Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

кліматично широтна міграція.

кліматично широтна міграція.

хочу в ті широти де немає зим і коротких днів
   
Re: кліматично широтна міграція.

їдь в єгипет
   
Re: кліматично широтна міграція.
mar

їдь в єгипет



Навіщо в Египет?   :)
   
Re: кліматично широтна міграція.

Навіщо в Египет?   :)
жити
   
Re: кліматично широтна міграція.

вали в ростов
   
Re: кліматично широтна міграція.

Пану Аеліту якраз підійде Сомалі.
   
Re: кліматично широтна міграція.

Пану Аеліту якраз підійде Сомалі.

там води нема
   
Re: кліматично широтна міграція.

Азори, Канари
   
Re: кліматично широтна міграція.

   
Re: кліматично широтна міграція.

буде нудно
   
Re: кліматично широтна міграція.

Израиль натурально. 
   
Re: кліматично широтна міграція.

Израиль натурально. 

там тісно. та й з водою проблееми.
   
Re: кліматично широтна міграція.

там тісно. та й з водою проблееми.

Да кого волнуют ваши проблемы. Я з интересом посмотрю сколько там вы с вашими замашками продержитесь.
   
Re: кліматично широтна міграція.

придивляюсь до еквадору( чому дурень замість другої іноземної вивчив німецьку а не іспанську(
   
Re: кліматично широтна міграція.

   
Re: кліматично широтна міграція.

придивляюсь до еквадору( чому дурень замість другої іноземної вивчив німецьку а не іспанську(

Цена вопроса - $50,000.00 и берут любого дурня :)
   
Re: кліматично широтна міграція.

Цена вопроса - $50,000.00 и берут любого дурня :)

якби я був сам - вже давно був би там)))
   
Re: кліматично широтна міграція.

Эквадор, а конкретно - Кито. Город мечты для эмиграции в молодости (собственно 30 лет назад).
Город вечной весны...
   
Re: кліматично широтна міграція.

якби я був сам - вже давно був би там)))

Ну плюс $500 на содержанку и каждого ребёнка. С вашими доходами вообще не деньги.
   
Re: кліматично широтна міграція.

важко й
війти з снуючої зони  комфорту та ще й тянути дітей. мене я анархіста тут не влаштовує лиш клімат і широта
   
Re: кліматично широтна міграція.

важко й
війти з снуючої зони  комфорту та ще й тянути дітей. мене я анархіста тут не влаштовує лиш клімат і широта

Ну так какого лешего вы тогда вечно ноете?
   
Re: кліматично широтна міграція.

Ну так какого лешего вы тогда вечно ноете?

хто ноє? я оглядач і критик.? а як анархісту мені насрать на будь яку владу
   
Re: кліматично широтна міграція.

   
Re: кліматично широтна міграція.

Эквадор, а конкретно - Кито. Город мечты для эмиграции в молодости (собственно 30 лет назад).
Город вечной весны...

 (tu)
   
Re: кліматично широтна міграція.

хочу в ті широти де немає зим і коротких днів

Південь Португалії мабуть саме то.
   
Re: кліматично широтна міграція.

хто ноє? я оглядач і критик.? а як анархісту мені насрать на будь яку владу

НУ как бы это сказать. Ваша критика очень поверхностна, не отличается вдумчивостью и сбалансированостью. Приказы "ни шагу назад" отдавать вообще очень легко.
   
Re: кліматично широтна міграція.

Південь Португалії мабуть саме то.

нє європу не хочу принципово. 
   
Re: кліматично широтна міграція.

НУ как бы это сказать. Ваша критика очень поверхностна, не отличается вдумчивостью и сбалансированостью. Приказы "ни шагу назад" отдавать вообще очень легко.

то вам так здається)) я тролю на базі лиш конституції і законів України)))якщо держава дере податки і вимага покори то має виконувати свої функції  інакше це не держава а насрано))

що й маємо. але анархіста в мені то не обурює а веселить))
   
Re: кліматично широтна міграція.

то вам так здається)) я тролю на базі лиш конституції і законів України)))якщо держава дере податки і вимага покори то має виконувати свої функції  інакше це не держава а насрано))

що й маємо. але анархіста в мені то не обурює а веселить))

Ну и? Вы выбираете из конституции и законов то что вам удобно, оставляя то что не удобно за кадром. Если вы знаток армии то прочитайте полностью field manual например.

P.S. Помните у нас с вами была дискуссия по интервью Порошенко, когда вы просто поленились дослушать до 33-тьей минуты? У вас так во многом. Много горячности и мало терпения.

Останнє редагування: 18 серпня 2019 23:27:42 від Olga Taylor
   
Re: кліматично широтна міграція.

Ну и? Вы выбираете из конституции и законов то что вам удобно, оставляя то что не удобно за кадром. Если вы знаток армии то прочитайте полностью field manual например.

P.S. Помните и нас с вами была дискуссия по интрервью Порошенко, когда вы просто поленились дослушать до 33-тей минуты? У вас так во многом. Много горячности и мало терпения.
слухати порошенка?)))) я брехунів не слухаю

я не  вриваю з конституції і законів - яя беру їх системно. наведи конкретно де  на твою думку я вириваю)))) досить брехонь

   
Re: кліматично широтна міграція.

Видите как вы легко забываете. А я помню. А из законов и КУ - пожалуйста. Презумция невиновности для вас пустой звук. У вас обвинение это уже доказанная вина.
   
Re: кліматично широтна міграція.

Видите как вы легко забываете. А я помню. А из законов и КУ - пожалуйста. Презумция невиновности для вас пустой звук. У вас обвинение это уже доказанная вина.


в корупціонерії - де всі судді і прокурори відкриті доларові мультимільйонери - понять правосуддя - і похідних від них типу нпрезумції - не існує.
держава системно не иконує конституцію і закони - відкрито сере на платників податків - і хоче стосовно себе презумці невнності :laugh:



в Україні не має правосуддя ( зокрема) а це є функція держави. то ж про яку презумцію невинуватості до суддів  прокурорів генералів мільйонерів може ти мова.
а кхабарі вони беруть по українським законам? а казнокрадять вони по українським законам? а в криму продали Україун по україїнським законам?

чи ти скажеш що в Україні є правосуддя?  :laugh:

брешете ви голько . українку можна вивезти в сша але україну з українки не вивезти))

   
судячи по всьому - багато є інших країн, де погані землі,
і де повені змивають одну глиняну суміш з іншої.

В Україні все менше можна жити, але попри цих "кошмарів сучасності"- в Україні найродючі
землі, без пестицидні можливості.

І що це таке, за диво міграції і дива найважливішого в світі?
   
Re: кліматично широтна міграція.

коли україна стане державою, коли тут появиться правосуддя  правозаист теритоірлана цілісність митниці податкові - а не банди хабарників зраднкиів казнокрадів імітаторів - тоді й поговоримо про такі річ як презумція нневинності. стосовно корупціонерів зрадників імітаторів :laugh:
   
Re: кліматично широтна міграція.

Видите как вы легко забываете. А я помню. А из законов и КУ - пожалуйста. Презумция невиновности для вас пустой звук. У вас обвинение это уже доказанная вина.

Извините что вмешиваюсь. По поводу презумпции...
Ситуация, - Вы с мужем стали свидетелем изнасилования ребенка.
Вам нужно решение суда, чтобы признать совершившего указанное деяние преступником?
Только без ложного лукавства и правильных ответов. Нужно или нет? Вот мне не нужно в этом
случае. Я не хочу даже пытаться разбираться в мотивах, а тем более понимать и прощать. А вы?
   
Re: кліматично широтна міграція.

Извините что вмешиваюсь. По поводу презумпции...
Ситуация, - Вы с мужем стали свидетелем изнасилования ребенка.
Вам нужно решение суда, чтобы признать совершившего указанное деяние преступником?
Только без ложного лукавства и правильных ответов. Нужно или нет? Вот мне не нужно в этом
случае. Я не хочу даже пытаться разбираться в мотивах, а тем более понимать и прощать. А вы?

якщо гвалтівник порошенко чи інший дипломовани йпатріот України - то   - за логікою ольги тейлор - хай гвалтує. і свою дитину запропонує до послуг ге голько?)))чи й себе  [ua]
   
Re: кліматично широтна міграція.

Думаю про північні країни. В таку спеку перестаєш відчувати себе працездатним.
   
Re: кліматично широтна міграція.

Эквадор, а конкретно - Кито. Город мечты для эмиграции в молодости (собственно 30 лет назад).
Город вечной весны...

Ви там були?

Город високо в горах. Холодно і часто дощі.
Важко дихати. Робити нема шо.
   
Re: кліматично широтна міграція.

Ви там були?

Город високо в горах. Холодно і часто дощі.
Важко дихати. Робити нема шо.

Ну от ви були.
То ж де добре? )))
   
Re: кліматично широтна міграція.

Город високо в горах.
А огірки на городі ростуть? :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія