Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Зеленський буде почесним доктором майже 30 американських навчальних закладів

Манор-коледж у Пенсільванії удостоїв президента Володимира Зеленського звання почесного доктора гуманітарних наук, ініціативу підтримують іще 26 закладів освіти США

Про це повідомила у фейсбуці почесний консул України у США Ірина Мазур.

Дипломатка зазначила, що для неї честь - отримати диплом від імені Президента України.

"Дякуємо Манор-коледжу за ініціативу, яку тепер підтримують ще 26 навчальних закладів США", - наголосила Ірина Мазур.

   
Эк как понянуло! это вам не хухры-мухры! B-)
   
да, сможет теперь всю жисть ездить с лекциями и пиццу рекламировать как Горбачев...
   
Багато хто з президентів інших краін під час ворожого вторгнення втели в іншу краіну і це негативно вплинуло на оборону.
   
Эк как понянуло! это вам не хухры-мухры! B-)
(tu)  :D
   
тепер його ідея із Президентським Університетом на Виставковому Центрі заграє новими фарбами  :-)o
   
Багато хто з президентів інших краін під час ворожого вторгнення втели в іншу краіну і це негативно вплинуло на оборону.
Ну в 2014 в одній країні президент втік в іншу країну і це вплинуло на оборону тільки позитивно. B-)
   
"Мені потрібні боєприпаси, а не таксі" стало в один ряд із черчиллівським "Я не можу запропонувати нічого, крім крові, важкої праці, сліз і поту"  :-)o   
   
Ну в 2014 в одній країні президент втік в іншу країну і це вплинуло на оборону тільки позитивно. B-)
Без нього Верховна рада більше не фінансує будівництво метро в Донецьку.
   
Ну і супер!

Якраз після першої каденції (після перемоги) настане час поїздити світом з лекціями.

А Президентом України нехай буде хтось інший, тим більше, що відбудова - то не мед буде.
   
Ну і супер!

Якраз після першої каденції (після перемоги) настане час поїздити світом з лекціями.

А Президентом України нехай буде хтось інший, тим більше, що відбудова - то не мед буде.
Как люди проголосуют, такой и будет "нехай".
   
Цитьте ось.
Треба світу символ незламної України, треба фігура - хай буде. Профіт повний і обоюдний.
Аби тільки не тягнути в паблік оту всю писдоту, що навколо крутиться.
   
Як би там не було, досвід, пережитий Зеленським, НМД вартий тих відзнак.
   
Скажіть їм що він диплом купив)
   
Скажіть їм що він диплом купив)
Вони його доктором тепер зроблять навіть без дирлому ... "Мені потрібні боєприпаси, а не таксі" тягне на докторську  :-)o
   
Как люди проголосуют, такой и будет "нехай".

оптимізд тайной надєжди :weep:
   
Багато хто з президентів інших краін під час ворожого вторгнення втели в іншу краіну і це негативно вплинуло на оборону.

Наприклад, американський президент Афганістану минулого року.
   
Боже, який вумний!
   
Боже, який вумний!
Скорше - популярний  :-)o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія