Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Второй день в Киеве...

Re: Второй день в Киеве...

Що мене найнеприємніше вразило,  так це те,  що майже вся молодь одразу ж питається як звалити до канади.  Це дуже сумно

Ну так оце якраз нормально. Тобто нормально, що питаються, а от те, що комусь від цього сумно- ненормально. Якби це було правдою, чого я зовсім не певен
   
Re: Второй день в Киеве...

Комарик,  неприємна правда в тому,  що нажаль очами емігів Україна дуже,  дуже бідна країна...
   
Re: Второй день в Киеве...

До чогт тут це???

А що за "неприємну правду" ви знайшли в гілці?
   
Re: Второй день в Киеве...

Ну так оце якраз нормально. Тобто нормально, що питаються, а от те, що комусь від цього сумно- ненормально. Якби це було правдою, чого я зовсім не певен

Що нормального в тому,  що молодь мріє втекти до чужин???
   
Re: Второй день в Киеве...

Мы с Номадом не согласны с этим утверждением

а є лінк на Номада, що не згоден?
   
Re: Второй день в Киеве...

Брандте,  мене навіть на фупі вже декілька разів про це питали у приваті
   
Re: Второй день в Киеве...

Я не розумію,  чого ви сваритеся? Це ж правда,  яка б вона не була неприємна...
а хто свариться?  :S
впечатления судя по всему действительно нищеброда, хоть и из Канады :D
   
Re: Второй день в Киеве...

а є лінк на Номада, що не згоден?

Конечно. На ЦУГе полно
   
Re: Второй день в Киеве...

Комарик,  неприємна правда в тому,  що нажаль очами емігів Україна дуже,  дуже бідна країна...
бідна то таке
але мало того що бідна ще й не є безпечною
   
Re: Второй день в Киеве...

А що за "неприємну правду" ви знайшли в гілці?

Ясно

Ті еміги самі повиростали по селам, а тепер вернуть носи від тих хат ?

Так в селах всюди живуть не в розкошах

І не всі емігі на новій родінє вилізли хоча б на середину соціальних сходів. І їх відносна "заможність", у порівнянні з тим, як жили їх батьки/діди, то нормально. В наших містах теж жити краще, ніж в селі. І що?

Ірландці приїхавши з США на батьківщину, теж побачать пустоші, овець, бідні села і важку працю.  Вони теж з презирством поставляться до тих, хто залишився і живе на рідній землі?
   
Re: Второй день в Киеве...

Що нормального в тому,  що молодь мріє втекти до чужин???

так було завжди. Є багаті країни, в яких можна заробити. Або й заробляти й жити. Це англосакси .
Тепер до списку додались ще й Німеччина, Італія, Іспанія. Вони беруть. Звичайна економічна еміграція з порівняно бідної країни в порівняно багаті. Так скрізь.
В нашу Україну теж їдуть. І залишаються - всілякі мусульмани відкривають тут бізнес або влаштовуються жити- азербайджанці, турки, лезгини, узбеки. Причому крім останніх ( узбеків ) вищеназвані нації живуть у країнах, що навіть побагатше за Україну будуть- але їдуть. Бо така в них традиція
То чому українці не можуть поїхати до іншої країни, якщо вона на порядок багатше ?
   
Re: Второй день в Киеве...

Пропустил много времени на ФУПе.
ТС не понравилось шо кто-то пытался ему продать электропилу...
Мне в Италии какой-то ханурик на бензозаправке пытался продать айфон... Ну и...?
   
Re: Второй день в Киеве...

бідна то таке
але мало того що бідна ще й не є безпечною

Брехня
Щодо небезпеки та безпеки- у нас тут можна вільно скрізь по ночам ходити, а в Бразилії, наприклад, що вважається багатшою за Україну, навіть вдень можуть гаманець вихопити чи сумочку дамську. Причому на центральних вулицях, не те що в міських нетрях
   
Re: Второй день в Киеве...

бідна то таке
але мало того що бідна ще й не є безпечною

Щось вас ваша шведка залякала зовсім :D

Я в Києві не відчуваю росту злочинності. Була цього літа місяць на Закарпатті біля Сваляви - не бачила нічого страшного, навіть хуліганів і просто п'яниць, що вели б себе загрозливо, не було.

То ваша жінка начиталась про кривавих бєндьорівців, наслухалась від вас яка та Україна жахлива і сцить їхати сюди

   
Re: Второй день в Киеве...

Що нормального в тому,  що молодь мріє втекти до чужин???
якось дивно читати це від еміга. Сам поіхав, а таке саме бажання інших чомусь вважає сумним.
   
Re: Второй день в Киеве...

Брандте,  мене навіть на фупі вже декілька разів про це питали у приваті

я ж кажу- було б дивно, якби не питали
   
Re: Второй день в Киеве...

якось дивно читати це від еміга. Сам поіхав, а таке саме бажання інших чомусь вважає сумним.
:) )))
   
Re: Второй день в Киеве...

Брехня
Щодо небезпеки та безпеки- у нас тут можна вільно скрізь по ночам ходити, а в Бразилії, наприклад, що вважається багатшою за Україну, навіть вдень можуть гаманець вихопити чи сумочку дамську. Причому на центральних вулицях, не те що в міських нетрях

Це точно брехня.. Є незалежні оцінки. В Нігерії безпечніше..
   
Re: Второй день в Киеве...

Коротше, чювак або реально прибацаний, або на Ольгино працює. Зовсім довбанувся- розказує українцям, які вони бідні та нещасні. Питається в задачці- на хера ?
   
Re: Второй день в Киеве...

Це точно брехня.. Є незалежні оцінки. В Нігерії безпечніше..

Брехня. Від Лагосу відчутно від'їдеш- і там уже не лише не безпечно, там уже й цивілізації як такої немає
 
   
Re: Второй день в Киеве...

Коротше, чювак або реально прибацаний, або на Ольгино працює. Зовсім довбанувся- розказує українцям, які вони бідні та нещасні. Питається в задачці- на хера ?

Хоче більш яскраво відчути, як йому свєзло, в який багатий дом попав ! :tongue:
   
Re: Второй день в Киеве...

Комарик,  неприємна правда в тому,  що нажаль очами емігів Україна дуже,  дуже бідна країна...

 Далеко не завжди так. Моя старша донька, що виросла у Німеччині, рік тому відвідувала Київ і залишилась ним дуже задоволеною. Зараз є вже дуже багато чудових місць відпочинку (побудовані сучасні будинки для відпочинку), в Україні непогана і дуже дешева ресторанна їжа...
   
Re: Второй день в Киеве...

Щодо Бразилії- наші олімпійці розказували, як вони в Бразилії живуть. Так що не брехня. Відео показували, як пацан вириває сумочку при переході жінки через дорогу- на середині дороги вирвав та побіг- вона навіть нічого зробити не могла, бо машинам уже час був їхати
   
Re: Второй день в Киеве...

Щодо Бразилії- наші олімпійці розказували, як вони в Бразилії живуть. Так що не брехня. Відео показували, як пацан вириває сумочку при переході жінки через дорогу- на середині дороги вирвав та побіг- вона навіть нічого зробити не могла, бо машинам уже час був їхати

Та не напружуйся...
   
Re: Второй день в Киеве...

Коротше, чювак або реально прибацаний, або на Ольгино працює. Зовсім довбанувся- розказує українцям, які вони бідні та нещасні. Питається в задачці- на хера ?
у пацана распальцовка не получилась B-)  Чем то он Олю типа Тейлор напомнил. Та в каждом посте указывала что она из Америки, правда как работает тут полиция ни  хрена не знает, задорновшиной несло за километр  :K.
   
Re: Второй день в Киеве...

Брандте,  мене навіть на фупі вже декілька разів про це питали у приваті

я під сумнів ставив не питання, а Ваш "сум"
   
Re: Второй день в Киеве...

Та не напружуйся...

капець, ти хоч якесь поняття про індекс Джині та чому він дорівнює в Бразилії знаєш?
   
Re: Второй день в Киеве...

Та не треба українцям погляд іззовні.. Це типово, нічого нового. Всі помилки робитимуть самі.
   
Re: Второй день в Киеве...

Та не напружуйся...

а шо не так? в схему :zrada:  не вписывается, ну так то такэ 
   
Re: Второй день в Киеве...

а шо не так? в схему :zrada:  не вписывается, ну так то такэ 

Дати посилання?
   
Re: Второй день в Киеве...

Дати посилання?
было бы неплохо, рейтинги они ведь разные бывают
   
Re: Второй день в Киеве...

Щось вас ваша шведка залякала зовсім :D

Я в Києві не відчуваю росту злочинності. Була цього літа місяць на Закарпатті біля Сваляви - не бачила нічого страшного, навіть хуліганів і просто п'яниць, що вели б себе загрозливо, не було.

То ваша жінка начиталась про кривавих бєндьорівців, наслухалась від вас яка та Україна жахлива і сцить їхати сюди
та то не треба читати
на власній шкірі колись переконалась і то від мусорів українських
   
Re: Второй день в Киеве...

Коротше, чювак або реально прибацаний, або на Ольгино працює. Зовсім довбанувся- розказує українцям, які вони бідні та нещасні. Питається в задачці- на хера ?
:S
А писати, що Україна "бахата та успішна" - це на кого працювати? На Мінстець?
Так статистика каже еуропєйська, до речі - на сьогодення Ненька - найбідніша, воююча з загарбниками країна Европи, з найменшою зарплатнею...
Це ТС на Киів подивився, на столицю, нехай до нашої провінції приіде, о..уїє за 5сєк від "бахатства та величі"...
 B-)
А перепис населення буде не раніше 2020...ООН рекомендує та фінансує ці міроприємства на кінець десятиріччя, тіко в такі роковини...2010 - про...бали...
Ось тоді і подивимось, кіко залишиться 35 чи 30, хє-хє...
   
Re: Второй день в Киеве...

.хммм...

Я востаннє був в Україні в 2014 здається і тоді теж точно так само на ФУПі всі скиглили, як все погано й церковні миші доїдають останнього ґудзика, а на практиці нормально люди живуть, магазини забиті покупцями, авто їздять, а понтів народ ганяє стільки, що відчув себе голодранцем з острова, який в цивілізацію потрапив. Десь таке було враження :)

Але не моє всерівно та ще й кацапською 90% розмовляють навкруги, то вопше п***а.

А от де реально бідність безпросвітна, то в селах.
   
Re: Второй день в Киеве...

Повідомлення занадто довге
   
Re: Второй день в Киеве...

Зате в селах гарно співають і бомбезна природа.
   
Re: Второй день в Киеве...

2016 Peace Global Index Report
   
Re: Второй день в Киеве...

Повідомлення занадто довге
   
Re: Второй день в Киеве...

2016 Peace Global Index Report

Брехня
Нагадує верещання іракця, що закінчував у нас у 2014 році весною магістратуру: "А к вам теперь никто не поедет! У вас тут война!"
Пройшло всього лише літо- і іракці приїхали. А через рік- ще більше. А зараз - пройти не можна вільно в місцях, де неподалік виші- стільки іноземців

Та дебільна херня, що ти наводиш, спирається лише на агресію Росії в Україну. І ставить за мету не стільки насрати Україні, скільки закопати Росію. Приходиться терпіти цю маячню, бо поки буде жива Росія, Україна завжди буде обрехуватись, як її потенційна частина, на якій можна безкарно відігратись за все- і за те, що творить Росія, і за те, що від неї очікують, але вона не може
   
быдло живет в стойле - потому шо такая быдляцкая доля
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія