Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лещ про Порошена на Мальдивах :gigi:

Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:



Как то некрасиво для такого прям переполненного любовью к Украине чуть шо валить на евроморя
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:
RiG

Квартирного слухати - як гівно нюхати  :bueee:
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

Но тут питаннєчко...Так літав,чи не літав Пеця на МальВІни? B-)
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

інший гість добкін?
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

Его капитал и кругосветку совершить позволяет. На месте враля и дурака Лещенко я бы спросил - на какие деньги? Если на свои - пожалуйста, если на бюджетные - другой разговор.
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

Квартирантам вже ніхто не вірить...
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

На Мальдіви можна, а от у Крим ні.
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

Квартирного слухати - як гівно нюхати  :bueee:
Почему когда вижу твой ник я читаю его как Рыг.
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

Але літав,чи не літав?
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

Але літав,чи не літав?
Официально говорят - молчат, а сми некоторые пишут когда, чем, на сколько за сколько и с кем. И судя по тому что пишут этого факта АП не признает никогда, как и Вова войну, так как президент незаконно пересекал границу))

Останнє редагування: 27 травня 2017 11:11:37 від bismark
   
чиє б мичало, а Сірожине б мовчало.
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

Мог бы и потерпеть два года, когда слезет с табуретки.
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

попизділи про леща, квартиру та все інше  :lol:  все як завжди -- про все що завгодно тільки не по темі.

Питання не про те чи може він собі дозволити такий відпочинок, а про те, що він не декларував цей відпочинок. Політично не доцільно  :laugh:
коли б манюпас побачив скільки це коштувало..... ну всі далі зрозуміють про що я
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:
RiG

Почему когда вижу твой ник я читаю его как Рыг.

Тому що ти сам риг, навіть з великої букви це пишеш  B-)
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

А Лещ взагалі, крім як про Пороха, чи його оточення щось пише?
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

попизділи про леща, квартиру та все інше  :lol:  все як завжди -- про все що завгодно тільки не по темі.

Питання не про те чи може він собі дозволити такий відпочинок, а про те, що він не декларував цей відпочинок. Політично не доцільно  :laugh:
коли б манюпас побачив скільки це коштувало..... ну всі далі зрозуміють про що я
Когда он должен вносить это в декларацию и в каком году он ездил?
 лещ похож на бабку под подъездом, которая собирает все сплетни и рассказывает в своей интерпретации.
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

Когда он должен вносить это в декларацию и в каком году он ездил?
 лещ похож на бабку под подъездом, которая собирает все сплетни и рассказывает в своей интерпретации.

Суттєва зміна майнового  стану. Декларується протягом 10 ( десяти) днів з дати зміни.

А коли це було / не було?
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

Когда он должен вносить это в декларацию и в каком году он ездил?
 лещ похож на бабку под подъездом, которая собирает все сплетни и рассказывает в своей интерпретации.

лещ вже політик а не журналіст і питання це підняв на упередження. бо буде дуже цікаво за рік до виборів президента чи побачим ми декларування в 2018 цієї подорожжі за сумму приблизно 150тис євро  :laugh:

думаю не побачим, бо такий самий відпочинок на його день нарождення в 2016 не побачили
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

Лещенко зашкварений мудак. Хто йому може вірити?
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

Его капитал и кругосветку совершить позволяет. На месте враля и дурака Лещенко я бы спросил - на какие деньги? Если на свои - пожалуйста, если на бюджетные - другой разговор.
на любые деньги ) должен декларировать
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

лещ вже політик а не журналіст і питання це підняв на упередження. бо буде дуже цікаво за рік до виборів президента чи побачим ми декларування в 2018 цієї подорожжі за сумму приблизно 150тис євро  :laugh:

думаю не побачим, бо такий самий відпочинок на його день нарождення в 2016 не побачили

Запише, як Лєщ, що взяв безпроцентну позичку в "сліпому трасті", а шо?  :gigi:
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

Лещенко зашкварений мудак. Хто йому може вірити?
при чем тут вера, вера  - это в церковь
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

Лещенко зашкварений мудак. Хто йому може вірити?

питання до вас.
а чому "зашкварений мудак" все ще не в суді? чому його "брехню" не спростовують в суді?
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

Запише, як Лєщ, що взяв безпроцентну позичку в "сліпому трасті", а шо?  :gigi:

може й так, але мені здається, що лещ свою домівку задекларував. до нього питання де він взяв гроші, а тут 3 роки позбавлення волі за неправдиве декларування
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

Суттєва зміна майнового  стану. Декларується протягом 10 ( десяти) днів з дати зміни.

А коли це було / не було?
https://nazk.gov.ua/news/rozyasnennya-shchodo-vnesennya-do-reyestru-deklaraciy-informaciyi-pro-suttyevi-zminy-v
у разі суттєвої зміни в майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 мінімальних заробітних плат, встановлених на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство.
 Затраты на отдых на Мальдивах это что из выделенного?
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

може й так, але мені здається, що лещ свою домівку задекларував. до нього питання де він взяв гроші, а тут 3 роки позбавлення волі за неправдиве декларування
тут ваши фантазии основанные на фантазиях сырожи. Выше дал ссылку на сайт НАЗК где указаны причины по которым требуется декларирование в 10ти дневный срок. Если у вас есть другие данные о неправдивом декларировании милости прошу опубликуйте, а не превращайтесь в сплетника из под подъезда.
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

може й так, але мені здається, що лещ свою домівку задекларував. до нього питання де він взяв гроші, а тут 3 роки позбавлення волі за неправдиве декларування
Та він просто не помітив такої "дрібниці". 150тис., тю. То на кишенькові витрати, він же "самий главний АлЄгарх"!  :weep:
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

тут ваши фантазии основанные на фантазиях сырожи. Выше дал ссылку на сайт НАЗК где указаны причины по которым требуется декларирование в 10ти дневный срок. Если у вас есть другие данные о неправдивом декларировании милости прошу опубликуйте, а не превращайтесь в сплетника из под подъезда.

які ще, б***ь фантазії!!? -- це звинувачення президента в кримінальному злочині в прямому ефірі -- має перевірити прокуратура.  інформ привід -- є
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

які ще, б***ь фантазії!!? -- це звинувачення президента в кримінальному злочині в прямому ефірі -- має перевірити прокуратура.  інформ привід -- є
суть преступления можешь назвать? Дебилы б***ь.
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

які ще, б***ь фантазії!!? -- це звинувачення президента в кримінальному злочині в прямому ефірі -- має перевірити прокуратура.  інформ привід -- є
Я би повірив Вашому праведному гніву, якби Ви не заявляли прямо протилежні речі в темі про квартирку Сірожі, куплену на гроші, отримані в Сбербанку Росії  :lol:
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:
ska

чи побачим ми декларування в 2018 цієї подорожжі за сумму приблизно 150тис євро
Сколько сколько?
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

Я би повірив Вашому праведному гніву, якби Ви не заявляли прямо протилежні речі в темі про квартирку Сірожі, куплену на гроші, отримані в Сбербанку Росії  :lol:

да мені похуй сирожа -- якщо спиздив ці гроші, або не сплатив податки хай і його накажуть. мені не похуй те, що сказав. дійшло нарешті?
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

чиє б мичало, а Сірожине б мовчало.


А якщо Сырьожа буде стверджувати що два плюс два буде чотири, то ви теж не повірите?
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

суть преступления можешь назвать? Дебилы б***ь.

в змі його звинувачують в недекларуванні такого самого відпочинку в вересні 2016, а також в незаконному перетені кордону за допомогою рульожкі 410 авіазавода в жулянах
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

в змі його звинувачують в недекларуванні такого самого відпочинку в вересні 2016, а також в незаконному перетені кордону за допомогою рульожкі 410 авіазавода в жулянах
Как это должно декларироваться?
 Откройте закон и посмотрите статью 46 раздел 10
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1700-18/print1461396546040494

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про запобігання корупції

10) видатки та всі правочини, вчинені у звітному періоді, на підставі яких у суб’єкта декларування виникає або припиняється право власності, володіння чи користування, у тому числі спільної власності, на нерухоме або рухоме майно, нематеріальні та інші активи, а також виникають фінансові зобов’язання, які зазначені у пунктах 2-9 частини першої цієї статті.

Такі відомості зазначаються у разі, якщо розмір відповідного видатку перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня звітного року; до таких відомостей включаються дані про вид правочину, його предмет. На письмовий запит Національного агентства суб’єкт декларування надає інформацію щодо найменування контрагента;

{Абзац другий пункту 10 частини першої статті 46 із змінами, внесеними згідно із Законом № 198-VIII від 12.02.2015; в редакції Закону № 1022-VIII від 15.03.2016; із змінами, внесеними згідно із Законом № 1774-VIII від 06.12.2016}

 каким образом вытраты на отдых попадают под действие этого раздела? Ну вот если вы мне объясните что поездка на отдых, даже безумно дорогой, есть выдаками "вчинені у звітному періоді, на підставі яких у суб’єкта декларування виникає або припиняється право власності, володіння чи користування, у тому числі спільної власності, на нерухоме або рухоме майно, нематеріальні та інші активи, а також виникають фінансові зобов’язання, які зазначені у пунктах 2-9 частини першої цієї статті." я с вами смогу согласиться, но по факту это не подлежит декларированию. И если для вас это вопрос "справедливости", то для борцуна с коррупцией типа сырожи это публичное признание некомпетентности в вопросах которые он якобы "знает".
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

А якщо Сырьожа буде стверджувати що два плюс два буде чотири, то ви теж не повірите?
Пока он утверждает что "два плюс два буде червоне"
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

Сірьожа отримав завдання мочити гетьмана.
Питання лише - від кого?
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

Тому що ти сам риг, навіть з великої букви це пишеш  B-)
теперь быстренько на себя смотришь.Порохобот. Бездарь. Мыслей своих нет.Только мова. Ну что еще тебе страна не интересна.Тебе интересны серебрянники и мова. Все.
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

https://nazk.gov.ua/news/rozyasnennya-shchodo-vnesennya-do-reyestru-deklaraciy-informaciyi-pro-suttyevi-zminy-v
у разі суттєвої зміни в майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 мінімальних заробітних плат, встановлених на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство.
Затраты на отдых на Мальдивах это что из выделенного?

+1
   
Re: Лещ про Порошена на Мальдивах  :gigi:

Я все никак не мог понять чего такой кипеш был вокруг квартирки Лещенко...
Теперь понятно - сыграли  ради на упережение, теперь любое разоблачение власть предержащих со стороны Лещенко глушится визгами "квартирооптимист"
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія