Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

маячня )  якщо треба, то можна і потрібно ламати, якщо заважає. досить подивитися навколо - нема нічого вічного.
Значиться то не тобі...
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Маг, ну тема же выглядит как в том фильме - "материализация чувственных идей" ;) соответственно и результат такой, чему удивляться. Вот даже тех же "красав" как  Будда з Кришною,  Ишуа и т.д. мало кто вообще понял, иначе никогда бы не задавался ни таким вопросом, а Чипполино с Буратино так и остались бы милыми детскими историями, а не превратились бы в мировые религии, замешанные на крови и страхе.
Все дело в вопросе, хороший вопрос уже несет половину ответа. И Вы и я и так непрерывно материализуем что-то, оно идет само, без представлений о нем.
Так в чем вопрос ? Хотите бабу получше или денег побольше ? У хомосапиенса абсолютно все желания чисто утилитарные, как новый унитаз или вечная жизнь.
Грошей побільше? То добре. Бути здоровим і багатим краще, ніж хворим і бідним.
Але не в грошах щастя. Можете купити любов за гроші? Хвіг! Те що купите, то не любов, а похіть.
Хочу щоб у моїх дітей і внуків було майбутнє, а воно під питанням.
Тому доводиться задумуватись: звідкіля все взялося? Той північний звірок, який наближається до всіх неминучий, чи щось можна зробити.
І уявіть собі що "спіткнувся об щось", а там було повідомлення: Все буде добре, якщо знайде хто відповідь на запитання:  Розум випадковість у розвитку природи, чи закономірність? Або іншими словами: Матерія у Русі  породжує (обов'язково!) Розум?
Чи виникнення Розуму в Матерії то випадковість?
 B-)


Останнє редагування: 5 листопада 2019 13:19:06 від MAG
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

заради майже вічного двигуна на моркві для ослика! :idea:
Сірки: "...Ой розумний, аж страшно..."     B-)

   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

виникнення Розуму в Матерії то випадковість?
закономірність
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

закономірність
Добре.
Щоб Ви подумали, якщо в 1984 році Ви вважаєте власні висновки про Розум = закономірність маячнею, спалюєте свої записи, і тут Над вашим будинком виникає оптичне явище: три овальні об'єкти(НЛО), які світяться, середній менший, узгоджено "летять" і "зависають над Вашим будинком. Далі включаються конусом промені "прожекторів", але світло від них рухається до землі повільно?
Повільно - то зрозуміло, що справа не в світлі, а в русі повітря, а об'єкти - то оптичне явище.
Але! Воно ніби заохочує: ти на правильному шляху. Вперед.
Історія мала продовження і була фактично "задокументована" в особливий момент часу в лютому 1986 року. Потім був Чорнобиль... 
:-o
Рівно через 20 років в той самий день після НЛО був Майдан 2004, потім через 9 років, ще один.
І ще було багато іншого.
Крах комунізму в Європі, розпад ссср, незалежність України, і ще багато "цікавого.
Процеси йдуть хвилями... Все дуже нагадує перехідний процес.  B-)



Останнє редагування: 5 листопада 2019 14:02:08 від MAG
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Добре.
Щоб Ви подумали, якщо в 1984 році Ви вважаєте власні висновки про Розум = закономірність маячнею, спалюєте свої записи, і тут Над вашим будинком виникає оптичне явище: три овальні об'єкти(НЛО), які світяться, середній менший, узгоджено "летять" і "зависають над Вашим будинком. Далі включаються конусом промені "прожекторів", але світло від них рухається до землі повільно?
Повільно - то зрозуміло, що справа не в світлі, а в русі повітря, а об'єкти - то оптичне явище.
Але! Воно ніби заохочує: ти на правильному шляху. Вперед.
Історія мала продовження і була фактично "задокументована" в особливий момент часу в лютому 1986 року. Потім був Чорнобиль... 
:-o
Рівно через 20 років в той самий день після НЛО був Майдан 2004, потім через 9 років, ще один.
І ще було багато іншого.
Крах комунізму в Європі, розпад ссср, незалежність України, і ще багато "цікавого.
Процеси йдуть хвилями... Все дуже нагадує перехідний процес.  B-)
я вас вже не раз попереджав про бісовщину. На цих манівцях згинула купа народу
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

я вас вже не раз попереджав про бісовщину. На цих манівцях згинула купа народу
Мене кидались "рятувати" значно кваліфікованіші. Але діла мої їх переконували, що вони помилялись...
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Мене кидались "рятувати" значно кваліфікованіші. Але діла мої їх переконували, що вони помилялись...
я теж бачу "результат". Втім, це ваша доля і вам вирішувати
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Чи виникнення Розуму в Матерії то випадковість?
Тому доводиться задумуватись: звідкіля все взялося? Той північний звірок, який наближається до всіх неминучий, чи щось можна зробити.
отут трохи плутаєте контекст, - розум не може бути  випадковістю або закономірністю. ці категорії існують лише в самому розумі. а той весь час працює над формуванням вашої власної реальності, де
існують такі речі, як логіка, випадковість, крапка, слово, життя, північний звірок, користь, любов, закон тяжіння та все інше. 
та перестане коли живлення вимкнуть. та з ним зникне цілий всесвіт..
тому не переймаєтеся. а якщо у власній хаті звіри бігають то треба навести порядок, хто його пустив ? :)





   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

розум не може бути  випадковістю або закономірністю. ці категорії існують лише в самому розумі
ви заперечуєте об'єктивну реальність?
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

ви заперечуєте об'єктивну реальність?
Схоже, що він прихильник концепції, що реальність не існує поза власними відчуттями. Я в таких випадках раджу спробувати вдаритись головою об стіну і повторити таку тезу...  B-)

"...Суб'єкти́вний ідеалі́зм бачить першооснову буття у свідомості суб'єкта. Об'єктивний ідеалізм як першооснову буття розглядає дух або ідею, що існує об'єктивно, поза суб'єктом.
Основна думка: світ складається не з готових завершених предметів, а є сукупністю процесів, в яких предмети, що здаються незмінними, так само як поняття, що виникають в уяві, перебувають у безперервній зміні на основі поступального розвитку..."


Останнє редагування: 5 листопада 2019 15:46:47 від MAG
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

категорії існують в розумі, але категорії відображають явища, які існують не в розумі
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

ви заперечуєте об'єктивну реальність?
ви вже питали мене за це. так, об'єктивну реальності не існує. але ми по різному розуміємо ці концепції, тому не має значення. я можу розуміти "об'єктивність" та "реальність" у купі різних тлумачень, але тільки тому що довго займався цім.
хай це буде моїм збоченням, добре ?
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

ви вже питали мене за це. так, об'єктивну реальності не існує. але ми по різному розуміємо ці концепції, тому не має значення. я можу розуміти "об'єктивність" та "реальність" у купі різних тлумачень, але тільки тому що довго займався цім.
хай це буде моїм збоченням, добре ?
бавтесь)
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Схоже, що він прихильник концепції, що реальність не існує поза власними відчуттями. Я в таких випадках раджу спробувати вдаритись головою об стіну і повторити таку тезу...
власне я не розумію що саме ви хочете довести. об'єктивність по вікі - філософське поняття, що означає характеристику предмета, зміст знання чи спосіб існування (дійсності), яка полягає в їхній незалежності від людської свідомості (суб'єкта пізнання).
а що ви маєте на увазі, мені не зрозуміло..
якщо це залежить від свідомості кожного (як відчуття болю) то ми можемо домовитись о деякій схожості відчуттів та назвати це явище "об'єктивним". Але мураха або риба або дерево або ще щось можливо скажуть інакше. В загалі, це явище затиснуте у лещата контексту і не може бути чимось більшим, ніж "договірне суб'єктивне". ми можемо домовитися, але навіть тут були експерименти, коли люди під впливом думки більшості були схильні називати біле чорним і навпаки.
з іншого боку, - а якщо ні ви ні я не відчуваємо нічого, чи свідчить це про відсутність чогось ? объективно ? :)
 
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Грошей побільше? То добре. Бути здоровим і багатим краще, ніж хворим і бідним.
Але не в грошах щастя. Можете купити любов за гроші? Хвіг! Те що купите, то не любов, а похіть.
Хочу щоб у моїх дітей і внуків було майбутнє, а воно під питанням.
Тому доводиться задумуватись: звідкіля все взялося? Той північний звірок, який наближається до всіх неминучий, чи щось можна зробити.
І уявіть собі що "спіткнувся об щось", а там було повідомлення: Все буде добре, якщо знайде хто відповідь на запитання:  Розум випадковість у розвитку природи, чи закономірність? Або іншими словами: Матерія у Русі  породжує (обов'язково!) Розум?
Чи виникнення Розуму в Матерії то випадковість?
B-)
+=====================================================================================+
Щоб був предмет дискусії спочатку дай визначення що таке в твоєму розумінні: "Матерія", "Рух" та "Розум"..
Інакше буде суцільне словоблудіє.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

+=====================================================================================+
Щоб був предмет дискусії спочатку дай визначення що таке в твоєму розумінні: "Матерія", "Рух" та "Розум"..
Інакше буде суцільне словоблудіє.

vkhavr2, шо ти тут робиш? краще повертайся на акумуляторну гілку і рекламуй свій винахід.
 А ці тролі-неучі до раю не попадуть - Богу не цікаво з такими спілкуватися.  ;)
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

vkhavr2, шо ти тут робиш? краще повертайся на акумуляторну гілку і рекламуй свій винахід.
 А ці тролі-неучі до раю не попадуть - Богу не цікаво з такими спілкуватися.  ;)
+==========================================================+
Реклама потребує грошей, яких у мене нема. Тому витрачатися не буду.
А дослідження йдуть успішно - є явні позитивні результати.
А тролів треба тролити...  :K
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

я вас вже не раз попереджав про бісовщину. На цих манівцях згинула купа народу
Згоден... лукавий завжди в мелочах... Але лукавий це твоє це тє з чим винен боротися... Тому подужеш  лукавого САМ... ПоДужеш ... То ось ця хрень
Цитата :
 Відомий атеїст Крістофер Хітченс розкритикував     Десять Заповідей:

«… далі йдуть чотири загальновідомі ‘не зроби’, котрі забороняють убивство, подружню зраду, крадіжки й лжесвідчення. Нарешті маємо заборону на користолюбство, яка засуджує бажання власності «твого сусіда». Замість засудження поганих вчинків, має місце химерно сформульоване засудження нечестивих помислів… Заповіді вимагають неможливого.. Людину можна силою утримати від потворних вчинків.. однак вимагати, щоб вона не дозволяла собі навіть думки про них – це вже занадто… Якщо бог дійсно прагнув, щоб люди не мали таких думок, йому слід було потурбуватися про створення іншого виду. (Крістофер Хітченс. 2007. Бог – не любов; як релігія все отруює, ст. 99-100)


Так ось це і є лукавий.... 

Кароче це можливо... З початку важко а потім ні... І все проста повірте покайся/усвідомлюї/відповідальність і гайда проти лукавого...
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

+=====================================================================================+
Щоб був предмет дискусії спочатку дай визначення що таке в твоєму розумінні: "Матерія", "Рух" та "Розум"..
Інакше буде суцільне словоблудіє.
Нащо це Вам? Втім якщо треба, то гугл допоможе.
А щоб краще відчути, то варто вдаритись головою об стіну - образу зрозумієте, що Щось незалежне від вас є навколо - то Матерія.
Рух - будь-яка  зміна/вібрація до удару, в процесі удару і після удару.
Про Розум дивіться в Гіпотезі, а краще спитайте у світового розуму він все знає.
 
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

власне я не розумію що саме ви хочете довести. об'єктивність по вікі - філософське поняття, що означає характеристику предмета, зміст знання чи спосіб існування (дійсності), яка полягає в їхній незалежності від людської свідомості (суб'єкта пізнання).
а що ви маєте на увазі, мені не зрозуміло..
якщо це залежить від свідомості кожного (як відчуття болю) то ми можемо домовитись о деякій схожості відчуттів та назвати це явище "об'єктивним". Але мураха або риба або дерево або ще щось можливо скажуть інакше. В загалі, це явище затиснуте у лещата контексту і не може бути чимось більшим, ніж "договірне суб'єктивне". ми можемо домовитися, але навіть тут були експерименти, коли люди під впливом думки більшості були схильні називати біле чорним і навпаки.
з іншого боку, - а якщо ні ви ні я не відчуваємо нічого, чи свідчить це про відсутність чогось ? объективно ? :)
Угу  ще ендштейн казав що йому не довподоби що згідно квантової механіки місяця нема поки він хвиля - поки ти на її не подивишся....
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Схоже, що він прихильник концепції, що реальність не існує поза власними відчуттями. Я в таких випадках раджу спробувати вдаритись головою об стіну і повторити таку тезу...  B-)

"...Суб'єкти́вний ідеалі́зм бачить першооснову буття у свідомості суб'єкта. Об'єктивний ідеалізм як першооснову буття розглядає дух або ідею, що існує об'єктивно, поза суб'єктом.
Основна думка: світ складається не з готових завершених предметів, а є сукупністю процесів, в яких предмети, що здаються незмінними, так само як поняття, що виникають в уяві, перебувають у безперервній зміні на основі поступального розвитку..."


Ясно.. все ясно...
Але останнє речення замінив би  щось на кшталт: що кожен об'єкт має різну швидкість життя...

   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Суб'єкти́вний ідеалі́зм бачить першооснову буття у свідомості суб'єкта. Об'єктивний ідеалізм як першооснову буття розглядає дух або ідею, що існує об'єктивно, поза суб'єктом
Маг, кстати, вот вы зря вешаете ярлыки. Мне все равно,  просто смотрю как вы застряли в ежевике уже с десяток лет и думал пару новых идей подкинуть. Мне ближе солипсизм. И то, чисто условно, где-то там,  если хотите. Дух для меня, кстати, как Лизун из известного фильма :) вообщем, фольклорный элемент. а к чему тут идея натянута даже не представляю.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Маг, кстати, вот вы зря вешаете ярлыки. Мне все равно,  т смотрю как вы застряли в ежевике уже с десяток лет и думал пару новых идей подкинуть. Мне ближе солипсизм. И то, чисто условно, где-то там,  если хотите. Дух для олмеяня, кстати, как Лизун из известного фильма :) вообщем,нишфольклорный элемент. а к чему тут идея натянута даже не представляю.
Я фізик експериментатор. Для мене навколишня в реальність існує і є первинним джерелом для Пізнання її. Людина живе в конкретному матеріальному всесвіті і мусить користуватись його законами. В той же час в цьому матеріальному світі повно проявів іншого ідеального світу/інформаційного світу.
Я отримав результати, які можуть трактуватись як доказ впливу "того" світу на цей. Але підтвердженяя гіпотези, що виникла має статись в момент якоїсь якісної зміни.

Останнє редагування: 6 листопада 2019 08:14:44 від MAG
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

[quote author=torin
,  просто смотрю как вы застряли в ежевике уже с десяток лет и думал пару новых идей подкинуть. Мне ближе солипсизм. И то, чисто условно, где-то там,  если хотите. ...
[/quote]
Мене "застряли" з 1984 року. B-)
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Нащо це Вам? Втім якщо треба, то гугл допоможе.
А щоб краще відчути, то варто вдаритись головою об стіну - образу зрозумієте, що Щось незалежне від вас є навколо - то Матерія.
Рух - будь-яка  зміна/вібрація до удару, в процесі удару і після удару.
Про Розум дивіться в Гіпотезі, а краще спитайте у світового розуму він все знає.
+=================================================================================+
В такому випадку вся ця метушня з "гіпотезами" робиться виключно заради 3.14здєжу. І нічого більше.
Якщо не визначити чітко об"єкт - то 3.14здіти можна нескінченно. Що ми і бачимо.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Людина живе в конкретному матеріальному всесвіті і мусить користуватись його законами.
Тобто існування людини та всесвіту вже затверджене ? Тому ви вивчаєте відносини між ними ? З мого боку це як у театрі Карабаса, тому і складно іде :)
Можна ваше розуміння що таке людина та як вона живе ?
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Тобто існування людини та всесвіту вже затверджене ? Тому ви вивчаєте відносини між ними ? З мого боку це як у театрі Карабаса, тому і складно іде :)
Можна ваше розуміння що таке людина та як вона живе ?
Затверджене існування людини в цьому всесвіті. Це треба зрозуміти і розслабитись. Одночасно в середовищі існування людини існує інша форма існування, яку називають: духовна, інформаційна, тощо.
Людство веде баталії хто з цих форм існування є ведучим/головним.
На поточний момент домінує матеріальна складова.
Але не завжди. Є періоди коли процес ініціює і веде інформаційна складова. Але в кризових моментах верх бере частіше матеріальний інтерес.
Мало випадків пожертви життям за інших у порівнянні із зрадами інших під загрозою розстрілу.
Але час іде і все має змінитись.
Людство вперто готує собі Кінець Світу/припинення людської цивілізації. Насправді людство наближається до межі якісного переходу, який зможе успішно подолати за умови консолідації на базі кращих моральних засад, вироблених цивілізацією. Інші засади/корисливість неодмінно приведуть людство до загибелі.

Я прихильник гіпотези про гармонійне і нерозривне існування Матерії і Розуму як філософських категорій, які знаходяться в постійній гармонійній взаємодії і почергово лідирують в процесах.
На верхньому рівні існує категорія Бог,яка створює Матерію і в ній вирощує собі заміну - Сина.
Бог уособлює активне батьківське начало світобудовиви, а Матерія інерційне материнське начало.
Існування кожної складової світобудови одне без одного не має смислу.
Вони НЕРОЗДІЛЬНІ.
Людство - то зародок майбутнього Бога, яке має пройти багато стадій в процесі росту щоб навчитись творити нові всесвіти.
На поточний момент період розвитку людства аналогічний періоду розвитку людини в утробі метері. Наступний етап - Народження, воно ж Кінець старого світу/простору і вихід в новий світ/простір.

 [ua]



Останнє редагування: 6 листопада 2019 13:02:37 від MAG
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Затверджене існування людини в цьому всесвіті. Це треба зрозуміти і розслабитись. Одночасно в середовищі існування людини існує інша форма існування, яку називають: духовна, інформаційна, тощо.
Людство веде баталії хто з цих форм існування є ведучим/головним.
На поточний момент домінує матеріальна складова.
Але не завжди. Є періоди коли процес ініціює і веде інформаційна складова. Але в кризових моментах верх бере частіше матеріальний інтерес.
Мало випадків пожертви життям за інших у порівнянні із зрадами інших під загрозою розстрілу.
Але час іде і все має змінитись.
Людство вперто готує собі Кінець Світу/припинення людської цивілізації. Насправді людство наближається до межі якісного переходу, який зможе успішно подолати за умови консолідації на базі кращих моральних засад, вироблених цивілізацією. Інші засади/корисливість неодмінно приведуть людство до загибелі.

Я прихильник гіпотези про гармонійне і нерозривне існування Матерії і Розуму як філософських категорій, які знаходяться в постійній гармонійній взаємодії і почергово лідирують в процесах.
На верхньому рівні існує категорія Бог,яка створює Матерію і в ній вирощує собі заміну - Сина.
Бог уособлює активне батьківське начало світобудовиви, а Матерія інерційне материнське начало.
Існування кожної складової світобудови одне без одного не має смислу.
Вони НЕРОЗДІЛЬНІ.
Людство - то зародок майбутнього Бога, яке має пройти багато стадій в процесі росту щоб навчитись творити нові всесвіти.
На поточний момент період розвитку людства аналогічний періоду розвитку людини в утробі метері. Наступний етап - Народження, воно ж Кінець старого світу/простору і вихід в новий світ/простір.

 [ua]
якби ви тільки знали, скільки сумбуру в цьому пості. Причім безвідносно до вашої, гмм, гіпотези. По перше, навчіться не плутати позначки з тим, що вони позначають. Наприклад, категорія Бог (хоча це поняття, але хай) не творить матерію, а є позначкою, що позначає Бога, який творить матерію. Існують поняття матерія і розум, які позначають існуючі матерію і розум. Відділіть пізнання від пізнаваного. В якості вправи потренуйтесь на понятті поняття

пс. І не треба зводити духовне до інформації. Це окрема розмова

Останнє редагування: 6 листопада 2019 14:25:52 від costashu
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

якби ви тільки знали, скільки сумбуру в цьому пості. Причім безвідносно до вашої, гмм, гіпотези. По перше, навчіться не плутати позначки з тим, що вони позначають. Наприклад, категорія Бог (хоча це поняття, але хай) не творить матерію, а є позначкою, що позначає Бога, який творить матерію. Існують поняття матерія і розум, які позначають існуючі матерію і розум. Відділіть пізнання від пізнаваного. В якості вправи потренуйтесь на понятті поняття

пс. І не треба зводити духовне до інформації. Це окрема розмова
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

https://en.wikipedia.org/wiki/Concept
Вас цікавлять дерева чи деревина?
А ліс бачите?
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Вас цікавлять дерева чи деревина?
А ліс бачите?
я бачу, а ви плутаєте ліс з поняттям ліс. В понятті ліс ви деревини не здобудете
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Я прихильник гіпотези про гармонійне і нерозривне існування Матерії і Розуму як філософських категорій, які знаходяться в постійній гармонійній взаємодії і почергово лідирують в процесах.
доволі сурова ступень еквілібристики словами,  зрозуміло чому ви скаржитеся на самопочуття. схоже на картину Сальвадора Далі типу "пробудження".
а не розглядаєте думку викинути все це як мотлох та пил протерти ? дихати точно буде легше...


   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

доволі сурова ступень еквілібристики словами,  зрозуміло чому ви скаржитеся на самопочуття. схоже на картину Сальвадора Далі типу "пробудження".
а не розглядаєте думку викинути все це як мотлох та пил протерти ? дуихати точно буде легше...
Я не скаржксь на самопочуття. Я кажу, що інерція мислення дуже гальмує людей. І мені стаєт нема цікаво їм розповідати про те те куди вони прямують. Всі мої прогнози підтверджуються,  але все треба робити вчасно, інакше змінюються умови і треба міняти управляючі рішення. А запізнілі спроби лише викликають бажання пожаліти тих, хто їх робить.
Наприклад мені смішно спостервгати нинішні дискусії: продавати чи не продавати землю. Вони свідчать скоріше про гостре бажання зберегти нинішній стан страв, ніж навести лад в землекористуванні.
Справа не втпродавати/не продавати, а в існуванні ринку землі без якого неможливо визначити її реальну вартість. І не треба для цього всю землю запускати в ринвокий оборот. Достатньо невеликої її частини, яка дасть достатньо інформації про вартість землі. Важливо створити інфраструктуру і бажання зробити відносини в землекористуванні оптимальними і вигідними для господарювання на землі. B-)

P.S. Хто не хоче бачити, той не побачить.
Ви зарозуміло стаєте в позу мудреця, але насправді просто не хочете перевірити правильність власних твердокамінних переконань.
Я помиляюсь?  B-)

Останнє редагування: 6 листопада 2019 17:04:07 від MAG
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Error
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

доволі сурова ступень еквілібристики словами,  зрозуміло чому ви скаржитеся на самопочуття. схоже на картину Сальвадора Далі типу "пробудження".
а не розглядаєте думку викинути все це як мотлох та пил протерти ? дихати точно буде легше...
Ефимерність  вашого  вспринняття ... По іншому ви просто не зрозуміли що він мав на увазі...

Але чомусь ваше вспринняття цього допису  дозволяє ставити оцінку автору ..

Важко жити тверезому в абсолютно пьяному суспільстві...
 Навіть з початку було сумно - а зараз смішно...  Чомусь всі вважають що вони здраво міслять...
І в рамках  прийнятої поведінки у суспільстві:  бахвальство, подвійний стандарти поведінки, егоїзм, постійна омана   один одного, блуд, наговори,  засудження інших, жажда наживи, жадібність, перекладання своїх страхів на інших та ще і ще і ще...
Це вважається нормальною поведінкою суспільства ...
А все просто - зрозумійте один одного і все...
І майже все це зникне...
 
 
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Вірунський брєд продовжується. Віруни змагаються у своєму вірунстві. Збоку дивитися цікаво та смішно.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Я не скаржксь на самопочуття. Я кажу, що інерція мислення дуже гальмує людей. І мені стаєт нема цікаво їм розповідати про те те куди вони прямують. Всі мої прогнози підтверджуються,  але все треба робити вчасно, інакше змінюються умови і треба міняти управляючі рішення. А запізнілі спроби лише викликають бажання пожаліти тих, хто їх робить.
Наприклад мені смішно спостервгати нинішні дискусії: продавати чи не продавати землю. Вони свідчать скоріше про гостре бажання зберегти нинішній стан страв, ніж навести лад в землекористуванні.
Справа не втпродавати/не продавати, а в існуванні ринку землі без якого неможливо визначити її реальну вартість. І не треба для цього всю землю запускати в ринвокий оборот. Достатньо невеликої її частини, яка дасть достатньо інформації про вартість землі. Важливо створити інфраструктуру і бажання зробити відносини в землекористуванні оптимальними і вигідними для господарювання на землі. B-)

P.S. Хто не хоче бачити, той не побачить.
Ви зарозуміло стаєте в позу мудреця, але насправді просто не хочете перевірити правильність власних твердокамінних переконань.
Я помиляюсь?  B-)

2 TORIN...
Це ваше " Его " (відчуття власної важливості) заважає подивиться на Всесвіт чуток під іншим кутом...
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Ефимерність  вашого  вспринняття ... По іншому ви просто не зрозуміли що він мав на увазі...
ну і навіщо принижувати МАГ-а ? я впевнений що він самий може пояснити що хотів казати, якщо вважає за потрібне.



   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія