Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Второй день в Киеве...

Re: Второй день в Киеве...

Що тобі заважає перш ніж запиздячити якусь х.й.ю ознайомитися з хоч якимись цифрами?


середня чисельність у січні–липні 2016 року 42,705,351
http://www.ukrstat.gov.ua/operativ/operativ2016/ds/kn/kn_u/kn0716_u.html

і це без Криму та Севастополя
був перепис? :facepalm:
   
Re: Второй день в Киеве...

Я українець.

Я теж. Ну і що?
   
Re: Второй день в Киеве...

Думай сам.
Як не знаєш, так і скажи
   
Re: Второй день в Киеве...

Як не знаєш, так і скажи

Так і кажу. Не знаю.
   
Re: Второй день в Киеве...

Я теж. Ну і що?

Ти тільки за походженням. Як  Валя Матвієнко.
   
Re: Второй день в Киеве...

такого піздєца як є зараз в україні в девяностих не було
я вже розказував тут сімя з хмельницької області в палатці ціле літо жила
збирали афини і гриби в лісі і продавали
від жиров в маслі сїбались в палатці бичувати по польщі

по чому афини здавали?
   
Re: Второй день в Киеве...

Ти тільки за походженням

А ти за чим? Вишиванка?
   
Re: Второй день в Киеве...

по чому афини здавали?
а хз
при дорозі стояли і в слоїках роодавали
   
Re: Второй день в Киеве...

Коли я перший раз приїхав в незалежну Україну в 2004,я легко так зніяковів.
На кордоні прикордонники поводились як мафія з кіно-самі дорогі телефони в руках-хабарі просять от так.
на бензостанції працівник безпосередньо попросив 5 гривень за заправку авто-а це ж задармо-дав.
якась нахуй екологічна поліція-і знову хабар
корови паслись між блоками в Львові.Кози теж.
трава на травниках по пояс,доріг як таких не було.
туалети.Це піздєц.Краще вже в кущах.Акурат якісь англомовні теж шукали-відрадив-вони відкрили двері і признали мене правим.
але це був 2004. :(
   
Re: Второй день в Киеве...

а хз
при дорозі стояли і в слоїках роодавали

що за афини :S
   
Re: Второй день в Киеве...

Так і кажу. Не знаю.

Було враження, що ти пропонуєш йти цивилізованим шляхом.
   
Re: Второй день в Киеве...

Було враження, що ти пропонуєш йти цивилізованим шляхом.

То була дурна ідея. Досвід Гаіті переконливо про це свідчить.
   
Re: Второй день в Киеве...

А ти за чим? Вишиванка?

Якщо українець - не принижуй Україну.
   
Re: Второй день в Киеве...

що за афини :S
чорниці
   
Re: Второй день в Киеве...

Судя по развитию темы, то такое ощущение что Болукана выгнали из сауны где по версии Турча зависает резидент из Торонто.
   
Re: Второй день в Киеве...

Якщо українець - не принижуй Україну.

Як можна принизити Україну? Принаймі більше, ніж російською попсою та безвізом з російськими окупантами..
   
Re: Второй день в Киеве...

Судя по развитию темы, то такое ощущение что Болукана выгнали из сауны где по версии Турча зависает резидент из Торонто.

Это конечно нигде не офишируется, но это и есть - самая главная зависть эмигов. А что еще надо челу - пожрать, поспать, пое... ца. Ну не для того рожден человек что бы постоянно счета оплачивать  :laugh:
   
Re: Второй день в Киеве...

Это конечно нигде не офишируется, но это и есть - самая главная зависть эмигов. А что еще надо челу - пожрать, поспать, пое... ца. Ну не для того рожден человек что бы постоянно счета оплачивать  :laugh:

Кожному своє.
   
Re: Второй день в Киеве...

Кожному своє.

да, да .... конечно  :laugh:
   
Re: Второй день в Киеве...

да, да .... конечно  :laugh:

І так вже сотні років... Гаіті в курсі.
   
Re: Второй день в Киеве...

Ну не для того рожден человек что бы постоянно счета оплачивать  :laugh:
хехе,думки емігрантів з арабських країн (tu)
   
Re: Второй день в Киеве...

Воно ж канєшна противно, що при совку виїхати в Канаду могли лише євреї по своїй лінії. 

Та й потім, після зозпаду СРСР,  наш брат,  українець, мав дуже мізерні шанси перетнути океан і отримати дозвіл на проживання, не те що громадянство.

Такі випадки є, звичайно, але вони точно не масові.

От нелегалами через кодон по Європі, заробітчан-українців повно. 

А в Канаді з ними не густо. Все більше тих, хто писав в заявах про  "воссаєдінєніє сємєй" чи страшні утиски і знущання над ними в Україні, що змусило нещасних просити захисту від українців-антисемітів, на благословенній землі Америки.

Ви ще забули виїзд українців по релігійних каналах.
   
Re: Второй день в Киеве...

=================================================================================

komarik2008, знаєте, я Вас поважаю, ви часто пишете  доволі  таки  розумні та  пронизливі  пости.

Але те, що ви пишете про Канаду! :facepalm1:

В Канаді  зараз БІЛЬШЕ НІЖ 1.5 мільйона  саме  УКРАЇНЦІВ.

Українців, етнічних, що якимось чином змогли отримати дозвід радянської влади на виїзд в Канаду? ;o   1,5 мільонів?  ;o

Чи то нащадки тих, хто виїхав з західних земель на початку 20 ст. і з ЗУ під час та після 2 світової війни ?

Українець з СРСР, УРСР міг опинитись в Канаді, лише ставши "нєвозвращєнцем" і попросити політичного притулку або взявши шлюб з громадянином Канади. Це бувало рідко.

 Інших шляхів ЗАКОННО перетнути океан і стати громадянином Канади для не євреїв з СРСР не існувало в природі. Зовсім.

Після 1991 року виїхати стало можливим, почали їздити в гості туди-сюди, отримувати запрошення і пристроюватись за допомогою родичів. Але Захід моментально  посилив контроль, все важче стало залишитись там, отримати законну роботу і врешті решт стати громадянином. Декому це вдалось. Та знов же, після 1991 року,  то не массова еміграція українців в Канаду.

Але після 1989 року почалась массова еміграція євреїв з територій колишнього СРСР - 1,6 млн виїхала за наступні 20 років. В тому числі і в Канаду.
   
Re: Второй день в Киеве...

Ви ще забули виїзд українців по релігійних каналах.

На весь СРСР було скільки греко-католиків?  І скільки їх випустили по "релігійній" лінії?  То не массовий виїзд був, а поодинокі щасливці змогли втекти з совка.

Ще раз, основна масса всіх виїхавших в СРСР - то євреї і члени їх сімей.  Решта шпаринок для еміграції були занадто маленькими.
   
Re: Второй день в Киеве...

На весь СРСР було скільки греко-католиків?  І скільки їх випустили по "релігійній" лінії?  То не массовий виїзд був, а поодинокі щасливці змогли втекти з совка.

Ще раз, основна масса всіх виїхавших в СРСР - то євреї і члени їх сімей.  Решта шпаринок для еміграції були занадто маленькими.

В Канаду наймасовіша українська еміграції була в кінці 19, початку 20 століття.
   
Re: Второй день в Киеве...

Я був в Полтаві з півроки тому.  Такі ж самі враження.  Як це не сумно.  Але й нашому братові емігрантові все стало значно дешевше.  Я більше скажу: все майже дарма
   
Re: Второй день в Киеве...

Посидіти в гарному ресторані майже нічого не коштує,  піти на базар й накупити повний багажник харчів теж.  На житло і землю ціни також смішні.
Це якщо ти з валютою
   
Re: Второй день в Киеве...

Міняєш сто баксів,  якщо не вийобуватись,  можно тиждень непогано жити...
   
Re: Второй день в Киеве...

це що, гілка для шизофреніків?
нет, это ТС хочет показать какие все в Украине лохи и не понимает насколько он выглядит идиотом B-)
   
Re: Второй день в Киеве...

Ну шо там ?
Болукаша мийник туалетів у мюнхені і чувак з канади русскогавапчшій вже по засосах лобзалися чи ше ні ?
Відправте іх у приват най воуплять по засосу ...
   
Re: Второй день в Киеве...

На весь СРСР було скільки греко-католиків?  І скільки їх випустили по "релігійній" лінії?  То не массовий виїзд був, а поодинокі щасливці змогли втекти з совка.

Я не про греко-каталиків, а про різних сектантів. Євреїв почали випускати через одного тільки з 72 року. Масовий виїзд почався за Горбачова і пізніше. Українців теж виїхало тоді немало.  В Канаду емігрують звідусіль. З Західної Європи теж будь здоров емігрантів...
Жаль тільки, що Торонто резидент не написав мені у приват, що збирається їхати. :(

П.С. Оті заробітчани, які є скрізь по світу тримають наплаву своїх родичів в Україні.



Ще раз, основна масса всіх виїхавших в СРСР - то євреї і члени їх сімей.  Решта шпаринок для еміграції були занадто маленькими.
   
Re: Второй день в Киеве...

Я не розумію,  чого ви сваритеся? Це ж правда,  яка б вона не була неприємна...
   
Re: Второй день в Киеве...

В Канаду наймасовіша українська еміграції була в кінці 19, початку 20 століття.

А я про що кажу!

Нащадки тих хліборобів,  не пишуть на українських форумах, тим більше русскім язиком  :D

Пишуть тут ті, хто виїхав з СРСР/УРСР чи вже потім з України. А це в переважній більшості євреї.

   
Re: Второй день в Киеве...

А я про що кажу!

Нащадки тих хліборобів,  не пишуть на українських форумах, тим більше русскім язиком  :D

Пишуть тут ті, хто виїхав з СРСР/УРСР чи вже потім з України. А це в переважній більшості євреї.

Думаю, євреї вже забули про те, звідки тікали....Не пишуть вони..
   
Re: Второй день в Киеве...

похоже на впечатления идиота  B-)

"Ета точна!" (с)
   
Re: Второй день в Киеве...

Я не розумію,  чого ви сваритеся? Це ж правда,  яка б вона не була неприємна...

Що неприємно? ;o  8-:

Неприємно бути євреєм?!  Чого це?  Я серьозно.

Що за дурня!?
   
Re: Второй день в Киеве...

Що мене найнеприємніше вразило,  так це те,  що майже вся молодь одразу ж питається як звалити до канади.  Це дуже сумно
   
Re: Второй день в Киеве...

нахуй это туда------------------------------->

сам иди туда , підар неукраїнський. Хамити будеш на російських форумах, тут ти на хер нікому не потрібний
   
Re: Второй день в Киеве...

Що неприємно? ;o  8-:

Неприємно бути євреєм?!  Чого це?  Я серьозно.

Що за дурня!?

До чогт тут це???
   
Re: Второй день в Киеве...

Думаю, євреї вже забули про те, звідки тікали....Не пишуть вони..

Пишуть. Досить часто.

Саме русскім язиком

І часто ватани ще ті

Ви стару дерев'яху згадайте! Воно ж в Україні народилось і навіть мову знає.  Вважає, що має право нас вчити жити і хоче від нас поваги.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія