Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: КПИ прикладная математика

Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Мне всегда говорили что учат только в кпи
Не вчать ніде. Це не дитсадок і не школа. Самому треба вчитись. Там вимагають.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

І шо?

І батя Павла наче викладає.

Нічого. Не тільки батя Павла викладає там. Багато розумних хлопців, з якими я вчився і знайомий. Хоча останнім часом багато вайті пішли.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Не тільки батя Павла викладає там.
Та таких по всім вузам валом. Бориси Патони  :facepalm:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Матиматика буде багато, принаймі так було. І це головне на мій погляд. Особливо сьогодні це важливо щоб самому писати чи хоча б розуміти та з розумом застосовувати функції для штучного інтелекту.

Прикладне програмування, це вторинний продукт на мій погляд, для засвоєння якого не потрібно отримувати вищу освіту. Зараз Google та Facebook не вимагають диплома.
Попуститесь уже отмывать бабло на искусственном интеллекте, его не будет еще очень долго.
И у тебя вообще какое-то очень поверхностное понимание прикладного программирования.
Я в свое время участвовал в создании пакета моделирования механических узлов авто и там математики было
овердофуя. Это не прикладуха что ли? А что это, исследование по твоему? :laugh:
Ты не филолог там часом?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Та таких по всім вузам валом. Бориси Патони  :facepalm:
Ну я не знаю. Ти якийсь дивний. Ніхто тебе нічому не вчив? Усе сам? Невже так не пощастило з викладачами.
У мене більше половини такі класні були.  :shuffle:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Невже так не пощастило з викладачами.
Були класні, були гівно. Математику навчили добре.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Математику навчили добре.
(tu)  а більше і не треба.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

(tu)  а більше і не треба.
Ні дня не використовував  :beach: Але вчити було цікаво. А от усе інше - гівно мамонта.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

+100500. Інтеграл у житті треба тіко якщо ключі в унітаз впадуть.
ну є ще пару позицій де використовують мат-аналіз.
а так то для інформатики якщо треба то треба більше дискретка. а з нею в кпі у мій час 89-94 було більше "швах" ніж хорошо.
але то таке  - задача у тс стоїть дещо не про це.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Ні дня не використовував
молодий ти ще. не вважай за ейджизм. ти сам поки не розумієш, що і де використовував.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Я вас очень прошу...
Я хочу дать эту тему завтра почитать кое кому
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

+100500. Інтеграл у житті треба тіко якщо ключі в унітаз впадуть.
:facepalm1:  ну як ото таке можна писати? Озирнись, кругом самі тільки інтеграли. Чи ти тролиш?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Озирнись, кругом самі тільки інтеграли. Чи ти тролиш?
Як казав пан Хорват, зараз все роблять комп'ютери
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
Ice9192

Як казав пан Хорват, зараз все роблять комп'ютери
в кожний з яких заховано по пану хорвату.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Як казав пан Хорват, зараз все роблять комп'ютери
(tu) чотко.  :laugh:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

ТС, хочеш з дитини зліпити айтішніка?
А дитина точно має до того хист й головне - хоче саме цього?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Я вчилася Прикладна математика, але ДНУ
І донька теж, на тій же кафедрі що і я, математичне забезпечення ЕОМ
Математика - за повною програмою, все окремими дисциплінами, на досить високому рівні
Програмування - як самостійно захочеш, то буде толк, якщо очікуватимеш що навчать - то дарма
Але це ДНУ

Це стандартна програма для прикладної математики. Програмування другорядне бо це вища спеціальність ніж інженерна майстерність програмування.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

:facepalm1:  ну як ото таке можна писати? Озирнись, кругом самі тільки інтеграли. Чи ти тролиш?

Мова йде про вищу освіту а не програмування.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

брат обещал ребенка продать в кремниевую долину
Легко продасть куди завгодно,
якщо буде розуміти такі слова як, numerical analysis, convolution, FFT, Kalman filter B-)
Це не є необхідна умова, але достатня.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Сорри за оффтопик.

Naitli, вы когда-то писали о знакомой девочке, которая хотела поступать в художественный вуз. Не расскажете, чем дело закончилось?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

При нынешнем дефиците кадров особого значения не имеет. Если потом окажется что не хватает знаний в какой-то области то coursary в помощь. Так-что если нужно на бюджет то не вижу особых проблем.
И еще, пусть учит английский. Без этого сколько-то нормальную работу получить просто не возможно.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Попуститесь уже отмывать бабло на искусственном интеллекте, его не будет еще очень долго.
И у тебя вообще какое-то очень поверхностное понимание прикладного программирования.
Я в свое время участвовал в создании пакета моделирования механических узлов авто и там математики было
овердофуя. Это не прикладуха что ли? А что это, исследование по твоему? :laugh:
Ты не филолог там часом?

Він вже майже кожному елементі застосування програми - від того що на поверхні як що тобі виставити на першу сторінку у Facebook чи Google, до того що ти отримаєш в пакеті страховки на машини та житло, чи на скільки відсотків зміниться поточна вартість твоїх збережень в пенсійному фонді завтра.
Системи що працюють за алгоритмом «якщо червоне то тепло, якщо синє то зимно» вже відходять у минуле.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Він вже майже кожному елементі застосування програми - від того що на поверхні як що тобі виставити на першу сторінку у Facebook чи Google, до того що ти отримаєш в пакеті страховки на машини та житло, чи на скільки відсотків зміниться поточна вартість твоїх збережень в пенсійному фонді завтра.
Системи що працюють за алгоритмом «якщо червоне то тепло, якщо синє то зимно» вже відходять у минуле.
:facepalm1:
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

ТС, хочеш з дитини зліпити айтішніка?
А дитина точно має до того хист й головне - хоче саме цього?
ребенок хочет. Я бы ему предложила ТЭФ в том же КПИ
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

давай критикуй. Я все прочитаю
Та висушать добряче мізки тією математикою.
Буде дві третини математики і третина програмування, навчать якоїсь мови програмування паскаль і с++
Зате після математики програмування стане дитячою забавкою, сама математика навряд чи пригодиться.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Сорри за оффтопик.

Naitli, вы когда-то писали о знакомой девочке, которая хотела поступать в художественный вуз. Не расскажете, чем дело закончилось?
раскажу.
Папа девочки изучал в свое время технологию воды и топлива. Он настоял на том, чтобы она изучала то же самое в Варшаве. Что она и делала целый год. Потом сказала хватит и перевелась с потерей одного года на... Сорри я не знаю точно, но что то связанное с ее хобби. Там она благополучно учится и работает риелтором в Варшаве и уже больше папы зарабатывает. Хотя папа по меркам Украины нормально себя чухает.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Ті хто пишуть моделі AI отримують значно більше грошей і мають більше можливостей в кар’єрному зрості. Team Leads, Seniors і далі по ієрархії, це ті хто підтанцьовують і роблять свою маленьку справу щоб модель запрацювала.
Та всі моделі АІ вже давно написані, треба бути дуже хорошим математиком щоб придумать тут щось нове.
Такшо беруть готове трохи покрутять гайки і освоюють бюджет на machine learning.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

ребенок хочет. Я бы ему предложила ТЭФ в том же КПИ

ФЕА  цікавіше, там більше електрики
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
den

раскажу.
Папа девочки изучал в свое время технологию воды и топлива. Он настоял на том, чтобы она изучала то же самое в Варшаве. Что она и делала целый год. Потом сказала хватит и перевелась с потерей одного года на... Сорри я не знаю точно, но что то связанное с ее хобби. Там она благополучно учится и работает риелтором в Варшаве и уже больше папы зарабатывает. Хотя папа по меркам Украины нормально себя чухает.
Гарна історія
 в мене в знайомих протилежна
Батьки не дозволили розвивати хоббі
Нажаль
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика
den

На рфф КНУ можна спробувати там де спеціальності з іт
Бал середній 185 десь
І на мехматі вже є щось з іт
Кібернетика здається 190+ треба
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

При нынешнем дефиците кадров особого значения не имеет. Если потом окажется что не хватает знаний в какой-то области то coursary в помощь. Так-что если нужно на бюджет то не вижу особых проблем.
И еще, пусть учит английский. Без этого сколько-то нормальную работу получить просто не возможно.
еще я думаю киевский авиационный институт. Там есть группа с преподаванием на английском. Но это не прикладная иатематика. Это факультет кибербезпеки и чего то еще
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

На рфф КНУ можна спробувати там де спеціальності з іт
Бал середній 185 десь
І на мехматі вже є щось з іт
Кібернетика здається 190+ треба
да
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Мій  син закінчує 3-й курс ІПСА.Хоче після бакалавра ідти працювать,  А я думаю
може краще, щоб закінив ще і магістратуру? Що насовітуєте?
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

А я думаю
може краще, щоб закінив ще і магістратуру? Що насовітуєте?
Хай іде працює звичайно.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Хай іде працює звичайно.
Дякую :)
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Мій  син закінчує 3-й курс ІПСА.Хоче після бакалавра ідти працювать,  А я думаю
може краще, щоб закінив ще і магістратуру? Що насовітуєте?
після третього курса студенти вже працюють, на навчання залишається обмаль часу. на магістратурі навчання ще більше, багато лабораторних або практичних завданнь і багатьом доводиться обирати - робота чи магітратура. поєднувати важко і не завжди зрозуміло заради чого.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

на магістратурі навчання ще більше, багато лабораторних або практичних завданнь і багатьом доводиться обирати - робота чи магітратура.
Мабуть від факультету залежить. В мене 6 рік заняття були пару раз на тиждень, але серед них багато непотрібну.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

еще я думаю киевский авиационный институт. Там есть группа с преподаванием на английском. Но это не прикладная иатематика. Это факультет кибербезпеки и чего то еще
Преподавание на английском это, конечно прикольно, но необязательно. Более того если сын знает английский на достаточном уровне чтоб понимать лекции то поздравляю - вопрос английского уже решен.  :) И еще, вопрос к уровню английского преподавателей - вместо импровмента можно нахвататься русского-английского и потом получается "if I will...". Кибербезопастность. .. Ну это конечно IT, но не совсем программирование, это ближе к администрироватию.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

після третього курса студенти вже працюють, на навчання залишається обмаль часу. на магістратурі навчання ще більше, багато лабораторних або практичних завданнь і багатьом доводиться обирати - робота чи магітратура. поєднувати важко і не завжди зрозуміло заради чого.
Если в перспективе эмиграция то магистратура имеет какой-то смысл. Если нет - бессмысленно потраченое время.
   
Re: ФЗВ: КПИ прикладная математика

Если в перспективе эмиграция то магистратура имеет какой-то смысл.
Майже ні, крім пари специфічних країн і то балів вистачить і без. А в Польщу жопомиєм так взагалі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія