педрило. Тому пишеш те що тобі наказують, а не те що ти думаєш.

Людас - сраний брехливий покидьок!
   
податки тут зовсім ні до чого.

які ПОДАТКИ із заробітної ти платиш як найманий працівник ? тобто які ПОДАТКИ не хочуть платити ФОПи за таких як ти ?
   
да які в зад льготи
переробити податкову модель орієнтовану на ндс, радикально знизити податкове навантаження відсотків так до 25-30%, покращити адміністрування (останне навіть не обовязково).
убрати цю упороту багаторівневу систему, коли один на загальний системі, другий платник ндс, третій фоп, з неадекватним спредом поміж ними, на яких можно на клад полуботка нажити.

тоді до речі й педерів що начорно працюють буде абиякий сенс ловити.

у власти было 4ре года для встречи с бизнесом и выработки общего решения как улучшить бизнесс климат в стране и наполнить бюджет
и шо мы видим в результате? тупое администрирование , дикие штрафы, кровосисивщина
   
народ , за нелегального працівника кругом іпуть
просто ви не привикли ,але як  я вже писав десь в сусідній гілці козаченьок поглине система
і
   
які ПОДАТКИ із заробітної ти платиш як найманий працівник ? тобто які ПОДАТКИ не хочуть платити ФОПи за таких як ти ?

Я не найманий працівник, то брехливий покидьок Людас фантазує.
Він смердюче лайно, що не відповідає за свої слова, не намагайтесь бути схожим на нього.
   
Ржака.  Гонять на чпєнів ті, хто не чпєнився ніколи. Ще й, сука, пальцями тичуть. 
Шарікови срані

ага...
ше й приплітають сюди податки.
які Чпєни платять справно  :D
   
Я свого часу був СПД-шніком з найманими працівниками.
Мені можна гнати?
Якщо "був свого часу" то ні  :laugh:
   
Я не найманий працівник, то брехливий покидьок Людас фантазує.
Він смердюче лайно, що не відповідає за свої слова, не намагайтесь бути схожим на нього.

добре, давай так сформулюємо :
які ПОДАТКИ із заробітної ти платить найманий працівник ? тобто які ПОДАТКИ не хочуть платити ФОПи за найманих ?
   
у власти было 4ре года для встречи с бизнесом и выработки общего решения как улучшить бизнесс климат в стране и наполнить бюджет
и шо мы видим в результате? тупое администрирование , дикие штрафы, кровосисивщина

+.
носінг елс...
дайте нам грошей бо ми хороші.
повернулася азіровщина.
ця система приречена якшо не буде змін.
   
Ви марите
Якого раба??
Без реєстрації ВОНО бухе вхлам може стільки збитків зробити що і штрафів нетреба
І саме основне піти в любий час куди захоче а потім розказує що йому недоплатили а йому субсидію треба
і що робити він не вміє а вчитися влом і сипатиме вашими штампами про зарплати 20 тис грн ТАК?

Наймати і прлатити за них податки просто нема кого
Чи спотаку зареєструвати а потім не знати як від цього "раба" :lol:  відчепитися
і ще бігати щоб віддати йому трудову книжку??
плюс багато!Відчувається знання питання.Тобто те, з чим навіть не зіткнувся ні один з понабігших у гілку одобрямсів.
   
які ПОДАТКИ із заробітної ти платить найманий працівник ? тобто які ПОДАТКИ не хочуть платити ФОПи за найманих?

Податковий кодекс України. Не сприйміть це за грубість, зрозумійте правильно - мені зараз ця тема не цікаво, свого часу було цікаво та занурювався в тему, а зараз інше сфера діяльності та інтересів. Витрачати час на просвітницьку діяльність якось не хочеться, принаймні на цю тему. Зараз мені більш цікаво що там в C++17 змінилося у порівнянні з C++11
   
у власти было 4ре года для встречи с бизнесом и выработки общего решения как улучшить бизнесс климат в стране и наполнить бюджет
и шо мы видим в результате? тупое администрирование , дикие штрафы, кровосисивщина
а чо владу то має хвилювати, піпл голосує, бюджет зводиться, лавеха мутиться, ніхто не бунтуе, що ще їм треба
   
+.
носінг елс...
дайте нам грошей бо ми хороші.
повернулася азіровщина.
ця система приречена якшо не буде змін.


я смотрю как Трамп делает, куда не приезжает везде в первую очередь собирает местный бизнес с одним вопросом шо вам надо такого сделать шоб вам легче жилось?

просматривал список китайской продукции попавшей под пошлины, там такие вещи есть, ну сам Трамп никогда в жизни знать не знал, шо такое даже делается :), это значит какой то бизнесмен подсказал, шо его заводик в штатах китайцы душат демпингом.

Вот так работает Трамп.
   
плюс багато!Відчувається знання питання.Тобто те, з чим навіть не зіткнувся ні один з понабігших у гілку одобрямсів.

Навіть більше чим знання питання
Мене держпраці теж штрафувала після 7-денної!!!!! перевірки
Все було зареєстроване і працівники і платежі і вся кадрова і бухгалтерська документація
А стягнення (не штраф) 3000 гривень було нараховано за неправильне оформлення однієї відпустки ;o

Потім мене судили іменем України і за адміністративним кодексом намагалися ще раз оштрафувати на 1700 гривень
Суддя (25 років мінєтчиця після будуна) грізно так мене питала чи я усвідомив ступінь своєї провини??

   
Кстати, было время когда все таксисты сами пошли и зарегистрировались и платили налоги.
А потом кому-то это не понравилось...

В Полтаві зараз це не таксі. Кур*єрські служби. Мабуть так веселіше.
   
Я не найманий працівник, то брехливий покидьок Людас фантазує.
Він смердюче лайно, що не відповідає за свої слова, не намагайтесь бути схожим на нього.

 (P)

Та наймит, наймит. Мінстецем від тебе бздить за кілометр.

* Юля-сука, єслі шо..
   
Людас - сраний брехливий покидьок!

 (P)

" Правду говорить легко и приятно" (с) М.А. Булгаков
   
Навіть більше чим знання питання
Мене держпраці теж штрафувала після 7-денної!!!!! перевірки
Все було зареєстроване і працівники і платежі і вся кадрова і бухгалтерська документація
А стягнення (не штраф) 3000 гривень було нараховано за неправильне оформлення однієї відпустки ;o

Потім мене судили іменем України і за адміністративним кодексом намагалися ще раз оштрафувати на 1700 гривень
Суддя (25 років мінєтчиця після будуна) грізно так мене питала чи я усвідомив ступінь своєї провини??
:facepalm1:
   
Податковий кодекс України. Не сприйміть це за грубість, зрозумійте правильно - мені зараз ця тема не цікаво, свого часу було цікаво та занурювався в тему, а зараз інше сфера діяльності та інтересів. Витрачати час на просвітницьку діяльність якось не хочеться, принаймні на цю тему. Зараз мені більш цікаво що там в C++17 змінилося у порівнянні з C++11

тобто ти стверджуєш про несплату податків незнаючи що це не податки ?  :D
це внесок у пенсійний фонд.  X(

п.с. забаньте уйебана на...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія