Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

4 мільярди років еволюції людини

4 мільярди років еволюції людини

   
Re: 4 мільярди років еволюції людини
mar

Якої тільки херні не придумають..
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини
HSM

І
З 4 млрд
Не взмозі було щось розумне зробити ?
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

мені особисто цікаве продовження
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

І
З 4 млрд
Не взмозі було щось розумне зробити ?

перші 3 мільярди були важкими і тільки потім процес пійшов
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Так так, цікаво. Але довго чекати)
Ще цікаво, як між переходом між tetrapoda i mammals виділилися avis, їх тут немає, але яка незвична гілка еволюції
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Якої тільки херні не придумають..
+================================================+
Сотні тисяч викопних решток є надійним доказом еволюції.
На відміну від релігійної хєрні...
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Так так, цікаво. Але довго чекати)
Ще цікаво, як між переходом між tetrapoda i mammals виділилися avis, їх тут немає, але яка незвична гілка еволюції

ну якщо підключиться генна модифікація ініційована самою людиною то не так вже і довго
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

+================================================+
Сотні тисяч викопних решток є надійним доказом еволюції.
На відміну від релігійної хєрні...
Зможеш показати сотні тисяч викопних решток проміжної істоти між мавпою та людиною?
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини
PAL

мені особисто цікаве продовження

яке продовження?
Ніякого продовження не планується - це останній щабель, далі все с початку
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Зможеш показати сотні тисяч викопних решток проміжної істоти між мавпою та людиною?

між мавпою і людиною немає проміжних істот
вчи біологію
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

яке продовження?
Ніякого продовження не планується - це останній щабель, далі все с початку

це людиноцентрична омана 
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини
PAL

Зможеш показати сотні тисяч викопних решток проміжної істоти між мавпою та людиною?

між мавпою та людиною немає "проміжної істоти", бо це різні гілки приматів
може усе-таки трошки підручники почитаємо замість книжки з казками?

друге - рештки були

третє - я вже наводив відео, чому практично неможливо отримати багато залишків "міжвидових ланок"
Якщо не бачив, на тобі ще, спеціально для вірунів з кацапським перекладом (оригінал англійською, й НМД, дещо кращий)

   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

a якщо тримати водень достатньо довго  можемо теж отримати людину  :laugh:

   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

+================================================+
Сотні тисяч викопних решток є надійним доказом еволюції.
На відміну від релігійної хєрні...

Все эти решткы относятся к эпохе, когда уже был готов мотор эволюции — живая клетка. А вот кто создал это чудо — большой вопрос. Я не верю, что случайным образом какие-то аминокислоты собрались в нужном порядке,да еще и так, чтобы запустился механизм размножения. Замечу, что этот механизм так и никуда не эволюционировал за миллионы лет. Т.е. он с самого начала возник в своем совершенном виде.

А как только кто-то сделал клетку, то да, эволюция поперла сама собой. Тут спору нет. Потому что эволюция заложена в самом механизме размножения, который взялся неизвестно откуда.
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

мені особисто цікаве продовження


людину під'єднують до інтернету i штучного інтелекту який органічно стає  4 шаром мозку, на додачу до тих що дала природа




   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Я не верю, что случайным образом какие-то аминокислоты собрались в нужном порядке,да еще и так, чтобы запустился механизм размножения.
Значит ты веришь, что не случайным. Но это еще более невозможно представить, что существует нечто, что создало клетку и откуда оно взялось.
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

між мавпою і людиною немає проміжних істот
вчи біологію
То невже еволюціоністи нам брешуть?
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

між мавпою та людиною немає "проміжної істоти", бо це різні гілки приматів
То нам брехали усі ці еволюціоністи усі ці роки?
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

друге - рештки були
І куди ділися?
Бо листя у вугіллі є, раковини всілякі у мармурі на метро "Університет" є, а т.з. "предків людини немає...
Чому так?
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини
PAL

То нам брехали усі ці еволюціоністи усі ці роки?

то ви замість підручників слухали попів й не хтіли вчитися
бо в ЖОДНОМУ підручнику фрази "людина пішла від мавпи" немає й не може бути
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Все эти решткы относятся к эпохе, когда уже был готов мотор эволюции — живая клетка. А вот кто создал это чудо — большой вопрос. Я не верю, что случайным образом какие-то аминокислоты собрались в нужном порядке,да еще и так, чтобы запустился механизм размножения. Замечу, что этот механизм так и никуда не эволюционировал за миллионы лет. Т.е. он с самого начала возник в своем совершенном виде.

А как только кто-то сделал клетку, то да, эволюция поперла сама собой. Тут спору нет. Потому что эволюция заложена в самом механизме размножения, который взялся неизвестно откуда.

тут мова про мільярди років еволюції, це так дохера що неможливо збагнути і тим більше порівняти з прогресом будь чого навколо
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

то ви замість підручників слухали попів й не хтіли вчитися
бо в ЖОДНОМУ підручнику фрази "людина пішла від мавпи" немає й не може бути
Які попи могли бути у КДПІ ім. Горького?
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини
PAL

І куди ділися?
Бо листя у вугіллі є, раковини всілякі у мармурі на метро "Університет" є, а т.з. "предків людини немає...
Чому так?

що значить "немає"?
хоча б вікі пробував читать?
На тобі у асортименті залишки попередників homo sapiens

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B5%D0%BC%D1%8B%D1%85_%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2_%D0%BB%D1%8E%D0%B4%D0%B5%D0%B9
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Значит ты веришь, что не случайным. Но это еще более невозможно представить, что существует нечто, что создало клетку и откуда оно взялось.

метеoритами з водою або й так могло занестись звідкись
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини
PAL

Які попи могли бути у КДПІ ім. Горького?

покажи мені підручник, в якому написано: "людина пішла від мавпи"
Це кажуть попи, а не вчені
Й я не вірю, щоб у будь-якому навчальному закладі (вище за середню школу, бо у школі попадаються ще ті неграмотні кадри) хтось з викладачів міг таке ляпнуть

   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

людину під'єднують до інтернету i штучного інтелекту який органічно стає  4 шаром мозку, на додачу до тих що дала природа



Показати зображення...
а тлінне  тіло перестане бути необхідним
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

що значить "немає"?
хоча б вікі пробував читать?
На тобі у асортименті залишки попередників homo sapiens

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BF%D0%B8%D1%81%D0%BE%D0%BA_%D0%B8%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D0%B5%D0%BC%D1%8B%D1%85_%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2_%D0%BB%D1%8E%D0%B4%D0%B5%D0%B9
Ну, неандертальці чи денісівці, це зрозуміло.
Я про проміжну істоту питаю.
Де вони, сотні тисяч наших предків?
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини
PAL

Замечу, что этот механизм так и никуда не эволюционировал за миллионы лет


замість "мільйони" постав "мільярди", а потім подивися на вірусів
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

тут мова про мільярди років еволюції, це так дохера що неможливо збагнути і тим більше порівняти з прогресом будь чого навколо

Эволюционисты всегда опираются на механизм размножения живых клеток как на некую константу. Они сами не знают, что там можно поменять и улучшить, потому что этот механизм совершенен.
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

покажи мені підручник, в якому написано: "людина пішла від мавпи"
То поясни, ві кого пішла людина, від курки?
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

замість "мільйони" постав "мільярди", а потім подивися на вірусів

а шо там у вирусов?
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

Бо листя у вугіллі є, раковини всілякі у мармурі на метро "Університет" є, а т.з. "предків людини немає...
австралопітеки
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

метеoритами з водою або й так могло занестись звідкись
Вуглеводне життя за рахунок окислення в азотній атмосфері.
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

людина з ші в голові буде так само далекa від нас як мавпи до нас, уявіть сканувати свій геном в реальному часі і виявляти  будь які потреби організма наприклад в любих гормонах як адреналін тестостерон інсулін, така людина нікои не буде сумна чи депресивна і ніколи не буде хворіти на додачу до знань всього людства  і компютерною швидкістю обчислень в одній голові
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини
PAL

Ну, неандертальці чи денісівці, це зрозуміло.
Я про проміжну істоту питаю.
Де вони, сотні тисяч наших предків?

ти за посиланням сходив? Сходи.
Які неандертальці? Неандертальці це вже люди
Дивись залишки австралопітеків та старіші

Щодо "сотні тисяч наших предків"

По-перше, популяція "сотні тисяч" була на усю планету. Не мільйони та мільярди - сотні тисяч.
По-друге, свого часу популяції динозаврів сягали мільярдів осіб, а залишки рахуються всього лише десятками тисяч, та й то значна кількість то закаменілі відбитки
Чому вони не валяються усюди?
Час - невблаганна штука

Далі. Дуже прошу - передивися те відео, що я виклав вище. Там є відповідь "де ланка між нерозумними приматами та людиною"
Я вже задовбався те відео постити, ніхто не хоче подивитися й отримати відповідь на свої питання
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини
PAL

а шо там у вирусов?

у них дещо інший механізм розмноження. Почитай
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини
PAL

То поясни, ві кого пішла людина, від курки?

OMG
Від нерозумних приматів.
Від яких також пішли нинішні мавпи
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

по генетиці ми з шимпанзе ближче ніж коти з тиграми
   
Re: 4 мільярди років еволюції людини

20 Тоді сказав Бог: "Нехай закишать води живими створіннями й нехай птаство літає над землею попід твердю небесною."
21 І сотворив Бог великих морських потвор і всілякі живі створіння, що повзають та кишать у воді, за їхнім родом, і всіляке птаство крилате за його родом. І побачив Бог, що воно добре;
22 і благословив їх Бог, кажучи: "Будьте плідні і множтеся та наповняйте воду в морях, і птаство нехай множиться на землі."
23 І був вечір і був ранок – день п'ятий.
24 Тоді сказав Бог: "Нехай земля виведе з себе живі створіння за їхнім родом: скотину, плазунів і диких звірів за їхнім родом." І сталося так.
25 І сотворив Бог диких звірів за їхнім родом, скотину за родом її, і всіх земних плазунів за їхнім родом. І побачив Бог, що воно добре.
26 Тож сказав Бог: "Сотворімо людину на наш образ і на нашу подобу, і нехай вона панує над рибою морською, над птаством небесним, над скотиною, над усіма дикими звірями й над усіма плазунами, що повзають на землі."
27 І сотворив Бог людину на свій образ; на Божий образ сотворив її; чоловіком і жінкою сотворив їх.
28 І благословив їх Бог і сказав їм: "Будьте плідні й множтеся і наповняйте землю та підпорядковуйте її собі; пануйте над рибою морською, над птаством небесним і над усяким звірем, що рухається по землі."
29 По тому сказав Бог: "Ось я даю вам усяку траву, що розсіває насіння по всій землі, та всяке дерево, що приносить плоди з насінням: вони будуть вам на поживу.
30 Всякому ж дикому звіреві, всякому небесному птаству, всьому, що повзає по землі й має в собі живу душу, я даю на поживу всяку зелень трав." І так сталося.
31 І побачив Бог усе, що створив: і воно було дуже добре. І був вечір і був ранок – день шостий.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія